Najlepsza sieć VPN dla Nowej Zelandii 2020

Nie szydz – nawet jeśli jesteś w Nowej Zelandii, nadal potrzebujesz najlepszej VPN, jaką możesz znaleźć. Dziś omawiamy szereg tematów, w tym cyberbezpieczeństwo, geblocking i fałszowanie lokalizacji wirtualnej, z których wszystkie dotyczą internautów z Kiwi. Polecamy również najlepszych dostawców VPN dostępnych w Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia jest dość liberalna, jeśli chodzi o korzystanie z Internetu. Samorząd oświadczył, że do 2019 r. Spodziewają się, że 97,8% populacji będzie surfować po Internecie przez połączenie szerokopasmowe. Niestety nawet w kraju o luźnych przepisach dotyczących Internetu bloki regionalne mogą stać się wyraźnym problemem. Co więcej, rząd otwarcie monitoruje działania użytkowników, więc jeśli jesteś w Nowej Zelandii, twoje informacje mogą być wyśledzone w dowolnym momencie.

Na szczęście dobry dostawca VPN może nie tylko zapewnić, że twoja tożsamość online i historia pozostaną bezpieczne, ale nigdy więcej nie będziesz ograniczony przez ograniczenia geograficzne. W tym artykule pokażemy, jak wybrać odpowiednią sieć VPN, przedstawimy nasze najważniejsze rekomendacje, wyjaśnimy, dlaczego sieć VPN jest przydatna dla użytkownika w Nowej Zelandii, i podamy kroki, które pomogą Ci zacząć.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybór najlepszej sieci VPN do przeglądania z Nowej Zelandii

Zanim przejdziemy do naszych rekomendacji dostawcy VPN, ważne jest, aby ustalić priorytety dla swoich potrzeb internetowych, aby wybrać najlepszą dla siebie usługę. Aby wybrać najlepszego dostawcę VPN dla użytkowników z Nowej Zelandii, zalecamy spełnienie poniższych kryteriów:

 • Ścisłe zasady braku logowania – Polityka zerowego logowania oznacza, że ​​prawie żadna z twoich informacji nie będzie przechowywana, co zapobiegnie wykorzystywaniu twoich informacji przeciwko tobie przez rząd lub dostawców usług internetowych.
 • Silne szyfrowanie – Dostawcy VPN najwyższej jakości zwykle używają co najmniej 256-bitowego szyfrowania, więc wybierz dostawcę, który może je dopasować lub zrobić jeszcze lepiej.
 • Duża sieć – Im więcej serwerów i lokalizacji ma sieć, tym więcej opcji połączenia będziesz mieć podczas korzystania z usługi. Dlatego zdecyduj się na dostawcę z dużą siecią, aby móc łączyć się ze wszystkimi częściami świata.
 • Szybka prędkość połączenia – VPN nieuchronnie spowalniają twoje połączenie internetowe. Wybierz VPN, który minimalizuje wpływ szyfrowania, co z kolei zapobiegnie wolniejszemu połączeniu z Internetem.

Weź te funkcje pod uwagę, szukając dostawcy VPN idealnego do przeglądania z Nowej Zelandii.

Nasze rekomendacje VPN

Teraz, gdy masz lepszy pomysł na to, co czyni dobrego dostawcę, zapoznaj się z naszą listą najlepszych sieci VPN, aby odblokować strony internetowe i zwiększyć swoją prywatność w Internecie w Nowej Zelandii:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN zapewnia jedne z najszybszych i najbardziej niezawodnych połączeń VPN na rynku. Ponad 3000 serwerów w 94 krajach oferuje wiele opcji wyszukiwania odpowiedniego serwera do pokonania geobloków, szybkiego i anonimowego torrenta lub przeglądania bez obawy o inwigilację. Waga oprogramowania piórkowego pozwala uzyskać niesamowitą ochronę za pomocą jednego lub dwóch kliknięć. Wystarczy uruchomić ExpressVPN, wybrać serwer w żądanej lokalizacji, a następnie pozwolić aplikacji wykonać resztę.

