Najlepsze metody 10 do wyszukiwania użytkowników Instagrama według nazwy i lokalizacji

Instagram umożliwia użytkownikom udostępnianie zdjęć i filmów na swojej platformie. Każdy użytkownik Instagrama ma unikalną nazwę użytkownika profilu. Te nazwy użytkowników mogą być używane przez inne osoby, aby znaleźć tę konkretną osobę. Czasami nowi użytkownicy Instagrama mają trudności ze znalezieniem kogoś za pomocą nazwy użytkownika. W tym artykule omówimy metody wyszukiwania użytkowników na Instagramie według nazwy i lokalizacji. Będziemy również omawiać strony internetowe, które można wykorzystać jako wyszukiwarkę nazw użytkowników na Instagramie. Więc zacznijmy!

Jak wyszukiwać użytkowników Instagrama według nazwy i lokalizacji?

Możesz po prostu użyć funkcji wyszukiwania, aby znaleźć użytkowników na Instagram aplikacji według ich nazwy i lokalizacji. Tutaj wymieniliśmy wszystkie możliwe metody wyszukiwania konta na Instagramie.

Metoda 1: Za pośrednictwem wyszukiwarek

Możesz znaleźć różne sposoby wyszukiwania użytkowników na Instagramie według nazwy i lokalizacji. Jednak jednym ze sposobów na to jest prosta wyszukiwarka Google. Możesz wyszukać nazwę użytkownika, lokalizację itp. Możesz również wprowadzić tag dla Instagrama w wyszukiwarce, aby uzyskać właściwy wynik.

Metoda 2: Poprzez sieci społecznościowe

Możesz także znaleźć kogoś na Instagramie za pośrednictwem innych serwisów społecznościowych. Będzie to trochę trudne, ponieważ większość ludzi zwykle nie przechowuje często swoich uchwytów multimedialnych na Instagramie w innych mediach społecznościowych. Istnieje jednak wiele platform, za pomocą których można kogoś znaleźć.

Metoda 3: Poprzez kontakty

Instagram umożliwia wyszukiwanie kogoś poprzez kontakty. Jedynym wymogiem przed tym jest zapisanie ich kontaktu w książce telefonicznej. Ta metoda może być użyta, gdy nie znasz dokładnej nazwy użytkownika lub Znajdź konto na Instagramie ze starą nazwą użytkownika wydaje się trudne, ponieważ ten krok wymaga tylko kontaktu. Instagram automatycznie sugeruje osobę, która ma ten numer telefonu.

1. Stuknij ikonę Instagram na ekranie głównym, aby otworzyć Instagram.

2. Stuknij w swój profil na Instagramie.

3. Stuknij w Zobacz wszystkie w pobliżu nagłówka Odkryj osoby.

4. W sekcji Odkryj ludzi pojawi się sekcja o nazwie Połącz kontakty, dotknij Połącz, aby połączyć się ze znajomymi za pomocą książki telefonicznej w telefonie.

5. Stuknij Zezwól, jeśli telefon z Androidem prosi o pozwolenie na dostęp do książki kontaktów.

6. Spowoduje to zsynchronizowanie kontaktów telefonicznych z Instagramem, umożliwiając dodanie osób, których szukasz, klikając przycisk Śledź.

Ta metoda jest przydatna, jeśli nie masz pewności, jak znaleźć konto na Instagramie ze starą nazwą użytkownika, ponieważ możesz nie znać ich najnowszej nazwy użytkownika. To może być najlepsza metoda do wykonania w takich przypadkach.

Metoda 4: Wyszukaj według imienia i nazwiska

Możesz wyszukiwać, wpisując imię i nazwisko osoby w pasku wyszukiwania w aplikacji Instagram. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności.

1. Stuknij ikonę Instagram na ekranie głównym, aby otworzyć Instagram.

2. Stuknij ikonę Powiększanie.

3. Wpisz imię i nazwisko w pasku wyszukiwania.

4. Wyświetl profil z wyników, aby znaleźć osobę, której szukasz.

Metoda 5: Wyszukaj według nazwy użytkownika

Najłatwiejszym i jednym z najczęściej używanych sposobów wyszukiwania kogoś na Instagramie jest po prostu wyszukanie jego nazwy użytkownika. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby przeprowadzić wyszukiwanie konta na Instagramie według nazwy użytkownika.

1. Uruchom aplikację Instagram.

2. Stuknij ikonę Powiększanie.

3. W pasku wyszukiwania wpisz nazwę użytkownika szukanej osoby.

4. Wynik zostanie teraz wyświetlony zgodnie z Twoim wyszukiwaniem, możesz teraz przewinąć stronę Instagram, aby wyświetlić ludzi.

Metoda 6: Wyszukaj według obserwujących

Jeśli nie możesz wyszukać użytkownika według jego nazwy lub nazwy użytkownika, możesz spróbować wyświetlić listę obserwujących osoby, która może obserwować użytkownika, którego szukasz. Oto kroki wymienione poniżej, aby to zrobić.

