Najlepsza sieć VPN dla Firestick, Fire TV i Prime TV w 2020 roku

Amazon Fire TV Stick wstrząsnął światem transmisji strumieniowej dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i doskonałej funkcjonalności, ale możesz uzyskać o wiele więcej kilometrów dzięki odpowiedniej sieci VPN. Dziś omówimy najlepszych dostawców Firestick zgodnie z ich przepisami bezpieczeństwa, możliwością dostępu do treści z blokadą geograficzną i ogólną wydajnością.

Podczas gdy streaming online zrewolucjonizował świat rozrywki, wciąż toczy się wiele dyskusji na temat tego, kto wygrał wyścig, aby zostać królem streamerów. Do niedawna mogłeś myśleć, że Netflix zdobył ten tytuł, ale potem pojawiło się nowe narzędzie do przesyłania strumieniowego w postaci Amazon Fire TV Stick.

Amazon Fire TV Stick to przenośne urządzenie typu plug and play, które wykorzystuje pamięć USB do uzyskiwania dostępu do treści z różnych platform przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, ale także Amazon Prime, Hulu, Kodi i wielu innych. Jest oparty na technologii Android i robi wszystko, co stara się robić dobra usługa online, i maksymalizuje zakres treści, który jest dostępny dla użytkowników. To nieuchronnie sprawiło, że Amazon Fire TV Stick stał się wielkim hitem.

Ale podobnie jak Netflix, Amazon Fire TV Stick ma jedną dużą wadę, a mianowicie ograniczenia geograficzne. Większość treści, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem Amazon Fire TV Stick, jest ograniczona do oglądania w określonym kraju lub lokalizacji. Przyczyna tego sprowadza się do praw, jakie różne usługi mają do strumieniowego przesyłania różnych treści, ale efektem jest duża niedogodność dla użytkowników. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać ulubione programy na wakacjach, czy podróżować po świecie do pracy, ograniczenia geograficzne są zmorą życia wielu ludzi.

Wiele osób chce także używać Amazon Fire TV Stick do korzystania z Kodi, a ponieważ niektóre władze uważają Kodi i jej dodatki za, powiedzmy, prawnie wątpliwe, chętnie ukrywają swoją działalność online na Kodi przed dostawcą usług internetowych.

Ale na szczęście dzięki Amazon Fire TV Stick istnieje rozwiązanie. Ponieważ za pomocą jednej prostej zmiany ustawień oraz jednego prostego i niedrogiego narzędzia online można oszukać Amazon, aby umożliwić korzystanie z ich treści telewizyjnych i innych usług przesyłania strumieniowego, które są dostępne na Amazon Fire TV Stick, takich jak Netflix, Hulu i Spotify, aby użyj ich także.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Pierwsze kroki

Po pierwsze, musisz wprowadzić zmiany w ustawieniach na swoim koncie Amazon. Możesz to zrobić przy użyciu następującego procesu:

 1. Zaloguj się na swoje konto Amazon.
 2. Na swoim koncie przejdź do Treści cyfrowe > Zarządzaj zawartością i urządzeniami> Ustawienia i w końcu Ustawienia kraju.
 3. Tam zmień kraj na swoim koncie na kraj, w którym znajduje się usługa, którą chcesz oglądać.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się w sieci VPN, która zabezpieczy i anonimizuje ruch internetowy, a także pomoże ci obejść wszelkie ograniczenia geograficzne.

Korzystanie z VPN jest proste, ale trudny jest wybór, z którą VPN wybrać. Rynek jest pełen opcji i prawie wszystkie z nich twierdzą, że są najlepsze w branży.

Istnieje wiele pretendentów do tej korony (ale wiele innych, które nie są do zadania), jednak nie wszystkie z nich są najlepszym wyborem dla Amazon Fire TV Stick. Dlatego przygotowaliśmy ten przewodnik, który zaleca najlepsza VPN dla Amazon Fire Stick.

