Nagrywanie rozmów telefonicznych na iPhonie jest łatwe dzięki tym 8 aplikacjom

Istnieje wiele powodów, dla których warto nagrywać rozmowy telefoniczne.

Może masz do czynienia z niesfornym klientem, tolerujesz ciągłe nieodpowiednie zachowanie swojego szefa lub doświadczasz niekończących się epizodów ze swoim byłym. Może to być również sesja burzy mózgów z partnerem biznesowym. We wszystkich tych przypadkach, wraz z innymi sytuacjami, konieczne staje się prowadzenie ewidencji i dowodów tego, co się dzieje.

Jednak nagrywanie rozmów telefonicznych na iPhonie nie jest najłatwiejsze, ponieważ Apple zapobiega temu ze względów prywatności i bezpieczeństwa, tak jak powinno. Powodem jest to, że w większości krajów nie wolno nagrywać rozmów telefonicznych bez zgody drugiej osoby.

Mimo to nadal jest to całkowicie możliwe dzięki kilku dostępnym aplikacjom, o których omówimy w tym artykule. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, jeśli masz zgodę na nagrywanie rozmów telefonicznych, możesz wypróbować te niesamowite aplikacje poniżej.

Wskoczmy od razu.

Obrót silnika

Całkowicie darmowa aplikacja, Rejestrator rozmów Rev może nagrywać połączenia przychodzące i wychodzące bez ograniczeń czasu trwania.

Czytelnicy newsblog.pl otrzymują 10% ZNIŻKI na Rev.

Rejestruje połączenia w wysokiej jakości, a także umożliwia udostępnianie/eksportowanie ich do usług stron trzecich, takich jak Dropbox, wiadomości e-mail SMS itp. Nie ma żadnych ukrytych opłat, opłat abonamentowych ani denerwujących reklam i pobiera pieniądze tylko wtedy, gdy chcesz chcesz przepisać swoje nagrania.

Tak więc, jeśli Twoim celem jest tylko nagrywanie rozmów, możesz założyć, że nie wydasz ani grosza na tę niesamowitą aplikację, co jest szalone, biorąc pod uwagę, że umożliwia ona nagrywanie rozmów na iPhonie bez wysiłku.

TapeACall Pro

Dostępne w ponad 50 różnych krajach z bazą użytkowników liczącą 4 miliony, TapeACall Pro to naprawdę popularny wybór do nagrywania rozmów na iPhonie.

Może nagrywać połączenia przychodzące i wychodzące i przechowywać je na swoim serwerze, dopóki nie zdecydujesz się je usunąć lub udostępnić w innym miejscu. Niektóre z wielu opcji udostępniania obejmują:

  • Dropbox
  • dysk Google
  • Evernote
  • E-mail
  • Facebook
  • Świergot

Umożliwia dołączanie etykiet do nagrań w celu łatwego odwoływania się i konwertowania ich do formatu MP3. Otrzymujesz również powiadomienia push, które przeniosą Cię bezpośrednio do biblioteki nagrań, aby uzyskać do nich dostęp jednym kliknięciem.

Te funkcje, wraz z tuzinem innych, naprawdę uzasadniają, że TapeACall Pro jest płatną aplikacją, ale istnieje również bezpłatna wersja próbna, z której możesz skorzystać, zanim cokolwiek zapłacisz.

głos Google

głos Google nie jest przeznaczony do nagrywania rozmów, ale ma do tego funkcję i to wszystko, czego szukamy.

Pozwala nagrywać rozmowy bez pogarszania jakości dźwięku i przechowuje wszystkie dane na bezpiecznym serwerze, dzięki czemu możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie. Ta aplikacja może również transkrybować połączenia telefoniczne i wysyłać do Ciebie e-maile.

Oprócz tego posiada:

  • Potężna opcja wyszukiwania do śledzenia nagrań rozmów
  • Darmowe rozmowy, SMS-y i poczta głosowa
  • Opcje filtrowania i blokowania spamu
  • Konkurencyjne stawki za połączenia międzynarodowe

Google Voice można zsynchronizować na wielu urządzeniach, aby ułatwić korzystanie z niego w domu, biurze lub dosłownie w dowolnym miejscu.

