Najlepsza sieć VPN dla Netflix we Włoszech

Netflix Włochy świętuje bogatą historię filmową tego kraju dzięki mnóstwu ekskluzywnych treści, ale możesz oglądać je w dowolnym miejscu na świecie dzięki VPN. Pokażemy Ci, jak sfałszować włoski adres IP u dostawcy VPN, który faktycznie działa w celu odblokowania Netflix, więc czytaj dalej.

Czy masz dość oglądania tylko ograniczonej liczby programów i filmów w serwisie Netflix? Czy chcesz móc oglądać pełny katalog treści dostępnych dla użytkowników serwisu Netflix, takich jak klasyczne włoskie filmy i współczesne włoskie programy kulinarne? Szukasz większej różnorodności treści i nieograniczonych możliwości korzystania z serwisu Netflix?

Zatem ten artykuł jest dla Ciebie, ponieważ dzisiaj pokażemy, jak odblokować Netflix Włochy za pomocą VPN. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji i nasze rekomendacje dotyczące najlepsza sieć VPN dla Netflix we Włoszech.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak wybrać odpowiednią sieć VPN

Możesz zobaczyć, jak użyteczna jest sieć VPN dla użytkowników Netflix, ale wybór dostawcy VPN może być wyzwaniem. Przy tak wielu dostępnych opcjach, na jakie czynniki należy zwrócić uwagę przy wyborze VPN? Oto nasza lista najważniejszych kwestii:

 1. Połączenia współpracujące z Netflix. Ze względu na zaawansowane oprogramowanie Netflix do blokowania VPN większość sieci VPN nie działa z Netflix. Wybraliśmy tylko te sieci VPN, które zostały sprawdzone i zgłoszone do pracy częściej niż nie.
 2. Mnóstwo serwerów. Łatwiej jest znaleźć serwer, który odpowiada Twoim potrzebom, gdy masz wiele opcji do wyboru, dlatego szukamy dostawców z dużymi sieciami serwerów. W przypadku Netflix Włochy na pewno potrzebujesz serwerów w tym kraju, aby uzyskać włoski adres IP, którego potrzebujesz, aby oszukać Netflix, aby cię wpuścił.
 3. Szybkie prędkości połączenia. Bez względu na to, czy korzystasz z sieci VPN do strumieniowego przesyłania filmów w wysokiej rozdzielczości, czy do pobierania torrentów lub innych dużych plików, potrzebujesz szybkich połączeń, które nie będą spowalniać.
 4. Oprogramowanie dostępne dla wielu systemów operacyjnych. Aby korzystać z VPN, musisz użyć oprogramowania stworzonego przez Twojego dostawcę. Lubimy dostawców, którzy oferują oprogramowanie dla różnych platform, abyś mógł uzyskać dostęp do Netflix z dowolnego urządzenia.
 5. Dobra polityka bezpieczeństwa. Jako bonus, twoja sieć VPN nie tylko pozwoli Ci oglądać treści Netflix z zagranicy, ale także zapewni bezpieczeństwo przed zagrożeniami cybernetycznymi, takimi jak hackowanie. Chcemy widzieć dobre zasady bezpieczeństwa, takie jak stosowanie silnego 256-bitowego szyfrowania i zasady braku rejestrowania.

Najlepsi dostawcy VPN, aby odblokować Netflix Włochy za granicą

Jeśli wolisz pominąć wyczerpujące badania rynku i po prostu wybrać VPN, który działa w celu odblokowania Netflix Italy z dowolnego miejsca, sprawdź naszych najwyżej ocenianych dostawców:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest ulubionym VPN wśród zaawansowanych użytkowników dzięki niezrównanemu połączeniu szybkości, bezpieczeństwa i elastyczności. W naszych testach stwierdziliśmy, że ExpressVPN jest najbardziej konsekwentnie skuteczną siecią VPN w łączeniu się z Netflix, umożliwiając dostęp do usługi z całego świata za pomocą prawie dowolnego serwera. Oczywiście oznacza to, że możesz cieszyć się pełnym dostępem do unikalnej włoskiej biblioteki, kiedy tylko chcesz. Jeśli masz problemy z uruchomieniem Netflix z ExpressVPN, możesz sprawdzić przewodnik tutaj.

Wyjątkowo szybkie połączenia sprawiają, że ExpressVPN jest idealny do przesyłania strumieniowego treści wideo w wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem Netflix, a bezpieczeństwo jest również świetne. Jest 256-bitowe szyfrowanie i potrzebne są zasady braku rejestrowania, a także dodatkowe opcje w oprogramowaniu, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i sprawdzanie adresu IP. Sieć dostępnych serwerów jest bardzo duża, z ponad 3000 serwerów w 160 różnych lokalizacjach w 94 krajach. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac OS, Android, iOS i Linux, a także niektórych konsol do gier, telewizorów smart, a nawet routerów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowanie Netflix USA, iPlayer, Amazon Prime
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Szyfrowanie AES-256
 • Brak dzienników danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Kosztowny plan miesięczny.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN to sieć VPN, którą zalecamy zaawansowanym użytkownikom, którzy chcą doskonałego bezpieczeństwa i dużej elastyczności dzięki wielu opcjom. Usługa działa dobrze z Netflix, zapewniając dostęp do treści Netflix z różnych regionów. NordVPN wyświetla listę wszystkich konkretnych serwerów współpracujących z Netflix na stronie w swojej witrynie, dzięki czemu połączenie z odpowiednim serwerem i rozpoczęcie oglądania jest bardzo proste.

