Kup karty podarunkowe za pomocą Crypto, korzystając z tych platform [2022]

Oto przewodnik po kryptowalutowych kartach upominkowych, aby używać tych monet komputerowych w rzeczywistych zakupach, podobnie jak w przypadku waluty fiducjarnej.

Nie czekaj!

Wszystko wskazuje na to, że rządy będą starały się zapobiec sytuacji, w której kryptowaluty będą konkurować z fiatami. Ponieważ krypto obiecuje decentralizację, odbierze to, co jest drogie tym tradycyjnym instytucjom – władzę.

To poważne zagrożenie dla starych, dobrych, skorumpowanych podmiotów finansowych, które nigdy tak naprawdę nie postrzegały ludzi jako interesariuszy.

Ale technologia działa jako zbawca ludzkości, tym razem jako…

Kryptowalutowe karty podarunkowe

Krótko mówiąc, kupujesz te karty, aby robić codzienne rzeczy, takie jak kupowanie pizzy (od Dominos), rezerwowanie przejazdu (od Uber) lub logowanie się do swojego ulubionego eCommerce, aby kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Jednak nie ogranicza się to do nich, a masz wiele marek, w tym duże firmy, takie jak Apple, Amazon itp., Aby zdecentralizowane finanse stały się rzeczywistością.

Dodatkowo może być używany przez Ciebie lub kogokolwiek, do kogo go wyślesz. Poza tym możesz kupować międzynarodowe wersje towarów i usług, aby skorzystać z najlepszych ofert bez konieczności posiadania odpowiedniej karty kredytowej.

Niewątpliwie jest to dopiero początek fenomenalnego mechanizmu, w którym kryptowaluta po cichu wchodzi do głównego nurtu, podcinając organy regulacyjne.

Więc krypto nie jest już tylko (ryzykowną) inwestycją. Zaczęło być tym, czego oczekiwano od pierwszego dnia – działać jako WALUTA.

Więc bez zbędnych ceregieli, skoczmy, aby zobaczyć, gdzie to wszystko działa z tymi kryptograficznymi kartami podarunkowymi.

CoinGate

CoinGate ma świetną kolekcję regionów, dostawców i kryptowalut do wykorzystania krypto w codziennym życiu.

Możesz wyszukać konkretnego dostawcę lub przeglądać kategorie: eCommerce, Rozrywka, Podróże, Restauracje itp.

CoinGate obsługuje płatności w Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron, Dogecoin, Dai, Tether itp. Możesz również użyć Binance Pay, aby skorzystać z tych kart podarunkowych po obniżonych opłatach transakcyjnych.

Wkład bitowy

Podobnie, Wkład bitowy to kolejna platforma, na której możesz od razu filtrować dostawców specyficznych dla lokalizacji.

Dzięki temu możesz płacić w Bitcoin, Ether, Dash itp. Poza tym możesz również korzystać z Binance Pay. Lista dostawców jest świetna i zależy od Twojej lokalizacji.

Możesz także używać kryptowalutowych kart podarunkowych do opłacania rachunków za media w wybranych regionach.

Wreszcie interfejs użytkownika jest czystszy niż CoinGate, ale należy uważać na kwotę netto, którą płacisz na stronie transakcji.

Kryptowaluty

Kryptowaluty to kolejna międzynarodowa platforma kart kryptograficznych posiadająca setki marek.

Ta platforma oferuje długą listę sprzedawców i różne opcje płatności, w tym BTC, ETH, DAI, USDT, USDC itp.

CrytoRefills ma również bogatą sekcję FAQ, przez którą można przejść, aby uzyskać informacje o opłatach transakcyjnych, limitach wydatków itp.

Coinsbee

Coinsbee ma doskonałe wsparcie dla płatności kryptograficznych i działa na całym świecie.

Ponadto ułatwia kupowanie od ponad 500 marek dzięki kryptograficznym kartom podarunkowym.

Możesz zacząć od wybrania swojego regionu, następnie wybierz kategorię, aby wybrać markę i zobaczyć ofertę.

Poza tym strona transakcji pokazuje konwersję fiat-to-crypto pokazującą rzeczywistą płatność. Wreszcie, możesz również zdecydować się na korzystanie z Binance Pay oprócz dużej puli kryptowalut, z których możesz płacić.

Bitpay

Oprócz wielu rzeczy krypto, na które możesz płacić Bitpay aby mądrze wykorzystać swoje inwestycje kryptograficzne. W oparciu o lokalizację, daje Ci możliwość robienia zakupów w ponad 250 sklepach.

Działa to inaczej niż te, które omówiliśmy do tej pory. Możesz pobrać te karty podarunkowe z aplikacji mobilnej Bitpay lub rozszerzeń przeglądarki.

Następnie filtruje produkt dostępny w Twojej lokalizacji. Jednak lepiej zweryfikować regionalną obecność marki i potwierdzić w przypadku jakichkolwiek niejasności.

Szybkie ładowanie

Szybkie ładowaniemobilna platforma doładowania, oferuje wielonarodową usługę kryptowalutowych kart podarunkowych w ponad 120 krajach.

To gości ponad 2000 marek z całego świata. Zaczynasz od wybrania regionu, a otrzymasz listę dostępnych sprzedawców bez żadnego filtra kategorii.

SwiftRecharge akceptuje płatności w Bitcoin, Ether, USDC, USDT oraz za pomocą Binance Pay.

I chociaż deklarowana liczba marek jest bardzo wysoka, możesz uzyskać stosunkowo mniejszą grupę na podstawie swojej lokalizacji.

Podsumowując, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które już korzystają z usług doładowania telefonów komórkowych lub nie są niechętne do rejestracji.

eGifter

eGifter to podobna platforma, aczkolwiek bez wcześniejszego filtra lokalizacji. Działa głównie w USA.

Prezentuje ponad 300 marek i akceptuje płatności w Bitcoin, Ether, Litecoin, gotówce Bitcoin itp.

Gyft

Gyft to ekskluzywna platforma w USA z 200 sprzedawcami na pokładzie. Podobnie jak te, które omówiliśmy, otrzymujesz pulpit nawigacyjny do wyboru spośród dostępnych marek lub zaczynasz od wyboru kategorii.

Jednak nie masz wielu opcji kryptograficznych, ponieważ Gyft obsługuje tylko płatności Bitcoin.

Wniosek

Były to więc niektóre z usług ułatwiających korzystanie z krypto, inne niż bardziej techniczne przypadki użycia, takie jak obstawianie.

Chociaż używanie tych walut komputerowych wydaje się fascynujące, upewnij się, że sprawdzasz kursy wymiany na niektórych znanych platformach wymiany kryptowalut.

A jeśli jesteś w tym nowy i interesujesz się czymś więcej niż tylko zakupami z krypto, sprawdź ten żargon kryptograficzny.

Na koniec chciałbym opowiedzieć o sposobach na zarabianie darmowych kryptowalut lub przejście do zarabiania tokenów kryptograficznych, w których możesz mieć kryptowaluty, po prostu przechodząc kilka kroków!