Aplikacja do nagrywania rozmów

Tak proste, jak jego nazwa, Aplikacja do nagrywania rozmów by Profuse robi to, co reklamuje i robi to całkiem genialnie.

Wystarczy jedno dotknięcie, aby nagrywać połączenia przychodzące i wychodzące za pomocą tej aplikacji, niezależnie od tego, czy są to połączenia lokalne, czy międzynarodowe. Nie ma ograniczeń co do tego, jak długo można nagrywać rozmowy ani ile z nich można nagrać.

Ta aplikacja ma również opcje oznaczania nagrań, udostępniania ich dowolnym osobom w formacie MP3 i zapisywania ich na urządzeniu lub w chmurze.

Otrzymuje regularne aktualizacje, a jako użytkownik będziesz mieć wsparcie prawdziwych ludzi za biurkiem, którzy pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów.

Rejestrator rozmów iCall

Wysoko oceniany i lubiany przez wielu, Rejestrator rozmów iCall działa bezbłędnie, wykorzystując system połączeń trójstronnych do nagrywania połączeń, zachowując jednocześnie dość prosty proces.

Po pobraniu aplikacji musisz dotknąć przycisku Nagraj, a następnie dotknij przycisku Scal połączenie. Rozpocznie się nagrywanie dźwięku tak długo, jak będziesz kontynuować rozmowę. Gdy rozmowa się zakończy, nagranie zostanie natychmiast zapisane, abyś mógł go odsłuchać i udostępnić.

Call Recorder iCall ma bardzo łatwy do zrozumienia interfejs i wspaniały zespół wsparcia. Możesz zacząć korzystać z bezpłatnego okresu próbnego, zanim wybierzesz subskrypcję premium.

Brak notatek

Możesz nagrywać i transkrybować swoje rozmowy za pomocą Nagrywanie rozmów przez NoNotesaplikacji, z której korzysta ponad 100 000 osób na całym świecie.

Może nagrywać rozmowy o dowolnej długości i zapisywać je w chmurze. Masz również możliwość udostępniania swoich nagrań za pośrednictwem Facebooka i poczty e-mail. Niektóre inne funkcje umożliwiają korzystanie z aplikacji do dyktowania i kodów QR do plików do odtwarzania.

Ta aplikacja jest oparta na subskrypcji, ale pozwala na nagrywanie do 20 minut bezpłatnie każdego miesiąca. Tak więc, jeśli jesteś osobą, która nie chce regularnie nagrywać połączeń, bezpłatna opcja może być dla Ciebie wystarczająca.

Rejestrator rozmów Lite

Kolejna przydatna aplikacja, Rejestrator rozmów Litemoże nagrywać połączenia przychodzące i wychodzące na telefonie iPhone za pomocą połączeń trójstronnych.

Ta aplikacja ma sterowanie odtwarzaniem i korekty nagranych połączeń. Możesz je pobierać i udostępniać na platformach społecznościowych, e-mailach, iMessage i usługach w chmurze.

Jako darmowy użytkownik będziesz mógł nagrywać pełne rozmowy, ale będziesz mógł słuchać tylko pierwszych 60 sekund z nich. Aby odsłuchać pełne nagranie, musisz uaktualnić do ich wersji Pro.

CallRec Lite

Podobnie jak powyższa aplikacja, CallRec Lite umożliwia odsłuchiwanie tylko pierwszych 60 sekund nagranej rozmowy w ramach darmowego abonamentu.

Przechowuje wszystkie twoje nagrania na bezpiecznym serwerze, z którego możesz je udostępniać lub tworzyć kopie zapasowe w usługach przechowywania w chmurze. Może bezproblemowo nagrywać zarówno połączenia przychodzące, jak i wychodzące.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższe aplikacje do nagrywania rozmów na iPhone’a pomogą Ci zachować zapis ważnych rozmów. Możesz ich używać zarówno w sytuacjach osobistych, jak i zawodowych.

x