Najlepsza sieć VPN dla Panamy w 2020 r. W celu ochrony Twojej prywatności

Pokrywaj swoje trasy online w Panamie za pomocą tych najlepszych sieci VPN. Każde z naszych zaleceń oferuje szyfrowanie na poziomie wojskowym, surowe przepisy dotyczące prywatności i doskonałą wydajność, której potrzebujesz, aby uniknąć cenzury i nadzoru. Pomagamy również w zrozumieniu praw autorskich Panamy, dzięki czemu możesz podejmować bezpieczniejsze decyzje dotyczące pobierania i przesyłania strumieniowego online.

Panama ma jedne z najsurowszych praw autorskich na świecie. Ponadto przedstawiciele stanu zastrzegają sobie prawo dostępu do twoich danych osobowych. Jeśli chcesz swobodnie korzystać z Internetu i nie martwiąc się o grzywny, starcia z prawem i jeszcze gorzej, VPN jest doskonałym rozwiązaniem.

W tym artykule opiszemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze usługodawcy, jakie usługi VPN są optymalne dla Panamy, a także dlaczego potrzebujesz VPN w tym kraju. Omówimy nawet pokrótce, jak najlepiej wykorzystać różne protokoły VPN, więc czytaj dalej!

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czego szukać w sieci VPN dla Panamy

Gdy szukasz sieci VPN do użycia w Panamie, opóźnienia są mniejsze niż zwykle. Kraj jest bardzo blisko Meksyku, Stanów Zjednoczonych i Brazylii, co oznacza, że ​​opóźnione połączenia stanowią mniejszy problem. Zamiast tego chcesz pomyśleć o bezpieczeństwie i dostępie do treści online. Oto szczególne funkcje, na które należy zwrócić uwagę:

 • Szyfrowanie – wysokiej jakości dostawcy VPN mają silne protokoły szyfrowania, które uniemożliwiają dostawcom usług internetowych, korporacjom i rządowi panamskiemu oglądanie twoich działań online. Darmowe VPN mają słabe szyfrowanie lub słabe szyfrowanie.
 • Rejestracja danych – dostawcy z zasadami zerowego logowania nie przechowują żadnych danych, co oznacza, że ​​nie mogą przekazać ich rządowi, nawet gdyby chcieli. Biorąc pod uwagę surowe przepisy panamskie i luźne standardy wolności w Internecie, priorytetem jest silne zarządzanie rejestrowaniem danych.
 • Rozmiar sieci serwera – im więcej krajów ma usługa VPN, tym więcej adresów IP można uzyskać i więcej bibliotek treści z całego świata, do których masz dostęp.
 • Prędkości pobierania – przesyłanie strumieniowe i surfowanie po Internecie wymaga dużych prędkości pobierania. Dobrzy dostawcy VPN nie mają ograniczeń prędkości i przepustowości, pozwalając strumieniować i pobierać tyle treści, ile chcesz.

Najlepsze sieci VPN, aby zachować anonimowość w Panamskim Internecie

Teraz, gdy rozumiesz, co czyni dobrego dostawcę, oto nasza lista najlepszych VPN do użytku w Panamie:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest najlepszym wyborem dla mieszkańców i turystów Panamskich. Ich usługa ma doskonałe standardy szyfrowania i zarządzania danymi, co czyni go idealnym do użycia w Panamie. Wszystkie pakiety danych są chronione przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES, używanego przez wojsko na całym świecie i złamanie superkomputera zajęłoby miliony lat. Jedna z najlepszych zasad rejestrowania w branży VPN oznacza, że ​​ruch, żądania DNS, adresy IP i historie przeglądania są takie nigdy nie przechowywane na serwerach ExpressVPN. Nawet jeśli władze panamskie poprosą o dzienniki danych, ExpressVPN nie będzie w stanie ich udostępnić. Ponadto spółka holdingowa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co czyni ją zwolnioną z umów o nadzorze Five, Nine i Fourteen Eyes, egzekwowanych przez główne rządy świata.

