Gruzja cieszy się stosunkowo nieocenzurowanym dostępem do Internetu, ale nadal powinieneś korzystać z VPN, aby zapewnić pełną anonimowość w Internecie. Jeśli nie masz pewności, jakie są zagrożenia i co z nimi zrobić, dzisiejszy artykuł jest dla Ciebie. Obsługujemy najlepsze sieci VPN dla Gruzji, zgodnie z ich szyfrowaniem, zasadami rejestrowania i wydajnością.

Gruzja to niewielki kraj o silnej obecności w Internecie, położony w regionie Kaukazu we wschodniej Europie i na skrzyżowaniu z zachodnią Azją. Większość z prawie 4 milionów obywateli korzysta z silnego połączenia z Internetem, pełnego dostępu do mediów społecznościowych, zasobów strumieniowego przesyłania wideo i otwartego, nieocenzurowanego Internetu.

Rząd Gruzji nie ma żelaznej ręki chwytającej infrastrukturę telekomunikacyjną kraju (w przeciwieństwie do niektórych sąsiadów), ale to nie znaczy, że twoje połączenie jest zawsze bezpieczne. Ochrona Twojej prywatności jest ważna niezależnie od kraju, w którym mieszkasz, podróżujesz lub pracujesz. Gdy tylko przekroczysz granicę, Twoje dane są zagrożone. Najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa jest szyfrowanie wszystkiego za pomocą niezawodnej wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Poniżej omawiamy najlepsze VPN dla Gruzji, wraz z poradami, jak skonfigurować rzeczy, jak uzyskać nowy adres IP, a nawet jak oglądać filmy Netflix z innych krajów.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak znaleźć najlepszą VPN dla Gruzji na zatłoczonym rynku

Istnieją setki sieci VPN wypełniających rynek online, każda obiecująca najszybsze prędkości, najbardziej uciążliwe zasady ochrony prywatności i największą sieć serwerów. Jak posortować szum marketingowy, aby znaleźć najlepszą sieć VPN do użycia w Gruzji, która zapewni Ci bezpieczeństwo bez względu na wszystko? Oczywiście, przeprowadzając małe badania, zaczynając od poniższych informacji.

Zastosowaliśmy następujące kryteria, aby uszeregować najlepsze usługi VPN w Internecie, aby znaleźć najlepszy z nich dla Gruzji. Nasze rekomendacje są wymienione w następnej sekcji, a każda zapewni szybką i bezpieczną obsługę VPN bez względu na to, gdzie mieszkasz.

 • Kompatybilność urządzenia – Jeśli chcesz chronić swój komputer, tablet, smartfon i inne urządzenia, potrzebujesz aplikacji VPN na każdą platformę.
 • Szybki prędkości – Sieci VPN są często wolniejsze niż niezaszyfrowane połączenia internetowe, dlatego potrzebujesz usługi, która nadaje wysoki priorytet szybkości połączeń i pobierania.
 • Dystrybucja serwerów – Im więcej serwerów obsługuje VPN, tym większe są szanse na znalezienie szybkiego połączenia i ominięcie przykrych ograniczeń geograficznych.
 • Ograniczenia ruchu – Niektóre sieci VPN blokują sieci P2P i ruch torrentów lub ograniczają ilość pobieranych plików.
 • Polityka zerowego logowania – Jeśli sieć VPN nie ma zasady zerowego logowania, twoja historia może zostać potencjalnie wykorzystana do identyfikacji.

Czy potrzebujesz serwerów w Gruzji, aby korzystać z VPN?

Istnieje subtelna, ale ważna różnica między używaniem sieci VPN, która oferuje serwery w danym kraju, a używaniem sieci VPN od pewna lokalizacja. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz korzystać z VPN z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od tego, z którym serwerem się łączysz. Korzystanie z węzła w określonym obszarze po prostu zmienia adres IP, który służy do uzyskiwania dostępu lub blokowania niektórych treści w Internecie. Możesz użyć serwera VPN zlokalizowanego w dowolnym miejscu, w tym poza Gruzją. Wszystko czego potrzebujesz to właściwa usługa z silnym szyfrowaniem i możesz już iść!