Jak testowaliśmy VPN

Ludzie używają VPN z różnych powodów i chociaż niektóre są idealne do prawie każdego zadania, inne są lepsze w niektórych rzeczach niż inne. Może to skomplikować wybór odpowiedniego VPN. W tym artykule opracowaliśmy naszą listę najlepszych VPN dla Amazon Fire TV Stick na podstawie szeregu podstawowych kryteriów, które naszym zdaniem z naszych badań są podstawowymi aspektami VPN, które będą potrzebne przez Amazon Fire TV Stick użytkownicy.

Te podstawowe kryteria to:

 • Dostępność na Amazon Fire TV Stick
 • Ugruntowany i niezawodny dostawca VPN z historią udanego odblokowywania witryn z ograniczeniami regionalnymi
 • Możliwość odblokowania Amazon TV i innych usług przesyłania strumieniowego dostępnych na Amazon Fire TV Stick z różnych krajów na całym świecie.
 • Konsekwentnie wysokie prędkości połączenia, umożliwiające płynne i nieprzerwane przesyłanie strumieniowe
 • Silne przepisy dotyczące szyfrowania i bezpieczeństwa
 • Wiarygodne i skuteczne polityki prywatności
 • Szeroka gama serwerów umożliwiających dostęp do treści na całym świecie

Najlepsze VPN do uwolnienia Firestick

Biorąc to pod uwagę, zalecamy następujących dostawców VPN dla kija Fire TV. Najlepsze VPN dla Firestick i Fire TV to:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest obecnie prawdopodobnie najbardziej znanym dostawcą VPN na rynku. Powodem tego jest to, że u wielu osób jest to po prostu najlepszy dostawca. I są dobrym wyborem dla tych, którzy szukają VPN do użycia z Amazon Fire TV Stick.

Ich aplikacja jest dostępna na Amazon Fire TV Stick i jest bardzo przyjazna dla użytkownika i dobrze zaprojektowana. Mają także długą i sprawdzoną historię odblokowywania treści objętych ograniczeniami geograficznymi w krajach na całym świecie, nawet w tych, które mają skomplikowane problemy z wolnością w Internecie, takie jak Chiny.

Ich prędkości są znakomite, bez względu na wybrany serwer, a ich bezpieczeństwo również jest na najwyższym poziomie. Cała ich sieć jest zabezpieczona protokołem SSL z 256-bitowym szyfrowaniem, co jest tak dobre, jak teraz. Jeśli chodzi o prywatność, nie mają sobie równych w swojej głównej siedzibie na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co oznacza, że ​​nie są zobowiązani do przechowywania jakichkolwiek danych użytkownika. A oni nie.

Kluczowa dla użytkowników Amazon Fire TV Stick będzie liczba krajów, w których serwery są dostępne, a ponad 3000 serwerów w 94 krajach na całym świecie, ExpressVPN również to zaznacza.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • 94 kraje, ponad 3000 serwerów
 • Bardzo prosty i łatwy w użyciu
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Świetna obsługa klienta za pośrednictwem czatu.
Cons

 • Ograniczone opcje konfiguracji
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN to kolejna nazwa, która istnieje od dawna i która zyskała sobie dobrą reputację przez lata.

Za bezkonkurencyjnie niską cenę otrzymujesz usługę, która czasami jest uważana za wolniejszą od innych, ale która naszym zdaniem konkuruje z najlepszymi na tym froncie. Pod względem szyfrowania nie może on do końca pasować do ExpressVPN, ale z 256-bitowym szyfrowaniem w OpenVPN z 2048-bitowymi kluczami Diffie-Hellman oferuje coś więcej niż wystarczająco bezpieczne dla użytkowników Amazon Fire TV Stick.

Jeśli chodzi o prywatność, mają one siedzibę w Panamie, co oznacza, że ​​one również mogą oferować dzienniki braku gwarancji użytkownika, którym użytkownicy mogą ufać.

