Udostępnij teraz w social media:

Jeśli szukasz najlepszej sieci VPN dla Kindle Fire, istnieje kilka solidnych opcji na rynku. Dziś pokażemy Ci trzy najlepsze sieci VPN Kindle Fire oraz sposób ich instalowania i używania na urządzeniu. Dowiesz się również o zagrożeniach związanych z tak zwanymi „darmowymi” VPNami i o tym, jak zachować bezpieczeństwo na swoim urządzeniu Kindle.

Fire Tablet Amazon, wcześniej nazywany Kindle Fire lub Kindle Hire HD, był wielkim hitem wśród użytkowników, którzy szukają niedrogiego tabletu, którego mogliby używać do czytania, oglądania filmów i wykonywania podstawowych zadań, takich jak poczta e-mail i przeglądanie Internetu. Integracja z ogromną biblioteką e-booków, filmów na żądanie i treści muzycznych firmy Amazon sprawia, że ​​Fire jest kuszącą opcją dla użytkowników, którzy uwielbiają konsumować wiele multimediów.

Istnieją jednak pewne wady korzystania z tabletu Fire. Ponieważ Fire jest powiązany z konkretną subskrypcją Amazon Fire, istnieją ograniczenia dotyczące ilości treści, do których można uzyskać dostęp. Ponadto istnieją blokady regionalne na treści Amazon, co oznacza, że ​​dostęp do niektórych treści można uzyskać tylko z niektórych regionów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​można obejść te ograniczenia, korzystając z VPN.

Poniżej wyjaśnimy, dlaczego możesz chcieć VPN dla tabletu Fire, a następnie omówimy nasze najlepsze typy najlepsze VPN dla Kindle Firei na koniec omówimy różne metody korzystania z VPN na tablecie.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybór odpowiedniego dostawcy VPN

Możesz zobaczyć, dlaczego VPN byłby użyteczny dla twojego Fire. Ale jest tak wielu dostawców VPN. Skąd wiesz, który wybrać dla swojego ognia? Aby pomóc Ci podjąć decyzję, przygotowaliśmy listę naszych najlepszych VPN dla Fire. Oto kryteria, które wybraliśmy dla tych VPN:

 1. Wiele serwerów w wielu różnych krajach. Aby móc przeglądać jak najwięcej regionalnych wersji sklepu Amazon, musisz znaleźć dostawcę VPN, który oferuje serwery w wielu krajach. Będziesz także potrzebować dostawcy z wieloma różnymi serwerami w tych krajach, abyś miał największą szansę na znalezienie serwera, który jest szybki i niezawodny.
 2. Szybkie prędkości połączenia. VPN zawsze trochę spowalnia twoje połączenie, ponieważ dane muszą przejść dodatkowy etap szyfrowania i deszyfrowania. Ale dobry VPN, taki jak te, które zalecamy poniżej, będzie miał połączenia wystarczająco szybko, abyś ledwo zauważył, że one istnieją.
 3. Aplikacja w sklepie Amazon. Najłatwiejszym sposobem skonfigurowania VPN w Fire jest znalezienie dostawcy VPN, który oferuje aplikację w sklepie Amazon. Więcej informacji na ten temat podamy pod koniec artykułu, ale w miarę możliwości szukaliśmy dostawców VPN, którzy mają natywną aplikację do użycia. Chcemy także widzieć wsparcie dla wielu innych systemów operacyjnych, abyś mógł używać VPN na wszystkich innych urządzeniach, jeśli chcesz.
 4. Dobre bezpieczeństwo. Przemysłowy standard szyfrowania to 256 bitów, co jest prawie niemożliwe do złamania. Ważne jest również, aby dostawca stosował zasady braku logowania, aby zagwarantować, że nie będzie przechowywać żadnych zapisów dotyczących korzystania z Internetu.

Najlepsze 3 sieci VPN dla urządzeń przeciwpożarowych Kindle

Przetestowaliśmy liderów rynku, a teraz prezentujemy najlepsze sieci VPN dla Twojego Amazon Kindle Fire lub Fire HD:

Sprawdź -   Jak korzystać z Filmów Google Play dla Chrome i Chrome OS

1. ExpressVPN

ExpressVPN to uwielbiany dostawca VPN wśród zaawansowanych użytkowników dzięki niewiarygodnie szybkim połączeniom i ogromnej sieci serwerów w 145 różnych lokalizacjach w ponad 90 krajach. Cała sieć oferuje ponad 3000 serwerów, więc daje dużą liczbę opcji optymalizacji szybkości połączenia (możesz ulepszyć dzięki wbudowanemu testowi prędkości) lub fałszowanie odpowiedniego adresu IP.

