Najlepsza sieć VPN do odblokowania PlayStation VUE spoza USA

Playstation VUE oferuje niesamowitą gamę treści, ale jest niestety zablokowana poza Stanami Zjednoczonymi. Jednak dzięki właściwemu dostawcy VPN możesz sfałszować swoją wirtualną lokalizację, aby pojawiała się w USA za pomocą amerykańskiego adresu IP. Pozwala to nie tylko odblokować mnóstwo świetnych strumieni telewizyjnych i filmowych, ale także zwiększyć prywatność w Internecie.

W 2015 r. Sony uruchomiło usługę telewizji na żywo o nazwie PlayStation Vue, która umożliwia użytkownikom oglądanie ponad 45 kanałów telewizyjnych, filmów, sportu i nie tylko. Ponieważ ta usługa pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, dostęp do niej jest ograniczony, jeśli podróżujesz lub mieszkasz za granicą. Wynika to ze zjawiska zwanego blokowaniem geograficznym.

Najlepszym sposobem na obejście geoblokowania i odblokowanie PlayStation Vue z dowolnego miejsca jest skorzystanie z wirtualnej sieci prywatnej. Dzisiaj pokażemy, jak wybrać odpowiednią sieć VPN do płynnego przesyłania strumieniowego, a następnie przedstawimy zalecenia dla najlepszych dostawców. Następnie pokażemy, jak korzystać z nowej mocy, aby z łatwością odblokować PlayStation Vue. Czytaj.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Co sprawia, że ​​dobra sieć VPN?

Aby odblokować PlayStation Vue, musisz wybrać VPN odpowiedni do swoich potrzeb. Na rynku dostępnych jest wiele usług VPN, każda z ich zaletami i wadami. Wybór między nimi może być przytłaczającym zadaniem.

Zawęziliśmy pole do kilku najlepszych sieci VPN dla PlayStation Vue, z których każda zawiera:

 1. Serwery w wielu różnych krajach. Aby obejść blokady regionu, musisz połączyć się z serwerem w innym kraju. Wybór VPN z dużą siecią serwerów zapewnia elastyczność. Jeśli sieć serwerów VPN jest niewielka, opcje zmiany adresu IP są ograniczone i dostęp do żądanej treści może być niemożliwy.
 2. Silne bezpieczeństwo. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z VPN, szukamy silnego 256-bitowego szyfrowania i zasady braku rejestrowania w celu ochrony Twojej prywatności.
 3. Szybki znajomości. Dobra sieć VPN powinna oferować zoptymalizowane połączenia, które zmniejszają spowolnienie procesu szyfrowania do niezauważalnego minimum.

Najlepsze VPN dla PlayStation Vue

Teraz przedstawimy Ci naszą listę najlepszych sieci VPN do odblokowania PlayStation Vue za granicą:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest idealny do przesyłania strumieniowego PlayStation Vue. Ponieważ ogromna sieć serwerów liczy ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, ExpressVPN zapewnia duży wybór połączeń z serwerami amerykańskimi. Co więcej, dzięki subskrypcji uzyskasz jedne z najszybszych prędkości połączeń w branży – aplikacja ma nawet wbudowany test prędkości, aby to udowodnić.

ExpressVPN ma silne zasady bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, a także zasady braku logowania, dzięki czemu historia ruchu nigdy nie może zostać wykorzystana do identyfikacji użytkownika. Oprogramowanie jest niezwykle proste w użyciu, a jego zwięzły układ podstawowych funkcji wyklucza bogactwo ustawień konfiguracyjnych pod maską. Znajdziesz nawet przełącznik „zabicia”, który zapobiega przypadkowemu użyciu niezabezpieczonego połączenia.