Oprócz surowych standardów bezpieczeństwa ExpressVPN oferuje bogatą kombinację funkcji. Ponad 3000 serwerów proxy w 94 krajach umożliwia swobodny dostęp do bibliotek treści z dowolnego miejsca na świecie. Oprogramowanie ExpressVPN jest łatwe i szybkie w instalacji, z interfejsem jednym kliknięciem, który pozwala uzyskać pożądane funkcje, kiedy tylko chcesz. Nie ma ograniczenia prędkości, limitu przepustowości i absolutnie żadnych ograniczeń w sieciach P2P lub torrentach. Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z usług przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu lub Netflix, pobierać treści lub robić coś zupełnie innego, ExpressVPN zapewnia Ci ochronę.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Super szybkie, niezawodne połączenie
 • Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
 • Surowe zasady braku dzienników dotyczące danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Maksymalnie 3 połączenia jednocześnie
 • Nieco droższe niż konkurencja.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Jeśli chcesz pokonać najpoważniejsze bloki bezpieczeństwa i przeglądać internet tak bezpiecznie, jak to możliwe, NordVPN to usługa dla Ciebie. Jego 256-bitowe szyfrowanie jest praktycznie niezniszczalne: superkomputer może spędzić miliony lat próbując złamać dane, zanim odniesie sukces. Polityka zerowego logowania jest jedną z najbardziej kompletnych, a usługa jest dostarczana z bezpłatnym testem szczelności DNS, aby upewnić się, że Twój dostawca usług internetowych nie może śledzić tego, co robisz online.

Ale to, co naprawdę wyróżnia NordVPN, to liczba zaawansowanych serwerów specjalnych. Na przykład możesz użyć Double VPN do trasowania danych przez dwa zestawy serwerów proxy z dwiema warstwami szyfrowania. Możesz też użyć zaciemnionych serwerów, aby ukryć fakt, że korzystasz z VPN. Istnieją również serwery zoptymalizowane pod kątem P2P oraz kilka innych opcji dla różnych przypadków użycia cyberbezpieczeństwa.

Oprócz silnej pozycji w zakresie bezpieczeństwa, NordVPN ma jedną z największych sieci serwerów proxy na świecie. Dzięki 5500 serwerom w 59 krajach prędkości pobierania są wysokie, a dostęp do żądanych usług online jest łatwy. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do tego, czego szukasz, obsługa klienta usługi jest zawsze pod ręką, aby Ci pomóc. I na koniec, stali rezydenci będą szczęśliwi, wiedząc, że mogą podłączyć do 6 urządzeń (w tym routery WiFi jednocześnie), aby dzielić VPN z domem lub biurem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 5400 serwerów w 61 krajach
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Obsługa klienta 24/7.
Cons

 • Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to idealna sieć VPN, jeśli chcesz uzyskać zaawansowane funkcje bez konieczności korzystania z zaawansowanego, skomplikowanego interfejsu. Usługa jest dostarczana z różnymi aplikacjami dla systemów macOS, iOS, Windows, Android, Linux i innych. Każda aplikacja jest łatwa do zainstalowania w kilka minut i wyposażona w kolorowy interfejs 1-kliknięcia, który ułatwia znalezienie tego, czego potrzebujesz. Po zalogowaniu się do CyberGhost pojawi się 6 prostych profili konfiguracji: anonimowe surfowanie, anonimowe torrentowanie, dostęp do transmisji strumieniowej, odblokowywanie stron internetowych, ochrona Wi-Fi i niestandardowe. Dzięki tym wszechstronnym profilom VPN ochrona się w Panamie jest łatwa i intuicyjna.

