Kupon PureVPN, otrzymaj do 73% rabatu

Kupując VPN, który oferuje bezpieczeństwo, prywatność i szybkość, myślisz także o cenie. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na usługodawcę, którego znajdziesz, po co ci słyszeć o wszystkich jego wspaniałych funkcjach?

Na szczęście możesz uzyskać niezawodnie szybką, bezpieczną i blokującą Netflix usługę dzięki PureVPN. Specjalnie dla czytelników AT oferują 70% zniżki na 2-letni plan!

PureVPN – Niezawodny, szybki i bezpieczny

Wybór PureVPN oznacza wybranie niezawodnej szybkości i bezpieczeństwa, nie wspominając o bogatym w funkcje kliencie stacjonarnym. Obecnie mają 3 plany – z miesiąca na miesiąc, 1 rok i 2 lata. W przypadku abonamentu 1-miesięcznego zapłacisz 10,95 USD miesięcznie. Możesz zaoszczędź 73%, stosując plan roczny i płacąc zaledwie 2,99 USD miesięcznie za pierwszy rok i 64,95 USD za każdy powtarzający się rok.

Ale najlepiej jest użyć naszego Wyłącznie z rabatem 70% na dwuletni planzaledwie 3,29 USD / miesiąc, co daje łączną wartość 79 USD przez 24 miesiące! Płacisz tylko raz na 2 lata i zyskujesz dostęp do bezpiecznego, prywatnego, bezpłatnego internetu.

Jak uzyskać dostęp do 2 lat PureVPN

Jak uzyskać tę wyjątkową ofertę? Kliknij tutaj, aby zastosować naszą zniżkę, zobaczysz ich dostępne plany. Kliknij abonament 2-letni, a następnie wprowadź swoją ulubioną płatność. Znajdziesz tutaj szerszy wachlarz opcji niż inni dostawcy, w tym karty kredytowe i PayPal, Alipay, CoinPayments, PaymentWall i BlueSnap.

Potrzebujesz kuponu? Nie, po wybraniu planu 2-letniego oferta specjalna zostanie automatycznie zastosowana.

Jaka jest polityka zwrotów PureVPN? Standardem branżowym jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. PureVPN oferował tylko 7 dni – ale teraz pokonali branżowe złoto o 1 dzień, oferując 31-dniowa gwarancja bez zadawania pytań. Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu anuluj i uzyskaj pełny zwrot pieniędzy.

Czy są jakieś inne kupony lub rabaty? Obecnie nie ma innych zniżek. Miej oko na stronę PureVPN, a będziesz mógł skorzystać z nowych ofert, gdy tylko się pojawią.

Krótka recenzja

PureVPN ma ponad 2000 serwerów, ponad 300 000 adresów IP i ponad 180 lokalizacji – otrzymujesz dużą, stabilną sieć, która daje wiele węzłów do wyboru. Jeśli często wpadasz w błąd lub spadasz, łatwo jest znaleźć szybsze lub bezpieczniejsze połączenie.

Dostajesz także opcje z PureVPN – regulowanym szyfrowaniem (od 256 bitów w dół), ustawieniami włączania i wyłączania wyłącznika awaryjnego i włączania ochrony przed wyciekiem i nie tylko. Oprócz tego PureVPN oferuje 5 dedykowanych trybów szybkiego rozpoczęcia pracy – „Stream”, „Freedom Internet”, „Security / Privacy”, „Sharing File” i „Dedicated IP”. Wybierając dowolny z nich, wyświetlane są najlepsze serwery dostępne dla tych przypadków użycia, co skraca czas potrzebny na ich samodzielne znalezienie.

Wreszcie PureVPN niedawno odnowił swoje aplikacje mobilne, czyniąc je przyjaznymi dla użytkownika i prostymi. Możesz łatwo uzyskać dostęp do Internetu na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym za pomocą jednego kliknięcia. Dodali także Ozon, który zwalcza wirusy, złośliwe oprogramowanie i reklamy. Uzyskujesz pełne bezpieczeństwo przed zagrożeniami online, zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym.

PureVPN – Uzyskaj niezawodne bezpieczeństwo przez następne 2 lata

Jeśli podoba Ci się to, co czytasz i chcesz skorzystać z tej oferty specjalnej, kliknij powyższy link. Otrzymasz niezawodną szybkość, bezpieczeństwo i możliwość ominięcia bloków geograficznych i blokerów VPN. Nie będziesz rozczarowany PureVPN.

Czy używałeś PureVPN w przeszłości? Czy masz ochotę skorzystać z tej zniżki? Jakie są Twoje obawy dotyczące prywatności w Internecie? Daj nam znać w komentarzach.