Udostępnij teraz w social media:

YouTube jest zdecydowanie najpopularniejszą usługą udostępniania wideo, a ogromna część użytkowników nadal korzysta z niej na swoich komputerach stacjonarnych. Jeśli spędzasz tam dużo czasu na strumieniowym przesyłaniu filmów z piosenkami, wizyta na stronie za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić, które utwory są popularne, wydaje się sprzeczna z intuicją. Widzieliśmy już, że Streamus dla Chrome zapewnia rozwiązanie w postaci odtwarzacza muzyki, który umożliwia przeglądanie, odkrywanie i odtwarzanie teledysków z YouTube bez konieczności odwiedzania samej witryny. Obecnie w wersji beta Muzeit jest podobnym rozszerzeniem do Chrome, które koncentruje się na udostępnianiu i odkrywaniu w mediach społecznościowych. Pozwala wyszukiwać i odkrywać filmy z piosenkami YouTube, importować wszystkie listy odtwarzania YouTube lub tworzyć nowe, a także udostępniać swoją ulubioną muzykę innym użytkownikom Muzeit i znajomym na Facebooku. Szczegóły do ​​naśladowania.

Sprawdź -   Najlepsze dystrybucje Linuksa dla użytkowników komputerów Mac

Po pobraniu i zainstalowaniu Muzeit z Chrome Web Store kliknij ikonę, którą dodaje po prawej stronie Omnibara, i naciśnij Połącz. Umożliwi to połączenie Muziet z Twoim profilem na Facebooku, co odblokuje możliwości udostępniania rozszerzenia.

Muzeit Beta - Social Music Player_Connect

Interfejs jest dość prosty. Po lewej stronie znajdziesz pięć zakładek: Ostatnie, Odkryj, Playlisty, YouTube i Ustawienia. Karta Ustawienia umożliwia połączenie lub odłączenie konta na Facebooku i YouTube. Jeśli zdecydujesz się połączyć swoje konto YouTube z rozszerzeniem, wszystkie Twoje istniejące listy odtwarzania YouTube staną się dostępne na karcie Listy odtwarzania.

Muzeit-for-Chrome-Discover-tab

Zakładka Odkryj pokazuje wszystkie listy odtwarzania tworzone przez innych użytkowników Muzeit połączonych przez Facebooka, pomagając znaleźć nową muzykę do odtwarzania z gigantycznej biblioteki wideo YouTube. Każda playlista tutaj może być subskrybowana, polubiona i udostępniana na Facebooku. Możesz także dodawać pojedyncze utwory z listy odtwarzania do własnych.

Sprawdź -   5 sposobów oglądania strumieni wideo na pulpicie Linux

Jeśli znajdziesz listę odtwarzania, która naprawdę Ci się podoba, naciśnij nazwę użytkownika pod jej tytułem, aby wyświetlić wszystkie inne listy odtwarzania utworzone przez użytkownika, który ją złożył.

Muzeit-Chrome-Add-to-playlist

Kiedy odtwarzasz piosenkę, jej wideo automatycznie otwiera się na nowej przypiętej karcie. Mimo to nadal możesz sterować odtwarzaniem i głośnością bezpośrednio z Muzeit, nawet podczas przeglądania innej witryny w innej karcie lub oknie. Możesz więc korzystać z rozszerzenia, aby słuchać ulubionej muzyki podczas pracy, pomijając utwory i kontrolując odtwarzanie, tak jak w każdym zwykłym odtwarzaczu muzycznym, i przełączać się na kartę wideo, gdy robisz sobie przerwę.

Muzeit Beta - Social Music Player _Playback

Możesz zainstalować Muziet na Chrome z linku podanego poniżej.

Sprawdź -   Blokuj sugestie YouTube podczas przeglądania bez logowania

Zainstaluj Muziet z Chrome Web Store