Najlepsze rozwiązanie do tworzenia katalogów

Czy masz trudności z tworzeniem i zarządzaniem katalogami dla swojej firmy? Nie szukaj dalej niż Brilliant Directories — kompleksowe rozwiązanie do tworzenia katalogów online.

Pożegnaj się z bólem głowy związanym z ręcznym wprowadzaniem danych i przestarzałą technologią i przywitaj się z usprawnionym i wydajnym systemem katalogowym.

W tym artykule przyjrzymy się wielu zaletom Brilliant Directories i pokażemy, dlaczego jest to naprawdę najlepsze rozwiązanie do tworzenia katalogów.

Co to są genialne katalogi?

Założona w 2009 r. – Brilliant Directories to oprogramowanie do katalogów internetowych, które umożliwia tworzenie internetowych katalogów firm lub witryn członkowskich w ciągu kilku minut.

Oprogramowanie oferuje bibliotekę turbodoładowanych motywów członkostwa z dostosowaniami typu „wskaż i kliknij”, dzięki czemu nigdy nie zaczynasz od zera.

Możesz znaleźć gotowe motywy katalogów dla różnych kategorii, takich jak usługodawcy, Lokalni przewodnicy po miastach, społeczności członkowskie, lokalne ogłoszenia drobne, wykazy nieruchomości i nie tylko.

Następnie Brilliant Directories oferuje zestaw niezawodnych funkcji do zarządzania członkami, zarabiania na stronach internetowych, projektowania i budowania marki, publikowania treści i SEO, aby pomóc w kompleksowym budowaniu katalogów.

Od stowarzyszeń po właścicieli firm, kluby i grupy — katalogi firm wspierają ponad 30 000 firm i stron internetowych na całym świecie.

W jaki sposób pomaga w tworzeniu witryn członkowskich i katalogów biznesowych?

Brilliant Directories ma łatwy w użyciu interfejs z dostosowaniami bez kodu i nieco ponad tysiącem funkcji, które obejmują każdy aspekt tworzenia niesamowitych katalogów stron internetowych.

Oprogramowanie zapewnia przewagę dzięki bibliotece gotowych szablonów katalogów dostosowanych do potrzeb Twojej firmy. Następnie ma zestaw narzędzi SEO i zarządzania treścią, które pomogą Tobie i Twoim członkom uzyskać lepszą pozycję w SERP.

Aby ułatwić zarządzanie członkami, platforma oferuje samoobsługowy pulpit nawigacyjny dla członków, w którym wypełniają wymagane dane i rejestrują się na Twojej stronie internetowej.

Gdy masz członków na pokładzie, możesz pozwolić im publikować treści, publikować wydarzenia, sprzedawać produkty lub usługi i nie tylko. Możesz także tworzyć niestandardowe pakiety członkostwa z określonymi uprawnieniami lub ograniczeniami. I pozwól członkom łatwo kupować i płacić w ich lokalnej walucie.

Wreszcie, oprócz subskrypcji członkostwa, zawiera narzędzia, które pomogą Ci zarabiać na Twojej witrynie, takie jak banery reklamowe, pomoc partnerska, potencjalni klienci, opcje sprzedaży krzyżowej i inne.

Kluczowe cechy Brilliant Directories

Z pewnością Brilliant Directories ma całe dziewięć jardów, aby pomóc Ci stworzyć gotowe katalogi stron internetowych.

Zanurzmy się i zbadajmy kluczowe funkcje oferowane przez Brilliant Directories.

# 1. Bezproblemowa konfiguracja i projektowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, Brilliant Directories oferuje odpowiednie połączenie narzędzi do kodowania i narzędzi bez kodu, takich jak:

Projektowanie i branding

Prosty edytor projektów typu „wskaż i kliknij” umożliwia dostosowywanie gotowych motywów lub tworzenie niestandardowych motywów z logo, kolorami, obrazami, tekstem i elementami marki. Co więcej, witryny zbudowane przy użyciu Brilliant Directories są dostarczane z białą etykietą bez dodatkowych kosztów.

Kreator stron internetowych

Z jednego panelu administracyjnego możesz tworzyć, edytować i zarządzać swoją witryną. Wbudowany wizualny edytor stron internetowych umożliwia edytowanie szablonów lub tworzenie niestandardowych stron internetowych, tak jakbyś pracował w MS Word. Bułka z masłem!

Programiści mogą też użyć niestandardowego kodu HTML i CSS w celu dalszego dostosowania wyglądu i działania stron internetowych.

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Zapytajmy: czy chcesz stronę internetową, którą można natychmiast przekształcić w aplikację mobilną?

