Najlepsza VPN dla DOTA 2: nasze najlepsze oferty na 2020 rok

Gracze weterani DOTA 2 wiedzą wszystko o lagach, zakazach IP i atakach DDoS, ale na szczęście istnieje sposób, aby usunąć wszystkie te obawy: za pomocą VPN. Dzisiaj oceniamy najlepszych dostawców VPN zgodnie z ich funkcjami anonimizacji, szybkościami połączeń i polityką prywatności. Tak dobrze wyposażony, będziesz w stanie uniknąć banu DOTA 2 w ciągu kilku minut.

DOTA 2 to świetna gra – ale świetne, konkurencyjne gry inspirują duże problemy, takie jak duże opóźnienia, opóźnienia i utrata pakietów. Co gorsza, DOTA 2 zachęca do ataków DDoS, które mogą być katastrofalne. Jako taki, korzystanie z VPN z DOTA 2 od dawna jest gorącym tematem – czy może pomóc? Czy to nie spowoduje jeszcze większego opóźnienia?

Chociaż korzystanie z VPN w dowolnej grze jest sprzeczne z umową użytkownika Steam, jest to często najlepsza opcja dla wielu graczy mających takie problemy. Dzięki VPN możesz wybrać serwer, który znajduje się w pobliżu, aby zmniejszyć ping lub wybrać serwer, który znajduje się w zupełnie innej lokalizacji geologicznej, do której normalnie nie miałbyś dostępu. W tym przewodniku pokażemy, w jaki sposób wybraliśmy najlepsze sieci VPN do korzystania z DOTA, podamy tę listę i omówimy „jak” korzystać z VPN z DOTA 2. Na koniec przedstawimy trochę informacji na temat dlaczego VPN jest tak przydatny do optymalizacji korzystania z DOTA 2.

Zdobądź # 1 ocenione VPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak wybrać najlepszą VPN dla DOTA 2

Istnieje wiele informacji na temat sieci VPN – i wiele sieci VPN do sortowania. Ale gdy badamy sieci VPN, aby użyć jednego z nich specjalnie dla DOTA 2, pole staje się jeszcze węższe, szczególnie jeśli masz „miernik”, na którym możesz trzymać każdą VPN, na którą patrzysz. Oto kryteria, które posłużyliśmy do ustalenia, które sieci VPN były najlepsze dla DOTA 2:

 • Duża prędkość – Ponieważ opóźnienie jest tak dużym problemem w DOTA 2, najpierw należy wziąć pod uwagę szybkość VPN. Potrzebujesz szybkiego połączenia, zerowych ograniczeń przepustowości i żadnego ograniczenia przepustowości.
 • Silne szyfrowanie – Dalej jest szyfrowanie. Sieci VPN zapewniają bezpieczeństwo, wysyłając dane zaszyfrowanym tunelem. Wszystkie sieci VPN, które rozważaliśmy, musiały mieć 256-bitowe szyfrowanie AES – rzeczy z najwyższej półki. Potrzebowali także wielu protokołów szyfrowania do wyboru oraz innych funkcji, takich jak test szczelności DNS, automatyczny przełącznik zabijania i ochrona przed DDoS.
 • Duży rozmiar sieci – Aby mieć pewność, że zawsze możesz szybko znaleźć szybki serwer, potrzebujesz VPN z solidną, szeroko rozpowszechnioną siecią składającą się z wielu serwerów. W ten sposób możesz połączyć się z Internetem za pomocą szybkiego węzła w dowolnym wybranym obszarze geologicznym.
 • Szeroka kompatybilność urządzeń – Sieci VPN, które rozważaliśmy, musiały zapewniać obsługę szerokiej gamy oprogramowania i urządzeń, takich jak Windows, Mac i Linux, a także urządzeń mobilnych.
 • Brak logowania – Może to wydawać się tajemniczą sprawą, ale niezwykle ważne jest, aby upewnić się, że Twój dostawca VPN nie monitoruje Twojej aktywności ani danych osobowych podczas korzystania z jego usługi. W przeciwnym razie dzienniki te mogą (i prawdopodobnie będą) w końcu służyć do identyfikacji użytkownika.

