Najlepsze sposoby czytania wiadomości na iPhonie lub iPadzie

Udostępnij teraz w social media:

IPhone i iPad świetnie nadają się do przeglądania wiadomości, niezależnie od tego, czy są to bieżące sprawy, czy najnowsze informacje o ulubionej drużynie sportowej. W szczególności iPad idealnie nadaje się do odpoczynku i czytania, a my powiemy Ci, jak najlepiej go wykorzystać.

Ponieważ App Store jest wypełniony po brzegi nowymi aplikacjami na iPhone’a lub iPada, może być trudno wiedzieć, które pobrać, a w niektórych przypadkach kupić. Czy Apple oferuje własną aplikację do czytania wiadomości, Apple News, czy w ogóle musisz wypróbować rozwiązanie innej firmy? Sugerujemy, aby tak, i powiemy Ci o niektórych aplikacjach, których używamy, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół nas, w wielu różnych kategoriach.

Niektóre z tych aplikacji będą darmowe, a inne będą wymagać opłaty. Pozwolimy Ci zdecydować, czy warto płacić za czytanie wiadomości.

Wskakujmy!

Feedly

Feedly to aplikacja i usługa, która zyskała dużą popularność, gdy Google kilka lat temu zamknęło swoją usługę Google Reader RSS i nie bez powodu. Darmowe konto Feedly zapewnia taką samą funkcjonalność jak niegdysiejszy Czytnik Google, a na iPhone’a i iPada dostępne są aplikacje, które sprawiają, że czytanie staje się przyjemnością. Możesz dodać własne źródła wiadomości, a Feedly zaproponuje również kilka sugestii, jeśli coś Cię interesuje.

  Jak wyłączyć inteligentne odpowiedzi w Gmailu

Darmowe konto Feedly zapewnia dostęp do wiadomości z maksymalnie 100 źródeł, a także do aplikacji na iPhone’a, iPada i aplikacje internetowe, z reklamami umieszczanymi w kanałach. Jeśli chcesz pozbyć się reklam, a także dodać nieograniczoną liczbę źródeł, rozważ subskrypcję Feedly Pro za 5,41 USD miesięcznie. Jeśli dużo czytasz, warto, a do tego dodano wiele innych funkcji.

Pobierz Feedly z App Store

Nuzzel

Podejście Nuzzel bardzo różni się od innych aplikacji, ponieważ jako takie nie gromadzi źródeł wiadomości. Zamiast tego śledzi osoby, które obserwujesz w sieciach społecznościowych, a następnie wyświetla linki, o których mówią. Im więcej ludzi mówi o linku, tym bardziej jest on uważany za ważny. Nuzzel pokaże Ci link, a także wszystkim osobom, które obserwujesz i aktywnie o nim rozmawiają. To sprawia, że ​​Nuzzel jest świetnym źródłem treści, ponieważ oznacza to, że zawsze będziesz widzieć linki, których normalnie byś nie spotkał. Bonus? Nuzzel jest bezpłatny.

Pobierz Nuzzel z App Store

Apple News

Aplikacja Apple News jest dostępna na każdym iPhonie i iPadzie, co oznacza, że ​​ma wyjątkową lokalizację, aby stać się miejscem, w którym można znaleźć wiadomości. Aplikacja jest prawdopodobnie najmilszą w użyciu, a to może wiele znaczyć dla niektórych osób, w tym dla nas. To niedobrze, jeśli źródła wiadomości są słabe, a chociaż Apple News ma wiele do wyboru, nie ma wszystkiego, co jest dostępne i nie można po prostu udostępnić mu kanału RSS i wysłać go w drogę. Witryny internetowe muszą wyrazić zgodę na obsługę Apple News, co oznacza, że ​​prawdopodobnie istnieją witryny i osoby, które czytasz, a które nie są dostępne w Apple News. Może to stanowić problem, podobnie jak sposób, w jaki udostępnianie wiadomości z aplikacji zamienia adres URL na specjalny adres URL Apple News, co czyni go bezużytecznym dla każdego, kto go nie zainstalował.

  Jak anulować spotkanie Zoom

Pobierz Apple News ze sklepu App Store

nieprzeczytane

Klasyczny czytnik RSS, który istnieje od dawna, Unread to aplikacja, do której wielu tak zwanych zaawansowanych użytkowników iOS będzie Cię popychać i nie bez powodu. To ładnie wyglądająca aplikacja, ale skromna. Znika z drogi i pozwala treści mówić, co nie jest czymś, co może powiedzieć wiele konkurencyjnych aplikacji.

To, co czyni nas tak wielkimi fanami Unread, to fakt, że jest to dobry, staromodny czytnik RSS w formie dawnych czasów App Store. Przenosi Cię do treści, które chcesz, i natychmiast znika z drogi, dzięki czemu możesz robić to, po co się tam udałeś: czytać słowa. W tym celu istnieje wiele motywów, które zmieniają wygląd Unread, dzięki czemu jest idealny dla majsterkowiczów.

  8 sposobów na zabezpieczenie następnej rozmowy wideo z zoomem

Pobierz nieprzeczytane z App Store

Inoreader

Rozliczając się jako usługa dla zaawansowanych użytkowników, Inoreader jest zamiennikiem RSS z powiązanymi aplikacjami, podobnie jak Feedly. To, co sprawia, że ​​Inoreader jest tak potężny, to możliwość przypisywania kolorów do słów kluczowych, aby je wyróżniać, lub tworzenia filtrów, aby upewnić się, że określone typy artykułów z wiadomościami pojawiają się razem. Chcesz zobaczyć artykuły z wielu źródeł, które zawierają frazy „iOS” i „RSS” w tym samym artykule? Inoreader to aplikacja dla Ciebie. Aby rozpocząć, musisz utworzyć bezpłatne konto, ale kiedy to zrobisz, możesz zalogować się do aplikacji Inoreader na iPhone’a lub iPada i zacząć tworzyć filtry według własnego uznania. Możesz nawet połączyć moc Inoreader z Unread, uzyskując to, co najlepsze z obu światów.

Pobierz Inoreader z App Store

x