Najlepsze bezpłatne aplikacje matematyczne dla dzieci na komputer z systemem Windows 10

Przekonanie dziecka do ćwiczenia matematyki jest trudnym wyzwaniem. Rodzice i nauczyciele są zmęczeni wymyślaniem nowych sposobów zachęcania dzieci do nauki matematyki. Nawet dorośli zapominają matematykę na poziomie podstawowym, ponieważ zbytnio polegamy na kalkulatorze telefonu komórkowego. Wszyscy musimy ćwiczyć więcej matematyki. Dobra wiadomość jest taka, że ​​matematyka może być świetną zabawą.

Najlepsze darmowe aplikacje matematyczne na PC

Gry matematyczne zachęcają dzieci i dorosłych do utrzymywania kontaktu z przedmiotem. Oto niektóre aplikacje gier matematycznych, które pomogą dziecku cieszyć się tym tematem:

  1. Gry dla dzieci Nauka matematyki Podstawowa
  2. Gra matematyki
  3. Preschool ABC Number and Letter Logiczne
  4. Dzieci uczące się matematyki
  5. Odgadnij następny numer
  6. Numery przedszkolne dla dzieci i matematyka
  7. Puzzle matematyczne
  8. Trening matematyczny
  9. Math Learn Game
  10. Matematyka z kotami.

W rzeczywistości ludzie w różnym wieku mogą cieszyć się z doskonalenia swoich umiejętności matematycznych.

1) Gry dla dzieci Nauka matematyki Podstawowa

Najlepsze bezpłatne aplikacje matematyczne dla dzieci na komputer z systemem Windows 10

Ta aplikacja jest żywa i kolorowa. Sprawia, że ​​matematyka jest zabawna ze wszystkim, co ciekawią dzieci. Ma kolorowe ryby, skaczące żaby, delfiny, tęcze i wszystkie inne dobre rzeczy. Ta aplikacja potrzebuje około 42 MB miejsca. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, w tym między innymi liczenie, dodawanie, odejmowanie, miejsca dziesiętne i mnożenie. Pobierz tę całkowicie bezpłatną aplikację tutaj. Naucz się dzieci w wieku przedszkolnym. Wybierz spośród ponad 10 różnych języków.

2) Gra matematyki

Gra matematyki

Ta gra od Pixotri Technologies została wydana we wrześniu 2015 roku. Od tego czasu pomaga ludziom w różnym wieku w doskonaleniu umiejętności poznawczych. Interfejs gry jest równie szczery jak sama nazwa. Funkcja jazdy na czas sprawia, że ​​ta gra jest fajna. Możesz pobrać tę aplikację w sklepie Microsoft Store za darmo. Pobierz go i poczuj mrowienie komórek mózgowych.

3) Preschool ABC Number and Letter Puzzle Games

ABC przedszkola

Ta aplikacja jest dostępna w sklepie Microsoft Store w 18 różnych językach, w tym angielskim, francuskim, portugalskim i holenderskim. Jest to kompleksowa aplikacja, która uczy matematyki i alfabetu. Aplikacja zawiera różne łamigłówki, które pomagają pielęgnować młode umysły. Pomaga dzieciom uczyć się cyfr i liter w zabawny sposób. Pomaga także rozwijać pamięć i umiejętności poznawcze. Aplikacja obsługuje wyświetlanie siatkówki HD nawet w wersji darmowej. W ulepszonej wersji jest mnóstwo łamigłówek, ale darmowe są wystarczająco dobre dla przedszkolaków.

4) Dzieci uczące się matematyki

Dzieci uczące się matematyki

Aplikacja jest dokładnie taka, jak sugeruje nazwa. Pomaga dzieciom uczyć się matematyki. Emobi Technologies wydała tę aplikację w sierpniu 2017 r. Skierowaną do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Aplikacja uczy liczenia, pomiaru i prostych obliczeń. Pobierz aplikację tutaj, aby pomóc dzieciom zakochać się w matematyce i nigdy nie bać się liczb. Aplikacja jest dostępna zarówno na komputery PC, jak i urządzenia mobilne.

5) Odgadnij następny numer

Odgadnij następny numer

Dosyć o dzieciach. Również dorośli mają problemy matematyczne, a DamTech Designs to rozumie. Opracowali bardzo lekką aplikację o wielkości około 8 MB i sprawili, że jest kompatybilna zarówno z urządzeniami mobilnymi, jak i komputerami. Znajdź aplikację w sklepie Microsoft Store, jeśli szukasz ciekawego sposobu na przygotowanie się do egzaminów konkurencyjnych, takich jak GRE, SAT lub CAT. Ta aplikacja jest idealna do poprawy umiejętności, ćwiczenia logicznych sekwencji i cieszenia się zagadkami numerycznymi.

6) Numery przedszkolne dla dzieci i matematyka

Nauka gier dla dzieci

Ten jest od wydawców pierwszej aplikacji z tej listy. Dzięki wszystkim aplikacjom matematycznym Greysprings Software Solutions dąży do stworzenia przyjaznej więzi między matematyką a dziećmi. Docelowa grupa demograficzna dzieci w wieku przedszkolnym i matematyki to dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Ta aplikacja pomaga zbudować podstawy matematyki. Pobierz tę aplikację tutaj i pozwól dziecku bawić się wiszącymi owocami i podskakującymi żabami w taki sposób, aby uczyły się i kochały matematykę.

7) Puzzle matematyczne

Puzzle matematyczne

Ta szybka gra logiczna związana z matematyką ma cztery różne tryby rozgrywki. Wszystkie są łatwe do zrozumienia i bardzo przyjemne. Ta aplikacja jest nie tylko dla przedszkolaków. Nawet dorośli, którzy zdają się być zdezorientowani prostymi obliczeniami, mogą skorzystać z tej aplikacji Chimpi Games. Wystarczy odwiedzić Microsoft Store i pobrać aplikację za darmo.

8) Trening matematyczny

Trening matematyczny

Ta aplikacja została wydana w 2018 roku. Już teraz zyskała reputację zbyt szybkiego dla niektórych osób. Jeśli uważasz, że inne gry matematyczne są nudne, ponieważ są zbyt proste, pobierz je tutaj. Ciesz się szybkim treningiem. Trenuj swój mózg, aby koncentrować się i myśleć szybko. Ta aplikacja może nie być najlepszą aplikacją dla dziecka, od której można rozpocząć lekcje matematyki. Jednak każdy, kto chce odświeżyć swoje umiejętności obliczeniowe, pokocha to.

9) Math Learn Game

Math Learn Game

Kolejny z Pixotri Technologies, ten ma trzy poziomy; Łatwy, średni i trudny. Dlatego użytkownicy w dowolnej grupie wiekowej mogą korzystać z tej aplikacji. Jest kompatybilny z komputerami PC, telefonami komórkowymi i hubem. Pobierz go ze sklepu Microsoft Store i ciesz się nieograniczoną liczbą pytań na bardzo przyjaznym interfejsie.

10) Matematyka z kotami

Matematyka z kotami

Zatrzymaliśmy najlepszy na koniec. Ta aplikacja jest tak urocza i zabawna, jak się wydaje. Pobierz tę grę tutaj, jeśli lubisz koty z kreskówek. Jednak w grze chodzi bardziej o matematykę niż koty. To jest gra na czas. Możesz także grać w trybie walki, aby uzyskać więcej zabawy.

Wszystkie te aplikacje są zabawne i edukacyjne. Wybierz.