1. Otwórz profil na Instagramie osoby, która może obserwować użytkownika, którego szukasz.

2. Stuknij opcję Śledzenie.

3. Przejrzyj listę i znajdź konkretny profil, który chcesz.

Metoda 7: Przeszukaj lokalizację na Instagramie

Z dodatkiem wyszukiwania kogoś na Instagramie po nazwie użytkownika. Możesz też spróbować wyszukać osobę, używając tylko jej lokalizacji. Ta opcja jest najczęściej używana, gdy osoba, której szukasz, używa innej nazwy użytkownika, której nie możesz zidentyfikować i chcesz przeprowadzić wyszukiwanie za pomocą alternatywnych opcji.

Uwaga: należy pamiętać, że ta metoda działa tylko wtedy, gdy użytkownik przesłał zdjęcie związane z lokalizacją, w której się znajduje, a także oznaczył w nim lokalizację, bez tego ta metoda nie będzie działać.

1. Otwórz ikonę Instagram na ekranie głównym, aby otworzyć Instagram.

2. Stuknij ikonę powiększania znajdującą się na dole ekranu.

3. Teraz wpisz wyszukiwanie dotyczące miasta, kraju i nazwy ulicy osoby, której szukasz.

4. Teraz wybierz Miejsca i przewiń posty, które wspominają o tym miejscu.

5. Wyszukaj zdjęcie identyczne z osobą, którą znasz.

Metoda 8: Poprzez synchronizację Facebooka

Ponieważ Facebook (Meta) i Instagram należą do tego samego zespołu. Dodawanie osób z Facebooka do Instagrama jest łatwe dzięki prostej synchronizacji. Pamiętaj, że działa to tylko wtedy, gdy jesteś już znajomym osoby, której szukasz na samym Facebooku.

1. Stuknij ikonę aplikacji Instagram na ekranie głównym, aby otworzyć Instagram.

2. Stuknij w swój profil na Instagramie.

3. Stuknij w Zobacz wszystkie w pobliżu nagłówka Odkryj osoby.

4. W sekcji Odkryj ludzi pojawi się sekcja o nazwie Synchronizuj informacje o swoim profilu, dotknij Synchronizuj, aby połączyć się ze znajomymi za pomocą swojego identyfikatora Facebook.

5. Teraz Instagram spróbuje znaleźć użytkowników poprzez synchronizację Facebooka, co oznacza, że ​​Twoi znajomi z Facebooka zostaną pokazani na ekranie, aby je dodać, po prostu dotknij przycisku Śledź.

Metoda 9: Użyj narzędzi innych firm

Możesz także wyszukać kogoś za pośrednictwem zewnętrznych witryn internetowych lub narzędzi. Witryny te pomogą znaleźć osobę za pomocą nazwy użytkownika, a także oferują dodatkowe funkcje, takie jak analityka na Instagramie itp. Ta metoda jest niezbędna dla użytkowników przeprowadzających wyszukiwanie na Instagramie według nazwy i lokalizacji

1. Wyszukiwarka społecznościowa

Wyszukiwarka społecznościowa to media wyszukiwania na Instagramie, które umożliwiają użytkownikom wyszukiwanie konta na Instagramie.

 • Social-Searcher umożliwia funkcje wyszukiwania, takie jak wyszukiwanie według nazwy, nazwy użytkownika, użytkowników bez konta itp.
 • Mają również wyszukiwania, które można przeprowadzić w innych witrynach mediów społecznościowych, innymi słowy, możesz także wyszukiwać inne konta w mediach społecznościowych, takie jak Facebook, LinkedIn, Google+, Vimeo i Dailymotion.
 • Użytkownicy mogą filtrować wyniki wyszukiwania według sieci społecznościowych, a także eksportować te dane do zewnętrznego pliku, aby użytkownik mógł je później wyświetlić.
 • Uzyskane wyniki są przechowywane na stronie internetowej do przyszłych wyszukiwań, jest to szczególnie przydatne dla osób, które przeprowadzają cykliczne wyszukiwanie tych samych kont.

2. InFlact

Inflacja to kolejna strona internetowa do wyszukiwania profili na Instagramie, obsługuje również przeszukiwanie różnych opcji i kryteriów.

 • Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie na Instagramie w oparciu o nazwę użytkownika, imię i nazwisko, numery telefonów itp.
 • Dla wygody klientów dostępne są również filtry.
 • Inflact umożliwia również filtrowanie w oparciu o branżę w przypadku każdej osoby, której szukasz, pracuje dla firmy.
 • Zawiera sekcję o nazwie Influencer. Ta sekcja pomoże użytkownikom znaleźć influencerów na Instagramie wraz z ich biografią, liczbą utworzonych przez nich postów i liczbą obserwujących, które ma influencer.
 • InFlact to darmowy zasób dla użytkowników wyszukiwania na Instagramie według nazwy i lokalizacji. Wymaga założenia konta przed skorzystaniem z serwisu.

3. Kodeks Ninja

Kodeks Ninja to kolejna aplikacja do wyszukiwania nazw użytkowników na Instagramie. Obejmuje wyszukiwanie na Instagramie poprzez wyszukiwanie nazwy użytkownika.

