Najlepsza aplikacja do snu 2021 (w tym aplikacje do śledzenia snu)

Wiele osób ma problemy z zasypianiem we właściwym czasie i zwraca się o pomoc do aplikacji usypiających. Nie mogą zastąpić zdrowych nawyków związanych ze snem, takich jak wyłączenie wszystkich urządzeń na pół godziny przed snem i zamiast tego przeczytanie dobrej książki.

Mimo to dedykowana aplikacja jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Możesz go używać do słuchania białego szumu lub uspokajających dźwięków, które ułatwiają zasypianie. Możesz też monitorować swój wzorzec snu i dowiedzieć się, jak go poprawić.

Najlepsza aplikacja do spania: Android i iOS

Dokładnie przetestowaliśmy wiele aplikacji usypiających i wybraliśmy najlepsze typy, biorąc pod uwagę użytkowników Androida i iOS.

1. Spokój

Dostępne dla Android i iOS, Spokój może pomóc nie tylko zasnąć, ale także medytować, skupić się na pracy lub po prostu zrelaksować się, słuchając uspokajających dźwięków. Ma superintuicyjny interfejs i liczne funkcje, w tym historie snu, ćwiczenia oddechowe i sesje medytacji z przewodnikiem o różnej długości.

2. Sleep Sounds by Sleep Pillow

Sleep Sounds by Sleep Pillow to prosta aplikacja do spania zaprojektowana dla Android i iOS. Posiada szeroką gamę wstępnie zmasterowanych i wysokiej jakości dźwięków otoczenia, których możesz słuchać, aby pozostać zrelaksowanym i szybciej zasnąć. Działa w tle i pozwala oznaczyć ulubione dźwięki.

3. Przestrzeń nad głową

Headspace to aplikacja podobna do Calm, na której możesz zainstalować Android i iOS. Jest wyposażony w intuicyjny interfejs i promuje zdrowy styl życia, poprawiając sen. Możesz go używać do ćwiczeń jogi, medytacji, słuchania opowieści i odtwarzania dźwięków, aby odpłynąć. Ma codzienną serię filmów, a nawet kursy medytacji z przewodnikiem dla dzieci.

4. Monitor snu

Monitor snu jest nieco inny. Oprócz odtwarzania relaksujących dźwięków może monitorować cały cykl snu i pozwolić Ci teraz, jeśli chrapałeś lub rozmawiałeś podczas snu. Zapewnia wynik snu z wykresami i podaje zalecenia, takie jak trening lub picie mniejszej ilości kofeiny. Ponadto aplikacja delikatnie budzi Cię i przypomina o wczesnym pójściu spać. Możesz także robić notatki. Jest dostępny tylko dla Android.

5. Poduszka

Pillow to urządzenie do śledzenia cyklu snu iOS. Odtwarza uspokajające dźwięki, śledzi Twój wzorzec snu, a nawet rejestruje chrapanie, bezdech lub rozmowę podczas snu. Aplikacja pomaga obudzić się naturalnie, biorąc pod uwagę najlżejszą fazę snu. Można go również zainstalować na zegarku Apple Watch, aby monitorować tętno i analizować tętno.

6. Śpij jak Android

Sleep as Android to jedna z najlepszych aplikacji do usypiania Android i Android Wear OS. Zawiera listy odtwarzania z dźwiękami natury i kołysankami, śledzi cykle snu i delikatnie budzi cię rano. Ponadto aplikacja wykorzystuje sonar do śledzenie snu, dzięki czemu nie musisz już spać ze smartfonem w łóżku. Obsługuje inteligentną kontrolę żarówek i integruje się z aplikacjami zdrowotnymi, takimi jak Google Fit.

7. Cykl snu

Sleep Cycle to kolejna aplikacja stworzona dla Android i iOS, który zawiera odgłosy snu i bajki na dobranoc. Może delikatnie Cię obudzić, odkryć Twój wzorzec chrapania, zmierzyć jakość snu i wygenerować statystyki. Ponadto możesz prowadzić dziennik, robić notatki, otrzymywać zalecenia dotyczące poprawy snu i eksportować dane dotyczące snu do programu Excel.

8. Sen

Wykonane dla Android i iOS, Slumber to uspokajająca aplikacja, która zawiera zbiór opowiadań, które pomogą Ci łatwiej zasnąć. Zawiera również tryb pętli, pejzaże dźwiękowe ASMR i bajki na dobranoc dla dzieci. Możesz trzymać się muzyki w tle lub iść z dźwiękami natury, takimi jak deszcz. Ponadto możesz ustawić dźwięk w tle, który będzie odtwarzany po zakończeniu opowieści.

9. Przypływ

Tide to prosta i elegancka aplikacja do snu Android i iOS, który oferuje uspokajające dźwięki, które pomogą Ci zasnąć, zdrzemnąć się, skupić lub po prostu oddychać, aby ćwiczyć uważność. Zawiera serie medytacji i dźwięki natury, przypomnienia, sekcję ulubionych wraz z przydatnymi statystykami dotyczącymi cyklu snu.

Śpij lepiej dzięki najlepszym aplikacjom na Androida i iOS

Podsumowując, jeśli cierpisz na bezsenność lub po prostu od czasu do czasu masz problemy z zasypianiem, te aplikacje mobilne powinny pomóc, odtwarzając uspokajające dźwięki i monitorując cykle snu, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat twoich nawyków.

x