Dysponując łącznie ponad 5800 serwerami w 59 krajach, NordVPN ma możliwość oglądania treści w prawie każdym kraju, o jakim kiedykolwiek marzysz. Ponadto mogą pochwalić się technologią o nazwie SmartPlay, która jest wbudowana we wszystkie ich połączenia i która, jak twierdzą, może odblokować każdą usługę ograniczoną geograficznie. To wszystko razem sprawia, że ​​NordVPN jest atrakcyjnym, atrakcyjnym i niedrogim wyborem dla użytkowników Amazon Fire TV Stick.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Silne funkcje bezpieczeństwa
 • „Podwójna” ochrona danych
 • Świetne wsparcie (czat 24/7).
Cons

 • Niektóre serwery mogą mieć średnie prędkości d / l
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. IPVanish

ipvanish "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_233_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

IPVanish jest często określany jako jedyny VPN dla użytkowników Amazon Fire TV Stick. Nie są sami, ale z pewnością są jedną z najsilniejszych, najbardziej konkurencyjnych opcji. Prędkości połączenia są znów imponująco szybkie i zgodne z kilkoma skargami, które można znaleźć od naszych recenzentów. Również pod względem bezpieczeństwa imponują szyfrowaniem, które pasuje do wszystkich ich kluczowych konkurentów. Mają zarówno protokoły L2TP, jak i OpenVPN, używając w standardzie 256-bitowego szyfrowania, co jest więcej niż wystarczające.

Jeśli chodzi o prywatność, siedziba główna w USA oznacza, że ​​zawsze będą pewne znaki zapytania, o ile prezydent Trump utrzyma swoje negatywne stanowisko w sprawie prywatności w Internecie, ale na chwilę obecną nie ma konkretnego prawa, które zmusiłoby ich do przekazania informacji o użytkowniku i żadnych wskazówek, aby sugerują, że to odbierają.

Oferują również ogromny wybór serwerów z ponad 1300 serwerami w ponad 60 krajach. Wszystko to sprawia, że ​​IPVanish jest bardzo poważnym kandydatem i wartym uwagi dla wszystkich użytkowników Amazon Fire TV Stick.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2020/05/1588721149_898_Najlepsza-siec-VPN-dla-Firestick-Fire-TV-i-Prime-TV.jpg

Czasami kluczem jest prostota i do tego właśnie dąży CyberGhost. Zamiast bombardować Cię większą liczbą opcji niż wiesz, co zrobić, elegancki interfejs użytkownika CyberGhost jest oznaczony kilkoma prostymi językami, które automatycznie skonfigurują połączenie VPN. Niezależnie od tego, czy chcesz odblokować strony internetowe, bezpiecznie torrentować, ukryć się przed hakerami w publicznej sieci Wi-Fi, uzyskać dostęp do popularnych serwisów streamingowych lub po prostu anonimowo przeglądać sieć, możesz zostać doskonale wyposażony do tego zadania za pomocą jednego kliknięcia.

Nie myl jednak łatwości obsługi CyberGhost z brakiem użyteczności. Każdy pakiet twoich danych jest owijany niezniszczalnym 256-bitowym szyfrowaniem AES, podczas gdy wszelkie dane, które mogłyby zostać użyte do identyfikacji, są całkowicie pomijane dzięki niesamowitej polityce tego dostawcy bez rejestrowania (poważnie, nawet nie przechowują wiadomości e-mail, której używałeś) zarejestruj się!) Dodaj do mieszanki ponad 6300 serwerów w 89 krajach, a masz gotowy dostęp do solidnej sieci, dostosowanej do ochrony Twojej prywatności i odblokowywania bezpłatnego i otwartego Internetu. Użytkownicy Firestick również odczuwają miłość dzięki dedykowanej aplikacji CyberGhost, którą można łatwo pobrać za pośrednictwem Amazon Appstore.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Współpracuje z Netflix, iPlayer, Amazon Prime, Hulu
 • Torrentowanie dozwolone
 • Jurysdykcja w Rumunii
 • Zero dzienników
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
Cons

 • Wyciek WebRTC z IPv6 w macOS
 • Nie odblokowuje wszystkich usług przesyłania strumieniowego.

5. VyprVPN

vyprvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570039634_628_Najlepsza-siec-VPN-dla-streamingu-Twitcha-w-2019-roku.jpg

VyprVPN jest ostatnim wpisem na tej liście, ponieważ pomimo pewnych wątpliwości co do ich zdolności do ochrony prywatności, spełniają wszystkie pozostałe kryteria dla użytkowników Amazon Fire TV Stick. Są one dostępne w cenie 4,98 USD miesięcznie za zwykły pakiet z 50% zniżką, chociaż ich usługa premium jest nieco wyższa za 6,48 USD miesięcznie. Oba są na podstawie rocznej subskrypcji.

