Najlepsza sieć VPN dla Meksyku w celu ochrony prywatności w Internecie

Podczas gdy rząd meksykański nie pilnuje Internetu tak agresywnie, jak niektóre inne narody, nadal opłaca się zabezpieczyć Twoją prywatność w Internecie za pomocą VPN. Dziś dokonujemy przeglądu najlepszych dostawców VPN, aby całkowicie ukryć twoją aktywność internetową za każdym razem, gdy będziesz online w Meksyku.

Czy jesteś w stanie transmitować swój ulubiony program podczas pobytu w Meksyku? A może nie możesz uzyskać dostępu do swojej ulubionej telenoweli za granicą? Być może właśnie dowiedziałeś się, że rząd wymaga od każdego dostawcy usług internetowych i sieci komórkowej rejestrowania i zgłaszania aktywności każdego użytkownika. Lub – co najbardziej przerażające – odkryłeś, że cyfrowe publikacje wiadomości poniosły cyberataki, a osoby grożą śmiercią za to, co mówią w Internecie.

Korzystając z wirtualnej sieci prywatnej, możesz rozwiązać wszystkie te problemy i wiele więcej. VPN pozwalają ci wyglądać tak, jakby Twój adres IP znajdował się w innym miejscu (nawet w innym kraju po drugiej stronie globu), umożliwiając przeglądanie i przesyłanie strumieniowe treści, które normalnie byłyby blokowane, takie jak Netflix i Hulu. Sieci VPN przesyłają również Twoje informacje zaszyfrowanym „tunelem”, który uniemożliwia dostawcom usług internetowych, rządom i hakerom przeglądanie, rejestrowanie lub śledzenie Twojej aktywności online.

Dzisiaj pokażemy, jak wybrać odpowiedniego dostawcę VPN na zatłoczonym rynku. Przekażemy Ci również kilka naszych ulubionych sugestii. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najlepszych sieciach VPN dla Meksyku.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Krytyczne cechy najlepszych VPN

Aby posortować i znaleźć najlepsze sieci VPN dla Meksyku, potrzebujesz systemu rankingowego. Zastosowaliśmy następujące kryteria, aby oddzielić pszenicę od plew:

 • Szybkie prędkości połączenia – Wszystkie sieci VPN zwiększają obciążenie połączenia, wybierają usługę z dopracowanymi protokołami, aby zminimalizować spowolnienie i opóźnienie.
 • Silne przepisy dotyczące prywatności – Poszukaj co najmniej 256-bitowego oprogramowania zabezpieczającego z testem szczelności DNS i funkcjami automatycznego wyłączania zabójstw jako poważnymi bonusami.
 • Kompatybilność urządzenia – Oprogramowanie dostawcy musi działać na wielu urządzeniach. Jeśli nie jest kompatybilny, nie możesz go użyć.
 • Szeroka gama lokalizacji serwerów – Najlepsze sieci VPN mają sieć z wieloma serwerami spoza kraju do wyboru.
 • Łatwe w użyciu oprogramowanie – Jeśli nie możesz tworzyć interfejsów VPN, nie będziesz w stanie czerpać pełnych korzyści bezpieczeństwa.
 • Bez logowania – Sieci VPN przechowujące dzienniki użytkowników podważają prywatność, którą rzekomo chronią. Upewnij się, że Twój dostawca nie prowadzi rejestrów Twojej działalności.

Najwyżej oceniane sieci VPN do zabezpieczania meksykańskiego połączenia internetowego

Przeszukaliśmy rynek, oszczędzając ci bólu związanego z porównywaniem najszybszych i najbardziej prywatnych sieci VPN do użytku w Meksyku:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN ma nieograniczoną przepustowość, brak ograniczeń prędkości i ograniczanie przepustowości oraz twierdzi, że jest najszybszą siecią VPN na rynku. W naszych szeroko zakrojonych testach nie znaleźliśmy żadnego powodu, aby temu zaprzeczać, a absolutną normą jest bezproblemowe przesyłanie strumieniowe, pobieranie i przeglądanie. Szczególnie podoba nam się sposób, w jaki ich lekkie oprogramowanie jest aktywowane za pomocą jednego kliknięcia, a następnie pozostaje całkowicie na uboczu.