Tylko nie myśl, że łatwość użytkowania CyberGhost oznacza, że ​​ma słabe funkcje. Jego 256-bitowe szyfrowanie oznacza, że ​​pakiety danych są praktycznie nie do zhakowania przez przestępców i rządy. Zasady rejestrowania są nieskazitelne do tego stopnia, że ​​nawet twoje wiadomości e-mail nie są przechowywane. A dla użytkowników, którzy chcą trochę dodatkowej ochrony, istnieje szereg przełączników 1 kliknięciem, które blokują reklamy, blokują złośliwe oprogramowanie, blokują śledzenie online i wiele więcej. Z 5900 serwerami w 90 krajach, nieograniczoną przepustowością i bez ograniczeń prędkości, CyberGhost jest idealny do przesyłania strumieniowego, pobierania, grania i nie tylko.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 3600 serwerów w ponad 55 krajach
 • Solidne standardy szyfrowania
 • Zero dzienników
 • Całodobowe wsparcie.
Cons

 • Nie odblokowuje wszystkich usług przesyłania strumieniowego.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN to bogata w funkcje usługa, która jest atrakcyjna dla użytkowników panamskich z kilku powodów. Po pierwsze, jego szyfrowanie wykorzystuje 2048-bitowe klucze DH, które są tak trudne, że żaden komputer kwantowy nie może ich złamać. Po drugie, istnieje kompleksowa zasada zerowego logowania, która praktycznie nie przechowuje żadnych informacji i utrzymuje anonimowość działań online. Nawet gdyby ktoś poprosił PrivateVPN o podanie twoich informacji, nie byłoby praktycznie nic do udostępnienia. Dzięki tej usłudze Twoje dane są bezpieczne, nawet gdy korzystasz z publicznych hotspotów, kawiarni i hoteli WiFis oraz innych obszarów o wspólnym dostępie.

Najsilniejszym kolorem PrivateVPN jest jednak jego szybkość. Stwierdziliśmy, że konsekwentnie wykazuje wysokie prędkości, stabilne połączenia i małe opóźnienia. To sprawia, że ​​ta usługa jest idealna do grania w gry wideo; przesyłanie strumieniowe z Hulu, Netflix i innych stron internetowych; pobieranie dużych plików. Usługa jest również przyjazna dla P2P, co oznacza, że ​​nie będzie cię karać za używanie Kodi, torrentowanie itp. Kolejną funkcją, o której warto wspomnieć, jest przełącznik kill, który powstrzymuje komputer przed wysyłaniem pakietów danych do twojego dostawcy usług internetowych w przypadku utraty połączenia VPN, chroniąc twoja anonimowość i dane.

Prawa autorskie w Panamie

Prawa autorskie w Panamie należą do najtrudniejszych na świecie. Pracownicy państwowi nie są po prostu zachęcani do znajdowania i karania intruzów; są za to nagradzani premiami. Im wyższe grzywny, tym większa nagroda urzędnika. Co gorsza, nie ma znaczenia, czy to, co posiadasz lub robisz, jest legalne w innym miejscu. Jeśli w Panamie jest to nielegalne, zostaniesz ukarany na podstawie lokalnych przepisów, w tym ustawy 510, którą wielu nazywa „najgorsze prawo autorskie w historii”.

Zgodnie z ustawą 510 możesz zostać ukarany za dane chronione prawem autorskim przechowywane w pamięci RAM komputera (pamięć o dostępie swobodnym). Oznacza to, że zwykłe przesyłanie strumieniowe treści z serwisów takich jak Hulu, Netflix i Spotify może skutkować karami pieniężnymi w wysokości do 200 000 USD dla powtarzających się przestępców lub 100 000 USD dla nowicjuszy. Zgadza się: kraj zastrzega sobie prawo do nakładania sześciocyfrowych kar pieniężnych na użytkowników korzystających z popularnych usług przesyłania strumieniowego. Jakby tego było mało, być może trzeba będzie zapłacić za publikację komunikatu prasowego, w którym stwierdzono, że zostałeś uznany za winnego piractwa internetowego i ukarany grzywną. Nie trzeba dodawać, że wszystko to jest dość trudne – korzystanie z VPN do ukrywania danych i uzyskiwania zagranicznych adresów IP podczas pobytu w Panamie to zdrowy rozsądek.