Najlepsze VPN dla gruzińskiej prywatności w Internecie

Poniżej przedstawiamy naszą listę najszybszych i najbezpieczniejszych dostawców VPN do wykorzystania w Gruzji:

Sprawdź -   Jak potrząsnąć urządzeniem, aby włączyć latarkę na Androidzie [No Root]

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest jednym z najszybszych dostawców VPN na rynku. Otrzymasz najwyższe prędkości z prawie wszystkich ponad 3000 serwerów firmy w 94 krajach, w tym z dziesiątek lokalizacji w Azji, Europie i obu Amerykach oraz wielu lokalizacjach w Gruzji! Nawet jeśli wybierzesz serwer po drugiej stronie świata, ExpressVPN zapewni niezawodne połączenie o niskim opóźnieniu. Jeśli wszystko będzie się wydawać powolne, ExpressVPN pozwala na uruchomienie testów prędkości z poziomu aplikacji, aby upewnić się, że najszybsze połączenie jest możliwe.

Dane w ExpressVPN są chronione 256-bitowym szyfrowaniem AES i zabezpieczone zasadą zerowego logowania ruchu, żądań DNS i adresów IP. Dostępna jest również ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który zapewnia niezawodną siatkę bezpieczeństwa w przypadku przypadkowego rozłączenia, nie mówiąc już o nieograniczonej przepustowości i łatwym i nieograniczonym przełączaniu serwerów dla wszystkich użytkowników.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • 94 kraje, ponad 3000 serwerów
 • Bardzo prosty i łatwy w użyciu
 • Surowe zasady braku dzienników
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Maksymalnie 3 jednoczesne połączenia
 • Nieco droższy niż niektóre inne opcje.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN posiada największą sieć serwerów na rynku. Lista stale się powiększa, ale w tej chwili użytkownicy mają dostęp do ponad 5500 serwerów w 59 krajach, w tym do wielu lokalizacji w Gruzji, aby uzyskać lokalny adres IP. Zawsze będziesz w stanie połączyć się z szybkim serwerem za pomocą NordVPN. Istnieje również kilka unikalnych usług, które oferuje tylko NordVPN, w tym ochrona przed atakami DDoS, podwójne szyfrowanie i routing cebulowy przez VPN, wszystkie z nich są dostępne po prostu poprzez połączenie z odpowiednim serwerem.

NordVPN zapewnia niezwykle dokładną politykę zerowania, która obejmuje wszystko, od przepustowości po znaczniki czasu, ruch i adresy IP. Twoja aktywność nigdy nie jest rejestrowana ani udostępniana stronom trzecim, co pomaga zachować twoją prywatność w nienaruszonym stanie, nawet w krajach o ograniczonym dostępie i pod nadzorem. Wspomaganie tych funkcji to 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, automatyczny przełącznik „zabicia”, ochrona przed wyciekiem DNS i szereg konfigurowalnych funkcji szyfrowania.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Współpracuje z Netflix, BBC iPlayer bez potu
 • Różne adresy IP aervers
 • Umożliwia wiele połączeń (6 urządzeń)
 • Wyjątkowo bezpieczne podwójne VPN do szyfrowania danych
 • Obsługa czatu na żywo jest dostępna.
Cons

 • Niektóre serwery mogą mieć średnie prędkości d / l
 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost oferuje idealne połączenie szybkości, bezpieczeństwa i zmienności lokalizacji, wszystkie zaprojektowane w celu zapewnienia niesamowitych wrażeń VPN. Jest to również jedna z najszybszych i najbardziej niezawodnych sieci VPN na rynku, zapewniająca doskonałe prędkości połączeń na całym świecie, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo filmy HD z serwisów Netflix, YouTube, Hulu i innych. CyberGhost osiąga to dzięki sieci ponad 5900 serwerów w 90 krajach, a także aplikacjom mobilnym i stacjonarnym, które ułatwiają bezpieczne korzystanie z Internetu.