Brilliant Directory zapewnia strony internetowe przystosowane do urządzeń mobilnych. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z integracji plug-and-play z popularnymi narzędziami do tworzenia aplikacji mobilnych i całkiem łatwo przekształcić swoją witrynę w aplikację mobilną. Oprogramowanie integruje się z najlepszymi narzędziami do tworzenia aplikacji na iOS i Androida, takimi jak Appypie, Swiftic i innymi, aby uruchomić aplikację w mniej niż 5 minut.

Uzyskaj dostęp do kodu źródłowego

Mimo że wiele rozwiązań katalogowych oferuje dostęp do kodu źródłowego frontendu, albo pobierasz za to opłatę, albo dostosowanie jest twardym orzechem do zgryzienia, albo jedno i drugie.

Niezależnie od wybranego planu, Brilliant Directories oferuje bezpłatny dostęp do edycji kodu źródłowego frontendu. Jego funkcja Pokaż widżety określa dokładnie, gdzie edytować określone moduły kodu źródłowego witryny.

W ten sposób możesz zidentyfikować dokładne miejsca w kodzie do edycji, aby dostosować układy stron, a nawet zaktualizować projekt CSS. Nigdy więcej wyszukiwania losowych plików php!

#2. Zarządzanie członkami

Brilliant Directories ma ponad 1000 ustawień i funkcji do zarządzania członkami – od samoobsługowych pulpitów nawigacyjnych po indywidualne profile użytkowników i wiele więcej. Oto zestawienie tego, jak platforma pomaga w łatwym zarządzaniu gośćmi i członkami.

Samoobsługowy pulpit nawigacyjny dla członków

Brilliant Directories umożliwia członkom zakładanie własnych kont bez Twojej ingerencji. Członkowie mogą aktualizować swoje dane kontaktowe, zarządzać subskrypcjami, śledzić potencjalnych klientów i recenzje, przesyłać treści i nie tylko – wszystko z ujednoliconego pulpitu nawigacyjnego.

Ponadto możesz zdecydować, jakie informacje chcesz uzyskać od swoich członków i dodać niestandardowe pola do pulpitu nawigacyjnego.

Strony profilu członka zoptymalizowane pod kątem SEO

Każdy członek Twojej witryny otrzymuje określone profile publiczne zoptymalizowane pod kątem SEO. Twoi członkowie mogą dodawać informacje o sobie, a odwiedzający mogą kontaktować się z członkami, zostawiać recenzje i nie tylko – wszystko składa się na optymalizację profili członków pod kątem wyszukiwarek.

Recenzje i oceny

Korzystając z tej funkcji, możesz zezwolić odwiedzającym na dodawanie recenzji i ocen w profilach firmowych lub członkowskich. Dlatego spraw, aby Twoja witryna katalogowa była wiarygodna i przyjazna dla użytkownika.

Możesz jednak przekazać kontrolę swoim członkom i pozwolić im zarządzać swoimi recenzjami lub przejąć pełną kontrolę i moderować recenzje w swojej witrynie.

Importer członków zbiorczych

Witryny z katalogami są wystarczająco obszerne, aby wciąż dodawać nowe pozycje na liście i nadal były w połowie pełne. Oczywiście, jeśli w inny sposób zebrałeś listę członków, możesz łatwo zaimportować ich na swoją stronę internetową jako plik .csv.

Podczas importowania możesz nawet sortować członków według kategorii, ustawiać ich poziomy członkostwa, przypinać ich do Map Google oraz dołączać zdjęcia profilowe, logo i nie tylko.

Utwórz pakiety członkostwa

Możesz tworzyć nieograniczoną liczbę niestandardowych pakietów członkostwa (bezpłatnych lub płatnych) i rozliczać członków miesięcznie, kwartalnie lub rocznie.

Wybierz spośród ponad 40 przywilejów i ograniczeń dla każdego pakietu, aby wyróżnić się. Na przykład członkostwo wysokiego poziomu odblokuje więcej przywilejów niż członkostwo o niskich cenach. Pomaga to również rozróżnić korzyści płynące z każdego poziomu członkostwa.

Marketing e-mailowy

Dla lepszej komunikacji z członkami platforma oferuje wbudowane narzędzia e-mail marketingu. Korzystając z nich, możesz tworzyć niestandardowe projekty wiadomości e-mail lub wybierać spośród ponad 40 gotowych szablonów i dostosowywać je zgodnie z marką.

Następnie możesz segmentować listy e-mailowe i prowadzić kampanie e-mailowe bez otwierania wielu kart.

Aby spersonalizować interakcję z członkami, możesz użyć zmiennych w szablonach wiadomości e-mail. Te zmienne są automatycznie zastępowane odpowiednią treścią – umożliwiając członkom otrzymywanie spersonalizowanych wiadomości e-mail z Twojej witryny.