Wolność Internetu w Panamie

Na papierze użytkownicy Internetu w Panamie mają bezpłatny dostęp do sieci. Mimo to pojawiły się liczne anegdotyczne doniesienia o tym, że urzędnicy rządowi uzyskują dostęp do prywatnych wiadomości e-mail – rzekomo w celu ścigania cyber piratów, ale prawdopodobnie w celu uzyskania dostępu do danych osobowych mieszkańców. Jesteś szczególnie zagrożony, jeśli jesteś dziennikarzem lub reporterem. Zarówno Reporterzy bez Granic, jak i Międzyamerykańskie Stowarzyszenie Prasowe odnotowały krytykę rządu panamskiego za jego wielokrotne starania o uciszenie prasy. Chociaż prawo panamskie obiecuje sprawiedliwy i bezpłatny dostęp do Internetu, lepiej jest korzystać z VPN, aby ukryć swoje działania online podczas pobytu w kraju.

Zrozumienie i używanie protokołów VPN

Podczas korzystania z VPN w Panamie należy pamiętać, że nie wszystkie protokoły szyfrowania są sobie równe. Niektóre są szybsze, inne są bezpieczniejsze, a niektóre oferują lepszą kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Poniżej omawiamy najpopularniejsze formaty, na które możesz się natknąć – i wyjaśniamy, które są najlepsze dla Panamy.

 • OpenVPN z TCP – OpenVPN to ogólnie najlepszy wybór. Jest szybki, bezpieczny i ma wbudowaną korekcję błędów. Jeśli plik, pakiet danych lub strona internetowa nie zostanie załadowany, zostanie ponownie przesłany, aby Twoje wrażenia były płynne.
 • OpenVPN z UDP – ten standard jest podobny do TCP, ale nie ma funkcji korekcji błędów. To sprawia, że ​​jest trochę szybszy, co może być lepsze do przesyłania strumieniowego, gier, pobierania P2P i innych działań, które korzystają z prędkości.
 • L2TP / IPSec – połączenie L2TP i IPSec jest wyjątkowo bezpieczne. To sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla Panamy. Problem polega na tym, że ta kombinacja szyfrowania jest powolna i łatwo blokowana przez zapory ogniowe. Zarezerwuj go na sytuacje, które nie wymagają dużych prędkości lub małych opóźnień.
 • PPTP – ten starszy protokół jest szybki, ale mniej bezpieczny niż powyższe. Jest odpowiedni do gier i publicznych punktów dostępowych, które blokują inne protokoły VPN. Niezalecane do działań wysokiego ryzyka, takich jak strumieniowanie i pobieranie P2P.
 • SSTP – SSTP to protokół stworzony dla systemu Windows. Jest bardzo wolny, ale wyjątkowo bezpieczny. Potrafi także pokonać podstawowe bloki cenzury. W Panamie SSTP jest dobrym wyborem, jeśli chcesz ominąć krajowe filtry i / lub ukryć swoje działania online.

PEŁNY PRZEWODNIK: Aby uzyskać najwyższą anonimowość, użyj VPN z Torem. Oto jak

Podsumowując

Gdy jesteś w Panamie, działania niskiego ryzyka – oglądanie strumieniowych filmów, korzystanie z aplikacji takich jak Kodi i słuchanie ulubionych utworów w Spotify – może skutkować wysoką grzywną. Najlepiej jest używać sieci VPN o silnych standardach szyfrowania, jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo. W tym celu każda z usług, które polecamy na tej stronie, jest doskonale dopasowana, ponieważ została przez nas osobiście przetestowana. Mimo to zalecamy zachowanie czujności, zwłaszcza gdy korzystasz z publicznych miejsc Wi-Fi.

Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa Ciebie i Twoich danych VPN mogą pomóc turystom i mieszkańcom Panamy w łatwym dostępie do treści zagranicznych. Na przykład, jeśli chcesz oglądać gry sportowe w Ameryce Północnej, po prostu uzyskaj VPN z serwerami kanadyjskimi i obejrzyj CBC. Jeśli chcesz oglądać treści w Europie i Wielkiej Brytanii, użyj VPN, aby uzyskać adres IP w Wielkiej Brytanii i użyj BBC iPlayer – i tak dalej.

Czy coś przeoczyliśmy? Czy masz wskazówkę, komentarz lub zapytanie? Następnie użyj poniższego formularza, aby nas poinformować. Czekamy na Wasze opinie!