Podstawa silnej prywatności CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES dla wszystkich danych, zerowemu logowaniu ruchu, znaczników czasu i adresu IP, a także ochronie przed wyciekiem DNS i automatycznym przełącznikiem zabijania. Dzięki CyberGhost na swoim urządzeniu możesz bezpiecznie korzystać z Internetu z dowolnego kraju na świecie, w tym z Gruzji.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN to silna, stabilna i zrównoważona usługa, która pozwala zachować bezpieczeństwo w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki oprogramowaniu VPN działającemu na Twoim urządzeniu będziesz mógł przesyłać strumieniowo, surfować i pobierać treści z Internetu w całkowicie bezpiecznym i zaszyfrowanym środowisku. PrivateVPN osiąga to bez utraty szybkości i łatwości użytkowania, co czyni go jedną z najlepszych sieci VPN do codziennego użytku. Dedykowane aplikacje doskonale działają również na smartfonach, komputerach stacjonarnych, a nawet Fire TV dzięki lekkiemu interfejsowi.

PrivateVPN prowadzi sieć ponad 150 serwerów w ponad 60 krajach, które zapewniają niezbędną szybkość, bezpieczeństwo i różnorodność lokalizacji. Usługa blokuje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, zapewnia bezpieczeństwo połączenia dzięki automatycznemu wyłącznikowi zabójstwu i ochronie przed wyciekiem DNS, a także zapewnia zerowe zasady rejestrowania całego ruchu.

5. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Oprócz silnego szyfrowania VPN i bezpieczeństwa, PureVPN zapewnia natychmiastowy dostęp do ochrony antywirusowej, osłon przed złośliwym oprogramowaniem, funkcji blokowania aplikacji i filtrowania stron DNS, wszystko w jednym bezpiecznym i wygodnym pakiecie. Wystarczy pobrać aplikację, wybrać dodatkowe zabezpieczenia, które chcesz włączyć, i gotowe. Jest idealny dla każdego, kto potrzebuje dokładnej i kompletnej ochrony bez wszystkich kłopotów.

PureVPN oferuje niezwykle przydatne funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo również w Internecie. Zaczyna się od zasady zerowego rejestrowania ruchu, automatycznego przełącznika zabijania, solidnego 256-bitowego szyfrowania AES dla wszystkich danych i ochrony przed wyciekiem DNS. Współpracują one z prywatną siecią firmy obejmującą ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach, zapewniając mnóstwo opcji szybkich, bezpiecznych połączeń.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak korzystać z VPN w Gruzji

Korzystanie z VPN podczas pobytu w Gruzji pozwala korzystać z mnóstwa unikalnych funkcji, od obejścia blokady cenzury po dostęp do zagranicznych filmów w zaciszu własnego domu. Co najważniejsze, jest to niezwykle łatwe do zrobienia, od początku do końca! Jeśli nie wiesz, jak skonfigurować lub korzystać z VPN, sprawdź poniższe instrukcje, aby rozpocząć.

 1. Najpierw otwórz przeglądarkę internetową i zaloguj się do swojej sieci VPN konto. Pobierz aplikację na preferowany system operacyjny. Jeśli chcesz korzystać z VPN na urządzeniu mobilnym (iOS, Android), może być konieczne odwiedzenie sklepu z aplikacjami, do którego strona pobierania VPN powinna natychmiast przekierować.
 2. Zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu, uruchom oprogramowaniei zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń. Większość aplikacji automatycznie połączy się z najszybszym serwerem zaraz po uruchomieniu, aby upewnić się, że jesteś bezpieczny. Jeśli chcesz, możesz opcjonalnie przełączyć się na inny serwer, w tym na Gruzję, ale zwykle nie jest to konieczne.
 3. Czas przetestować VPN, aby upewnić się, że zapewnia bezpieczeństwo. Otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź ipleak.net. Strona automatycznie uruchomi wyszukiwanie adresu IP, gdy tylko się załaduje. Po zakończeniu zobaczysz okno w górnej części z napisem ? Twoje adresy IP. Tuż pod nim powinien znajdować się kraj, w którym aktualnie się nie znajdujesz, co oznacza, że ​​sieć VPN jest bezpieczna i jesteś gotowy do spokojnego surfowania po Internecie.

Dlaczego warto korzystać z VPN w Gruzji?

Za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, narażasz swoją prywatność na niebezpieczeństwo. Nawet w stosunkowo bezpiecznych obszarach, takich jak Gruzja, istnieją cyberprzestępcy i rządowe programy inwigilacyjne, które śledzą niczego niepodejrzewających użytkowników. Jednak dzięki VPN z pełnym szyfrowaniem i anonimowością możesz być bezpieczny.

