Najlepsze darmowe oprogramowanie anty-hakerskie dla systemu Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

W trybie offline lub online zawsze istnieje zagrożenie kradzieży danych. Ponieważ liczba transakcji i zależności online wzrosła, powinieneś mieć oprogramowanie, które może zabezpieczyć twoje dane. W tym poście udostępnimy listę najlepszych darmowych programów antywirusowych dla systemu Windows 10.

Darmowe oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows 10

Zrozum jedną rzecz – nie ma czegoś takiego jak oprogramowanie antyhakerskie. Korzystanie z tego bezpłatnego oprogramowania może jednak pomóc chronić komputer przed hakerami, dlatego też można je nazwać oprogramowaniem przeciwdziałającym hakerom:

 1. Zabezpieczenia Windows i OneDrive
 2. Ghostpress
 3. Anti-Hacker
 4. Detekt: Oźródło pióra oprogramowanie anty-inwigilacyjne
 5. Narzędzia bezpieczeństwa sieci.

1) Zabezpieczenia systemu Windows i OneDrive

Darmowe oprogramowanie antywirusowe dla systemu Windows 10

Wewnętrzne oprogramowanie zabezpieczające systemu Windows oferuje doskonałe funkcje, więc nie potrzebujesz antywirusa ani rozwiązania zabezpieczającego innej firmy. To zapewnia:

 • SmartScreen dla aplikacji, Edge (szkodliwe pliki do pobrania i witryny) oraz aplikacje Microsoft Store
 • Ochrona przed lukami w zabezpieczeniach oferuje system CFG, ochronę wykonywania danych dla systemu i aplikacji
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware chroni pliki przed blokadami. Może przywracać zablokowane pliki Ransomware. Jeden dysk jest powszechnie używany do odzyskiwania danych.
 • Kontrolowany dostęp do folderów gwarantuje, że nieprzyjazne aplikacje nie będą miały dostępu do plików i folderów bez Twojej zgody.
 • Device Guard ogranicza ładowanie nieuwierzytelnionych, niepodpisanych, nieautoryzowanych programów oraz systemu operacyjnego.
 • Ochrona poświadczeń dostępna tylko w Windows 10 Enterprise Edition oraz urządzenia obsługujące bezpieczny rozruch i 64-bitową wirtualizację. Zapewnia ochronę przed bezpośrednimi atakami hakerów i złośliwym oprogramowaniem poszukującym informacji uwierzytelniających.
  Jak wyświetlić karteczki samoprzylepne systemu Windows 10 w Internecie i na Androidzie

2) Ghostpress

Ghostpress "width =" 440 "height =" 355 "srcset =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/09/1568187328_493_Najlepsze-darmowe-oprogramowanie-anty-hakerskie-dla-systemu-Windows-10.png 440w, https: // thewindowsclub-thewindowsclubco.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/02/Ghostpress-Security-150x121.png 150w, https://thewindowsclub-thewindowsclubco.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017 /02/Ghostpress-Security-400x323.png 400w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 440px) 100vw, 440px "/></p>
<p>Keylogging to stara technika wykorzystywana przez oprogramowanie do przechwytywania wszystkich naciśnięć klawiszy, a następnie ustawiania ich w celu ustalenia nazwy użytkownika, hasła, danych karty kredytowej i tak dalej. Z tego powodu wiele witryn internetowych, w tym banki, oferuje wirtualną klawiaturę do omijania takiego oprogramowania.</p>
<p>Ghostpress to jedno z bezpłatnych programów anty-keylogger, które ukrywa i manipuluje wszystkimi naciśnięciami klawiszy na poziomie miłości, aby oprogramowanie nie mogło uzyskać poprawnych danych. Zawiera środek bezpieczeństwa, który zapobiega jakimkolwiek atakom. Aby mieć pewność, że oprogramowanie nie zostanie zabite w tle, oferuje to <em>Ochrona procesu</em> aby nikt oprócz administratora nie mógł zatrzymać procesu Ghostpress.</p>
<p>Możesz wybrać ochronę jednego konkretnego okna lub włączyć ochronę dla całego systemu. Zapewnia również ochronę przed opóźnieniami w stylu pisania podszywającego się.</p>
<p><strong>Czytać</strong>: Wskazówki, jak chronić hakerów przed komputerem z systemem Windows.</p>
<h3><span class=3) Oprogramowanie antywirusowe

