Najlepsze darmowe aplikacje kalkulatora na Windows 10

Chociaż wbudowany kalkulator systemu Windows 10 jest doskonały, zdecydowanie nie jest najlepszą opcją. Jeśli potrzebujesz prostego kalkulatora do prostych obliczeń, wbudowany kalkulator byłby całkiem dobrą opcją. Jednak aplikacje innych firm są łatwiejsze w użyciu i zwykle mają więcej opcji niż wbudowany kalkulator.

Bezpłatne aplikacje kalkulatora dla systemu Windows 10

Poznaj bezpłatne kalkulatory kompatybilne z urządzeniem. Nigdy nie będziesz chciał wrócić do preinstalowanego kalkulatora na swoim urządzeniu. Oto lista najlepszych darmowych aplikacji Kalkulator dla systemu Windows 10, które mogą pomóc w wykonywaniu podstawowych, zaawansowanych, a także obliczeń naukowych.

  1. Calc Pro HD za darmo
  2. Kalkulator + HD
  3. Kalkulator kwadratowy
  4. Kalkulator X8
  5. Super kalkulator
  6. Kalkulator kieszonkowy 2 Plus za darmo
  7. Kalkulator Plus
  8. Kal Kalkulator naukowy
  9. Sticky Calculator
  10. Kalkulator Windows

1) Calc Pro HD za darmo

Bezpłatne aplikacje kalkulatora dla systemu Windows 10

Tę aplikację firmy Panoramic Software Inc. można dostosować do własnych wymagań. Możesz mieszać i dopasowywać funkcje, aby stworzyć dostosowaną do potrzeb wersję aplikacji. Pobierz aplikację za darmo ze sklepu Microsoft Store i używaj jej na Hubie, smartfonie, Xbox One, HoloLens lub komputerze. Istnieje kilka zakupów w aplikacji, aby odblokować więcej opcji, ale darmowa wersja robi więcej, niż możesz potrzebować w ponad 10 językach.

2) Kalkulator + HD

Kalkulator +

Ta aplikacja jest dostępna od 7 lat. Jest to dość popularna aplikacja kalkulatora innej firmy w sklepie Microsoft Store. Aplikacja jest bardzo lekka, ale wyposażona w przydatne funkcje. Za mniej niż 18 MB masz takie funkcje, jak lista pamięci, kalkulator naukowy i standardowy, a nawet kalkulator graficzny. Najnowsza aktualizacja aplikacji uczyniła ją bardzo przyjazną dla użytkownika. Jest dostępny w 15 różnych językach.

3) Kwadrat kalkulatora

Kalkulator kwadratowy

Calculator2 to jedna z najlepiej zaprojektowanych aplikacji do kalkulatorów dostępnych w sklepie Microsoft Store. Aplikacja jest dostępna na wielu platformach, takich jak HoloLens, PC, Hub, Mobile i Continuum. Znajdziesz tryby programisty i kalkulatora finansowego oprócz standardowych i naukowych. Otrzymujesz również przelicznik walut i czasu dla ponad 150 walut. Aplikacja jest również wyposażona w bardzo intuicyjną klawiaturę.

4) Kalkulator X8

Kalkulator X8

Kalkulator X8 to kompleksowa aplikacja kalkulatora, której można używać na tablecie, komputerze lub telefonie. Jeśli podoba Ci się aplikacja z konfigurowalnym motywem, który ułatwia ci wzrok, jest to aplikacja, do której powinieneś się wybrać. Pobierz aplikację tutaj i użyj 3 różnych motywów. Użyj paska Urok, aby łatwo zmienić motyw. Możesz obracać aplikację, aby szybko przełączać tryby i funkcje. Skróty klawiaturowe sprawiają, że wszystko jest jeszcze łatwiejsze.

5) Super kalkulator

Super kalkulator

Super Kalkulator ma bardzo interaktywny interfejs użytkownika. Żywy wyświetlacz graficzny pomaga uporządkować obliczenia. Dostajesz wszystkie funkcje, których potrzebujesz jako uczony matematyki, fizyki lub jako programista. Wyświetlacz graficzny jest bardzo interaktywny i kompatybilny z obsługą dotykową i myszą. Pobierz tę aplikację ze sklepu Microsoft Store i ciesz się funkcjami takimi jak tryb Snap i tryby wielu kątów.

6) Darmowy kalkulator kieszonkowy 2 Plus

Kalkulator kieszonkowy 2 Plus za darmo

Ta aplikacja jest bardzo elastyczna. Musi tak być, ponieważ jest dostępny na różnych platformach, takich jak HoloLens, Hub, Xbox One i oczywiście na PC i urządzeniach mobilnych. Najlepszą cechą tej aplikacji jest to, że możesz użyć ostatnich 9 wyników do nowych obliczeń. Ułatwia to złożone obliczenia. Pobierz aplikację tutaj. Korzystaj z wygody żywych kafelków, które pokazują poprzednie obliczenia i zmieniaj motywy według własnego wyboru.

7) Kalkulator Plus

Kalkulator Plus

Jeśli szukasz super lekkiej aplikacji do kalkulatorów, jest to jedna z tych opcji. Zajmuje około 3,5 MB miejsca. Nadal może wykonywać szereg obliczeń. Możesz sprawdzić historię, a nawet powiększyć aplikację, aby dopasować ją do ekranu. Pobierz aplikację ze sklepu Microsoft Store. Jest całkowicie darmowy i dostępna jest funkcja Udostępnij swoje obliczenia.

8) Kal Kalkulator naukowy

Kal Kalkulator naukowy

Jest to bardzo prosty kalkulator, jeśli chodzi o interfejs użytkownika. Ma jednak wszystkie funkcje kalkulatora naukowego. Ta aplikacja sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze, jeśli chodzi o matematykę. Pobierz tę aplikację tutaj, aby zobaczyć, jak prosta aplikacja kalkulatora wykonuje skomplikowane obliczenia. Ta aplikacja przechowuje również do 10 wyników w historii, do których możesz się odwoływać.

9) Sticky Calculator

Sticky Calculator

Sticky Calculator to mała aplikacja. Potrzebuje tylko około 25 MB miejsca na dysku. Ta aplikacja jest zwarta. Otrzymujesz wszystkie potrzebne funkcje bez konieczności zajmowania całego miejsca na ekranie. Możesz użyć nieobliczonych linii jako notatki. Jest również wyposażony w funkcję automatycznego obliczania dla każdej linii. Pobierz tę aplikację tutaj, aby ułatwić życie.

10) Kalkulator Windows

Kalkulator Windows

Nie mogłem wykluczyć wbudowanego kalkulatora z listy. Jest dość łatwy w użyciu. Ma trzy tryby; standardowy, naukowy i programista. Ma również konwerter jednostek, co czyni go popularną aplikacją. Możesz przeliczać jednostki waluty, miary i inne wspólne liczby, z którymi ludzie muszą sobie radzić na codzień. Możesz pobrać go z oficjalnej strony Microsoft Store.

Wypróbuj kilka z tych aplikacji. W każdym razie są one bezpłatne. Możesz przetestować je wszystkie. Wybierz swój ulubiony zgodnie ze zwykłymi wymaganiami obliczeniowymi.