Szybki przegląd działania sieci VPN

Po wpisaniu adresu URL w przeglądarce dane przesyłane są z urządzenia i przez serwery lokalnego usługodawcy. Tam jest przypisany adres IP przed wysłaniem do Internetu w celu pobrania żądanych informacji. Proces ten zajmuje ułamek sekundy, ale ilość przesyłanych danych jest imponująca, szczególnie jeśli przesyłasz strumieniowo film 4K lub HD.

W normalnym połączeniu internetowym dane te są przesyłane w postaci niezaszyfrowanej, co oznacza, że ​​każdy z odpowiednimi narzędziami może zobaczyć, co pobierasz. Ponieważ dane są również oznaczone lokalnym adresem IP, mogą one również łączyć informacje z twoją tożsamością, co ułatwia odkrycie, gdzie mieszkasz i kim jesteś.

Sieci VPN szyfrują wszystko, zanim opuści Twój komputer, dzięki czemu nikt nie może zobaczyć, co robisz online. Po zaszyfrowaniu dane trafiają na serwery VPN, gdzie są odszyfrowane i przypisane anonimowy adres IP, a następnie przesłane do Internetu. To usuwa pakiety danych osobowych, pozwalając ci wyglądać anonimowo w Internecie bez poświęcania użyteczności.

Korzyści z używania VPN

Do czego służy to szyfrowanie i zamiana adresów IP? Jak się okazuje, całkiem sporo. Poniżej znajduje się tylko kilka z największych zalet korzystania z VPN.

 • Uzyskaj dostęp do cenzurowanych stron internetowych – Cenzura online jest ogromnym problemem w wielu krajach. Bezpieczne, ciche i bezpieczne omijanie tych zapór ogniowych jest czymś bardzo dobrym w VPN.
 • Unikaj szybkich pasów internetowych – Neutralność sieci jest zagrożona w wielu obszarach. Jeśli podróżujesz do tych miejsc docelowych, będziesz podlegać takim samym ograniczeniom jak mieszkańcy. Oczywiście, chyba że korzystasz z VPN!
 • Zatrzymaj nadzór i śledzenie – Adresy IP przypisane przez dostawców usług internetowych mogą być wykorzystywane do śledzenia Twojej aktywności. Sieci VPN powstrzymują to, szyfrując ruch i automatycznie usuwając lokalne adresy IP z każdego pakietu informacji.
 • Oglądaj filmy z innych krajów – Masz ochotę zobaczyć „ten film nie jest dostępny w Twoim kraju” w Hulu, YouTube, BBC iPlayer i innych serwisach streamingowych? VPN może rozwiązać ten problem za pomocą kilku kliknięć.

Inne sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa w Internecie

Sieci VPN nie są jedynymi narzędziami, które można wdrożyć, aby zachować prywatność i tożsamość w sieci. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas logowania.

 • Unikaj darmowych VPN – Darmowe usługi VPN mogą aktywnie zniszczyć Twoją prywatność, logując się lub sprzedając dane. Najlepiej jest pozostać przy zaufanym płatnym dostawcy VPN zamiast ryzykować potencjalnie niebezpiecznymi bezpłatnymi usługami.
 • Zainstaluj bezpieczne rozszerzenia przeglądarki – Świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa przeglądarki jest instalacja HTTPS wszędzie i Borsuk prywatności, dwa rozszerzenia, które wymuszają szyfrowane połączenie i odpowiednio wyłączają skrypty śledzące. Robią to, czego nie może VPN!
 • Utrzymuj swój program antywirusowy aktywny – Złośliwe oprogramowanie nadal stanowi problem. Wirusy prześlizgują się przez większość niewykrywanych sieci VPN, a takie rzeczy jak rejestratory kluczy lub konie trojańskie są równie niebezpieczne przy aktywnej sieci VPN. Przez cały czas utrzymuj programy antywirusowe i zapory, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Wniosek

Zdobycie VPN w Gruzji to szybki i łatwy sposób na ochronę twojej tożsamości online i cieszenie się bogactwem dodatkowych funkcji. Będziesz bezpieczny i będziesz mieć dostęp do treści z całego świata za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Co planujesz zrobić z VPN w Gruzji? Daj nam znać w komentarzach poniżej!