Najlepsza Holandia VPN w 2019 roku dla użytkowników holenderskich

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza sieć VPN dla Holandii, a nawet dlaczego potrzebujesz takiej w kraju z tak silnymi swobodami internetowymi – nie zastanawiaj się już! Dzisiaj przeprowadzimy Cię przez niektóre problemy, z którymi borykają się holenderscy internauci, i jak możesz je rozwiązać za pomocą VPN. Na koniec zaprezentujemy najlepsze VPN dla Holandii.

Holandia znana jest z jednych z najbardziej liberalnych i przyjaznych dla użytkownika polityk w Europie dotyczących komunikacji internetowej i prywatności elektronicznej. Z tego powodu przekonasz się, że ma tam wiele firm zajmujących się bezpieczeństwem i prywatnością w Internecie. Holenderski parlament aktywnie chroni neutralność sieci, dlatego nawet firmy zajmujące się prywatnością, które nie mają siedziby w Holandii, nadal będą miały tam serwery lub centra danych.

Jeśli mieszkasz w Holandii, możesz pomyśleć, że wszystkie te przyjazne przepisy oznaczają, że będziesz bezpieczny podczas korzystania z Internetu. Jednak nie zawsze tak jest. Prywatność i bezpieczeństwo to nie to samo i chociaż przepisy dotyczące prywatności są w Holandii bardzo silne, nadal możesz być narażony na wirusy, hakerów lub inne zagrożenia bezpieczeństwa. Dziś pokażemy Ci, dlaczego możesz chcieć wirtualnej sieci prywatnej, a następnie porozmawiamy o naszych zaleceniach dotyczących najlepszych sieci VPN dla Holandii.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak wybieramy VPN do rekomendacji

Teraz przejdziemy do rekomendacji najlepszych sieci VPN dla użytkowników z Holandii. Istnieje mnóstwo dostawców VPN, więc oto czynniki, których używamy, aby wybrać najlepszy:

 • Wiele serwerów w wielu różnych krajach. Aby ominąć blokady regionalne, musisz uzyskać dostęp do serwerów w innych krajach, dlatego szukamy dostawców, którzy mają wiele opcji serwerów dostępnych dla maksymalnej elastyczności.
 • Szybkie prędkości połączenia. Nie chcesz, aby twoja sieć VPN spowalniała twoje połączenie internetowe do indeksowania, dlatego szukamy dostawców z najszybszymi i najbardziej niezawodnymi połączeniami.
 • Oprogramowanie wysokiej jakości. Zasadniczo będziesz używać oprogramowania stworzonego przez twojego dostawcę VPN, aby uzyskać dostęp do VPN, więc chcemy zobaczyć responsywne, łatwe w użyciu oprogramowanie, które obejmuje wszystkie niezbędne funkcje.
 • Silne bezpieczeństwo. Aby chronić Twoje bezpieczeństwo, szukamy silnego 256-bitowego szyfrowania, którego złamanie jest prawie niemożliwe. Nalegamy również na firmy z polityką braku logowania w celu ochrony Twojej prywatności.

Top 4 VPN dla Holandii

Rynek VPN jest nasycony konkurującymi ofertami, ale w naszych testach tylko kilka wyróżniało się jako najlepsze dla użytkowników holenderskich. Oto 4 najlepsze sieci VPN dla Holandii:

1. ExpressVPN

Jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych usług VPN wśród zaawansowanych użytkowników jest ExpressVPN. Ten dostawca ma ogromną sieć ponad 1000 serwerów w 145 lokalizacjach w 94 różnych krajach, więc zawsze będziesz w stanie znaleźć serwer, gdy chcesz ominąć blokady regionu i oglądać lokalne treści z innego miejsca. Bezpieczeństwo jest również dobre, z 256-bitowym szyfrowaniem AES zapewniającym bezpieczeństwo danych i zasadą braku logowania chroniącą twoją prywatność.

Oprogramowanie jest czyste i dobrze zaprojektowane, z obsługą wielu różnych platform, od nowszych i starszych wersji systemu Windows (w tym Windows RT, Windows XP, Widows Vista i Windows 7, 8 i 10) po Mac OS, Linux, i Android. Oprogramowanie ma również specjalną funkcję testu prędkości, która pomoże Ci znaleźć najszybszy serwer, z którym można się połączyć.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Szyfrowanie AES-256
 • Ścisłe zasady braku logowania
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons

 • Plan miesięczny ma wysoki koszt.

2. NordVPN

Jeśli lubisz oglądać treści z całego świata lub jeśli często podróżujesz i chcesz VPN, który nadąża za twoją globalną podróżą, zalecamy NordVPN. To naprawdę najlepsza usługa VPN dla podróżników, ponieważ pozwoli ci ominąć wszelkiego rodzaju blokady regionalne dzięki ogromnej sieci serwerów. Sieć obejmuje ponad 5 100 serwerów w 60 różnych krajach, więc zawsze będziesz mógł znaleźć serwer tam, gdzie go potrzebujesz.

