iOS

Microsoft Power Pages, aplikacja ChatGPT iOS, Wiremock i Memcyco

Witam wszystkich! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Microsoft wprowadza nowe funkcje i możliwości AI do Power Pages

Firma Microsoft ogłosiła nowe ulepszenia sztucznej inteligencji za pośrednictwem Copilot do Power Pages. Nowa fala technologii sztucznej inteligencji (AI) w tworzeniu stron internetowych zmienia sposób, w jaki firmy tworzą i uruchamiają strony internetowe skoncentrowane na danych.

Microsoft Power Pages umożliwia tworzenie niskokodowych witryn biznesowych, wspierając wszystkie zespoły, nie tylko programistów, co skutkuje szybszym wejściem na rynek przy zmniejszonych kosztach.

Strony Power Pages oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają programistom szybkie tworzenie bezpiecznych zewnętrznych witryn internetowych, które lepiej reagują na potrzeby klientów. Zamiast poświęcać dużo czasu na tworzenie i kodowanie witryn, poszczególne osoby mogą wykorzystywać naturalny język i inteligentne sugestie za pomocą narzędzi takich jak Copilot i Power Pages, aby przyspieszyć ten proces.

Power pages pomagają tworzyć strony internetowe z wstępnie zaprojektowanymi szablonami lub niestandardowymi interfejsami oraz prezentować dane biznesowe z tekstem, filmami, obrazami, formularzami i listami przy użyciu bogatych w funkcje szablonów z przykładowymi danymi do planowania, rejestracji i aplikacji.

Użytkownicy mogą udoskonalić funkcjonalność witryny za pomocą Visual Studio Code, GitHub i Azure DevOps oraz zmniejszyć obawy związane z bezpieczeństwem witryny dzięki kontroli dostępu opartej na rolach i funkcjom zgodności platformy Azure.

Strony Microsoft Power mogą pomóc firmom zwiększyć produktywność i bezpiecznie tworzyć witryny internetowe, które spełniają oczekiwania klientów na większą skalę. Zarejestruj się w Power Pages, aby zapoznać się z nowymi funkcjami i możliwościami.

Aplikacja ChatGPT OpenAI osiąga 500 000 pobrań w zaledwie 6 dni

OpenAI udostępniło bezpłatną aplikację ChatGPT na iOS. Abonenci ChatGPT Plus uzyskują dostęp do szybszej reakcji GPT-4 i nowych funkcji, a wprowadzanie głosowe jest dostępne za pośrednictwem otwartego systemu rozpoznawania mowy o nazwie Whisper.

Badanie przeprowadzone przez data.ai, które zapewnia inteligencję aplikacji, wykazało, że aplikacja zebrała już ponad 500 000 pobrań w ciągu pierwszych sześciu dni od premiery, co plasuje ją wśród najbardziej prosperujących i najlepiej funkcjonujących nowatorskich aplikacji, które pojawiły się w ostatnich latach .

Chociaż aplikacja ChatGPT firmy OpenAI ma ograniczoną dostępność w Stanach Zjednoczonych i na platformie iOS, odniosła znaczący sukces, o czym świadczy niedawna ekspansja na 11 nowych rynków międzynarodowych.

WireMock zbiera 6,5 ​​miliona dolarów, aby pomóc programistom w testowaniu fałszywych interfejsów API

Interfejsy API innych firm mogą być zawodne, powodując opóźnienia i niestabilność. Aby przyspieszyć wydawanie wersji, wypróbuj szydercze API WireMock. WireMock Cloud to najlepsza platforma do kpienia API, która zapewnia wsparcie dla przedsiębiorstw, nieograniczoną skalę i przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika.

Niektóre z jego najważniejszych funkcji to testowanie niestabilnych interfejsów API innych firm, symulowanie przypadków brzegowych i błędów oraz unikanie nieoczekiwanych opłat za testy wydajności.

Zgodnie ze swoim blogiem, firma zebrała 6,5 ​​miliona dolarów w ramach finansowania początkowego od Ridge Ventures, First Rays Venture Partners i Scribble Ventures. WireMock upraszcza wyśmiewanie usług dla programistów, umożliwiając im testowanie i rozwijanie oprogramowania bez potrzeby korzystania z interfejsu API.

W rezultacie optymalizuje produktywność i przyspiesza wdrażanie kodu funkcjonalnego. Tysiące programistów polega na nim, aby poprawić wydajność i skrócić czas wprowadzania produktów na rynek.

Platforma umożliwia ręczne i automatyczne testowanie aplikacji i jest kompatybilna ze Swaggerem. Użytkownicy mogą tworzyć dynamiczne odpowiedzi przy użyciu wszechstronnego języka szablonów i symulować scenariusze stanowe za pomocą prostego modelu maszyny skończonej.

Jego platforma chmurowa umożliwia rejestrowanie i odtwarzanie aktywności z innego interfejsu API oraz testowanie aplikacji z wprowadzonymi opóźnieniami i wadliwymi ładunkami HTTP.

Memcyco zbiera 10 milionów dolarów na ochronę firm przed kradzieżą marki

Memcyco to rozwiązanie do wykrywania podszywania się pod strony internetowe i zapobiegania im w czasie rzeczywistym, ponieważ brandjacking jest powszechną metodą cyberataków na całym świecie. Technologia PoSA (Proof of Source Authenticity) firmy Memcyco chroni przed atakami bez agenta.

Zapewnia ochronę przed dniem zerowym i wykrywanie na żywo, zapewniając wgląd w próby sesji ataków i wysyłanie czerwonych alertów, gdy użytkownicy odwiedzają fałszywe strony.

Memcyco stosuje sztuczną inteligencję do identyfikowania nieprawidłowych wzorców zachowań, a PoSA pomaga wykrywać i ostrzegać organizacje przed potencjalnymi zagrożeniami. Firma oferuje cyfrowe znaki wodne dla stron internetowych, aby zapewnić autentyczność przechowywania i zabezpieczyć zasoby cyfrowe przed naruszeniem.

Na blogu firmy napisano, że zebrała 10 milionów dolarów w ramach finansowania początkowego prowadzonego przez Capri Ventures i Venture Guides. Memcyco ma na celu zmniejszenie szkód dla marki i klientów, promowanie zaufania i ograniczenie barier w interakcji użytkowników z zasobami cyfrowymi. W ten sposób poprawiają reputację marki i budują zaufanie wśród użytkowników końcowych.

Niektóre z jego funkcji obejmują ochronę przed cyberatakami za pomocą Proof of Source Authenticity, ochronę klientów, badanie incydentów i szybkie wdrażanie za pośrednictwem SaaS.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x