Menedżer zakładek Chrome w stylu Pinterest z inteligentniejszym wyszukiwaniem

Udostępnij teraz w social media:

Chrome przebył długą drogę od swojego powstania w 2008 roku. Przeglądarka internetowa, która jest popularna ze względu na szybkie działanie w sieci, lekką konstrukcję i mnóstwo funkcji, ma również więcej rozszerzeń i aplikacji w swoim arsenale niż jakakolwiek inna przeglądarka internetowa przeglądarka na rynku, oferująca kilka dobrych rozwiązań dla wszystkich głównych wymagań. Na przykład, jeśli uważasz, że zarządzanie zakładkami Chrome za pomocą zintegrowanego Menedżera zakładek jest nudne, w Chrome Web Store znajdziesz wiele wartościowych alternatyw, z których jedną jest Zakładki Dewey. Ta aplikacja Chrome to alternatywny menedżer zakładek z interfejsem podobnym do Pinteresta, który jest przyjazny dla użytkownika i funkcjonalny, umożliwia wyszukiwanie, tagowanie i sortowanie zakładek. Szczegóły po przerwie.

  Jak odblokować Pinterest w Chinach za pomocą VPN

Po zainstalowaniu aplikacji z Chrome Web Store możesz uruchomić ją z programu uruchamiającego Chrome, a otworzy się ona w nowej karcie.

Dewey_Chrome Launcher

Interfejs jest bardzo minimalistyczny; zawiera pole wyszukiwania u góry, mały przycisk ustawień w prawym górnym rogu oraz miniatury podglądów wszystkich stron internetowych z zakładkami ułożonych w siatkę. Aplikacja domyślnie nie wyświetla miniatur podglądu, ale możesz je łatwo włączyć w wyskakującym okienku ustawień.

Kliknięcie miniatury otwiera tę witrynę lub stronę na tej samej karcie. Możesz także użyć klawisza Tab i klawiszy nawigacyjnych na klawiaturze, aby poruszać się po siatce zakładek. Zakładki można sortować według daty, tytułu lub adresu URL.

Dewey

Możesz edytować tytuł i adres URL każdej zakładki, po prostu najeżdżając kursorem na jej miniaturę i naciskając przycisk edycji. Okno dialogowe edycji umożliwia również przypisywanie własnych znaczników do zakładki. Do jednego elementu można przypisać wiele tagów, więc można go wyszukiwać za pomocą więcej niż jednego słowa kluczowego.

  Jak usunąć Pinterest z wyników wyszukiwania Google

Dewey_Edit

Możesz wyszukiwać zakładki za pomocą tagów, adresu URL i tytułu. Jeśli chcesz ograniczyć wynik do określonego obwodu, możesz użyć operatorów tag:, title: lub url: przed słowem kluczowym wyszukiwania. Na przykład zapytanie „tag: oprogramowanie” spowoduje wyświetlenie wszystkich zakładek ze znacznikiem „oprogramowanie”.

Dewey_Tag

Krótko mówiąc, aplikacja oferuje bardziej wizualny sposób przeglądania zakładek Chrome, a także większą elastyczność i wydajność w sortowaniu i przeszukiwaniu większych kolekcji zakładek.

Zainstaluj zakładki Dewey z Chrome Web Store

x