Prędkości połączenia z VyprVPN są zarówno szybkie, niezawodne, jak i wystarczająco dobre, aby przesyłać strumieniowo treści multimedialne, chociaż nasi recenzenci zasugerowali, że jeśli wykonujesz wiele zadań wymagających dużej ilości danych, VyprVPN może czasami walczyć. Ich zabezpieczenia są dobre, z oferowanym silnym szyfrowaniem 256-bitowym, a ich zasięg serwerów jest imponujący, a ponad 700 serwerów jest dostępnych w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Problem prywatności jest jednak dużą wadą, ponieważ VyprVPN prowadzi rejestr użytkowników. Przechowują tablicę danych, w tym domowy adres IP użytkownika, adres IP VyprVPN, z którym jesteś połączony, czas rozpoczęcia i zakończenia połączenia oraz ilość przesłanych danych. Jest to problem związany z dowolną siecią VPN, ale szczególnie w przypadku zadań takich jak odblokowywanie treści z ograniczeniami geograficznymi, w których zdecydowanie preferowana jest anonimowość w Internecie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Co to jest kij telewizyjny Amazon Fire?

Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że rynek przesyłania strumieniowego online ustabilizował się, a kilka głównych nazwisk pojawiło się jako liderzy rynku, Amazon Fire TV Stick pojawił się jako produkt, który całkowicie zmienił rynek ponownie. Zamiast oprogramowania sprzęt znów jest w modzie. Amazon Fire TV Stick to urządzenie o wielkości klucza sprzętowego, które można podłączyć do telewizora za pośrednictwem niemal wszechobecnego portu HDMI i zapewnić cały świat strumieniowania online w najwyższej możliwej jakości wideo.

Jako produkt Amazon początkowo miał być kolejnym zestawem umożliwiającym dostęp do niezliczonych produktów online dostępnych za pośrednictwem własnej usługi subskrypcji Amazon Prime. Ale aby móc korzystać z konta Amazon, nie musisz mieć subskrypcji Prime, aby korzystać z Amazon Fire TV Stick. W rzeczywistości jest to o wiele bardziej elastyczny zestaw niż tylko narzędzie dostępu do treści Amazon.

Po zalogowaniu możesz uzyskać dostęp do całej gamy usług dostępnych za pośrednictwem Amazon App Store. Obejmują one wszystkie inne główne usługi przesyłania strumieniowego online, takie jak Netflix i Spotify (nadal potrzebujesz konta, aby korzystać z tych usług), a także usługi nadrabiania zaległości telewizyjnych z większości głównych kanałów.

Korzystanie z Firestick z Kodi

Wiele osób pociąga Fire TV Stick za treści, których nie można pobrać ze sklepu Amazon App Store. Za pomocą autoryzowanego programu do pobierania można również pobrać szereg programów na Amazon Fire TV Stick z innych miejsc. Obejmuje to sieci VPN, a także zawsze popularne oprogramowanie do zarządzania multimediami online Kodi.

Podczas gdy podstawowe oprogramowanie Kodi jest narzędziem do zarządzania online, które łączy wszystkie media w jednym miejscu, jest to oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, dzięki któremu stało się tak popularne, ponieważ pozwoliło na pojawienie się wielu dodatków, które otwierają użytkowników do prawie każdej treści medialnej, jaką możesz wymyślić.

Amazon Fire TV Stick okazał się bardzo popularnym urządzeniem do uruchamiania Kodi, biorąc pod uwagę jego przenośność i łatwość użycia. Ponieważ jednak niektóre dodatki Kodi można uznać za naruszające prawa autorskie w niektórych krajach, a oprogramowanie typu open source jest zawsze podatne na złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia bezpieczeństwa, korzystanie z sieci VPN jest zawsze wskazane, aby chronić zarówno Twoje bezpieczeństwo online i prywatność online.