 • Ta strona internetowa jest używana głównie przez programistów i projektantów, ponieważ zawiera mniej funkcji wyszukiwania, takich jak znajdowanie identyfikatorów Instagram od klientów.
 • Ten identyfikator jest przydatny dla programistów, ponieważ każdy klient ma inny unikalny identyfikator na Instagramie. Przydaje się również dla firm reklamowych.

4. Narzędzia

Toolzu jest również jednym z popularnych narzędzi do wyszukiwania nazw użytkowników na Instagramie. Zapewnia zaawansowane funkcje wyszukiwania, aby znaleźć informacje na dowolnym koncie na Instagramie.

 • Toolzu zapewnia również filtry wyszukiwania według płci, zakresu obserwujących i nazwy użytkownika.
 • Nie wymaga od użytkownika tworzenia nowego konta w celu utworzenia lub rejestracji konta przy użyciu jakichkolwiek danych osobowych.
 • Ponieważ do korzystania z Toolzu nie jest wymagana rejestracja ani logowanie, proces wyszukiwania jest szybki i płynny. Może być używany do szybkiego wyszukiwania i dokładnych wyszukiwań.
 • Toolzu nie zawiera żadnych opłat za korzystanie z niego, co jest jednym z plusów korzystania ze strony internetowej.

5. Stagram internetowy

Webstagram zapewnia podstawowe raporty analityczne dowolnego konta na Instagramie. Ta usługa umożliwia również wyszukiwanie użytkowników na Instagramie według nazwy i lokalizacji.

 • Wyświetlane szczegóły to liczba obserwujących, przesłane w liczbach i wskaźnik zaangażowania dla danego konta.
 • Korzystając z Webstagram, użytkownicy mogą również śledzić statystyki dotyczące przeszłych, obecnych i przyszłych czasów kont. Ponadto użytkownicy mogą wyrazić zgodę na cotygodniowe raporty e-mail dla swoich kont w mediach społecznościowych.
 • Może być również używany do porównywania własnych statystyk z kontami konkurencji, a także dostarczać je w formacie PDF.
 • Webstagram obejmuje również wyszukiwanie influencerów, a limit dla różnych typów wyszukiwania influencerów nie kończy się, ponieważ oferuje szeroką gamę filtrów i kategorii.
 • Umożliwia wyszukiwanie bez zakładania konta, ale wszystkie funkcje oferowane przez Webstagram będą wymagały rejestracji i zalogowania się na konto.

Metoda 10: Przez adres URL

Możesz również dodać nazwę użytkownika w adresie URL Witryny, aby przejść bezpośrednio do strony profilu danej osoby. Na przykład. Instagram.com/nazwa użytkownika. Tutaj możesz dołączyć nazwę użytkownika, której szukasz. Jeśli jednak nie znasz nazwy użytkownika. Możesz po prostu wpisać imię osoby i dodać do niej Instagram w wyszukiwarce Google. Na przykład John Kumar Instagram. Jeśli masz szczęście, możesz bezpośrednio uzyskać dostęp do profilu użytkownika, którego szukasz.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jakich metod mogę użyć, aby wyszukać kogoś na Instagramie?

Odp. Możesz spróbować wyszukać użytkownika, przeszukując numery telefonów, wyszukiwarkę Google i inne szczegóły we wszystkich innych mediach społecznościowych. Na przykład Facebook, Twitter itp.

Q2. Jak odłączyć moje konto na Instagramie od innej platformy mediów społecznościowych?

Odp. Na Instagramie przejdź do swojego profilu i wybierz ustawienia. Następnie wybierz konto i dotknij Udostępnianie innym aplikacjom. Następnie wybierz sieci społecznościowe, z których szczególnie chcesz się rozłączyć. Dotknij tak, aby potwierdzić.

Q3. Czy mogę użyć adresu e-mail osoby, aby wyszukać ją na Instagramie?

Odp. Nie, domyślnie nie można wyszukiwać osób za pomocą adresu e-mail na Instagramie. Chociaż istnieją pewne sposoby na osiągnięcie tego, takie jak wyszukiwanie identyfikatorów e-mail użytkowników na Facebooku i wyszukiwanie ich kont na Instagramie, które przekierowują na przykład na Instagram.

Q3. Jak wyświetlić obrazy wykonane w tym samym miejscu przez użytkownika?

Odp. Stuknij lupę obecną na pasku wyszukiwania. Wprowadź nazwę lokalizacji, a następnie dotknij przycisku wyszukiwania w prawym dolnym rogu. Po wyszukiwaniu dotknij Miejsca, które znajdują się po prawej stronie i będą pasować do wyszukiwania.

Q4. Czy istnieją sposoby wyszukiwania lokalizacji osoby bez podawania nazwy użytkownika?

Odp. Tak, możesz użyć tagów lokalizacji, aby wyszukać obrazy identyczne z tym, którego używa osoba, której szukasz.

***

Mamy nadzieję, że powyższe metody wyszukiwania użytkowników na Instagramie według nazwy i lokalizacji były dla Ciebie pomocne i udało Ci się z powodzeniem przeprowadzić wyszukiwanie na Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania i/lub sugestie, możesz zostawić komentarze w sekcji komentarzy poniżej.