Miksuj muzykę z lokalnego dysku lub SoundCloud [Web]

Miksowanie muzyki i eksperymentowanie z dźwiękami nie jest czymś tak prostym, jak tworzenie listy odtwarzania (lub taśmy składającej?). To dużo eksperymentów, wymaga dobrego ucha i całkiem niezłego wyobrażenia o tym, co robisz. Wymaga również użycia złożonego i kosztownego oprogramowania, w które warto zainwestować, jeśli wiesz, że będziesz go używać i często z niego korzystasz. Dla każdego, kto jest po prostu ciekawy miksowania muzyki i próbowania swoich sił w byciu DJ-em, dostępna jest prosta aplikacja internetowa Until AM, która pozwala miksować dowolne dwie piosenki z lokalnego dysku lub z SoundCloud. Możesz zwiększać lub zmniejszać prędkość odtwarzania, niezależnie sterować głośnością każdego utworu i zarządzać opóźnieniem dla każdego z nich.

Aby dodać piosenkę, użyj zakładek w prawej kolumnie. Jest jeden dla SoundCloud z paskiem wyszukiwania, a drugi do wybierania lokalnych plików MP3. Wyszukaj plik, którego chcesz użyć, lub wyszukaj utwór na karcie SoundCloud.

Wybierz utwór i przeciągnij go na obszar płyty. Kliknij przycisk odtwarzania obok płyty, aby odtworzyć piosenkę. Elementy sterujące prędkością dla każdego utworu znajdują się obok niego i odpowiednio oznaczone. Możesz przyspieszyć lub spowolnić odtwarzanie. Postęp utworu można śledzić na paskach postępu u góry. Nazwa utworu odtwarzanego na każdej płycie jest wyświetlana u góry każdego paska postępu.

Przewiń w dół, aby wyświetlić ustawienia opóźnienia i za pomocą myszy wybierz punkt opóźnienia. Opóźnienie jest przedstawiane między pogłosem a echem, a zmiany w dźwięku można usłyszeć na żywo podczas gry z tymi lub innymi typami ustawień.

Pojedyncza kontrolka pośrodku umożliwia „miksowanie” dwóch piosenek. Domyślnie miks jest ustawiony tak, aby równomiernie miksować oba utwory, ale możesz go zmienić według własnego gustu. Dwa suwaki pośrodku pozwalają na niezależne sterowanie głośnością dwóch utworów. Until AM jest dość proste, ale świetnie nadaje się do zabawy tylko z lokalną muzyką i dawania wypróbowania DJ-owi bez konieczności rozumienia (lub kupowania) złożonego oprogramowania.

Odwiedź do rana

x