01/26/2022

Microsoft To-Do otrzymuje poważną aktualizację; pochodzi z nowym wyglądem

Udostępnij teraz w social media:

Firma Microsoft ogłosiła nowy projekt aplikacji Microsoft do wykonania na Androida i iOS. Ta aktualizacja ma na celu spersonalizować aplikację. Microsoft nabył Wunderlist kilka lat temu i wprowadził Microsoft do wykonania z lepszymi możliwościami. Głównym wyzwaniem dla zespołu programistów była migracja backendu z AWS Amazon na wewnętrzny Microsoft Azure. Było to możliwe dzięki rygorystycznej pracy w tle.

Microsoft To Do dostaje poważną aktualizację; pochodzi z nowym wyglądem

Microsoft To-Do dostaje poważną aktualizację

Pierwszą znaczącą zmianą dokonaną przez Microsoft jest zmniejszenie rozmiaru nagłówka i dodanie większej liczby kolorów. Daje to aplikacji trochę ciepła i możliwości personalizacji. Microsoft dodał także kilka nowych środowisk. Te tła to słynna wieża telewizyjna w Berlinie, która istniała w starej aplikacji Wunderlist.

Sprawdź -   Jak zaktualizować aplikacje Microsoft Office w systemie Windows 10 i Mac

Oprócz tego możesz dostosować tło dla każdej osobnej listy. Ponadto tryb Ciemny jest już dostępny dla aplikacji na Androida, Windows 10 i Mac, a wkrótce będzie dostępny dla aplikacji na iOS.

Microsoft umożliwia włączenie uwierzytelniania MFA lub Multi-Factor Authentication, aby zapewnić bezpieczeństwo list.

Dzięki możliwościom Microsoft Azure i specjalistycznej wiedzy Microsoft w zakresie synchronizacji między platformami Twoje listy będą dostępne na wszystkich urządzeniach, niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Należy tylko pamiętać, że użytkownik jest zalogowany za pomocą wspólnego konta Microsoft na różnych urządzeniach.

Aplikacja jest ściśle zintegrowana z programem Microsoft Launcher, a integracja z Cortaną jest dostępna w krajach takich jak Australia, Indie, Stany Zjednoczone Ameryki i Wielka Brytania. Musisz jednak ustawić mowę Cortany na angielski w USA, aby skorzystać z tej funkcji.

Sprawdź -   Jak korzystać z programu Microsoft Editor w programie Word dla platformy Microsoft 365

Wypróbuj Microsoft To-Do, aby skorzystać z tych niesamowitych funkcji.

x