Lumosity udostępnia usługę dokuczania mózgowi na Androida

Granie w gry polegające na dokuczaniu mózgowi to jeden z najlepszych sposobów na relaks i szybszą poprawę umiejętności twórczych i poznawczych. Łamigłówki testują nas za pomocą serii pytań i zagadek, aby sprawdzić, na czym polegają nasze umiejętności rozwiązywania problemów i pomóc w poprawie naszej pamięci. Lumosity to jedna z takich popularnych witryn, mająca 60 milionów aktywnych użytkowników, która obiecuje trenować różne obszary mózgu związane z szybkością, uwagą, pamięcią itp., Wykorzystując badania neurologiczne jako podstawę. Popularność zyskała w dużej mierze dzięki aplikacji na iOS. Lumosity uruchomiło swoją oficjalną aplikację na Androida, która przenosi tę usługę na mobilny system operacyjny Google. Aplikacja zawiera różne ćwiczenia drażniące mózg, sportowy elegancki interfejs użytkownika i jest bezpłatna.

Lumosity_Intro 2 Lumosity_Zaloguj się

Lumosity to nie tylko stara metoda doskonalenia mózgu za pomocą prostych równań matematycznych. Podczas rejestracji – co jest rzekomo obowiązkowe do śledzenia postępów – aplikacja pyta o obszary, na których najbardziej Ci zależy, tj. Pamięć, uwaga, szybkość, elastyczność i rozwiązywanie problemów, i możesz wybrać opcje, które uznasz za odpowiednie. Poza tym zostaniesz również poproszony o wybranie płci i poziomu wykształcenia, po czym Lumosity wyświetla swój ekran główny, na którym możesz stuknąć, aby rozpocząć, aby rozpocząć pierwszą grę.

Aplikacja przedstawia szereg codziennych ćwiczeń mózgu. Prowadzi Cię również przez samouczek dla każdego ćwiczenia, aby zapoznać się z faktycznym działaniem każdego ćwiczenia. Pracując każdego dnia, możesz porównać swoje wyniki i sprawdzić, czy dobrze trzymasz się swoich postępów.

Lumosity_Speed ​​Match Lumosity_Speed_Match

Każdy z tych codziennych programów ćwiczeń składa się z pięciu gier, których ukończenie powinno zająć około piętnastu minut. Jedna gra wymaga na przykład porównania symbolu z poprzednio wyświetlanym kształtem i musisz odpowiedzieć, naciskając po prostu Tak lub Nie. Jest inna gra, która prosi o wybranie większej liczby spośród dwóch opcji.

Lumosity_Greater Lumosity_Flexbility Lumosity_Leaves

Po każdej grze wyświetlana jest łączna liczba punktów, a Lumosity pozwala nawet porównać Twoje wyniki z innymi w sieci. Możesz także wrócić i ponownie rozegrać poprzednią grę, aby poprawić swój obecny wynik. Lumosity jest obecnie dostępne za darmo, ale oferuje ograniczone funkcje. Jeśli potrzebujesz więcej korzyści i dostępu do większej liczby gier, możesz wykupić płatną subskrypcję, która wynosi 11,95 USD / miesiąc lub 59,95 USD / rok.

Lumosity_LPI Lumosity_Sidemenu Lumosity_Games

Ogólnie rzecz biorąc, Lumosity na Androida to genialna aplikacja, która może pomóc Ci poprawić umiejętności myślenia i ćwiczyć mózg.

Zainstaluj Lumosity ze Sklepu Play

x