Czy szukasz prostej, codziennej sieci VPN? Co powiesz na jeden w przystępnej cenie, z solidnym bezpieczeństwem, szybkością, a to poprowadzi cię przez bloki VPN, które wprowadzają Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego?

PrivateVPN zapewnia proste i bezproblemowe podejście do bycia prywatnym i bezpiecznym online. A dzięki tej specjalnej ofercie możesz zaoszczędzić nawet 76% na 2-letnią subskrypcję – dziś.

Proste oprogramowanie i unikacz bloków

PrivateVPN to prosty, łatwy w użyciu dostawca VPN, który może ominąć nawet twardych blokerów VPN, takich jak Netflix. Jest również szybki i bezpieczny od rządowych przepisów dotyczących pozyskiwania drewna. Mając to na uwadze, oferują kilka różnych planów – po prostu upewnij się, że korzystasz ten kod kuponu uzyskać zniżki. Ich najbardziej podstawowym planem jest 1 miesiąc, który kosztuje 7,67 USD / miesiąc (30% zniżki z naszym linkiem). Możesz też zaoszczędzić 52%, wybierając ich plan 3-miesięczny, który kosztuje 5,25 USD / miesiąc. I w końcu, najwięcej oszczędzasz dzięki 12-miesięcznemu planowi PrivateVPN, który kosztuje zaledwie 3,88 USD miesięcznie.

Jak uzyskać tę niesamowitą zniżkę? Właśnie kliknij ten link – przeniesie Cię na stronę PrivateVPN, gdzie możesz kliknąć żółty baner u góry z napisem „Oferta specjalna: 12 miesięcy + 1 miesiąc więcej!” Następnie przejdziesz na stronę planów PrivateVPN. W 3 prostych krokach (1) wybierasz odpowiedni abonament, (2) tworzysz konto i (3) wybierasz metodę płatności.

Sprawdź -   Uzyskaj dostęp do siłowni i Pokèstops podczas blokady

Czy musisz podać kod kuponu? Nie! Wystarczy wybrać opcję „13 miesięcy”, zniżka jest naliczana automatycznie – tylko 3,88 USD miesięcznie.

Jakiego rodzaju zwrot oferuje PrivateVPN? PrivateVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu.

Czy mają teraz jakieś inne oferty? To obecnie najlepsza oferta PrivateVPN, ale to nie znaczy, że nie będą mieli innych w przyszłości. Aby się nie przegapić, obejrzyj ich stronę internetową, szczególnie podczas zmiany pór roku i wokół wakacji.

Szybki przegląd

Jedną z najlepszych cech PrivateVPN jest to, jak wspaniale radzi sobie z blokowaniem VPN-blokerów. Netflix, Hulu i BBC iPlayer wprowadzają blokery, których inne sieci VPN nie zawsze mogą obejść. PrivateVPN pomaga ci przejść i idzie o krok dalej – oznaczają najlepsze węzły dla tych przypadków użycia, eliminując zgadywanie i pomagając szybciej cieszyć się transmisją wideo. A jeśli masz problemy, nie outsourcingują obsługi klienta – możesz porozmawiać bezpośrednio z programistami, aby rozwiązać problem.

Sprawdź -   Jak odzyskać przejętą przeglądarkę Chrome

Dzięki prostym ustawieniom, które pomagają szybko uzyskać dostęp do Internetu, PrivateVPN oferuje również zaawansowane dla zaawansowanych użytkowników – możesz edytować swój obecny serwer, typ połączenia, siłę szyfrowania i które porty są obecnie przekazywane. Oferują również 256-bitowe szyfrowanie AES, a ich domyślne ustawienie zapewnia zrównoważoną szybkość i bezpieczeństwo. Ale jeśli masz problemy z ograniczeniem przepustowości lub cenzurą przy użyciu domyślnego OpenVPN 1194, po prostu przełącz się na port TCP 443 – uzyskasz dodatkowe zabezpieczenia i przebijesz się przez większość zapór ogniowych.

PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji, co oznacza, że ​​nie podlegają przepisom innych rządów dotyczącym pozyskiwania drewna. A to oznacza, że ​​nikt – nawet twój dostawca VPN – nie wie, co robisz online. Wreszcie PrivateVPN dopełnia twoją usługę nieograniczoną przepustowością i możliwością łączenia się z 6 urządzeniami jednocześnie.

Sprawdź -   Jak skonfigurować maszynę wirtualną z systemem Android X86 w systemie Linux

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Uzyskaj 64% ZNIŻKI i 1 miesiąc ZA DARMO na abonament roczny z PrivateVPN – tylko 3,88 USD miesięcznie. Jeśli nie będziesz w pełni zadowolony przez pierwsze 30 dni, odzyskaj swoje pieniądze w całości, bez zadawania pytań.

Uzyskaj prywatność dzięki PrivateVPN

Nie spędzaj kolejnego dnia zablokowanego na swoich ulubionych usługach strumieniowych i treściach. Poruszaj się po blokach geograficznych, cenzurze i przepisach dotyczących prywatności dzięki PrivateVPN.

Czy jesteś użytkownikiem PrivateVPN? Czy stosowałeś już kupony? Czy martwisz się o prywatność w Internecie? Zostaw nam swoje przemyślenia, pytania lub wątpliwości w sekcji komentarzy poniżej.