Oprócz tej kompatybilności z Netflix, NordVPN posiada również wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa. Istnieją podstawowe funkcje, których można się spodziewać, takie jak 256-bitowe szyfrowanie i zasada braku rejestrowania. Dostępne są jednak również specjalistyczne serwery, z którymi można się połączyć w celu spełnienia określonych wymagań, takich jak podwójna sieć VPN (w której Twoje dane są wysyłane do dwóch serwerów i są szyfrowane dwukrotnie w celu zapewnienia maksymalnej ochrony), pobieranie P2P, cebula przez VPN i anty DDoS . Ogromna sieć serwerów liczy ponad 5400 serwerów w 59 krajach, w tym w USA, a oprogramowanie można zainstalować w systemach Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone. Dostępne są również rozszerzenia do przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • Wyjątkowo bezpieczne podwójne VPN do szyfrowania danych
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
Cons

 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to VPN, którą zalecamy, jeśli nie korzystałeś wcześniej z VPN i czujesz się trochę zdezorientowany tą rozmową o szyfrowaniu i serwerach. Oprogramowanie ma bardzo łatwy w użyciu interfejs, w którym wystarczy wybrać potrzebną opcję, a cała konfiguracja jest wykonywana automatycznie. Aby skorzystać z usługi w serwisie Netflix, wystarczy otworzyć oprogramowanie i wybrać opcję „odblokuj przesyłanie strumieniowe”. Następnie zobaczysz listę witryn do przesyłania strumieniowego, które możesz odblokować; wybierz odpowiednią opcję, a połączenie VPN zostanie dla Ciebie skonfigurowane i skonfigurowane. Gdy to zrobisz, możesz po prostu odwiedzić witrynę netflix.com i zacząć oglądać treści Netflix z całego świata.

Funkcje bezpieczeństwa VPN są dobre, z wykorzystaniem 256-bitowego szyfrowania i zasady braku rejestrowania. Następnie połączenia są szybkie i jeśli zdecydujesz się skonfigurować połączenie VPN ręcznie, znajdziesz wiele serwerów do wyboru, z siecią obejmującą 5900 serwerów w 90 krajach. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Windows i Mac OS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Szybkie, stałe prędkości
 • Ocena użytkowników GooglePlay: 4,3 / 5,0
 • Brak zasad logów
 • Niezawodna i kompetentna obsługa czatu na żywo przez całą dobę.
Cons

 • Nie można odblokować innych witryn do przesyłania strumieniowego.

4. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN to nie tylko wirtualna sieć prywatna, ale także cały pakiet zabezpieczeń. VPN ma szybkie połączenia i współpracuje z Netflix (jest najbardziej skuteczny w łączeniu się z Netflix US, ale niektórzy użytkownicy zgłaszali również sukces podczas łączenia się z Netflix również w innych regionach). Informacje na temat korzystania z PureVPN z Netflix na ich stronie internetowej, a także przydatny przewodnik rozwiązywania problemów.

Bezpieczeństwo VPN ma takie funkcje, jak opcja szyfrowania 256-bitowego, ponad 2000 serwerów do wyboru w ponad 140 krajach oraz zasady rejestrowania braku zawartości. Ale prawdziwą zaletą usługi są wszystkie dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, do których masz dostęp, takie jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i ochroną przed wirusami, filtr antyspamowy do skrzynki odbiorczej, ochrona przed atakami DDoS, filtrowanie aplikacji, przełącznik zabijania, dedykowany Adres IP i zapora NAT. Oprogramowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było łatwe w obsłudze i jest dostępne dla urządzeń z systemami Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV, a także dostępne są rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak odblokować Netflix za pomocą VPN

Sieć VPN działa, instalując na telefonie lub komputerze, a następnie szyfrując wszystkie dane wysyłane przez urządzenie przez Internet. Te zaszyfrowane dane są wysyłane na serwer obsługiwany przez sieć VPN, gdzie dane są odszyfrowywane i wysyłane do pierwotnego miejsca docelowego.

Oznacza to, że gdy masz połączenie z VPN, możesz normalnie korzystać z Internetu – z jedną ważną różnicą. Wygląda na to, że wszystkie odwiedzane strony internetowe są połączone z lokalizacją serwera, a nie z rzeczywistej lokalizacji. Na przykład, jeśli łączysz się z serwerem w Stanach Zjednoczonych, będzie wyglądać, jakby Twój ruch pochodził z USA.