Usługa ma doskonałe bezpieczeństwo, z silnym szyfrowaniem i bez logowania. Dużą zaletą NordVPN jest to, że oferuje on możliwość „połączenia” dwóch połączeń VPN w metodzie znanej jako Double VPN. Zwykle twoja sieć VPN szyfruje ruch, a następnie kieruje go przez serwer proxy w celu zamaskowania twojego prawdziwego adresu IP, ale w przypadku Double VPN proces jest powtarzany. Rezultatem jest prawie niezniszczalny poziom szyfrowania, który całkowicie zaciemnia twój adres IP dwa razy. Zapewnia to nie tylko jeszcze większe bezpieczeństwo, ale także oznacza, że ​​VPN można nawet stosować w Chinach, gdzie blokowanie VPN uniemożliwia działanie innych VPN.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Serwery zoptymalizowane do odblokowywania Netflix
 • Ocena użytkowników GooglePlay: 4,3 / 5,0
 • Torrenting / P2P wyraźnie dozwolone
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. PureVPN

Dla tych, którzy szukają kompleksowego, ale łatwego w użyciu rozwiązania bezpieczeństwa, zalecamy PureVPN. Oprócz VPN otrzymasz pakiet innego oprogramowania zabezpieczającego, które obejmie wszystkie Twoje bazy bezpieczeństwa za pomocą tego jednego pakietu.

VPN zapewnia dostęp do sieci ponad 2000 serwerów w 140 różnych krajach, dzięki czemu można ominąć blokady regionalne z Holandii. Ale to nie wszystko: pakiet zawiera również oprogramowanie do blokowania reklam, ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowania antywirusowego i filtrowania stron internetowych, wszystkie kontrolowane za pomocą prostego, prostego oprogramowania.

Jeśli szukasz pakietu bezpieczeństwa, który możesz zainstalować na urządzeniach swoich dzieci lub mniej zaawansowanych technologicznie krewnych, takich jak Oma i Opa, ten pakiet zapewni im bezpieczeństwo podczas przeglądania. Oprogramowanie obsługuje systemy Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV oraz rozszerzenia przeglądarki dla Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

4. IPVanish

IPVanish znane są z superszybkich połączeń, które sprawiają, że korzystanie z tej usługi jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Bezpieczeństwo jest solidne, z silnym 256-bitowym szyfrowaniem, aby nikt nie włamał się do twoich danych, i jedną z najbardziej kompletnych zasad braku logowania, aby zatrzymać zapisywanie twojego prywatnego korzystania z Internetu lub zapisywanie go później.

Oprogramowanie obsługuje wiele platform, w tym Windows 7, 8 i 10, a także Mac OS, Linux i Android. Istnieje także ogromna sieć ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach, dzięki czemu możesz ominąć blokady regionu i oglądać treści z dowolnego wybranego przez siebie kraju.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

Co to jest blokowanie regionu?

Jedną z największych zalet korzystania z VPN jest to, że pozwala ominąć blokady regionu. Wiesz, kiedy odwiedzasz witrynę taką jak Hulu, Amazon lub Netflix, widzisz wersję tej strony, która jest dostosowana do twojego kraju – z tekstem wyświetlanym w twoim języku lokalnym lub innymi zmianami regionalnymi? To pokazuje, że otrzymujesz regionalną wersję tej witryny. I chociaż czasem może to być przydatne, może również ograniczyć dostępną zawartość do przeglądania.

Na przykład Netflix i Hulu mają tylko prawa do strumieniowego przesyłania niektórych programów i filmów w poszczególnych krajach. Jeśli witryna nie ma praw do filmu, który chcesz obejrzeć w swoim regionie, nie będziesz mógł go obejrzeć. Podobnie przydatne witryny, takie jak BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii, mogą służyć do przesyłania strumieniowego całej zawartości BBC, ale tylko wtedy, gdy użytkownik znajduje się w Wielkiej Brytanii. Jeśli jesteś w Holandii i próbujesz uzyskać dostęp do tej witryny, nie zadziała.

Ale istnieje sposób na obejście tych blokad regionu, a to za pomocą VPN.

Jak odblokować strony internetowe za pomocą VPN

Strony internetowe służą do regionalnych wersji ich treści poprzez sprawdzenie twojego adresu IP. Adres IP to unikatowy ciąg cyfr przypisany do dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Na przykład telefon ma jeden adres IP, laptop ma inny, a laptop sąsiada ma jeszcze jeden. Ciąg jest unikalny, dzięki czemu dane, o które prosiło urządzenie (na przykład po wpisaniu adresu URL w przeglądarce i zażądaniu kopii strony internetowej), mogą zostać dokładnie skierowane do urządzenia.

W twoim adresie IP znajduje się informacja o kraju, w którym aktualnie się znajdujesz. Niektóre zakresy numerów są przypisane do poszczególnych krajów, więc każda odwiedzana witryna może od razu zobaczyć, w którym kraju się znajdujesz na podstawie twojego adresu IP.