256-bitowe szyfrowanie AES ExpressVPN jest standardem branżowym z jakiegoś powodu – złamanie go przez największy superkomputer na świecie zajęłoby miliony lat. Dzięki tego rodzaju zabezpieczeniom wiesz, że Twoje dane i lokalizacja są bezpieczne. A dzięki wyłącznikowi awaryjnemu na pokładzie jesteś chroniony przed narażeniem podczas przypadkowych spadków, które pojawiają się od czasu do czasu, niezależnie od dostawcy.

Wreszcie ExpressVPN utrzymuje serwery w Meksyku (a także ponad 3000 serwerów w 94 krajach na całym świecie za granicą), umożliwiając surfowanie i strumieniowanie lokalnego Internetu z zachowaniem pełnej prywatności.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 3000 super szybkich serwerów
 • Nie znaleziono wycieków DNS / IP
 • Brak dzienników danych osobowych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Kosztowny plan miesięczny.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Z ponad 5500 serwerami w 59 krajach, NordVPN prawie zawsze oferuje drogę do obejścia cenzury i bloków geograficznych, nawet w Meksyku. Jeśli to nie wystarczy, NordVPN oferuje różnorodne serwery specjalistyczne dostosowane do konkretnych przypadków użycia, w tym serwery zaciemniające, które całkowicie ukrywają fakt, że korzystasz z VPN nawet przed najbardziej wyrafinowanymi metodami wykrywania.

Istnieje nawet podwójna funkcja VPN, która zapewnia dwie warstwy szyfrowania, aby całkowicie zablokować twoją tożsamość, lokalizację i aktywność. Niezależnie od tego, czy próbujesz ominąć ograniczenia geograficzne Netflix, czy uzyskać dostęp do bezpłatnego i otwartego internetu zza Wielkiej zapory ogniowej w Chinach, NordVPN jest dla Ciebie dostawcą.

A dzięki zasadzie zerowego logowania, która obejmuje przepustowość, znaczniki czasu, ruch i adresy IP – i wszystko pomiędzy – twoja aktywność nigdy nie jest rejestrowana ani udostępniana.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Najlepszy wybór budżetu
 • Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
 • 2048-bitowe klucze SSL i ochrona przed wyciekiem DNS
 • Ścisłe zasady dotyczące zerowych dzienników dotyczące zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Prawdopodobnie największą cechą CyberGhost jest łatwość użycia. Po otwarciu aplikacja sugeruje sześć wstępnie skonfigurowanych profili, które automatycznie stosują najlepsze ustawienia VPN dla konkretnego przypadku użycia. Oznacza to, że nie musisz spędzać dużo czasu próbując skonfigurować najlepsze ustawienia dla tego, na czym spędzasz najwięcej czasu – na przykład surfowanie anonimowo, streaming, ochrona połączenia Wi-Fi, torrentowanie lub odblokowywanie podstawowych stron internetowych.

Z ponad 5900 serwerami w 90 krajach, CyberGhost jest solidnym, ugruntowanym dostawcą, udowadniającym swoją niezawodność raz po raz wśród lojalnych klientów. W połączeniu z funkcją „wybierz VPN” ogromna liczba serwerów daje wiele do wyboru. Ich bezpieczeństwo jest również na najwyższym poziomie, z pięcioma protokołami szyfrującymi, które zapewniają wystarczającą liczbę opcji, aby zmaksymalizować szybkość, bezpieczeństwo lub kompatybilność urządzeń – lub zachować równowagę między szybkością a bezpieczeństwem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Szybkie, stałe prędkości
 • Wszechstronny i przyjazny dla użytkownika
 • Zero dzienników i dobre funkcje prywatności
 • Wsparcie 24/7 na żywo.
Cons