#3. Publikowanie treści

Brilliant Directories ma również narzędzia wspierające tworzenie treści dla rozwoju Twojej społeczności. Publikowanie i promowanie treści jest naprawdę łatwe, ponieważ:

Narzędzia SEO

Każda sekcja witryny z katalogiem ma wyższą pozycję w wyszukiwarkach, od stron internetowych po fragmenty rozszerzone i metadane po strukturę adresów URL – wszystko jest zoptymalizowane.

Jednak, aby dodatkowo zoptymalizować którykolwiek z tych elementów, możesz użyć edytora SEO obejmującego całą witrynę, aby dostosować strukturę SEO.

Wsparcie blogowania

Platforma oferuje kompletny system blogowania, który wspiera Twoje potrzeby w zakresie treści i SEO. Korzystając z narzędzi do blogowania, możesz:

 • Publikowanie artykułów: Wbudowany edytor wizualny pozwala łatwo pisać, edytować, optymalizować i publikować artykuły
 • Zaplanuj posty: automatycznie planuj posty na przyszłą datę lub godzinę
 • Sekcja dedykowana: Posty i artykuły mają dedykowaną sekcję w Twojej witrynie, prezentującą ją jako źródło informacji dla odwiedzających i członków

Listy wydarzeń

Każdy w Twojej społeczności, w tym Ty, może publikować informacje o nadchodzących wydarzeniach i działaniach ze szczegółami, zdjęciami, linkami do biletów i nie tylko – wystarczy wypełnić prosty formularz. Możesz nawet dodać niestandardowe przyciski, takie jak „Bilet” i „Więcej informacji”, aby dodać linki zewnętrzne.

Aby dodać miejsce, swobodnie zintegruj Mapy Google z wydarzeniem, aby dodać fizyczną lokalizację. Możesz nawet zezwolić odwiedzającym na komentowanie strony wydarzenia i udostępnianie linku do strony za pomocą widżetów mediów społecznościowych. Na koniec możesz umieścić baner AdSense lub baner klienta na postach wydarzenia.

Oferty i kupony

Oferowanie świetnych ofert w Twojej witrynie może przyciągnąć znaczny ruch. W rezultacie więcej firm chciałoby zarejestrować się w Twoim katalogu.

Oto jak Brilliant Directories pomaga tej sprawie:

 • Udostępnij ofertę: łatwo twórz i publikuj ofertę z kodami kuponów, dodatkowymi informacjami i linkiem do zakupu
 • Dodaj licznik czasu: Ustaw okres wygaśnięcia umów, aby stworzyć poczucie pilności i pomóc w promowaniu szybkiego działania
 • Przyjazny dla partnerów: pozwól partnerom marketingowym publikować linki partnerskie z ofertami, które udostępniają publicznie

#4. Generuj przychody

Brilliant Directories oferuje zestaw narzędzi do zarabiania, które przekształcą Twoją witrynę członkowską w maszynę do generowania przychodów.

Wiele bramek płatności i kanałów przychodów

Brilliant Directories integruje się z 10 najpopularniejszymi bramkami płatności, aby akceptować i przetwarzać płatności w lokalnej walucie, takimi jak Stripe, PayPal, Verifone i PayFast. Możesz dowiedzieć się więcej o metodach płatności tutaj.

Następnie umożliwia utworzenie kilku kanałów przychodów, aby zawsze mieć powtarzający się dochód. Możesz zarabiać na subskrypcjach członkowskich, reklamach banerowych, sprzedaży krzyżowej produktów lub usług oraz na innych dostępnych sposobach.

Wbudowane narzędzia do przetwarzania zarządzają wszystkimi płatnościami, w tym zwrotami, a nawet tworzą strony zakupu dodatkowych produktów.

Narzędzia do generowania leadów

Oprogramowanie pozwala zbierać, zarządzać i sprzedawać leady. Ma wszystko, czego potrzebujesz do generowania leadów, takie jak formularze, zapisy do newslettera itp. Obejrzyj ten film o podstawowym pakiecie leadów dostępnym za darmo.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, możesz kupić dodatek do automatycznego dopasowywania potencjalnych klientów, aby wspierać swoich członków lepiej dopasowanymi potencjalnymi klientami. Po prostu umieść przycisk zakupu z ustaloną kwotą dla każdego leada i zacznij liczyć pieniądze. 🤑

Hosting i bezpieczeństwo

Witryny zbudowane przy użyciu Brilliant Directories obejmują hosting w chmurze premium. W ten sposób oszczędzasz na kosztownych kosztach zarządzania i zabezpieczania samoobsługowych stron internetowych. Tworząc stronę internetową za pomocą Brilliant Directories możesz oczekiwać:

 • Monitorowanie 24/7
 • Codzienne kopie zapasowe i eksporty
 • Bezpieczeństwo SSL
 • Ochrona przed próbą logowania
 • Sieć o zamkniętym źródle
 • Zarządzanie wieloma lokalizacjami

Oprócz długiej listy funkcji zawiera również mnóstwo zasobów pomocy technicznej i treści umożliwiających rozwiązywanie wszelkich problemów, które użytkownicy mogą napotkać podczas korzystania z oprogramowania.