Aby obejść regionalne blokady treści, potrzebujesz nowego adresu IP. Na przykład, gdy korzystasz z oprogramowania VPN do łączenia się z serwerem w Wielkiej Brytanii, masz przypisany adres IP w Wielkiej Brytanii. Wszelkie dane wysyłane przez Internet są szyfrowane, dopóki nie dotrą do serwera, gdzie są odszyfrowywane i wysyłane po drodze. Oszukuje strony internetowe, sprawiając, że wyglądasz, jakbyś przeglądał z jednego kraju, a tak naprawdę jesteś w innym.

wygląda na to, że przeglądasz Internet z Wielkiej Brytanii, nawet jeśli obecnie znajdujesz się w innym miejscu na świecie.

Oznacza to, że możesz łatwo uzyskać dostęp do treści tylko w Wielkiej Brytanii, takich jak BBC iPlayer z Holandii, po prostu używając VPN do połączenia z serwerem w Wielkiej Brytanii. Możesz także połączyć się z serwerami w USA, aby oglądać filmy w witrynie Comedy Central, lub połączyć się z serwerem w innym miejscu na świecie, aby sprawdzić wybór tego kraju w serwisie Netflix. Dzięki tej metodzie możesz ominąć blokady regionu, aby uzyskać dostęp do treści z dowolnego kraju.

Inne zalety korzystania z VPN

VPN nie jest jednak przydatny tylko do obchodzenia blokad regionu. Jest również dobry dla twojej prywatności i bezpieczeństwa na różne sposoby:

Zapobiegaj szpiegowaniu Twojego dostawcy usług internetowych lub rządu

Jeśli korzystasz z niezabezpieczonego połączenia z Internetem w swojej sieci domowej, osoby trzecie mogą szokująco łatwo obserwować i rejestrować Twoją aktywność w Internecie. Twój dostawca usług internetowych będzie monitorował cały ruch przechodzący przez jego sieć, a rząd może sprawdzić te dane, zmuszając go do przekazania zapisów historii przeglądania. Powinno to budzić obawy wszystkich, bez względu na to, z czego korzystają z Internetu lub w jakim kraju mieszkają. Twoja historia przeglądania powinna być prywatna, a VPN może zapewnić, że odbywa się to za pomocą szyfrowania. Gdy korzystasz z VPN, Twój dostawca usług internetowych i inni obserwatorzy mogą zobaczyć, ile danych używasz, ale nie jaka jest ich zawartość.

Pobierz bardziej bezpiecznie

Przepisy dotyczące pobierania są w Holandii bardziej liberalne niż w innych krajach, ale nadal możesz zostać ukarany grzywną za pobranie czegoś, czego nie powinieneś mieć. Jeśli zamierzasz pobierać dużo treści, zwłaszcza jeśli zamierzasz korzystać z pobierania P2P, takiego jak torrenty lub usenet, szczególnie ważne jest szyfrowanie ruchu w sieci, aby Twój dostawca usług internetowych nie pojawił się za tobą z powodu problemów z prawami autorskimi.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi

Jest to tak przydatne, że wiele lokalizacji ma teraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy są to kawiarnie, bary, lotniska czy biblioteki. Jednak korzystanie z tych publicznych sieci Wi-Fi może być niebezpieczne. Gdy masz połączenie z siecią z wieloma innymi osobami, inni mogą przechwytywać i wyświetlać informacje wysyłane przez Internet – które mogą obejmować Twoje hasła, prywatne wiadomości e-mail, a nawet dane karty kredytowej. Aby zachować wszystkie te informacje, zawsze powinieneś używać VPN podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi, ponieważ szyfrowanie uniemożliwi innym dostęp do twoich danych lub kradzież twojej tożsamości.

Wniosek

Użytkownicy z Holandii mogą liczyć na to, że w ich kraju obowiązują jedne z najbardziej przyjaznych dla użytkownika i pro-netowych przepisów dotyczących neutralności w Europie. Jednak te przepisy nie oznaczają, że jesteś bezpieczny przed wszystkimi zagrożeniami cybernetycznymi. Aby chronić swoją prywatność, uniemożliwiając zewnętrznym stronom obserwowanie korzystania z Internetu oraz aby zapobiec włamaniu się do danych podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi, należy użyć sieci VPN do szyfrowania danych.

Oprócz zwiększenia prywatności i bezpieczeństwa, holenderscy użytkownicy skorzystają z VPN, ponieważ pozwala on na dostęp do treści, które normalnie nie byłyby dostępne w Holandii. Aby ominąć blokady regionu i chronić swoją prywatność, możesz użyć dowolnej z zalecanych sieci VPN.

Który z nich jest Twoim ulubionym VPNem w Holandii? A może jest inna usługa, którą kochasz, o której nie wspomnieliśmy? Daj nam znać w komentarzach poniżej!