oprogramowanie antyhakerskie

Anti-Hacker automatycznie wyłącza opcję „Uruchom jako administrator” na niższych kontach użytkowników, aby zminimalizować zagrożenia bezpieczeństwa. Może również skonfigurować Kontrolę konta użytkownika do najwyższych ustawień. Zapewni to, że nie będzie żadnego nieautoryzowanego dostępu do niczego, ale kosztem wielu podpowiedzi UAC. Oprogramowanie oferuje również wirtualną klawiaturę, kontrole zapory i wiele innych.

4) Detekt: Oźródło pióra oprogramowanie anty-inwigilacyjne

Detekt: Oprogramowanie antywirusowe typu open source

Detekt skanuje komputer z systemem Windows w poszukiwaniu śladów FinFisher i Hacking Team RCS oraz komercyjnych programów szpiegujących do nadzoru. Spyware to aplikacja komputerowa, która zwykle uruchamia niezidentyfikowane i gromadzi dane z komputera i wysyła je do źródła. Detekt to oprogramowanie antywirusowe, które wykonuje głębokie skanowanie plików systemowych w celu wykrycia aplikacji rouge.

5) Narzędzia bezpieczeństwa sieci

Jeśli jesteś administratorem sieci, mamy dwa zalecenia, aby znaleźć luki bezpieczeństwa w systemie. Jest to bardzo ważne, jeśli zarządzasz siecią komputerów.

Aircrack-ng zapewnia narzędzia do oceny bezpieczeństwa sieci Wi-Fi.

 • Może przechwytywać pakiety i eksportować dane do dalszej analizy.
 • Może odtwarzać ataki, fałszywe punkty dostępu itp. Poprzez wstrzykiwanie pakietów. Przydatny do oceny bezpieczeństwa twojej sieci.
 • Sprawdza możliwości kart WiFi i możliwości sterowników (przechwytywanie i wstrzykiwanie)
 • Złam WEP i WPA PSK (WPA 1 i 2), które dadzą ci wystarczające wyobrażenie o tym, jak bezpieczne są routery.

Jeśli chcesz lepiej wizualizować dane z Aircrack, zalecamy zainstalowanie Airodump-ng Scan Visualizer (od Pentester Academy). Pozwala filtrować, sortować i wizualizować dane skanowania Airodump-NG. Skaner wykorzystuje plik CSV wygenerowany przez Airodump-ng z opcją -w. Może działać lokalnie lub jako usługa hostowana.

Nmap to narzędzie do eksploracji sieci

To narzędzie do monitorowania sieci może skanować porty i inne punkty kontrolne. Zawiera narzędzie diff, narzędzie do generowania i analizy pakietów oraz wiele innych. Administratorzy sieci używają go do wykrywania sieci i kontroli bezpieczeństwa.

 • Dowiedz się, które hosty są dostępne w sieci
 • Odkryj usługi (nazwa i wersja aplikacji), które oferują te hosty
 • Systemy operacyjne hosta (i wersje systemu operacyjnego)
 • Typy filtrów pakietów / zapór ogniowych są używane i wiele innych

Nmap to potężne narzędzie przeznaczone do skanowania dużych sieci. W przedsiębiorstwie liczba serwerów jest wysoka, a ponadto mają one systemy podzielone zgodnie z potrzebami biznesowymi. Przydaje się przy tak rozległej sieci. Możesz jednak użyć go również dla pojedynczych hostów.

Oba narzędzia są darmowe, open source i działają na różnych platformach.

WSKAZÓWKA: Narzędzia do wykrywania pakietów mogą być skutecznie wykorzystywane do diagnozowania problemów z siecią i rozwiązywania problemów.

Martwisz się, że Twoje działania są monitorowane przez kogoś innego? Możesz wyłączyć kamerę internetową lub mikrofon.


x