 • Wyciek WebRTC z IPv6 w macOS
 • Nie odblokowuje wszystkich usług przesyłania strumieniowego.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN prowadzi sieć, która jest nieco mniejsza niż inne na tej liście, dostępna na około 150 serwerach w ponad 60 krajach. Ale nie licz ich – PrivateVPN oferuje zrównoważoną wydajność między szybkością a bezpieczeństwem, bez uszczerbku dla obu. Lekkie i łatwe w użyciu, oprogramowanie tego dostawcy działa dobrze na szerokiej gamie urządzeń, takich jak smartfony i tablety, a także komputery stacjonarne, a nawet Fire TV.

Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES PrivateVPN chroni twoje dane i zawiera automatyczny przełącznik zabijania, aby zapewnić, że twoja ochrona jest zawsze aktywna. Ochrona przed wyciekiem DNS i zasada zerowego logowania pomagają również zachować prywatność ruchu.

Mimo mniejszej sieci serwerów, Meksyk jest włączony, pomagając ci połączyć się z siecią domową za granicą.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

5. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Dzięki PureVPN otrzymujesz w pełni funkcjonalną usługę bezpieczeństwa. Oprócz standardowego szyfrowania VPN masz ochronę antywirusową, anty-malware, funkcje blokowania aplikacji, filtrowanie stron DNS i wiele innych. Wystarczy pobrać ich łatwe w użyciu oprogramowanie, wybrać funkcje, które chcesz włączyć, i gotowe.

Ich funkcje prywatności obejmują najlepsze z najlepszych szyfrowanie danych, zasadę zerowego rejestrowania ruchu, ochronę przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania – dzięki czemu możesz korzystać z Internetu bez obaw (a co ważniejsze, bez cenzury i inwigilacja). Ponad 2000 własnych serwerów w aż 140 krajach daje wiele możliwości dostępu do odblokowanej, nieocenzurowanej sieci.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Obawy dotyczące prywatności w Internecie w Meksyku

W 2014 r. Ustawodawcy w Meksyku przyjęli ustawę o telekomunikacji. Ta ustawa deregulowała świadczenie usług telekomunikacyjnych i określiła szkielet meksykańskiej infrastruktury internetowej. Ale po drodze prawo ustanowiło wymagania dla dostawców usług internetowych i sieci komórkowych do przechowywania działań użytkowników przez okres do dwóch lat. Te zasady rejestrowania zostały wprowadzone w nadziei na złapanie meksykańskich przemytników narkotyków i broni, ale prawnicy – w tym także twoi – mogą uzyskać wszelkie informacje.

VPN nie podlegają jednak temu prawu, a zatem nie muszą prowadzić dzienników Twojej aktywności. Po rozłączeniu wszystkie ślady znikają. A przy wszystkich twoich danych przechodzących przez VPN, żadnych danych otrzymywanych przez twojego usługodawcę internetowego i dzienników nie można prześledzić. Jeśli ktoś spróbuje podążać szlakiem, zostanie zabrany do wybranej sieci VPN i znajdzie ślepy zaułek.

Czy powinieneś używać VPN w Meksyku?

Wolny dom poinformował w 2017 r., że Meksyk stoi w trudnym środowisku internetowym:

„Chociaż dostęp stale się poprawia, meksykańskie środowisko wolności w Internecie spadło z powodu doniesień o rządowym oprogramowaniu szpiegującym wykorzystywanym przeciwko prawnikom, dziennikarzom i działaczom zajmującym się prawami człowieka”.

Dlatego nie tylko blokowanie geograficzne podczas korzystania z Internetu w Meksyku – dziennikarze (w tym blogerzy) i działacze aktywnie stają przed sądem za to, co mówią w Internecie. Represje obejmowały zastraszanie, groźby przemocy fizycznej i śmierci, a nawet morderstwa z zimną krwią.