Najlepsze VPN dla DOTA 2

Biorąc to wszystko pod uwagę, oto nasza lista najlepszych sieci VPN dla DOTA 2:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

Odwiedź expressvpn.com

ExpressVPN jest jedną z najszybszych sieci VPN na rynku, oferującą strumieniowanie bez bufora, szybkie pobieranie i bezproblemowe przeglądanie. Przy ponad 3000 sieci serwerów w 94 krajach znalezienie szybkiego połączenia dla DOTA 2 nie będzie problemem. ExpressVPN zapewnia również nieograniczoną przepustowość, brak ograniczeń prędkości i ograniczania przepustowości oraz zerowe ograniczenia w sieciach P2P lub torrentach. Wbudowany test prędkości może również pomóc w zapewnieniu najszybszego dostępnego połączenia.

256-bitowe szyfrowanie AES przez OpenVPN – sprzęt klasy wojskowej – zapewnia bezpieczeństwo danych i pomaga ukryć się przed wścibskimi oczami. 5 całkowitych protokołów szyfrowania daje opcje do wyboru, dzięki czemu możesz połączyć się z dowolnym serwerem i przejść przez prawie każdą zaporę cenzury lub treści blokowane geograficznie. A dzięki testowi szczelności DNS i automatycznemu wyłącznikowi zabójstwa Twoje dane będą bezpieczne przed wyciekiem i przypadkowymi spadkami.

ExpressVPN oferuje szeroką dostępność oprogramowania, z obsługą systemów Windows, Mac i Linux, Android, iPhone i iPod, rozszerzeń przeglądarki, a także konsol i routerów PlayStation i Xbox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Niezawodne i szybkie połączenia
 • Szyfrowanie AES-256 na poziomie rządowym
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • Świetne wsparcie (czat 24/7).
Cons

 • Nieco droższy niż niektóre inne opcje.
BEST FOR DOTA 2: ExpressVPN to idealne narzędzie do odblokowywania najszybszych szyfrowanych połączeń z serwerami DOTA 2 na całym świecie. Uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym. Zawiera 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

2. NordVPN

nordvpn

Odwiedź nordvpn.com

NordVPN ma naprawdę ogromną sieć. Na ponad 5500 serwerach w 59 krajach – i stale się rozwija – są największym dostawcą usług w branży. NordVPN jest nie tylko szybki, ale ma także serwery prędkości i specjalizacji. Jeden z tych specjalnych serwerów jest również idealny dla graczy, zapewniając dodatkową ochronę przed DDoS. Niektóre z nich obejmują serwery Onion over VPN, Double VPN i zaciemnione serwery. Zaawansowane ustawienia, takie jak te, sprawiają, że NordVPN jest jedną z najbardziej niezawodnych sieci VPN do omijania najtrudniejszych zapór ogniowych na świecie, w tym Wielkiej zapory ogniowej w Chinach, umożliwiając dostęp do gry w dowolnym miejscu na świecie.

Mówiąc o bezpieczeństwie, złamanie 256-bitowego szyfrowania AES NordVPN zajęłoby miliony lat. Mają jedną z najbardziej kompletnych zasad zerowego logowania w branży, a ponieważ mają siedzibę w Panamie, nie są objęci ani nie podlegają umowom o nadzorze większych rządów. Są również praktycznie odporni na żądania usunięcia.

Z NordVPN również zyskujesz łatwość – jak graficzna mapa serwerów, co sprawia, że ​​wybranie VPN w innej lokalizacji geograficznej jest bardzo łatwe. Możesz używać NordVPN na prawie każdym urządzeniu, w tym na mniej popularnych urządzeniach, takich jak RaspberryPi, i opcjonalnie włączać zabezpieczenia reklam w systemach Windows, Android i Mac, które blokują reklamy i złośliwe oprogramowanie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix, iPlayer, Amazon Prime i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Różne adresy IP aervers
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Ścisłe zasady dotyczące zerowych dzienników dotyczące zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Obsługa czatu na żywo jest dostępna.
Cons

 • Niewiele
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.
BEST BUDGET VPN: Uzyskaj ogromną 70% zniżkę na zapisanie się na plan trzyletni, obniżając cenę miesięczną do zaledwie 3,49 USD. Pamiętaj również, że wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy bez żadnych kłopotów.