Zasoby wsparcia

 • Filmy szybkiego startu: Mnóstwo samouczków wideo ułatwiających zapoznanie się z funkcjami i procesami
 • Baza wiedzy wyszukiwania: scentralizowane centrum zawierające dokumenty zawierające odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kompleksowej konfiguracji i dostosowań
 • Dedykowana grupa na Facebooku: Ma grupę na Facebooku, w której możesz łączyć się i nawiązywać kontakty ze społecznością podobnie myślących ludzi
 • Powtórki webinarów: Ponad 120 powtórek webinarów jest dostępnych w dowolnym momencie
 • Prywatna pomoc telefoniczna: jednogodzinne płatne szkolenie telefoniczne dotyczące udostępniania ekranu prowadzone przez starszego trenera Brilliant Directories, aby uzyskać wszelkie potrzebne konsultacje i wsparcie
 • Prześlij bilety: Twórz zgłoszenia do pomocy technicznej dla każdego problemu, z którym masz do czynienia podczas pracy z oprogramowaniem

Świetne alternatywy dla katalogów

Chociaż Brilliant Directories to niesamowite oprogramowanie do tworzenia katalogów stron internetowych, możesz chcieć poznać inne podobne opcje. Zbadaliśmy i sprawdziliśmy dwie najlepsze alternatywy dla Ciebie 👇🏻

# 1. Pudełkowany CMS

BoxedCMS to niestandardowe oprogramowanie katalogowe, które pomaga tworzyć cyfrowe katalogi dla firm, wesel, portali informacyjnych, czasopism, przewodników turystycznych i nie tylko.

Oprogramowanie wykorzystuje NodeJS i AngularJS, aby zapewnić stylowy efekt i łatwość użytkowania. Ponadto sprawia to, że oprogramowanie jest łatwo skalowalne bez ograniczeń co do liczby funkcji, które można dodać za pomocą kodowania.

Kluczowe cechy

 • Zarządzaj wieloma witrynami z docelowymi językami i terytoriami; lokalizować zawartość w preferowanym języku
 • Scentralizowany pulpit nawigacyjny do zarządzania użytkownikami, zatwierdzania próśb członków i zarządzania rejestracjami użytkowników z jednego miejsca
 • Zwiększ swoje przychody dzięki sponsorowanym treściom i banerom reklamowym; otrzymuj płatności bezpośrednio od użytkowników dzięki bramce płatności Stripe
 • Użyj edytora WYSIWYG, aby zrobić wszystko i wszystko, aby publikować treści w interfejsie użytkownika
 • Monitoruj raporty wydajności w czasie rzeczywistym dla swoich kampanii; zintegrować się z Google Analytics, aby generować spostrzeżenia i statystyki z Twojej witryny

Dzięki planowi Enterprise, BoxedCMS oferuje Twojemu zespołowi pełną elastyczność w modyfikowaniu kodu w oparciu o potrzeby biznesowe. Ponadto możesz zaplanować bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania.

#2. eDirectory

eDirectory to oprogramowanie katalogowe klasy korporacyjnej, które pomaga tworzyć niesamowite witryny katalogowe niezależnie od branży i celu.

Kluczowe cechy

 • Twórz niestandardowe szablony z kartami podsumowań, niestandardowymi polami, widżetami typu „przeciągnij i upuść” i nie tylko za pomocą intuicyjnego edytora szablonów
 • Kontroluj każdy aspekt SEO swojej witryny za pomocą wbudowanych narzędzi SEO: generator mapy witryny, edytor robots.txt i edytor przekierowań 301
 • Ma funkcję rynku umożliwiającą członkom tworzenie katalogów i sprzedaż produktów lub usług bezpośrednio z katalogu
 • Zintegrowany kreator aplikacji umożliwiający przekształcenie witryny w piękne aplikacje na iOS i Androida — kod nie jest wymagany
 • Posiadacze posiadanych licencji uzyskują automatyczny dostęp do pełnego kodu źródłowego eDirectory

Poza tym otrzymujesz inne wspaniałe funkcje, takie jak tworzenie ofert i ofert, publikowanie wydarzeń, przesyłanie blogów oraz generowanie analiz i raportów do ogólnej analizy witryny.

Końcowe myśli

Zespół Brilliant Directories zapewnił, że oprogramowanie łączy wszystkie kropki, jeśli chodzi o tworzenie i zarządzanie witryną katalogową.

Zajmuje się wszystkimi niezbędnymi rzeczami, od układu strony internetowej po optymalizację i zarządzanie członkami. Poza tym możesz wypróbować oprogramowanie za darmo. Zarezerwuj bezpłatne demo już dziś!

x