Najlepsza sieć VPN USA w 2019 r. + Ostrzeżenie o DARMOWYCH sieciach VPN

Prawa cyfrowe Amerykanów stopniowo zanikają, ale możesz odzyskać kontrolę nad swoją prywatnością online dzięki najlepszym amerykańskim sieciom VPN. Dziś pokażemy Ci, o co toczy się gra, jak korzystać z VPN do zwiększonego bezpieczeństwa cybernetycznego i zaprezentujemy najlepsze VPN dla Ameryki obecnie na rynku.

Prywatność online w Stanach Zjednoczonych stała się poważnym problemem w ciągu ostatnich kilku lat. Agencje rządowe zaczęły angażować się w masową inwigilację, zmuszając duże firmy do udostępniania swoich danych, narażając codziennych użytkowników w USA. Co więcej, dostawcy usług internetowych mogą teraz gromadzić i sprzedawać informacje o użytkownikach bez Twojej zgody, dzięki czemu Twoja aktywność online jest dostępna dla oferentów, którzy zaoferowali najwyższą cenę, według własnego uznania.

Aby zachować bezpieczeństwo we wrogim cyfrowym świecie, wielu użytkowników w USA korzysta z wirtualnych sieci prywatnych. Sieci VPN działają jak tunel, który szyfruje i bezpiecznie transportuje dane do i z miejsca docelowego bez ujawniania twoich danych osobowych. Dostawcy usług internetowych nie mogą udostępniać ani sprzedawać zaszyfrowanych informacji, a gdy w grę wchodzi dobra sieć VPN, agencje rządowe również nie mogą zbierać danych. Korzystasz z prywatności podczas surfowania, a wszystko to przy minimalnym wysiłku z twojej strony.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak oceniamy dostawców

Uzyskanie odpowiedniej sieci VPN do użytku w USA wymaga dokładnych badań. Większość użytkowników szuka lepszej prywatności niż zapewnia ich lokalny dostawca usług internetowych, dzięki czemu najważniejsze są praktyki rejestrowania i jurysdykcja. Omijanie treści z ograniczeniami geograficznymi jest również wysoko na liście, podobnie jak ogólna prędkość zagranicznej sieci VPN. Aby utrzymać Twoje koszty i kompromisy na minimalnym poziomie, zastosowaliśmy następujące kryteria, aby ocenić najlepsze VPN dla Twojej złotówki.

 • Jurysdykcja – Ma znaczenie, gdzie zarejestrowana jest sieć VPN, szczególnie jeśli mieszkasz w USA. Lokalne przepisy określają, czy firma VPN musi prowadzić dzienniki, a także co muszą robić z tymi danymi, gdy agencje rządowe się z nimi skontaktują. Niektóre kraje mają surowe przepisy, które faworyzują korporacje i inne duże podmioty, podczas gdy inne są bardziej zrelaksowane i pozwalają na prywatność jednostki.
 • Dystrybucja serwerów – Jedną z największych zalet korzystania z VPN jest dostęp do treści blokowanych geograficznie, które zwykle nie są dostępne w USA. Dostawcy VPN wdrażają swoje sieci w kilkudziesięciu krajach, aby ułatwić ominięcie cenzury i bloków regionalnych, aby móc swobodnie surfować po Internecie.
 • Polityka rejestrowania – Ściśle związana z jurysdykcją polityka rejestrowania VPN może sprawić lub przerwać jej przydatność w ochronie Twojej prywatności. Rejestrowanie danych, nawet gdy są zaszyfrowane, oznacza, że ​​dostęp do nich może uzyskać osoba trzecia lub nawet sama sieć VPN. Może to być ryzykowne: w 2011 r FBI aresztowało członka Lulzsec na podstawie danych przechowywanych przez Hide My Ass VPN, a następnie przekazanych władzom. Jeśli nie są przechowywane żadne dzienniki, żadne dane nie mogą być udostępniane, proste i proste. Zawsze upewnij się, że wybrana sieć VPN ma ścisłe zasady zerowego logowania, podobnie jak poniższe zalecenia.
 • Prędkość – Sieci VPN są znane gdziekolwiek od 10 do 50% wolniej niż większość lokalnych dostawców usług internetowych. Ten spadek prędkości może mieć ogromny wpływ na przesyłanie strumieniowe filmów, pobieranie treści HD, uruchamianie plików torrent, gry online, a nawet po prostu przeglądanie Internetu. Najlepsi dostawcy VPN podejmują środki, aby zapewnić minimalne spadki prędkości.
 • Zablokowane typy plików – Niektórzy dostawcy VPN blokują ruch P2P, porty torrent i inne powiązane pliki. Aby cieszyć się internetem tak, jak powinien, zadbaliśmy o to, by poniższe usługi nie miały żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rodzaje pobieranych lub przesyłanych strumieniowo treści.

