Najlepsze kalkulatory opłat PayPal do użycia przed wysłaniem faktury

PayPal jest najpopularniejszym procesorem płatności i słusznie.

Jest używany przez tak wiele małych i średnich firm w Internecie, a także przez freelancerów. Być może już z niej korzystasz, ale jeśli nie, to obawiam się, że tracisz świetną usługę pobierania i wysyłania płatności.

Chociaż nie można zaprzeczyć, że PayPal jest niesamowity, ale jeśli jesteś w nim nowy, struktura opłat może być dla Ciebie nieco przytłaczająca i skomplikowana. W rzeczywistości może to być różne dla każdego, ponieważ zależy od kilku czynników, takich jak lokalizacja nadawcy/odbiorcy, waluta i kwota płatności.

Aby rozwiązać ten problem, najlepiej skorzystać z kalkulatora opłat PayPal przed wysłaniem jakiejkolwiek faktury. Aby to ułatwić, przygotowałem listę najlepszych poniżej.

Wskoczmy do tego.

Wdzsoft Kalkulator Opłat Paypal

WdzSoft to jeden z najlepszych kalkulatorów opłat paypal, prosty i skuteczny.

Bonsai

Bonsai pozwala obliczyć łączne opłaty, kwotę, którą otrzymasz, oraz kwotę, o którą powinieneś poprosić, aby otrzymać dokładną kwotę od swojego klienta.

To tak proste, jak wpisanie kwoty w pole i naciśnięcie przycisku. Bonsai oferuje kompleksowe narzędzia do zarządzania niezależnym biznesem.

Designhill

Kalkulator opłat PayPal firmy Designhill jest dość prosty w użyciu. Wystarczy wpisać kwotę, którą otrzymasz od swojego klienta i nacisnąć przycisk „oblicz opłaty”. Zaraz po tym natychmiast zobaczysz wygenerowane wyniki, które pokazują łączne opłaty, kwotę, którą otrzymasz po potrąceniu opłat oraz kwotę, o którą powinieneś poprosić swojego klienta, jeśli chcesz otrzymać dokładną kwotę.

Aby wyczyścić wyniki i zacząć od nowa dla nowych obliczeń, wystarczy nacisnąć przycisk „resetuj”. To wszystko.

Salecalc

Ten kalkulator opłat przez Salecalc zapewnia kilka dodatkowych funkcji, takich jak możliwość wyboru kraju, waluty i stawki opłaty. W menu „stawka opłat” możesz wybrać różne kryteria, niezależnie od tego, czy są to płatności krajowe, międzynarodowe, non-profit itp.

Dostępne są również zakładki, które umożliwiają przeglądanie opłat dla nadawcy i odbiorcy, dzięki czemu możesz korzystać z tego narzędzia zarówno podczas odbierania płatności, jak i podczas wysyłania.

Lepsze stoisko z lemoniadą

Lepsze stoisko z lemoniadą Kalkulator opłat PayPal jest tak dobry, jak jego nazwa. Natychmiast po wprowadzeniu kwoty, którą chcesz otrzymać od swojego klienta, otrzymasz wygenerowane szczegóły, które pokażą Ci wszystko na temat opłat za tę konkretną kwotę transakcji.

Salehoo

Kolejny bardzo identyczny kalkulator opłat PayPal, ale tym razem pochodzi z Salehoo. Możesz łatwo obliczyć łączne opłaty i kwotę, którą otrzymasz. Mają również bardzo pomocną sekcję pod narzędziem, która wiele informuje o tym, jak działa struktura opłat PayPal, więc koniecznie przeczytaj ją również.

Wózek 3D

Ten kalkulator opłat PayPal od Wózek 3D wykonuje również całkiem niesamowitą robotę, podobnie jak inne na tej liście. Wystarczy wpisać kwotę, aby od razu otrzymać wygenerowane wyniki dotyczące opłat za to.

Kalkulator opłat PayPal

Kalkulator opłat PayPal robi dokładnie to, co sugeruje nazwa, ale ma również dodatkowe opcje, które upraszczają sprawę. Możesz ustawić swój kraj, rodzaj transakcji (międzynarodowa, krajowa, non-profit itp.) oraz kwotę, którą chcesz otrzymać.

Wyświetli szczegóły, takie jak potrącenie opłaty i kwotę, którą należy obciążyć klienta, jeśli chcesz otrzymać dokładnie wprowadzoną kwotę.

Kalkulator opłat

Możesz wykonać zaawansowane obliczenia za pomocą Kalkulator opłat. Po wprowadzeniu kwoty otrzymasz podstawowe obliczenia, takie jak nie tylko pozostałe na tej liście, ale także szczegóły dotyczące opłat standardowych, mikropłatności, organizacji non-profit, terminalu wirtualnego i opłat PayPal Here.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższe narzędzia do obliczania opłat PayPal pomogą Ci rozwiać wątpliwości dotyczące struktury opłat oraz tego, o jaką RZECZYWISTĄ kwotę należy poprosić, aby uzyskać żądaną dokładną kwotę.

Podobał Ci się artykuł? Co powiesz na dzielenie się ze światem?