Konfiguracja Amazon Fire TV Stick jest prosta. Wystarczy telewizor z gniazdem HDMI i połączeniem Wi-Fi. Jeśli kupiłeś Fire TV Stick bezpośrednio od Amazon, dane Twojego konta będą już na urządzeniu. Jeśli nie, dostępne są proste instrukcje ekranowe i samouczki wideo, które pomogą Ci to skonfigurować. Jest wyposażony w pilota Bluetooth, a nowsze wersje zawierają również sterowanie głosowe za pomocą osobistego asystenta Alexa Alexa.

Po skonfigurowaniu platforma Amazon Fire TV Stick jest łatwa w nawigacji i obsłudze, a przy odpowiednim oprogramowaniu może być portalem zaspokajającym wszystkie potrzeby związane z rozrywką online.

Rzeczywiście, jest tylko jeden problem z Amazon Fire TV Stick i jest to ograniczenie geograficzne.

Dlaczego treść Amazon Fire TV Stick jest ograniczona geograficznie?

Treści objęte ograniczeniami geograficznymi są plagą wszystkich osób, które lubią mieć dostęp do swoich treści multimedialnych online. Jest to termin używany do opisywania treści online, które są dostępne tylko dla użytkowników w określonym kraju lub regionie. Wiele usług przesyłania strumieniowego online, w tym prawie wszystkie z których prawdopodobnie będziesz używać z Amazon Fire TV Stick, wykorzystuje blokowanie geograficzne, aby ograniczyć dostęp do ich treści.

Przyczyną blokowania geograficznego jest prawie zawsze jedno z praw. Usługi przesyłania strumieniowego wykupują prawa do strumieniowego przesyłania treści dostępnych w ich serwisie. Prawa te są zazwyczaj sprzedawane dla poszczególnych krajów lub regionów, co oznacza, że ​​częściej usługa przesyłania strumieniowego będzie miała prawa tylko do udostępniania tych treści na niektórych obszarach.

Ponieważ właściciele praw zarabiają pieniądze, sprzedając swoje treści w ten sposób, bardzo ich chronią, a usługa przesyłania strumieniowego staje się obowiązkowa, aby upewnić się, że treści nie są dostępne poza obszarem, do którego mają prawa.

Jak działają geobloki?

Robią to za pomocą technologii ograniczeń geograficznych. Brzmi to bardzo technicznie, ale w rzeczywistości jest niezwykle proste, ponieważ wszystko, co muszą zrobić, to spojrzeć na jeden kawałek danych, który jest przesyłany wszystkim, co wszyscy robią online. To się nazywa adres protokołu internetowego (lub IP).

Każde połączenie internetowe przesyła adres IP do każdej witryny lub usługi, z którą się komunikuje. Ten mały kod numeryczny podaje ważne informacje o połączeniu, w tym przede wszystkim jego dokładną lokalizację. Tak więc, korzystając z informacji podanych w adresie IP, usługa przesyłania strumieniowego może określić, gdzie jesteś na świecie, a zatem czy możesz uzyskać dostęp do jej usługi, czy nie. Jeśli nie, wyskakują uprzejme wiadomości i odmawiają dostępu do ich treści zgodnie z ich prawami.

Niektóre usługi, takie jak Netflix, twierdzą, że są dostępne na całym świecie, ale w rzeczywistości zapewniają różne treści w różnych częściach świata, w zależności od posiadanych praw.

Niezmiennie ich amerykańska oferta jest znacznie lepsza niż to, co jest dostępne gdzie indziej, a większość ludzi, biorąc pod uwagę wybór, skorzysta z tej usługi. Ale jedynym sposobem na to jest oszukanie ich, aby myśleli, że mieszkacie w USA, co wydaje się trudne. Ale właśnie tam pojawia się VPN.

Co to jest VPN?

VPN lub wirtualna sieć prywatna to narzędzie bezpieczeństwa i prywatności online, które oferuje szereg dodatkowych korzyści, w tym możliwość zmiany adresów IP użytkowników. W skrócie, VPN przekieruje cały twój ruch internetowy bezpieczną, zaszyfrowaną ścieżką i przez serwer zewnętrzny, zanim dotrze do zamierzonego miejsca docelowego.