Jakie są najlepsze sieci VPN w USA?

Po dokładnym rozważeniu powyższych kryteriów przeszukaliśmy rynek w poszukiwaniu najlepszych dostawców. Nasze badania zaowocowały następującymi 4 najlepszymi VPNami do użytku w USA:

1. ExpressVPN

ExpressVPN, najlepszy pretendent w najlepszej sieci VPN dla wyścigu w USA, zapewnia bezpieczną prywatną sieć stworzoną z myślą o niesamowitych prędkościach. Usługa oferuje ponad 3000 serwerów zlokalizowanych w 94 różnych krajach wraz z nieograniczoną przepustowością, bez ograniczeń dotyczących pobierania torrentów lub P2P i absolutnie żadnych dzienników ruchu. Najciekawszą funkcją usługi jest wbudowana opcja testu prędkości w wersjach klienta Windows, Mac i Android. Nie wiesz, jak szybki jest serwer, z którym jesteś połączony? Za pomocą kilku dotknięć możesz się dowiedzieć, a następnie przełączyć na szybszy.

Właściwością ExpressVPN są Brytyjskie Wyspy Dziewicze, które nie są bezpośrednio częścią grupy nadzoru Fourteen Eyes. Jurysdykcja ma jednak luźne powiązania z krajami na liście, więc nie jest całkowicie darmowa i przejrzysta.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Szyfrowanie AES-256
 • Surowe zasady braku dzienników
 • Obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Nieco droższy niż niektóre inne opcje.

2. NordVPN

NordVPN został wydany w 2012 roku, kiedy rosło zapotrzebowanie na prywatność w Internecie. Firma ma siedzibę w Panamie, kraju tak odległym od listy Five Eyes, że nawet nie pojawiają się na liście rozszerzonej Fourteen Eyes. Sama jurysdykcja daje NordVPN ogromną przewagę, jeśli chodzi o anonimowość. Połącz to z zerowym rejestrowaniem, automatycznym przełącznikiem zabójstw i potężnym podwójnym szyfrowaniem, a otrzymasz wspaniały VPN dostosowany do potrzeb mieszkańców USA, którzy chcą chronić swoją prywatność.

Oprócz środków bezpieczeństwa NordVPN zatrudnia ponad 5500 serwerów w 60 różnych krajach, a lista ta stale rośnie. Każdy z nich jest dostępny do nieograniczonego przełączania, odblokowując niemal każdy rodzaj zablokowanej zawartości regionu, jaką możesz sobie wyobrazić. NordVPN nie oferuje również ograniczeń przepustowości, żadnych blokowanych typów plików, takich jak BitTorrent, i szybkich serwerów przeznaczonych specjalnie dla różnych rodzajów ruchu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

3. PureVPN

Prywatność jest przedmiotem zainteresowania PureVPN od pierwszego dnia. Usługa obejmuje standardowe nieograniczone dane, nieograniczone przełączanie serwerów i zerowe dzienniki ruchu, a także ponad 2000 serwerów w 141 różnych krajach, jedną z największych sieci na rynku VPN. Wszystko to jest poparte solidnym 256-bitowym szyfrowaniem AES z przełącznikiem „zabicia” i ochroną przed wyciekiem IP. Idealny dla osób dbających o prywatność.