3. CyberGhost

cyberghost

Odwiedź cyberghost.com

CyberGhost został stworzony z myślą o prostocie i łatwości użytkowania. Od samego początku są łatwe do zainstalowania. Po uruchomieniu aplikacji wyświetla się 6 prostych profili konfiguracji, które obiecują najlepsze ustawienia dla twojego przypadku użycia za pomocą jednego kliknięcia. Obejmują one konfiguracje anonimowego surfowania, odblokowywania przesyłania strumieniowego, ochrony połączenia Wi-Fi i bezpiecznego torrentowania. Każdy profil zapewnia dodatkowe przełączenia, które mogą blokować złośliwe witryny, reklamy i śledzenie, a także kompresować dane, automatyczne przekierowanie HTTPS i dodatkową szybkość.

CyberGhost ma sieć obejmującą ponad 5900 serwerów w 90 krajach, więc szybkie i bezpieczne połączenia są zawsze dostępne. Nieograniczona przepustowość, ograniczenia prędkości zerowej lub ograniczanie przepustowości oraz wysokie prędkości połączenia, a także 256-bitowe szyfrowanie AES sprawiają, że jest to dobrze zaokrąglona, ​​niezawodna sieć VPN. Dzięki obsłudze wielu typów oprogramowania możesz także łączyć się z 5 urządzeniami jednocześnie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix w aplikacji
 • P2P dozwolone na dowolnym serwerze z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Rosji
 • Nie w 14 Oczach
 • Brak plików dziennika
 • Wsparcie 24/7 na żywo.
Cons

 • Czasami występują średnie prędkości.
OFERTA CZYTNIKA: Uzyskaj 79% zniżki na abonament 18-miesięczny. Tylko 2,75 USD miesięcznie.

Jak korzystać z VPN z DOTA 2

Jak zatem faktycznie korzystać z VPN z DOTA 2? Łatwe – wykonaj następujące kroki, aby połączyć się z VPN i zacząć grać:

 1. Odwiedź stronę dostawcy VPN do wyboru (sugerujemy jeden z powyższych linków). Przejdź na stronę „planów”, wybierz plani wypełnij wymagane informacje.
 2. Po wypełnieniu informacji i zasubskrybowaniu Ściągnij i zainstalować aplikacja usługi na urządzenie, które chcesz chronić i z którego korzystasz.
 3. Po zainstalowaniu otwórz aplikację i Zaloguj sie z poświadczeniami VPN.
 4. Większość sieci VPN automatycznie łączy się z najszybszym serwerem w pobliżu. Jeśli pasuje to do Twojego przypadku użycia (tzn. Nie obchodzi Cię dostęp do serwerów DOTA poza zasięgiem Twojej fizycznej lokalizacji), możesz przejść do następnego kroku. Jeśli nie, otwórz listę serwerów VPN i wybierz serwer w obszarze geologicznym, z którym chcesz się połączyć.
 5. Przed kontynuowaniem gry w DOTA 2, przeprowadzić szybki test adresu IP. Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz ipleak.net do paska adresu. Spowoduje to przejście do strony z polem u góry. W górnej części pola będzie długi ciąg liczb (Twój adres IP). Pod tymi liczbami będzie nazwa kraju (tj. Stany Zjednoczone) – jest to kraj pochodzenia Twojego adresu IP. Jeśli nazwa kraju pochodzenia jest zgodna z serwerem VPN, z którym się łączysz, oznacza to, że jesteś bezpiecznie połączony i możesz zacząć. Jeśli nie, nie masz bezpiecznego połączenia z siecią VPN. Wróć do listy serwerów VPN i spróbuj ponownie.

Dlaczego warto korzystać z VPN z DOTA 2

DOTA 2 to skrót od Defense of the Ancients 2. Jest to kontynuacja oryginalnej gry z 2013 roku (zatytułowanej „DOTA”), która została wydana w 2003 roku. Stała się niezwykle popularna ze względu na swoje unikalne funkcje i wiele aspektów społecznych. Jednak, ponieważ jest niezwykle rozpowszechniony i ma ogromną bazę graczy, ma swoje problemy – zwłaszcza opóźnienie.

Problemy z opóźnieniami

W grze takiej jak DOTA 2, w której szybkie ruchy są niezbędne, aby opóźnienie zwycięstwa mogło zabić. Odległe serwery są obwiniane za głównego sprawcę, powodując wysokie czasy pingowania, ale istnieje wiele czynników, które są zaangażowane w powodowanie opóźnień.