Protokoły szyfrowania obejmują UDP, TCP, PP2P, chociaż 256-bitowy AES przez OpenVPN jest standardem dostępnym dla większości połączeń. Jeśli nie jesteś pewien, co to oznacza dla ciebie, bądź pewien, że żaden rząd w Sojuszu Wywiadu Pięciu Oczu (ani nigdzie indziej na świecie) nie posiada superkomputerów na tyle wyrafinowanych, by złamać tę kryptografię brutalną siłą. Co więcej, silna zasada braku logowania usuwa wszelkie ślady ruchu, żądań DNS, adresów IP lub historii przeglądania.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje American Netflix, iPlayer, Hulu
 • Najszybsze serwery, które przetestowaliśmy
 • Dozwolone torrentowanie / P2P
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • Obsługa klienta 24/7.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN posiada jedną z największych sieci serwerów w branży – ponad 5500 serwerów w 59 krajach na całym świecie – co czyni ją dobrym wyborem, jeśli chcesz zmaksymalizować liczbę adresów IP, których potencjalnie możesz użyć. Poza zwykłym rozmiarem, NordVPN oferuje również serwery specjalistyczne zoptymalizowane pod kątem różnych zastosowań, w tym Onion przez VPN, anti-DDoS, podwójne VPN, P2P i więcej.

NordVPN stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zapewnić, że żadne dane nie będą widoczne. Złamanie tego rodzaju szyfrowania wymagałoby najsilniejszego superkomputera na świecie. Polityka braku logowania jest uważana za jedną z najbardziej rygorystycznych w branży i nic, od znaczników czasu po historię przeglądania, nie można prześledzić z powrotem na Twój adres e-mail. Ponadto automatyczny przełącznik zabijania zapewnia, że ​​jeśli zostaniesz rozłączony, twój Internet zostanie całkowicie zamknięty, aby żadne dane nie miały wycieku.

Pomimo tych wszystkich zaawansowanych funkcji, NordVPN ma dość przyjazny interfejs użytkownika i wsparcie 24/7, więc korzystanie z niego jest łatwe. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny, a mapa graficzna służy jako pomoc wizualna. NordVPN jest dostępny w wielu systemach operacyjnych, w tym Windows, Mac, Linux i iOS. Zobacz pełną listę w naszej pełnej recenzji NordVPN.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Najlepszy wybór budżetu
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie
 • Z siedzibą w Panamie
 • Obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Niewiele
 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost jest idealny, jeśli jesteś nowicjuszem VPN i szukasz czegoś prostego na początek. Po uruchomieniu kolorowa aplikacja oferuje sześć prostych profili konfiguracji. Profile te obejmują „surfowanie anonimowo”, „odblokowanie transmisji strumieniowej” i „odblokowanie podstawowych stron internetowych”. Możesz dostosować te profile za pomocą przełączników funkcji, takich jak „blokowanie reklam” i „dodatkowa prędkość”. Umożliwia to dostosowanie korzystania z Internetu do własnych potrzeb, co – w połączeniu z 5 jednoczesnymi połączeniami CyberGhost, bez ograniczeń prędkości i nieograniczonej przepustowości – sprawia, że ​​ta usługa jest doskonała dla wszystkich użytkowników Nowej Zelandii. Oczywiście, jeśli masz talent do majsterkowania, możesz wybrać własne połączenie z jednym z 5900 serwerów CyberGhost w 90 krajach na całym świecie.

CyberGhost wykorzystuje wojskowe 256-bitowe szyfrowanie dostarczane przez OpenVPN, a także inne protokoły szyfrowania, w tym L2TP. Pozwala to wybrać między bezpieczeństwem, szybkością, usunięciem cenzury lub kombinacją wszystkich trzech. Surowe zasady braku logowania gwarantują, że prawie żadne dane osobowe nie są przechowywane przez usługę VPN – nawet adres e-mail. Co najwyżej algorytm notuje anonimowe zdarzenia logowania co miesiąc, aby zebrać informacje o działaniach użytkowników. Wreszcie, CyberGhost ma wbudowany przełącznik zabijania, który zatrzymuje wszystkie wychodzące pakiety danych w przypadku utraty połączenia VPN, zapewniając ciągłą ochronę.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Współpracuje z Netflix, iPlayer, Amazon Prime, Hulu
 • Świetna obsługa i łatwa instalacja
 • 7 jednoczesnych połączeń
 • Ścisłe brak rejestrowania
 • Wsparcie 24/7 na żywo.
Cons

 • Nie można odblokować niektórych popularnych witryn do przesyłania strumieniowego.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN specjalizuje się w omijaniu bloków regionalnych wykorzystywanych przez serwisy streamingowe takie jak Netflix lub Hulu. Instalacja aplikacji zajmuje tylko kilka chwil, a jej użycie nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z VPN. Ponadto przełączanie serwerów nie jest ograniczone ani ograniczone, więc możesz przeglądać zawartość z całego świata. Mając ponad 150 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie, nie musisz ograniczać się tylko do treści w samej Nowej Zelandii.

