Kupon IPVanish, 60% zniżki

Czy lubisz torrent lub używasz Kodi lub Fire Stick? Może chcesz pozostać prywatnym i uzyskać dodatkowe bezpieczeństwo, gdy jesteś online? IPVanish może robić wszystkie te rzeczy – i wiele więcej. Chociaż jest już dostępny, w tym poście mamy ofertę wyłącznie dla czytelników AT, która pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 60% przy rejestracji.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać tę specjalną ofertę.

IPVanish – Zrównoważona prywatność i wydajność

IPVanish zarządza czymś wyjątkowym i trudnym do osiągnięcia – właściwą równowagą między szybkością a prywatnością. VPN są znane z spowalniania twojego połączenia, ale alternatywa – brak VPN – naraża twoje dane i ruch na podatność na kaprysy twojego dostawcy usług internetowych.

Dzięki znalezieniu korzystnej pozycji między dwiema skrajnościami, IPVanish zapewnia solidne doświadczenie VPN dla wszystkich. Dodaj kilka unikalnych funkcji, a użytkownicy torrentów i użytkowników Kodi również uzyskają dodatkowe „oomph”.

Przy regularnych cenach trzech ofert IPVanish zapłacisz kilka różnych cen – ale jako czytelnik AT, klikając poniższy link, uzyskasz dostęp do wielkich oszczędności. Ich miesięczny plan wynosi od 11,99 USD / miesiąc do 7,50 USD / miesiąc – oszczędzając ci 38%. 3-miesięczny IPVanish przychodzi regularnie za 35,97 USD przez 3 miesiące – ale dla Ciebie dostaniesz 44% zniżki za jedyne 20,24 USD za 3 miesiące.

Jak uzyskać 60% zniżki na IPVanish podczas rejestracji

Jak uzyskać dostęp do tej niesamowitej oferty? Po prostu kliknij nasz link poniżej. Zostaniesz przeniesiony na naszą stronę dostępową tylko dla AT w IPVanish, gdzie możesz wybrać preferowany plan. Następnie utwórz konto i wybierz płatność z najlepszej karty kredytowej lub konta PayPal. Jesteś w środku!

Czy muszę wpisać kod, aby otrzymać ten kupon?

Nie – nie trzeba próbować zapamiętywać cyfr i cyfr, aby wpisać je później i kliknąć „Zastosuj”. Jak tylko wybierzesz swój plan, zostanie zastosowany kod kuponu.

Czy zakwalifikuję się do tego kuponu?

Jeśli jesteś subskrybentem po raz pierwszy, tak, będziesz. Istnieje kilka usterek, które mogą powodować pewne zastrzeżenia, jednak –

  • Jeśli masz wiele nieudanych prób rejestracji przy użyciu kuponu, możesz nie być w stanie go zastosować.
  • Wszelkie nieudane próby płatności, które powodują, że Twoje konto staje się nieaktywne, mogą zdyskwalifikować Cię z korzystania z kuponu.
  • Niestety tego kuponu nie można obecnie wykorzystać dla obecnych subskrybentów – dotyczy on tylko nowych rejestracji.

Co się stanie, jeśli ten kupon nie zadziała?

Wsparcie IPVanish zaleca upewnienie się, że nic nie wystąpiło w poprzednim nagłówku. Jeśli wszystko jest w porządku, ale nadal nie możesz zastosować kuponu, skontaktuj się z obsługą klienta. Kilka rzeczy do uwzględnienia podczas rozmowy z nimi, zaczerpnięte bezpośrednio z nich strona obsługi klienta online:

  • Gdzie próbowałeś zastosować kupon (strona rejestracji lub konta)
  • Jakiego kuponu próbowałeś użyć
  • Przybliżona godzina i data próby wykorzystania kuponu
  • Twoja nazwa użytkownika lub adres e-mail, jeśli jest inny niż adres e-mail, który już podajesz

Obsługa klienta będzie z Tobą współpracować, aby zobaczyć, co mogą zrobić, aby uzyskać zniżkę.

Szybki przegląd

IPVanish ma ponad 1000 serwerów z ponad 40 000 współużytkowanych adresów IP w ponad 60 krajach – to duża sieć. Co więcej, domyślny wybór serwerów to prosta lista sortująca według kraju, czasu reakcji, obciążenia serwera i wszystkich ulubionych, które odwiedziłeś wcześniej. Ustawiając opcje w ten sposób, IPVanish zapewnia, że ​​możesz znaleźć najlepszą VPN dla swojego przypadku użycia – niezależnie od tego, czy chodzi o szybkość, poruszanie się po lokalnych blokach geograficznych, czy cokolwiek innego.

Jedną z najlepszych funkcji IPVanish jest brak ograniczeń strumieni wideo Kodi, pobieranie sieci P2P i torrentowanie. Zapewniamy, że możesz łatwo udostępniać anonimowo duże pliki przez cały dzień.

IPVanish ma 256-bitowe szyfrowanie AES z najlepszymi już ustawieniami, aby zrównoważyć szybkość z bezpieczeństwem. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz problemy z połączeniem lub znaczny spadek prędkości, możesz zmodyfikować protokoły na korzyść jednego z nich. Daje to inną opcję oprócz przełączania serwerów.

Wreszcie, chociaż wiadomo, że IPVanish ma problemy z obejściem blokerów VPN wdrożonych przez główne usługi przesyłania strumieniowego – takie jak Netflix i Hulu – test, który przeprowadziliśmy w naszej pełnej recenzji, wykazał, że IPVanish wciąż może przejść. To zawsze gra w kotka i myszkę. Ufamy, że IPVanish zawsze stara się być zawsze o krok do przodu.

Sprawdź naszą szczegółową recenzję IPVanish 2018.

Oszczędzaj pieniądze + Zdobądź bezpieczeństwo dzięki IPVanish

Jeśli lubisz szybkość i bezpieczeństwo, lubisz torrent lub używasz Kodi lub Fire Stick, skorzystaj z wyjątkowej oferty IPVanish już dziś.

Czy korzystałeś z IPVanish? Czy zastosowałeś kupon lub zniżkę? Jakie było twoje doświadczenie? Daj nam znać w sekcji komentarzy!