Najlepsze ładowarki samochodowe do iPhone’a w 2023 r

Ładowanie telefonu w drodze jest obecnie niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli używasz go do nawigacji. Dobra ładowarka do telefonu samochodowego znacznie ułatwia codzienne dojazdy do pracy i weekendowe wypady bez stresu. Jeśli posiadasz iPhone’a, te ładowarki samochodowe są Ci niezbędne, gdy jesteś poza domem.

Jeśli chodzi o wszystko, począwszy od ładowarki samochodowej do iPhone’a, naszym najlepszym wyborem jest Anker PowerDrive Speed+ 2. Jest mały, lekki i kompaktowy, a jednocześnie trwały i wykonany z ognioodpornego materiału, co zapewnia spokój ducha. Co więcej, system bezpieczeństwa Anker posiada pełny certyfikat UL, a ładowarka nie przegrzeje ani nie przeładuje Twojego iPhone’a.

Dzięki portowi Power Delivery USB-C o mocy 30 W Twój iPhone 15 będzie się szybko ładować, a ponadto ma wystarczającą moc, aby zapewnić wydajność niektórym MacBookom. Dodatkowo dostępny jest port Fast Charge USB-A o mocy 19,5 W do jednoczesnego szybkiego ładowania, a wszystko to w bardziej niż uczciwej cenie.

Anker PowerDrive Speed+ 2

Najlepszy ogólnie

26 USD 31 USD Oszczędź
5 dolarów

Anker PowerDrive Speed+ 2 oferuje kupującym doskonałą okazję dzięki niskiej cenie i szybkiemu ładowaniu. W połączeniu z funkcjami bezpieczeństwa z certyfikatem UL, ta kompaktowa, lekka i trwała opcja jest najlepszą ładowarką samochodową do iPhone’a, jaką możesz kupić.

Plusy

 • Szybkie ładowanie
 • Ładuje dwa urządzenia bez utraty prędkości
 • Dobre funkcje bezpieczeństwa
 • Kompaktowy, lekki i trwały
 • Dobra wartość

ZIELONY

Pomimo oferowania mocy 20 W i szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 18 W, ładowarka samochodowa USB UGREEN jest dostępna w najniższej cenie. Może naładować iPhone’a 15 do 60 procent w zaledwie pół godziny i jest wyposażony w porty USB-C i USB-A do jednoczesnego ładowania.

Jednak UGREEN twierdzi, że czas ładowania będzie dłuższy w przypadku korzystania z obu portów, co nie jest naprawdę zaskakujące, szczególnie w tym przedziale cenowym. Ładowarka zapewnia bezpieczeństwo dzięki automatycznemu przydzielaniu mocy do każdego portu, a konstrukcja ze stopu aluminium jest trwała i odporna na zarysowania.

Ładowarka samochodowa USB UGREEN

Najbardziej przystępne

Dzięki trwałej konstrukcji i godnym uwagi funkcjom bezpieczeństwa, ładowarka samochodowa USB UGREEN jest nie lada wyzwaniem, jeśli chodzi o znalezienie wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogiej ładowarki samochodowej do Twojego iPhone’a. Dzięki portom USB-C i USB-A możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, a funkcja szybkiego ładowania pozwala naładować iPhone’a w mgnieniu oka.

Plusy

 • Niezaprzeczalna korzyść
 • Szybkie ładowanie
 • Mały, kompaktowy i trwały
 • Dwa porty USB
 • USB-C dla iPhone’a 15

Cons

 • Ładowanie może spowolnić w przypadku korzystania z obu portów

ESR

Ładowarka samochodowa MagSafe z CryoBoost wykorzystuje opatentowaną technologię ESR, która łączy wentylator chłodzący z elementami rozpraszającymi ciepło. Pozwala to na ładowanie z maksymalną prędkością, nawet podczas korzystania z iPhone’a. Prędkości ładowania nie spowalniają, gdy korzystasz z GPS lub pytasz Siri, gdzie zatrzymać się na jedzenie.

Technologia ta oznacza również, że może dostarczać energię dwa razy szybciej niż inne ładowarki MagSafe bez przegrzania. Chroni to baterię, a nawet wydłuża jej żywotność, a ładowarki CryoBoost mają również dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, które chronią Twoje urządzenie.

Dodatkowo pierścień magnetyczny HaloLock jest mocny i bezpiecznie utrzymuje iPhone’a kompatybilnego z MagSafe (iPhone 12 i nowsze) na miejscu.

ESR dla ładowarki samochodowej MagSafe z funkcją CryoBoost

Najlepsze dla MagSafe

30 USD 50 USD Oszczędności
20 dolarów

Ładowarka samochodowa MagSafe firmy ESR z CryoBoost to doskonała ładowarka do iPhone’ów kompatybilnych z MagSafe. Dzięki technologii chłodzenia i odprowadzania ciepła ładowarka może naładować iPhone’a znacznie szybciej niż inne ładowarki MagSafe. Twój iPhone pozostaje chłodny podczas ładowania, nawet gdy go używasz.

Plusy

 • W przypadku etui na telefony HaloLock magnesy mają siłę trzymania 3000 g
 • Niezwykle szybkie ładowanie
 • Wydajny wentylator chłodzący i technologia rozpraszania ciepła
 • Regulowana kula do oglądania pod kątem
 • Tryby portretowe i krajobrazowe

Cons

 • Zasilacz nie jest dołączony

BAZUS

Ta ładowarka samochodowa ma trzy porty o łącznej maksymalnej mocy wyjściowej 160 W. Dzięki jednemu portowi 100 W i dwóm portom 30 W masz trzy niezależne gniazda szybkiego ładowania, z których możesz korzystać jednocześnie, bez spowalniania prędkości ładowania dowolnego urządzenia.