PureVPN ma siedzibę w Hongkongu, który jest tak daleko od listy Czternastu Oczu, jak tylko usługa może się dostać. Hongkong złagodził przepisy dotyczące zatrzymywania danych, które pozwalają usłudze pomijać rejestrowanie dowolnego rodzaju. Jeśli agencja spoza jurysdykcji poprosi o dostęp do danych, nie znajdzie nic do zajęcia.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

4. VyprVPN

Jedna z bardziej unikalnych usług VPN na tej liście, VyprVPN wyróżnia się z tłumu ze względu na fakt, że firma posiada i obsługuje całą sieć serwerów, w sumie ponad 700 rozproszonych w 70 lokalizacjach. Zaszyfrowane dane nigdy nie są widziane przez firmę zewnętrzną, a zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie są tworzone i utrzymywane przez dostawcę VPN. Trzymanie wszystkiego w domu to ogromna zaleta, jeśli chodzi o prywatność. Na dodatek jurysdykcją VyprVPN jest Szwajcaria, kraj, którego nie ma na liście czternastu oczu.

Oprócz wyjątkowej oferty prywatności VyprVPN zapewnia także duże prędkości, nieograniczoną przepustowość, brak ograniczeń typów plików oraz dobrą politykę zerowego rejestrowania. Technologia Chameleon firmy pomaga także użytkownikom ominąć lokalne dławienie dostawcy Internetu i problemy z przeciążeniem sieci, a nawet wbudowaną zaporę NAT dla dodatkowej ochrony!

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN zlokalizowanego poza USA?

Agencje w Stanach Zjednoczonych zostały poddane kontroli przez zwolenników prywatności zajmujących się nadzorem poprzez wykorzystanie anonimowych usług, takich jak VPN. Agencje te mogą zmusić firmy zlokalizowane w USA do udzielenia dostępu do danych klientów, skorzystać z ich usług w celu masowego nadzoru, a nawet zmusić firmę do milczenia na temat zajęcia, co stanowi poważne problemy dla użytkowników, którzy chcą, aby ich informacje pozostały prywatne .

Jeśli mieszkasz poza USA, nie ma powodu, aby korzystać z VPN w granicach kraju. Inni dostawcy oferują amerykańskie serwery i adresy IP, nie podlegając tym samym ustawom, co czyni je znacznie lepszymi wyborami. Jeśli mieszkasz w USA, korzystanie z sieci VPN zlokalizowanej w innym kraju jest praktycznie obowiązkowe. Pozwala to nie tylko na dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi, ale także na wykorzystanie jurysdykcji przyjaznych obywatelom, aby Twoje dane osobowe pozostały bezpieczne.

Co to jest kraj Five Eyes?

Zwolennicy prywatności i użytkownicy VPN często nazywają kraje należące do list Five, Nine lub Fourteen Eyes. Nazwa ma swoje korzenie w okresie po II wojnie światowej, kiedy Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Australia, Kanada i Nowa Zelandia zgodziły się gromadzić, analizować i udostępniać informacje wywiadowcze między sobą. Wycieki informacji w ostatnich latach dowiodły, że kraje Five Eyes monitorują się nawzajem i dzielą się danymi wywiadowczymi w celu obejścia krajowych przepisów antyszpiegowskich. Innymi słowy, obiecaliśmy, że nie będziemy szpiegować naszych ludzi, więc czy mógłbyś to dla nas zrobić?

Po zawarciu paktu Five Eyes dodano dwie nowe grupy krajów trzecich, tworząc grupy Nine i Fourteen Eyes. Chociaż między tymi listami zachodzi pewna współpraca, rozszerzeni członkowie są postrzegani jako nieco bezpieczniejsza alternatywa dla wielkiej piątki. Jeśli Twoja sieć VPN znajduje się w kraju Five Eyes, Twoje dane po prostu nie są bezpieczne. Jeśli jest to grupa dziewięciu lub czternastu oczu, opcje prywatności są znacznie jaśniejsze.

Jakie kraje są w pięciu, dziewięciu i czternastu oczach?

Jak wyszczególniono powyżej, kraje uczestniczące w planach inwigilacji krzyżowej i wymiany danych wywiadowczych budzą szereg obaw wśród obrońców prywatności. Kraje Five Eyes stanowią największe zagrożenie dla Twojego bezpieczeństwa online, więc jeśli twoja sieć VPN znajduje się w jednym z tych krajów, czas znaleźć nową usługę. Grupy Dziewięciu i Czternastu Oczu są postrzegane jako bezpieczniejsze alternatywy, ale dla zachowania maksymalnej prywatności znajdź VPN, którego jurysdykcji nie ma nawet na liście.