Oprócz prędkości i różnorodności połączeń PrivateVPN zapewnia bezpieczeństwo. 256-bitowe szyfrowanie AES zapewnia, że ​​Twoje dane są zawsze bezpieczne, a jeśli zostaniesz rozłączony, Twoje dane nadal nie będą wyciekły dzięki wbudowanemu przełącznikowi zabijania. Jeśli chcesz uzyskać szybszą łączność, PrivateVPN umożliwia obniżenie szyfrowania do 128-bitowego w celu zwiększenia prędkości. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo filmy na żywo lub inne treści wideo. Co więcej, surowe zasady PrivateVPN dotyczące braku logowania oznaczają również, że dostawca nie przechowuje żadnych informacji.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Jak rozpocząć przeglądanie za pomocą VPN z Nowej Zelandii

Teraz, gdy trudna część się skończyła i wybrałeś VPN, czas zacząć. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować usługę w Nowej Zelandii i rozpocząć przeglądanie nieograniczonej ilości treści z całego świata.

Połącz się z serwerem VPN

 1. Zaloguj się do swojej sieci VPN konto w przeglądarce i znajdź odpowiednie oprogramowanie dla swojego urządzenia i systemu operacyjnego.
 2. zainstalować aplikację, a po uruchomieniu wprowadź dane konta.
 3. Otwórz listę serwerów i wybierz dowolną lokalizację, z którą chcesz się połączyć. Spowoduje to zmianę adresu IP z jednego w Nowej Zelandii na wybrany kraj.
 4. Połącz się z serwerem i daj stronie kilka minut na zakończenie połączenia.
 5. Powinieneś teraz zobaczyć kraj, który wybrałeś zamiast Nowej Zelandii.

Sprawdź swój adres IP

Teraz musisz zweryfikować swoje połączenie, aby upewnić się, że nie ma wycieków. Ten proces nie jest obowiązkowy, ale zalecamy poświęcić kilka minut, aby upewnić się, że sieć VPN działa prawidłowo, a połączenie jest w rzeczywistości bezpieczne.

 1. Uruchom oprogramowanie VPN i wybierz kraj, z którym chcesz się połączyć.
 2. Otwórz przeglądarkę i kontynuuj ipleak.net. Ta strona automatycznie uruchomi test wyszukiwania adresu IP.
 3. Po załadowaniu strony zaznacz pole kraju u góry strony o nazwie „Twoje adresy IP”. Jeśli zobaczysz kraj wybrany wcześniej na tej liście, możesz jechać. Jeśli jednak nadal widzisz Nową Zelandię na tej liście, być może istnieje potencjalny wyciek i musisz jak najszybciej skontaktować się z dostawcą VPN. Najpierw warto ponownie zainstalować aplikację VPN.

Ograniczenia internetowe w Nowej Zelandii

Zaskakujące jest to, że filtrowanie Internetu w Nowej Zelandii zostało wprowadzone dopiero w 2009 r. I zaczęło działać w 2010 r. Przepisy dotyczące Internetu są bardzo luźne w porównaniu do przepisów obowiązujących w innych częściach świata, takich jak Bliski Wschód, ale władze lokalne nadal otwarcie śledzą użytkowników ' zajęcia. Działa to w taki sposób, że Departament Spraw Wewnętrznych ma listę stron internetowych, które są zakazane lub ograniczone. Jeśli użytkownik spróbuje uzyskać dostęp do witryny internetowej na liście, otrzyma automatyczny komunikat o błędzie informujący, że treść jest niedostępna w jego regionie.

Oto interesujący szczegół. Jako kraj liberalny Nowa Zelandia pozwala dostawcom usług internetowych wybrać, czy chcą zastosować się do tego modelu. Oznacza to, że żaden dostawca usług internetowych nie jest zobowiązany do korzystania z tajnej listy zablokowanych stron internetowych. Jednak spośród 80 dostępnych dostawców usług internetowych w Nowej Zelandii zaledwie dwóch stanowi 75% rynku i oba są zgodne. Dlatego co najmniej trzy czwarte internautów w Nowej Zelandii cierpi z powodu tych bloków i ograniczeń regionalnych.