Ładowarka samochodowa Baseus 160 W USB-C obsługuje protokoły PPS, PD3.0 i QC5.0, umożliwiając szybkie ładowanie różnych smartfonów, tabletów i laptopów. Ładowarka posiada również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które chronią iPhone’a i inne urządzenia przed przegrzaniem, przeładowaniem i zwarciem, a także automatycznie wyłącza się po pełnym naładowaniu urządzenia.

Ładowarka samochodowa Baseus 160 W USB C

Najlepszy wieloportowy

46 USD 60 USD Oszczędności
14 dolarów

Ładowarka samochodowa Baseus 160 W USB-C to doskonały wybór, jeśli szukasz ładowarki wieloportowej. Posiada port 100 W dla większych urządzeń i dwa porty 30 W, których możesz użyć do szybkiego ładowania iPhone’a. Twoje urządzenia są również chronione przez zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają spokój ducha podczas ładowania i jazdy.

Plusy

 • Kompaktowy i lekki
 • Szybko ładuje trzy urządzenia jednocześnie
 • Odporny na zarysowania
 • Dobre funkcje bezpieczeństwa

Niektek

Ta mała, kompaktowa ładowarka samochodowa firmy Nekteck jest niedroga i zapewnia niezawodne, szybkie ładowanie iPhone’ów. Posiada dwa porty: USB-C o mocy 45 W i USB-A o mocy 12 W. Jednak w przypadku modeli starszych niż iPhone 15 potrzebny będzie odpowiedni kabel lub adapter.

Ładowarka samochodowa Nekteck PD 45W Type-C jest zgodna ze standardami szybkiego ładowania USB-C. Możesz jednocześnie używać portu USB-C PD i portu USB-A przy maksymalnej mocy.

Dodatkowo port zasilania typu C o mocy 45 W umożliwia ładowanie iPhone’a oraz większości innych smartfonów, iPadów i laptopów, w tym wybranych MacBooków.

Ładowarka samochodowa Nekteck PD 45W typu C

Najbardziej kompaktowy

20 $ 26 $ Oszczędź
6 dolarów

Ładowarka samochodowa Nekteck PD 45W to kompaktowa, szybka ładowarka kompatybilna z iPhone’ami. Oprócz portu USB-C o mocy 45 W ma także port USB-A o mocy 12 W, dzięki czemu można ich używać razem bez zmniejszania szybkości ładowania.

Plusy

 • Identyfikuje urządzenie i maksymalizuje prędkość ładowania
 • Certyfikat USB-IF
 • Wykonane z materiałów ognioodpornych
 • Inteligentna ochrona ładowania

Cons

 • Kabel jest tylko z USB-C na USB-C

Często zadawane pytania

P: Czy do ładowania iPhone’a potrzebuję kabla Lightning lub kabla USB-C?

Wraz z premierą iPhone’a 15s w 2023 roku Apple przeszło na USB-C. Jeśli masz kabel Lightning z poprzedniego modelu, nie będzie on działał z Twoim iPhonem 15. Wszystkie modele starsze niż iPhone 15 wymagają kabla Lightning.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat używania odpowiedniego kabla, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat kabla potrzebnego do ładowania iPhone’a.

P: Czy ładowarka samochodowa zniszczy baterię mojego iPhone’a?

Jest mało prawdopodobne, aby ładowarka samochodowa zniszczyła baterię Twojego iPhone’a. Należy jednak upewnić się, że korzystasz z wysokiej jakości ładowarki samochodowej. Tani model może powodować skoki napięcia, które mogą uszkodzić baterię iPhone’a.

P: Czy ładowanie mojego iPhone’a w samochodzie zniszczy baterię mojego samochodu?

Ładowanie iPhone’a podczas jazdy nie ma wpływu na akumulator samochodu. Alternator może generować wystarczającą moc, aby akumulator samochodowy był naładowany. Jeśli jednak podłączysz iPhone’a do prądu, gdy silnik jest wyłączony lub podczas dłuższej pracy na biegu jałowym, ryzykujesz jego rozładowanie.

P: Dlaczego moja ładowarka samochodowa do iPhone’a nie działa prawidłowo?

Zwykle jest to spowodowane uszkodzonym lub wadliwym kablem. Podobnie możesz używać kabla Lightning z iPhonem 15, który nie będzie działać. To samo dotyczy używania kabla USB-C ze starszą wersją iPhone’a.

Jeśli jednak nie jest to problem z kablem, może to oznaczać uszkodzenie gniazda ładowarki samochodowej lub przepalenie bezpiecznika. Port w Twoim iPhonie również może być zabrudzony. Możesz spróbować wyczyścić go delikatnie szczoteczką z miękkim włosiem lub wykałaczką.

Może to być również problem ze zgodnością. Dlatego przed zakupem upewnij się, że ładowarka samochodowa jest kompatybilna z iPhone’ami.

P: Które modele iPhone’a obsługują MagSafe?

Technologia MagSafe została zintegrowana z iPhone’ami wraz z iPhonem 12. Wszystkie modele iPhone’a wypuszczone od tego czasu obsługują MagSafe.

x