Pięć oczu

 1. Zjednoczone Królestwo
 2. Stany Zjednoczone Ameryki
 3. Australia
 4. Kanada
 5. Nowa Zelandia

Dziewięć oczu

 1. Dania
 2. Francja
 3. Holandia
 4. Norwegia

Czternaście oczu

 1. Belgia
 2. Niemcy
 3. Włochy
 4. Hiszpania
 5. Szwecja

Ostrzeżenie o darmowych VPNach

Wielu użytkowników Internetu w USA słyszało o zagrożeniach dla prywatności związanych z nawet najbardziej podstawowymi czynnościami online. Sieci VPN stały się powszechne i kusi podpisanie umowy z jednym z wielu bezpłatnych dostawców, którzy rozrzucają banery i reklamy w Internecie. Niefortunna prawda o bezpłatnych usługach VPN polega na tym, że po prostu nie są bezpieczne. Jeśli chcesz chronić swoją prywatność, bezpłatna sieć VPN może działać wręcz przeciwnie.

Prowadzenie wirtualnej sieci prywatnej kosztuje. Jeśli dostawca VPN nie pobiera opłat za klientów za usługę, musi pokryć przychody inną metodą. Najczęstszym sposobem na to jest sprzedaż zebranych danych użytkowników stronom trzecim, czego dokładnie wszyscy starali się uniknąć. Nawet jeśli darmowy VPN obiecuje szyfrować wszystkie dane i nie prowadzić dzienników, po prostu nie możesz zaufać tej usłudze. Płatne sieci VPN są tanie i nieskończenie bardziej niezawodne. Jest to niewielka cena do zapłacenia, jeśli cenisz swoją prywatność.

Jak uniknąć spowolnienia VPN

Jedną z utrzymujących się wad korzystania z VPN poza USA jest to, że dane muszą przebyć większą odległość, nawet jeśli VPN mają serwery w USA. Może to spowodować poważne opóźnienie w połączeniu, sprawiając, że filmy stają się niespokojne, a gry online stają się ćwiczeniem z wyjątkową cierpliwością. Powyżsi dostawcy VPN mają jedne z najszybszych prędkości na rynku, ale istnieje kilka innych sztuczek, które możesz wykorzystać, aby wycisnąć dodatkową prędkość z połączenia zagranicznego.

 • Zmień serwery – Z którym serwerem VPN łączysz się, ma duży wpływ na szybkość pobierania. O ile nie potrzebujesz dostępu do określonego kraju jako wirtualnej lokalizacji, wybierz serwer bliżej własnego domu. Nawet jeden kraj może mieć ogromny wpływ na zmniejszenie opóźnień.
 • Zmniejsz poziomy szyfrowania – Szyfrowanie danych zwiększa od 20 do 50% całkowitego rozmiaru pakietu, zamieniając zwykłe dane przeglądania sieci w większe pobrania, których wysyłanie i odbieranie zajmuje więcej czasu. Niektóre oprogramowanie VPN pozwala jednak na zmianę siły szyfrowania, co może okazać się przydatne, gdy absolutnie trzeba zwiększyć prędkość.
 • Sprawdź swoje połączenie – Czasami to nie VPN jest wolny, to twój własny dostawca usług internetowych. Lokalni dostawcy usług często dławią porty związane z VPN, co powoduje zmniejszenie przepustowości przy każdym połączeniu. Większość oprogramowania VPN pozwala zmienić port i protokół portu, co może natychmiast zwiększyć szybkość o znaczną wartość.

Wniosek

Amerykanie nadal cieszą się stosunkowo nieskrępowanym dostępem do bezpłatnego i otwartego Internetu, ale to podstawowe prawo stopniowo zanika, ponieważ politycy i korporacje starają się sprawować coraz większą kontrolę nad przepływem informacji, do których mają dostęp obywatele. Jeśli nie masz ochoty czekać na cud, który odwróci ten trend, zdobądź najlepszą VPN dla USA. W tym artykule wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę, opisując zagrożenia dla Twojej prywatności, jak je wzmocnić, a nawet prezentując 4 najlepsze sieci VPN, którym Amerykanie mogą zaufać.

Czy obawiasz się, jak zmierza wolność w Twoim kraju? Która sieć VPN najbardziej Ci odpowiada w twoim przypadku użycia? Daj nam znać w komentarzach poniżej.