Nowa Zelandia jest również częścią sojuszu „Pięć oczu”. Jest to współpraca pięciu rządów, a mianowicie USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii, które zgodziły się prowadzić nadzór i dzielić się informacjami o swoich lokalnych użytkownikach z innymi krajami na liście. Dla każdego użytkownika jest to natychmiastowa przyczyna alarmu. Szpiegowanie przez rząd jest bardzo obecne, a aby chronić swoją tożsamość i działania online, potrzebujesz VPN.

Jak VPN pomoże ci w Nowej Zelandii

Omiń cenzurę i ograniczenia geograficzne

Sieci VPN to świetny sposób na ominięcie ograniczeń geograficznych i cenzury, nawet jeśli znajdujesz się w kraju o dość luźnych prawach internetowych, takich jak Nowa Zelandia. Niezależnie od tego, czy chcesz przesyłać strumieniowo filmy na Youtube czy Netflix, VPN zapewni ci dostęp do znacznie szerszej gamy treści.

Zachowaj prywatność i bezpieczeństwo danych przed inwigilacją

Jeśli chcesz zachować anonimowość swojej tożsamości online i uniknąć wpadania historii przeglądania w ręce niewłaściwych ludzi, VPN jest koniecznością. Ponieważ rząd Nowej Zelandii otwarcie filtruje Internet i szpieguje mieszkańców, usługa VPN pomoże upewnić się, że nikt nie dowie się, co robisz online.

Zwiększ prywatność mobilną

Smartfony i tablety mogą zawierać bardzo prywatne informacje, od haseł po dane konta bankowego. To sprawia, że ​​stanowią one ogromny cel dla cyberprzestępców, dlatego ważne jest, aby telefon był jak najbardziej bezpieczny. Usługi VPN tworzą barierę między użytkownikami i otwartymi punktami dostępowymi, szyfrując dane wraz z historią przeglądania i innymi ważnymi informacjami.

Kilka wskazówek bezpieczeństwa dla użytkowników VPN

Chociaż dostawcy VPN są zdeterminowani, aby Twoje dane były jak najlepiej chronione, wciąż istnieją pewne luki w zabezpieczeniach. VPN zaszyfruje twoje dane i upewni się, że nie są one powiązane z tobą, ale nie może chronić cię przed takimi szkodliwymi programami jak złośliwe oprogramowanie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zachować prywatność.

 • Użyj silnego hasła – Podczas tworzenia użytkownika konta VPN do przeglądania z Nowej Zelandii upewnij się, że nie używasz tych samych danych logowania, co w przypadku innych kont. Ułatwi to hakerom uzyskanie dostępu do twoich informacji.
 • Skorzystaj z płatnej usługi VPN – Nie można wystarczająco podkreślić tego punktu – nie wybieraj bezpłatnej usługi VPN. Bezpłatne usługi VPN nie wykorzystują tych samych funkcji bezpieczeństwa, co płatne subskrypcje, więc informacje można dość łatwo odnaleźć. Płatne sieci VPN mają silniejsze szyfrowanie i zasady braku logowania, które chronią twoje informacje i historię.
 • Często zmieniaj hasło – Niezależnie od konta, większość specjalistów doradzi użytkownikom na wszystkich stronach internetowych, aby zmieniali swoje hasło co kilka miesięcy. Upewnij się, że robisz to również na swoim koncie VPN.
 • Użyj dodatkowej ochrony – Jeśli jesteś dziennikarzem, źródłem wiadomości lub coś w tym rodzaju, pamiętaj, aby nie polegać wyłącznie na szyfrowaniu VPN. Istnieją dodatkowe środki, które możesz podjąć, takie jak oprogramowanie Tor, które dodałyby dodatkową warstwę szyfrowania i uczyniłyby bezpieczeństwo jeszcze bardziej niezawodnym.

Wniosek

Aby ominąć bloki regionalne i zapobiec przedostawaniu się danych do rządu i dostawców usług internetowych, potrzebujesz dobrej sieci VPN. Ta usługa udostępnia wiele międzynarodowych treści, chroni prywatność online i zapewnia szybkie połączenie potrzebne do obejrzenia następnego sezonu Game of Thrones. Chcesz odkrywać świat treści bez wychodzenia z domu? Zacznij korzystać z naszego przewodnika już teraz.

Znajdujesz się w Nowej Zelandii i masz zamiar zainstalować VPN? Do czego go użyjesz? Zostaw nam swoje komentarze poniżej!