Oczywiście, jeśli pasujesz do jednej z tych ról, korzystanie z VPN jest niezwykle ważne. Jest to kwestia bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny, a jednocześnie pozwala Ci zgłaszać ważne dla Ciebie problemy.

Co jeszcze możesz zrobić z VPN w Meksyku?

Oprócz zachowania bezpieczeństwa w Internecie, istnieje wiele innych rzeczy, które możesz zrobić z VPN w Meksyku:

Uzyskaj dostęp i przesyłaj strumieniowo filmy Netflix, Hulu, Amazon Prime Video itp.

Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Hulu i Amazon Prime Video, są często blokowane lub ograniczone do lokalnych programów poza USA z powodu ograniczeń praw autorskich. Jest to w porządku, jeśli mówisz po hiszpańsku – ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiej lub kanadyjskiej biblioteki Netflix, nie jest to dobre. Najlepszym sposobem na obejście tego jest połączenie się z serwerem VPN USA lub CA.

Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, wiele głównych usług wykorzystuje blokery VPN. Netflix szczególnie wiele razy próbował zablokować VPN – niektóre z powodzeniem, inne nie. Niezależnie od tego, wszystkie sieci VPN, o których wspomnieliśmy powyżej, regularnie znajdują sposoby na obejście bloków, aby zapewnić użytkownikom dostęp do dowolnych treści.

Uzyskaj dostęp do kont meksykańskich i mediów podczas pobytu za granicą

Jeśli jesteś z Meksyku, podróżujesz za granicę i chcesz uzyskać dostęp do treści z domu, możesz użyć meksykańskiego serwera VPN, aby uzyskać wszystkie typowe lokalne kanały i programy.

Podobnie, jeśli jesteś Meksykaninem, ale próbujesz użyć swojego konta bankowego z USA lub innego kraju, twoja prośba może zostać odrzucona w uzasadniony sposób w celu stłumienia oszustwa. Jest też odwrotnie – jeśli jesteś z innego kraju i próbujesz użyć swojego konta bankowego z meksykańskiego adresu IP, możesz zostać odrzucony. W obu przypadkach korzystanie z sieci VPN, która wydaje się, że jesteś w kraju pochodzenia, może pomóc uniknąć dodatkowych pytań bezpieczeństwa lub porozmawiać z przedstawicielem, aby uzyskać odpowiedź.

Jak działa VPN?

Przed aktywacją VPN musisz wybrać serwer pośredniczący. Ponieważ sieci VPN mają serwery na całym świecie, możesz łatwo wybrać jeden poza Meksykiem. Po włączeniu VPN oprogramowanie łączy Cię z wybranym serwerem. Wszystkie informacje są szyfrowane między tymi dwoma punktami, a serwer VPN przesyła wszystko do miejsca docelowego.

A oto ważna część – VPN zmienia twój adres IP, aby dopasować go do wybranego serwera. Jeśli ten serwer jest w Meksyku, otrzymasz meksykański adres IP; jeśli ten serwer znajduje się w USA, otrzymasz amerykański adres IP.

Oznacza to, że Twój adres IP jest teraz maskowany, a Twój ruch – i tożsamość związana z tym ruchem – są teraz bezpieczne. Jeśli nie opublikujesz swojego nazwiska ani innych cech identyfikujących, nic, co powiesz w Internecie, nie będzie dla ciebie możliwe.

Wniosek

Powinieneś teraz mieć wszystkie informacje potrzebne do bezpiecznego korzystania z VPN w Meksyku lub podczas podróży zagranicznych. Dzięki naszym rekomendowanym dostawcom możesz przesyłać strumieniowo, surfować i publikować online – wszystko to prywatnie, bezpiecznie i bez blokowania geograficznego.

Czy obecnie mieszkasz w Meksyku? Czy często tam podróżujesz? Jakie są Twoje główne obawy związane z bezpieczeństwem online? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!