I tak, naprawdę możesz użyć VPN, aby odblokować Netflix! Wystarczy połączyć się z serwerem w kraju, który chcesz przeglądać, takim jak Włochy, a następnie odwiedzić witrynę Netflix. Witryna rejestruje sfałszowaną lokalizację i udostępnia włoski katalog treści zamiast tego, który normalnie widuje się w kraju pochodzenia.

Problem z blokowaniem VPN Netflix

Kiedyś można było podłączyć się do dowolnej starej sieci VPN, a następnie przejść do strony Netflix i bez problemu korzystać z usługi. Jednak w ostatnich latach Netflix znalazł się pod dużą presją ze strony właścicieli praw autorskich, aby bardziej aktywnie egzekwować ograniczenia regionalne. Niektórzy posiadacze praw zagrozili nawet pobraniem treści z serwisu Netflix ze względu na liczbę użytkowników, którzy uzyskiwali do nich dostęp pomimo ograniczeń regionalnych.

Z tego powodu Netflix niedawno zaczął używać oprogramowania blokującego VPN. To oprogramowanie wykrywa, czy odwiedzający ich witrynę korzysta z VPN, a jeśli tak, to uniemożliwia odtwarzanie filmów. Użytkownicy z VPN nadal mogą przejść do strony głównej Netflix, ale kiedy spróbują odtworzyć wideo, zobaczy komunikat o błędzie: „Ups, coś poszło nie tak. Błąd przesyłania strumieniowego. Wygląda na to, że używasz odblokowania lub proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie. ”

Netflix stosuje różne techniki wykrywania użycia VPN, takie jak blokowanie połączeń z zakresów adresów IP, o których wiadomo, że są używane przez VPN lub blokowanie połączeń od wielu użytkowników na tym samym adresie IP, co sugeruje, że używają VPN. Dlatego większość sieci VPN nie współpracuje już z Netflix.

POWIĄZANE CZYTANIE: Jak ukryć ruch OpenVPN

Są jednak dobre wieści – wciąż jest kilku dostawców współpracujących z Netflix! Stale aktualizują swoje serwery i ustawienia, aby uniknąć oprogramowania wykrywającego Netflix VPN. To ciągła bitwa, ale ci nieliczni dostawcy pilnie starają się wyprzedzić środki zaradcze Netflix.

Dlaczego Netflix Włochy jest zablokowany za granicą?

Netflix ma mnóstwo treści do oglądania, od filmów i programów telewizyjnych po filmy dokumentalne i wiele więcej. Jednak pełny katalog treści dostępnych w serwisie Netflix nie jest dostępny we wszystkich krajach. Wynika to ze sposobu, w jaki działają prawa autorskie: aby udostępnić film do strumieniowego przesyłania na stronie internetowej, Netflix musi kupić prawa do tego filmu. Co więcej, muszą kup prawa dla każdego kraju osobno. Zakup praw do transmisji strumieniowej dla określonego filmu we Włoszech może być stosunkowo tani, ale o wiele droższy jest zakup praw do transmisji strumieniowej dla tego samego filmu w Wielkiej Brytanii.

Dlatego w różnych regionalnych wersjach Netflix dostępna jest inna treść. Duże kraje o wysokim odsetku użytkowników Netflix, takie jak USA czy Japonia, zazwyczaj oglądają najwięcej treści, ponieważ firma powinna zainwestować w prawa do wielu różnych treści. Jednak w przypadku programów i filmów zrealizowanych w mniejszym kraju, takim jak Włochy, Netflix nie zawsze jest wart pieniędzy na zakup praw do wyświetlania treści na arenie międzynarodowej. Oznacza to, że istnieje kilka programów lub filmów, które można oglądać w serwisie Netflix we Włoszech, ale nie w serwisie Netflix w innych częściach świata.

Miłośnicy włoskiej telewizji i filmów chcą mieć możliwość strumieniowego przesyłania wszystkich treści Netflix, pomimo jakichkolwiek ograniczeń regionalnych. Chcą mieć możliwość oglądania treści z Netflix we Włoszech, nawet jeśli mieszkają poza Włochami – i jest to określane jako „odblokowanie” Netflix do otwartego użytku.

Wniosek

Netflix to świetna usługa, ale regionalne ograniczenia dotyczące treści wynikające z praw autorskich mogą być frustracją. W niektórych krajach, takich jak Włochy, dostępne są treści krajowe, ale nie dostępne z innych krajów. Ale włoscy użytkownicy nie muszą znosić bardziej ograniczonych opcji – możesz użyć VPN, aby uzyskać dostęp do treści Netflix z całego świata. Bądź jednak ostrożny, ponieważ nie każda sieć VPN działa z Netflix. Wypróbuj jedną z VPN, które zaleciliśmy, aby odblokować Netflix Italy i oglądaj pożądane treści.

Czy korzystasz z VPN do oglądania Netflix? Czy wypróbowałeś którąś z zalecanych przez nas sieci VPN i jakie były Twoje wrażenia z korzystania z nich? Poinformuj nas o tym w komentarzach poniżej.