Chociaż ExpressVPN nie oferuje dedykowanego oprogramowania na PS3 lub PS4, możesz go łatwo skonfigurować na routerze lub po prostu przesyłać strumieniowo PlayStation VUE za pomocą Firestick, komputera lub urządzenia mobilnego.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje serwis Netflix i inne serwisy streamingowe
 • Super szybkie, niezawodne połączenie
 • Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
 • Brak dzienników danych osobowych
 • 24/7 czat na żywo.
Cons

 • Kosztowny plan miesięczny.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN zapewnia użytkownikowi niesamowicie dużą sieć serwerów obejmującą 5500 serwerów w 59 krajach, z ogromną liczbą 1900 serwerów zlokalizowanych w USA – idealne dla fanów PlayStation Vue spragnionych możliwości połączenia. Aby uzyskać więcej narzędzi, NordVPN oferuje specjalistyczne połączenia w ramach oprogramowania komputerowego, zoptymalizowane pod kątem różnych zadań, w tym zaciemniania, dedykowanego adresu IP, podwójnej sieci VPN i innych. Dzięki temu jest niezwykle skuteczny w omijaniu wszelkiego rodzaju ograniczeń geograficznych w celu odblokowania PlayStation Vue z zagranicy.

NordVPN nie zadowala się oferowaniem jedynie szwajcarskiego scyzoryka sieci serwerowych, utrzymuje niezniszczalne 256-bitowe szyfrowanie AES, a także jedną z najlepszych w branży zasad braku rejestrowania. Dopełnieniem pakietu jest unikalny przełącznik CyberSec, który pozwala odfiltrować złośliwe oprogramowanie, wyskakujące okienka i irytujące reklamy z transmisji strumieniowej.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Różne adresy IP aervers
 • 256-bitowe szyfrowanie AES z doskonałą poufnością przekazywania
 • Wyjątkowo bezpieczne podwójne VPN do szyfrowania danych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost utrzymuje ponad 5900 serwerów w 90 krajach na całym świecie. Mimo bogactwa opcji połączeń nigdy nie jest przytłaczające wybranie najlepszego z nich do odblokowania PlayStation Vue. CyberGhost przedstawia bardzo prosty interfejs, który monituje o wybranie przypadku użycia, a następnie zrelaksuje się, gdy oprogramowanie zajmie się automatyczną konfiguracją wszystkich odpowiednich ustawień VPN. Opcje obejmują odblokuj streaming, torrent anonimowo, odblokuj podstawowe strony internetowe, i więcej.

CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo i prywatność za 256-bitowym szyfrowaniem AES, a także automatycznym przełącznikiem „zabicia”, ochroną przed wyciekiem adresów IP i jedną z najbardziej żelaznych zasad braku logowania, jakie można znaleźć wszędzie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, YouTube, Hulu
 • Ponad 3600 serwerów, ponad 55 krajów
 • Solidne standardy szyfrowania
 • Zero dzienników i dobre funkcje prywatności
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
Cons

 • Nie można odblokować innych witryn do przesyłania strumieniowego.

4. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN działa nieco inaczej niż konkurencja. Subskrypcja zapewnia nie tylko ochronę VPN, ale także cały pakiet zabezpieczeń. Obejmuje to filtrowanie aplikacji, ochronę DDoS, dedykowany adres IP, zaporę NAT, filtrowanie antyspamowe, a nawet oprogramowanie antywirusowe.

Oczywiście wszystkie podstawowe funkcje VPN są dostępne, z opcją przejścia ze standardowego szyfrowania 256-bitowego na 128 bitów, gdy potrzebujesz przyspieszenia (przydatne w przesyłaniu strumieniowym treści HD i 4K). Ponadto istnieje ogromna sieć serwerów o liczbie ponad 2000 węzłów w ponad 140 niewiarygodnych krajach (tak, Stany Zjednoczone są dobrze reprezentowane). Dopełnienie pakietu to solidna zasada przeciw logowaniu, aby upewnić się, że to, co robisz, pozostaje Twoją firmą i samą firmą.

