Monitoruj najczęściej używane aplikacje [Android]

Każdy nowy właściciel smartfona kończy się frustracją, gdy jego urządzenie nie działa przez cały dzień na jednym ładowaniu lub gdy napotykają różne problemy z pamięcią, posiadając mnóstwo aplikacji działających w tle i działających usług. Android nie jest wyjątkiem. Mobilny system operacyjny typu open source został zaprojektowany z myślą o wielozadaniowości. Ale ta wielozadaniowość odbywa się kosztem opóźnienia pamięci, gdy mnóstwo aplikacji działa w tle. Częstotliwość: Śledzenie użycia aplikacji (lub w skrócie Częstotliwość) to aplikacja na Androida, która pozwala monitorować użycie aplikacji i z kolei usuwać te, z których nie korzystasz często, umożliwiając ich natychmiastowe odinstalowanie z samej aplikacji.

Dzięki konstrukcji szkieletowej Frequency, jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Aplikacja musi być uruchamiana co najmniej raz przy każdym uruchomieniu, aby umożliwić jej monitorowanie użycia aplikacji (istnieje również opcja automatycznego uruchamiania po ponownym uruchomieniu urządzenia na ekranie Ustawienia częstotliwości, chociaż ta funkcja jest dostępna tylko w wersji Pro). Po uruchomieniu działa w tle, po cichu śledząc czas spędzony na, powiedzmy, Facebooku, Twitterze czy IMDb.

Ekran główny Częstotliwości przedstawia listę aplikacji, które można łatwo sortować w różnych ramach czasowych, w tym Cały okres, Ostatnie 3 lub 1 miesiąc, Ostatni tydzień i Dzisiaj. Oprócz przeglądania aplikacji w określonych ramach czasowych możesz także zobaczyć wszystkie zainstalowane lub używane aplikacje. Aby to zrobić, dotknij „ Wszystkie zainstalowane ” u góry, a następnie z menu rozwijanego pozwoli Ci wybrać między Użytymi aplikacjami, Wszystkimi zainstalowanymi i Brak listy.

Częstotliwość korzystania z aplikacji - aplikacje śledzące_używane Częstotliwość korzystania z aplikacji Tracking_Installed Częstotliwość korzystania z aplikacji Tracking_App Info

„ Lista nie pokazana ” w zasadzie pozwala przestać śledzić użycie aplikacji, których nie chcesz. Każdą aplikację należy ręcznie dodać do listy. Istniejące elementy można również w dowolnym momencie usunąć z ekranu Brak listy pokazów. Po dotknięciu elementu Częstotliwość wyświetla dodatkowe opcje, które obejmują otwieranie aplikacji, dodawanie do listy Brak pokazu, dostęp do ekranu Informacje o aplikacji i Odinstalowanie jej z urządzenia.

Jeśli chodzi o ekran ustawień, cóż, nie ma zbyt wiele do zbadania w tym obszarze. Bezpłatna wersja częstotliwości pozwala tylko na przełączanie opcji „Śledzenie użycia aplikacji”, co umożliwia śledzenie aplikacji w tle. Z drugiej strony, Frequency Pro umożliwia również przełączanie opcji „Uruchom przy starcie”. Domyślnie częstotliwość śledzi aplikacje co 30 sekund, ale wersja Pro pozwala również obniżyć lub podnieść ten limit za pomocą opcji „ Dokładność użytkowania ”.

Częstotliwość korzystania z aplikacji Śledzenie_Nie Pokaż listę Częstotliwość korzystania z aplikacji - Tracking_Settings Częstotliwość korzystania z aplikacji Tracking_accuracy

Częstotliwość: śledzenie użycia aplikacji można pobrać ze sklepu Google Play. Możesz użyć poniższego łącza, aby go pobrać.

Zainstaluj śledzenie wykorzystania aplikacji częstotliwości ze Sklepu Play