Co najlepsze dla użytkowników Fire, ExpressVPN ma własną natywną aplikację Fire w sklepie Amazon. Oznacza to, że nie musisz przechodzić przez skomplikowany proces konfiguracji – wystarczy pobrać aplikację ze sklepu i możesz od razu zacząć z niej korzystać, aby się zabezpieczyć. Oferowane zabezpieczenia to wymagane 256-bitowe szyfrowanie, a firma ma zasady braku logowania, dzięki czemu masz pewność, że twoja prywatność będzie chroniona.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy
 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Super szybkie serwery
 • Szyfrowanie AES-256 na poziomie rządowym
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. IPVanish

Innym VPN, który jest dobrym wyborem dla użytkowników Fire, jest IPVanish. Dysponując ponad 1300 serwerami w ponad 60 krajach, możesz ominąć blokady regionu, aby uzyskać dostęp do żądanych treści. Bezpieczeństwo jest również dobre, z 256-bitowym szyfrowaniem i ścisłą polityką braku logowania. Dużą siłą tego dostawcy jest szybkość jego połączeń, które należą do najszybszych i najbardziej niezawodnych na rynku.

IPVanish ma aplikację w sklepie Amazon, która działa natywnie i której można użyć do łatwej konfiguracji i konfiguracji połączenia VPN. Możesz znaleźć pełne instrukcje, w jaki sposób przyspieszyć i korzystać z IPVanish na swoim urządzeniu Fire na swojej stronie internetowej.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

3. VyprVPN

Jeśli bardzo martwisz się bezpieczeństwem i chcesz ominąć wszelkiego rodzaju blokady regionalne, zalecamy usługę VyprVPN. Posiada wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak specjalny protokół Chameleon, który szyfruje metadane oraz same dane. Innymi słowy, pochodzenie i miejsce docelowe twoich pakietów danych jest ukryte, a także zawartość samych pakietów. Pozwala to ominąć wykrywanie VPN, takie jak wykorzystywane przez rząd w Chinach w celu ograniczenia korzystania z Internetu, co czyni go doskonałym wyborem dla osób, które dużo podróżują.

VyprVPN niedawno uruchomił aplikację w sklepie Amazon, za pomocą której możesz łatwo zabezpieczyć swój Fire. Znajdziesz także oprogramowanie VyprVPN dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Sieć obejmuje ponad 700 serwerów w ponad 70 lokalizacjach i oczywiście firma ma kompleksową politykę braku logowania, aby zachować prywatność danych.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Dlaczego możesz chcieć VPN dla swojego Kindle Fire

Jeśli nie korzystałeś wcześniej z VPN, oto jak to działa: instalujesz mały kawałek oprogramowania w Fire i szyfruje on wszystkie dane, które urządzenie wysyła przez Internet. Dane te są wysyłane na serwer prowadzony przez twojego dostawcę VPN w wybranym przez ciebie kraju, gdzie są odszyfrowywane i wysyłane w drodze do pierwotnego miejsca docelowego. Załadowana strona internetowa lub film jest jak zwykle przesyłany z powrotem na urządzenie.

Sprawdź -   DirectX dla Win7, Android Q Beta i nie tylko

Zasadniczo przeglądanie będzie takie samo, ale będziesz chroniony, ponieważ dane wysyłane przez urządzenie nie będą odczytywane przez inne podmioty i bardzo trudno będzie uzyskać dostęp do Twojego urządzenia.

POWIĄZANE CZYTANIE: Co dokładnie ukrywa VPN?

Rzeczy, które możesz zrobić z VPN dla swojego Kindle Fire

Istnieje wiele różnych rzeczy, które możesz zrobić z VPN dla swojego Fire:

Obejdź blokady regionalne

Jeśli mieszkasz w USA i masz konto Amazon, możesz być zaskoczony, gdy podróżujesz do innego kraju i stwierdzisz, że Twoje urządzenie nie ma już dostępu do tej samej treści, co wcześniej. Pożary są idealne do podróżowania, ponieważ są lekkie i można na nich nosić wiele treści, jednak dostęp do treści będzie można uzyskać tylko ze sklepu Amazon w dowolnym kraju, w którym się obecnie znajdujesz.

Jeśli chcesz mieć dostęp do pełnej biblioteki lub pełnego katalogu produktów Amazon, możesz użyć sieci VPN, aby zrobić tak zwane fałszowanie lokalizacji. Działa to, ponieważ możesz wybrać lokalizację serwera, na którym dane są szyfrowane. Jeśli połączysz się z serwerem w USA, pojawi się on w sklepie Amazon tak, jakbyś uzyskiwał do niego dostęp z terytorium USA i wyświetlał amerykańską zawartość. Możesz użyć tej samej metody, aby uzyskać dostęp do treści z dowolnego regionalnego sklepu Amazon, który chcesz.

Zachowaj prywatność podczas przeglądania Internetu

Korzystając z Fire w domu, wysyłasz dane w niezaszyfrowanej formie za pośrednictwem infrastruktury internetowej dostarczonej przez Twojego dostawcę usług internetowych. Oznacza to, że Twój dostawca usług internetowych może monitorować każdą stronę internetową, którą odwiedzasz, i każdą treść, którą przesyłasz lub pobierasz. Jest to niepokojące, ponieważ możesz chcieć chronić swoją prywatność przed szpiegowaniem przed usługodawcą internetowym lub rządem. Podczas korzystania z VPN szyfrowanie danych oznacza, że ​​ani twój dostawca usług internetowych, ani żaden inny obserwator nie może zobaczyć, do czego masz dostęp.