Szyfrowanie zapewnia, że ​​Twoje dane są bezpieczne i nie mogą na nie patrzeć żadne wścibskie oczy. Ale aby obejść ograniczenia geograficzne, kluczowa jest rola serwera. Ponieważ gdy dane przechodzą przez ten serwer, przyjmuje on adres IP połączenia serwera, a nie własny.

Ma to podwójne zalety. Po pierwsze, uniemożliwia dostawcy usług internetowych (ISP) dostęp do informacji o tym, co robisz online, a w USA, gdzie dostawcy usług internetowych mogą teraz sprzedawać Twoje dane za pieniądze bez Twojej zgody, jest to ważna korzyść dla prywatności. Po drugie, oznacza to, że witryna lub usługa, którą odwiedzasz, nie jest w stanie zobaczyć, gdzie jesteś na świecie. Zamiast tego mogą tylko zobaczyć, gdzie jest serwer VPN.

Bezpieczne fałszowanie za pomocą Firestick

Teraz VPN ma setki serwerów dostępnych dla użytkowników, które są zlokalizowane na całym świecie. Jeśli na przykład chcesz uzyskać dostęp do treści Netflix w USA, wystarczy połączyć się z serwerem VPN znajdującym się w USA, a następnie zalogować się do Netflix. Ich usługa zostanie oszukana, myśląc, że jesteś w USA, i będziesz mieć dostęp do ich treści.

Dla użytkowników Amazon Fire TV Stick VPN oferuje wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala na dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, ale po drugie, zapewnia nieocenione bezpieczeństwo i ochronę prywatności we wszystkim, co robisz online. Wraz ze wzrostem bezpieczeństwa komputera hakerzy coraz częściej atakują inne podłączone urządzenia, a popularnym celem są narzędzia takie jak Amazon Fire TV Stick.

Jak aktywować VPN w Fire TV

Dlatego zdecydowanie zaleca się korzystanie z VPN we wszystkim, co robisz na Amazon Fire TV Stick. Można to zrobić na dwa sposoby.

Po pierwsze, możesz pobrać aplikację VPN bezpośrednio na patyk. Niezależnie od tego, którą VPN wybierzesz z naszej powyższej listy polecanych, znajdziesz porady na ich stronie internetowej, jak to zrobić. Jeśli nie możesz tego znaleźć, połącz się z obsługą czatu na żywo, a doradca przeprowadzi Cię przez to.

Alternatywą jest użycie routera z obsługą VPN. Jest to router, który pozwala zainstalować VPN bezpośrednio na nim, a zatem chronić całą sieć Wi-Fi bez konieczności instalowania oprogramowania VPN na poszczególnych urządzeniach. Najpopularniejsze i najskuteczniejsze routery z obsługą VPN to DD-WRT, ale inne są dostępne.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, dzięki VPN Twój Amazon Fire TV Stick stanie się znacznie potężniejszym i bardziej dostępnym narzędziem do strumieniowania online i otworzy zupełnie nowe światy rozrywki.

Wniosek

Jak widać, masz ogromny potencjał, aby Twój Fire TV stał się najlepszym urządzeniem do strumieniowania w połączeniu z VPN. Nie każdy dostawca jest jednak odpowiedni do tego zadania, ponieważ potrzebujesz silnego szyfrowania, dużych prędkości, kompatybilnego oprogramowania i lekkiego interfejsu, aby poprawnie działać na wąskim urządzeniu Amazon.

Każdy z naszych rekomendowanych dostawców został dokładnie przetestowany pod kątem używania z Firestick, i pozwoli ci sfałszować swój adres IP i zmienić swój region, aby uzyskać dostęp do obcych treści. Co więcej, szyfrowanie VPN blokuje podglądanie strumienia danych przez szpiegów i trolle praw autorskich, umożliwiając oglądanie filmów i seriali telewizyjnych w całkowitej prywatności.

Czy masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące korzystania z VPN za pomocą Firestick? Zostaw nam notatkę poniżej, a my postaramy się odpowiedzieć szybko!

x