iOS

Łącze telefoniczne firmy Microsoft do połączenia z systemem iOS, Lottiefiles upraszcza animacje

Cześć! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Microsoft ogłosił, że użytkownicy systemu Windows 11 mogą teraz łączyć swoje iPhone’y i korzystać z iMessage z komputera

Aplikacja Phone Link firmy Microsoft jest teraz dostępna dla użytkowników iPhone’a, umożliwiając im wysyłanie i odbieranie wiadomości iMessage, nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz wyświetlanie powiadomień z aplikacji telefonu na komputerze PC lub laptopie z systemem Windows 11.

Aplikacja Phone Link firmy Microsoft jest aktualizowana i dostępna w 39 językach w 85 krajach, umożliwiając nawiązywanie połączeń, wysyłanie wiadomości i powiadamianie przez Bluetooth na telefonie iPhone. Aplikacja może wykorzystywać iMessage do przechwytywania i przekazywania wiadomości przychodzących.

Integracja z iCloud umożliwia również łatwy dostęp do zdjęć iPhone’a z aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 11.

Aby skorzystać z tej funkcji, wyszukaj „Phone Link” na pasku zadań systemu Windows i postępuj zgodnie z instrukcją instalacji, aby zacząć z niej korzystać.

Pliki Lottie

LottieFiles upraszcza konwersję animacji wykonanych przez oprogramowanie, takie jak Adobe After Effects, do formatu Lottie do użytku w aplikacjach mobilnych. LottieFiles wykorzystuje Lottie, lekki i skalowalny format plików oparty na JSON, jako podstawę umożliwiającą ruch i animację w projektach, aplikacjach, witrynach internetowych i ekranach cyfrowych.

Zgodnie ze swoim blogiem, firma zebrała 37 milionów w ramach finansowania serii B kierowanego przez Square Peg Capital, XYZ Venture Capital, Great Point Ventures i obecnych inwestorów.

Niedawno firma ogłosiła wprowadzenie wtyczki Figma, która umożliwia projektantom ulepszenie ich projektów za pomocą ruchu, podczas gdy Figma to Lottie zawiera niestandardowe, wysokiej jakości animacje w Figmie. Integracja biblioteki animacji Lottie z narzędziami do projektowania i programowania upraszcza animację.

Wtyczka Figma daje dostęp do ponad 80 000 darmowych animacji Lottie. Umożliwia również łatwe dostosowywanie w celu tworzenia wciągających animacji. Wtyczka jest dostępna za darmo.

Platforma jest używana przez ponad 5 milionów użytkowników w ponad 250 000 firm, a niektóre z godnych uwagi firm to Google, TikTok, Disney, Uber, Airbnb i Netflix.

Razem zbiera 20 milionów dolarów na tworzenie generatywnych modeli sztucznej inteligencji typu open source

Startup Together, który opracowuje generatywną sztuczną inteligencję typu open source, zebrał 20 milionów dolarów od Lux ​​Capital w rundzie zalążkowej z udziałem innych znanych aniołów biznesu, takich jak współzałożyciel PayPal Scott Banister i założyciel Cloudera, Jeff Hammerbacher.

Wspólnie ma na celu stworzenie generatywnych modeli i usług sztucznej inteligencji typu open source, aby pomóc organizacjom we włączeniu sztucznej inteligencji do ich aplikacji produkcyjnych.

Startup buduje platformę chmurową, która oferuje skalowalne przetwarzanie po niższych cenach w porównaniu z dominującymi dostawcami, takimi jak Google Cloud, AWS i Azure.

Pierwsze projekty Together obejmują RedPajama, który wspiera modele generatywne typu open source, oraz GPT-JT, rozwidlenie modelu generowania tekstu typu open source GPT-J-6B.

Platforma Together Zdecentralizowana chmura będzie gromadzić zasoby sprzętowe, w tym procesory graficzne, od wolontariuszy w Internecie.

Firma planuje poszerzyć swój zespół, inwestować w badania i rozwój, infrastrukturę oraz rozwój produktów i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony różnych firm.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x