Udostępnij teraz w social media:

Obecnie torrentowanie nie jest takie, jak było kilka lat temu. Istnieją nowsze i lepsze strony z torrentami – ale nie tylko łatwo je znajdziesz, nawet przez wyszukiwarkę Google. Nie chcesz też tracić cennego czasu na sprawdzanie dziesiątek tandetnych stron internetowych, które obiecują torrentowanie, ale w rzeczywistości go nie oferują.

Niezależnie od tego, czy szukasz filmu, gry czy ulubionego programu telewizyjnego, poniższa lista witryn z torrentami uprości korzystanie z torrentów, pomagając w ten sposób znaleźć to, czego szukasz w ciągu kilku sekund.

Jakie są najlepsze strony z torrentami, które nadal działają?

1. Zatoka Piratów – Ogólnie najlepsza strona z torrentami

Zatoka Piratów (TPB) została założona w 2003 roku i jest jedną z najbardziej znanych stron z torrentami. Witryna jest dostępna w 35 różnych językach i można tam znaleźć miliony witryn z torrentami. Jest prosty i łatwy w użyciu dla każdego i nie jest wypełniony irytującymi reklamami. Obsługuje łącza magnetyczne, a średnia prędkość pobierania na platformie wynosi 6,2 MB / s.

Sprawdź -   Najlepsze strony internetowe do nauki nowego języka

2. RARBG – Najlepsza strona z torrentami dla nowych wydań i filmów 4K

RARBG działa od 2008 roku. Swoją popularność zawdzięcza wysokiej jakości torrentom oraz łatwości korzystania z platformy. Wszystko na stronie jest bezpłatne, a na platformie stale pojawiają się nowe torrenty. Pomimo swojej popularności RARBG został zablokowany w wielu krajach ze względów prawnych. Te bloki nie powstrzymały jednak ludzi przed dostępem do platformy, a wiele z nich używa witryn lustrzanych RARBG w celu uzyskania dostępu. VPN może również pomóc w ominięciu blokad i uzyskaniu dostępu do witryny. Średnia prędkość pobierania na platformie to 6,1 MB / s.

3. 1337x – Najlepsza strona z torrentami dla oprogramowania / aplikacji.

1337x to strona z torrentami założona w 2007 roku, popularna ze względu na prostą, zorganizowaną platformę. Popularność 1337x wzrosła w 2018 roku po tym, jak jego inny konkurent torrentowy, Kickass Torrents, spadł. Witryna przeszła ostatnio ogromne modyfikacje, poprawiając jej układ i eliminując poważne zagrożenia bezpieczeństwa. Witryna została zablokowana w wynikach wyszukiwania Google i nie można uzyskać do niej dostępu za pomocą prostego wyszukiwania Google. Reklamy na platformie są jednak nieco ryzykowne, dlatego wskazane jest, aby nie otwierać witryny w pracy lub w pobliżu dzieci. Średnia prędkość pobierania na platformie to 4,2 MB / s.

Sprawdź -   Czy ExpressVPN działa z torrentami? Testowane i sprawdzone do 2020 roku

4. Torlock – Najlepsza strona z torrentami dla e-booków i anime.

Torlock to także kolejna popularna witryna torrentowa z łatwym interfejsem użytkownika. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz e-booków lub wysokiej jakości filmów anime. Niektórych torrentów w witrynie nie można znaleźć w innych trackerach, ale najprawdopodobniej znajdziesz popularne. Witryna zawiera jednak ryzykowne reklamy i zaleca się ostrożność podczas odwiedzania jej. Średnia prędkość pobierania na platformie to 4,4 MB / s.

5. Torrentz2 – Najlepsza strona z torrentami dla muzyki.

Jeśli więc kochasz muzykę Torrentz2 jest twoim rozwiązaniem. Na tej stronie możesz znaleźć dowolną muzykę. Torrentz2 to nowa wersja popularnej witryny Torrentz. Strona ma minimalistyczny interfejs, a przez to jest łatwa w obsłudze, a średnia prędkość pobierania na platformie to 2,0 MB / s.

Sprawdź -   Jak zapobiec omijaniu ekranu blokady przez Face Unlocka w Google Pixel 4

6. Zooqle – Najlepsza strona z torrentami do gier.

Jest mnóstwo torrentów do gier Zooqle stronie internetowej. Strona jest całkiem nowa w świecie torrentów. Chociaż witryna jest popularna w grach, zawiera również ponad 37000 filmów i ponad 600 programów telewizyjnych do wyboru. Średnia prędkość pobierania na platformie to 2,6 MB / s.

Powody, dla których warto korzystać z VPN podczas torrentowania

Dostawcy usług internetowych mają tendencję do blokowania witryn z torrentami, aby ograniczyć nielegalne torrentowanie, a Google zablokował również wyświetlanie witryn z torrentami w wynikach wyszukiwania. Aby ominąć te blokady, zaleca się korzystanie z VPN podczas uzyskiwania dostępu do stron z torrentami. VPN ukrywa Twój adres IP, dzięki czemu pozostajesz anonimowy podczas torrentowania. Jeśli nie korzystasz z VPN, ryzykujesz otrzymywanie powiadomień o naruszeniu praw autorskich od dostawcy usług internetowych, przerw w sieci, a nawet działań prawnych.