Kupon StrongVPN, Uzyskaj 54% zniżki

Czy bezpieczeństwo online przemawia do Ciebie? A może Twoje dane i ruch pozostaną prywatne przed wścibskimi oczami Twojego dostawcy Internetu? A może po prostu chcesz podczas podróży unikać bloków geograficznych i blokerów VPN. Jeśli tak, nie szukaj dalej niż StrongVPN.

StrongVPN może dać Ci wszystkie te i wiele więcej – a dziś możesz uzyskać specjalny kupon rabatowy oprócz już wielkich oszczędności!

Wystarczająco silny, aby pokonać VPN-blokerów

StrongVPN ma potężne oprogramowanie do szyfrowania, które może ominąć większość cenzur wprowadzonych przez organizacje lub uciskające rządy. StrongVPN jest nawet wystarczająco silny, aby przedostać się przez Wielką zaporę ogniową w Chinach – a jeśli to potrafi, może obejść mały regionalny blok geograficzny, który uniemożliwia ci dostęp do ulubionej usługi przesyłania strumieniowego wideo.

I chociaż miesięczny abonament StrongVPN kosztuje 10 USD miesięcznie, możesz zaoszczędź 42%, wybierając plan roczny – w końcu płacisz tylko 5,83 USD miesięcznie w ten sposób. Ale jako czytnik AT możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Oto nasza specjalna oferta dla Ciebie.

StrongVPN oferuje naszym czytelnikom kupon – TAKEOFF20 – kiedy zastosujesz ten kupon, otrzymujesz kolejne 20% zniżki na dowolny plan. Jeśli więc połączysz to z wielkimi oszczędnościami oferowanymi przez plan roczny, zyskujesz w sumie 42% oszczędności!

Jak to zdobyć ekskluzywny kupon

Ale jak zdobyć tę specjalną ofertę? To nie może być prostsze – wystarczy kliknąć ten link, aby skorzystać z oferty. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na specjalną stronę w witrynie StrongVPN. Kliknij przycisk, aby dołączyć, wybierz roczną ofertę specjalną, a następnie kliknij „Masz kupon?” poniżej w obszarze Metoda płatności – wstaw TAKEOFF20.

Czy StrongVPN oferuje gwarancję satysfakcji? Tak, a ponadto StrongVPN oferuje 30-dniowy zwrot pieniędzy bez zadawania pytań. Jeśli nie lubisz StrongVPN lub masz problemy, po prostu anuluj w oknie 30-dniowym, a otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy.

Czy są teraz jakieś inne kupony? Obecnie nie ma innych kuponów oferowanych przez StrongVPN. Ale, jak większość głównych dostawców VPN, okresowo oferują specjalne oferty. Zwróć uwagę na ich stronę internetową, szczególnie w okresie wakacji.

Szybki przegląd StrongVPN

StrongVPN ma 650 serwerów w ponad 20 krajach, co daje mnóstwo adresów IP do wyboru na co dzień. Ponadto ich 256-bitowe szyfrowanie domyślnie ustawia się na OpenVPN w trybie TLS z szyfrowaniem kanału AES-256-CBC, 2048-bitowym kluczem RSA Diffie Hellman i uwierzytelnianiem SHA256. Zapewnia to wszechstronną ochronę i szybkość oraz idealną tajemnicę do przodu. Dodaj przełącznik „zabicia”, aby zapobiec wrażliwości danych w przypadku przypadkowego upuszczenia, a także rygorystyczną zasadę zerowego rejestrowania, a masz wystarczające zabezpieczenia, aby pokryć prawie wszystko.

StrongVPN jest również doskonały do ​​omijania bloków VPN. StrongVPN, zatytułowany „Scramble” na swoim interfejsie, wykorzystuje zaciemnianie serwera do odblokowania usług przesyłania strumieniowego wideo, z którymi mają problemy inni dostawcy. Należą do nich Netflix, Hulu, Amazon Prime Video i BBC iPlayer. Ta technika pozwala także użytkownikom ominąć najtwardsze zapory ogniowe – Great Firewall of China. Jeśli więc mieszkasz lub podróżujesz przez Chiny kontynentalne, nadal będziesz mógł korzystać z Facebooka, YouTube'a i być na bieżąco z zachodnimi wiadomościami – bez cenzury.

W zamknięciu

Podsumowując, jeśli chcesz ominąć trudne geobloki i VPN-blokery, zachowaj swoje prywatne informacje jako prywatne i bądź bezpieczny w Internecie, nie wahaj się. Kliknij powyższe linki i uzyskaj StrongVPN.

Jeśli jesteś użytkownikiem StrongVPN lub nadal jesteś na przeszkodzie, chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Dodaj komentarz poniżej i daj nam znać, co myślisz.