Chroń się w sieciach publicznych

Przydaje się Pożar, kiedy jesteś poza domem, ponieważ możesz się zadowolić publiczne sieci Wi-Fi na lotniskach, kawiarniach lub bibliotekach i używaj go do oglądania mediów, przeglądania Internetu lub pisania wiadomości e-mail. Jednak połączenie z publiczną siecią Wi-Fi może być ryzykowne. Gdy Twoje urządzenie jest podłączone do sieci wraz z wieloma innymi urządzeniami, hakerzy mogą uzyskać dostęp do Twojego urządzenia i odczytać twoje prywatne dane. Aby zabezpieczyć swoje dane osobowe, takie jak numery kart kredytowych, należy zawsze korzystać z VPN podczas łączenia się z siecią publiczną.

PEŁNY PRZEWODNIK: Zhakowany? Oto jak zamrozić środki

Trzy sposoby korzystania z VPN do ognia Kindle

Instalacja VPN w Kindle Fire może być nieco skomplikowana, ale pokażemy Ci trzy różne sposoby na to. Możesz wybrać metodę, która najbardziej Ci odpowiada, w zależności od potrzeb:

 1. Użyj aplikacji. Najłatwiejszym sposobem skonfigurowania i korzystania z VPN w Fire jest użycie aplikacji ze sklepu Amazon. Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia z VPNami lub nie masz technicznej uwagi, to jest to właściwy sposób. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do sklepu Amazon i wyszukać nazwę swojego dostawcy VPN. Jeśli mają aplikację, pobierz ją ze sklepu. Po otwarciu aplikacji możesz połączyć się z wybranym serwerem, a po jego połączeniu urządzenie będzie chronione. Niestety nie wszyscy dostawcy VPN oferują aplikacje w sklepie Amazon, więc jeśli twój dostawca nie ma aplikacji, możesz wypróbować jedną z poniższych metod. Jeśli chcesz korzystać z aplikacji, wówczas trzej rekomendowani przez nas dostawcy mają w sklepie aplikacje, z których możesz korzystać.
 2. Ręcznie skonfiguruj VPN w swoim Fire. Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z VPN i znasz swoją konfigurację Fire, możesz ręcznie skonfigurować VPN. Aby to zrobić, użyj sekcji VPN w ustawieniach sieci bezprzewodowej urządzenia, w której dodajesz informacje, takie jak nazwa, typ, adres serwera i ustawienia dla sieci VPN. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie internetowej konkretnego dostawcy VPN. Zobacz pełne instrukcje konfiguracji VPN na stronie pomocy Amazon: https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201540230
 3. Zainstaluj oprogramowanie na routerze. Inną opcją jest instalacja oprogramowania VPN bezpośrednio na routerze w domu. Oznacza to, że cały ruch przechodzący przez sieć z dowolnego urządzenia jest automatycznie szyfrowany. Zaletą tej metody jest ochrona innych urządzeń i urządzeń gości oprócz Kindle, bez konieczności dodatkowej konfiguracji. Wadą jest to, że Twoja sieć VPN nie będzie dostępna, gdy jesteś poza siecią domową, na przykład w pracy lub w podróży. Dowiedz się, jak to zrobić w naszym pełnym przewodniku po routerach VPN.
Sprawdź -   Jak uzyskać bezpłatny raport kredytowy

Uważaj na bezpłatne aplikacje VPN w sklepie Amazon

Wreszcie słowo ostrzeżenia. Jeśli szukasz VPN dla swojego Fire, możesz pokusić się o kilka darmowych VPN, które znajdziesz w sklepie Amazon. Jednak aplikacje te mogą być w najlepszym wypadku nieskuteczne, aw najgorszym wręcz wręcz niebezpieczne. Niektóre bezpłatne aplikacje VPN są obsługiwane przez dostawców, którzy sprzedają dane o swoich klientach, co podważa bezpieczeństwo osobiste. Znaleziono innych dostawców wstrzykujących reklamy do przeglądarek, a nawet korzystających z podłączonych do nich urządzeń do przeprowadzania złośliwych ataków, takich jak DDoS.

Jeśli prywatność i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, zdecydowanie lepiej jest kupić płatną sieć VPN, która jest godna zaufania i niezawodna, niż korzystać z podejrzanej bezpłatnej sieci VPN, która może uszkodzić urządzenie.

Wniosek

Dla użytkowników Kindle Fire, którzy chcą w pełni wykorzystać swoje urządzenie, VPN może pomóc, zapewniając zarówno dostęp do większej liczby treści międzynarodowych (zwłaszcza podczas podróży), jak i zapewniając bezpieczeństwo urządzenia i danych. Nie tak, że wiele usług VPN oferuje specyficzne dla ognia aplikacje w sklepie Amazon, ale te trzy, które zalecamy wszystkie. Możesz też zawsze ręcznie skonfigurować sieć VPN lub zainstalować oprogramowanie na routerze, aby chronić urządzenie, gdy nie jest dostępna żadna aplikacja.

Jaki jest twój ulubiony VPN dla twojego Kindle Fire? Daj nam znać w komentarzach poniżej!