PureVPN to proste oprogramowanie do omijania treści ograniczonych geograficznie i pozwala na przesyłanie strumieniowe PlayStation Vue poza USA.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak odblokować PlayStation Vue za pomocą VPN

Odblokowanie Playstation Vue za pomocą VPN jest banalnie proste. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestruj się w jednym z VPN zalecanych powyżej.
 2. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie na routerze, z którym połączy się Twój PlayStation, aby uzyskać dostęp do Internetu. Szczegółowe informacje zawiera nasz przewodnik na temat konfigurowania routera VPN.
 3. Kiedy początkowo się logujesz, twoja sieć VPN zazwyczaj automatycznie łączy się z najszybszym serwerem lokalnym. Aby odblokować PlayStation Vue, musisz ręcznie połączyć się z serwerem w USA.
 4. Uruchom konsolę PlayStation i przejdź do PlayStation Vue. Oprogramowanie będzie działać dokładnie tak, jakbyś był fizycznie zlokalizowany w USA, co oznacza, że ​​ciężka praca została wykonana.

Czy mogę używać darmowego VPN z PlayStation Vue?

Darmowe VPN mogą wydawać się kuszącym sposobem na ochronę się w Internecie bez konieczności płacenia miesięcznej opłaty. W końcu nasi rekomendowani dostawcy naliczają kilka dolców miesięcznie, które z czasem mogą się sumować. Jednak ta nominalna opłata zapewnia, że ​​twoja sieć VPN nigdy nie będzie musiała uciekać się do podejrzanych praktyk biznesowych w celu zmniejszenia własnych kosztów operacyjnych.

Takie metody obejmują zarówno wrażenia użytkownika obciążone reklamami, jak i aplikacje, które potajemnie instalują złośliwe oprogramowanie na twoim urządzeniu. Gorzej jeszcze są darmowe VPN, które zbierają twoje dane użytkownika i są licytowane przez licytanta, który zaoferuje najwyższą cenę. Zgadza się: nieopłacone sieci VPN sprawiają, że jesteś mniej bezpieczny. Opłaty za usługi premium są w stanie zapewnić nie tylko usługę premium, ale także spokój ducha. I naprawdę, kto może na to wycenić?

Jesteśmy przeciwni darmowym VPNom z następujących powodów:

Co to jest PlayStation Vue?

PlayStation Vue to własna usługa przesyłania strumieniowego Sony dla graczy, którzy wolą streamować z PS3 lub PS4. Vue jest podzielony na kategorie cenowe, a najtańszy i najbardziej podstawowy pakiet dostępu zaczyna się od 45 USD. Niestety, większość pakietów Vue nie ma dużych sieci takich jak NBC i ABC. Jeśli chcesz, aby te kanały były częścią usługi przesyłania strumieniowego, musisz zapłacić za pakiet Ultra 80 USD.

Pamiętaj, że Sony sprawdza, czy informacje o płatności są zarejestrowane na amerykański adres. Korzystanie z VPN może pomóc ominąć blokowanie geograficzne, ale nadal potrzebujesz metody opłacania subskrypcji PlayStation Vue.

PlayStation Vue oferuje dodatki do wyboru z karty; do pięciu jednoczesnych strumieni i aż 10 różnych profili użytkowników na konto; możliwość nagrywania telewizji na żywo; i posiada interfejs użytkownika, który jest płynny i łatwy w zarządzaniu. Korzystając z PlayStation Vue, możesz nawet zainstalować i używać aplikacji takich jak Netflix, Spotify, Hulu, HBO Go, Youtube i innych. Upewnij się tylko, że znajdujesz się w Stanach Zjednoczonych, w przeciwnym razie PlayStation Vue nie zapewni ci dostępu do transmisji.

Wniosek

W tym artykule wyjaśniono wszystko, co musisz wiedzieć o PlayStation Vue, w tym jak odblokować przesyłanie strumieniowe, gdy jesteś w innym kraju. Każda z naszych rekomendowanych sieci VPN jest testowana i działa bezbłędnie z usługą i jest warta nominalnej opłaty miesięcznej.

Z jakiego kraju będziesz transmitować PlayStation Vue? Daj nam znać w komentarzach poniżej.