Gdy masz długą trasę między tobą a serwerem, twoje pakiety danych muszą wykonywać wiele „przeskoków” w wielu węzłach. A jeśli serwer osiąga lub przekracza maksymalną pojemność, między odległością a liczbą graczy, czas pingowania gwałtownie wzrasta, powodując poważne opóźnienie.

Naprawianie problemów z opóźnieniami

Aby zapobiec występowaniu problemów z opóźnieniami, DOTA 2 zaleca swoim graczom połączenie się z najbliższym serwerem. Może to być w porządku, ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do serwera po drugiej stronie planety lub po prostu grać z przyjaciółmi na innym serwerze, odczujesz lag. VPN może w tym pomóc.

Zwykle, gdy grasz w DOTA 2 na zwykłym połączeniu internetowym, na twoją grę będzie miał wpływ ruch twojego dostawcy usług internetowych. Gdy ruch jest duży lub używasz zbyt dużej przepustowości, dławią one Twoje prędkości połączenia. Jeśli korzystasz z VPN, ruch jest ukrywany przed dostawcą usług internetowych. Ponieważ dostawca usług internetowych nie „widzi” Twojego ruchu z powodu szyfrowania sieci VPN, nie może cię spowolnić. A jeśli połączysz się z szybkim serwerem VPN, zostanie on również przekierowany przez mniej zatłoczone trasy, co dodatkowo skróci Twoje czasy pingowania.

Nie tylko możesz rozwiązać problemy z opóźnieniami, ale możesz także uniknąć problemów z dopasowywaniem VPN. Jeśli próbujesz grać w DOTA 2 ze znajomym, ale nie możesz dostać się do tej samej kolejki z powodu wysokich czasów pingów – po prostu połącz się z szybszym serwerem VPN.

Inne powody korzystania z VPN

Istnieje wiele innych rzeczy, dla których VPN może być pomocny w DOTA 2. Oto kilka z nich:

 • Chroń się przed atakami DDoS – W grze traktowanej tak poważnie jak DOTA 2 ataki DDoS są prawdziwym zagrożeniem, szczególnie jeśli wejdziesz na tabelę liderów. Ponieważ VPN ukrywa twój adres IP, twoje osobiste połączenie nie może być zlokalizowane, zalane ruchem i zawieszone.
 • Uzyskaj dostęp do Steam podczas pobytu za granicą – Niektóre kraje blokują dostęp do Steam i innych platform handlowych. I nawet jeśli możesz uzyskać do nich dostęp, jeśli chcesz dokonać zakupu za granicą, jeśli Twój adres IP nie zgadza się z krajem ojczystym, możesz zostać zablokowany. Korzystanie z VPN może pozwolić ci sfałszować swój adres IP, aby wyglądać, jakbyś był z powrotem w domu i pozwolić ci dalej uzyskiwać dostęp i korzystać z usługi.
 • Ogólne bezpieczeństwo cybernetyczne – Internet nie jest bezpiecznym miejscem. Są hakerzy i złodzieje tożsamości, a także tacy (dostawcy usług internetowych, rządy), którzy szpiegują to, co robisz. Ponieważ sieci VPN szyfrują Twoje dane – w tym ruch i lokalizację – Twoje działania online są przechowywane tak, jak powinny: prywatnie.

Wniosek

Decyzja, czy użyć VPN do gry w DOTA 2, może być trudnym wyborem. A kiedy już to zrobisz, ustalenie, która sieć VPN będzie najlepsza, może być mylące. W tym przewodniku dołożyliśmy wszelkich starań, aby usunąć wszelkie nieporozumienia, abyś mógł dokonać świadomego wyboru, z którą siecią VPN wybrać. A kiedy już zdecydujesz, możesz zastanawiać się, dlaczego zajęło ci tyle czasu.

Czy korzystałeś z VPN z DOTA 2? Jak poszło? Czy skróciło to czas pingowania i sprawiło, że gra była przyjemniejsza? Powiedz nam, jak poszło – dobrze czy źle – w sekcji komentarzy poniżej.

Post Best VPN for DOTA 2: Our Top Picks for 2020 pojawił się jako pierwszy w newsblog.

x