Najlepsze strony do tworzenia CV

Udostępnij teraz w social media:

Bez względu na Twoje kwalifikacje potrzebujesz doskonałego CV, aby się nim pochwalić. Pokazaliśmy, jak je utworzyć w programie Microsoft Word, ale możesz też wypróbować narzędzie do tworzenia CV online. Oto niektóre z najlepszych.

Najlepsza płatna opcja: Zety

Zety CV Maker

Zety to strona internetowa, która oferuje kompletne usługi tworzenia CV. Oprócz życiorysów możesz również tworzyć CV i listy motywacyjne. Liczba oferowanych szablonów jest ograniczona, ale można je dostosowywać, co oznacza, że ​​istnieje wiele opcji do wyboru. Po wybraniu szablonu Zety pomoże Ci krok po kroku zbudować CV.

Kreator CV jest dość potężny i oferuje duży stopień kontroli bez przytłaczania. Możesz szczegółowo dostosować prawie każdą sekcję CV, korzystając z sekcji podglądu, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać ostateczne CV. Gdy będziesz zadowolony, możesz pobrać swoje CV lub utworzyć unikalny adres URL, aby udostępnić je online. Jeśli zdecydujesz się udostępnić swoje CV, uzyskasz dostęp do danych analitycznych dotyczących tego, kto je przegląda.

  Jak utworzyć wiersz tytułu w arkuszu kalkulacyjnym programu Excel

Zety ma trzy plany cenowe. Plan Start to 5,99 USD miesięcznie. Zawiera cztery szablony życiorysów, a także nieograniczone CV i pliki do pobrania w formacie PDF lub TXT. Plan Premium za 17,99 USD miesięcznie obejmuje 18 szablonów, narzędzie do tworzenia listów motywacyjnych i hosting CV online. Mają również trzymiesięczny plan za 34,99 USD bez powtarzających się płatności, który ma te same funkcje, co plan Premium.

Najlepsza bezpłatna opcja: Canva

canva resume maker

Canva jest znane jako narzędzie do projektowania graficznego, z którego może korzystać każdy. Ale ma też całkiem niezły kreator CV. Jeśli masz pewne doświadczenie w projektowaniu, możesz zacząć od pustej planszy lub użyć wstępnie zdefiniowanego szablonu i zastąpić fikcyjne informacje swoimi. Wszystkie narzędzia do projektowania graficznego Canva są również dostępne do tworzenia CV. Oznacza to, że możesz dodawać elementy, kształty, niestandardowe obrazy lub więcej do swojego CV. Nie jest przeznaczony dla zupełnie początkujących, ale z pewnością może pomóc w stworzeniu kreatywnego, wyróżniającego się CV.

  Jak otwierać foldery w nowym oknie Eksploratora plików w systemie Windows 10

Darmowy plan Canva to prawdopodobnie wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia CV. Otrzymujesz 1 GB miejsca na zdjęcia i inne zasoby, a także dostęp do tysięcy szablonów (w tym szablonów życiorysów oraz dziesiątek innych kategorii). Dostępny jest plan Canva for Work w wysokości 12,95 USD miesięcznie, który obejmuje tysiące bezpłatnych zdjęć, więcej narzędzi organizacyjnych i współpracę zespołową. Ale jeśli potrzebujesz tylko wznowienia, nie będziesz go potrzebować.

Najlepsze dla niedoświadczonych twórców CV i CV branżowych: Kickresume

kickresume resume maker

Kickresume twierdzi, że pomaga w tworzeniu CV, które przyciągają ludzi. Oferują wiele szablonów życiorysów na swojej stronie, które są pomocnie zorganizowane według branży. W przypadku twórców CV po raz pierwszy wymienione przykładowe życiorysy są przydatne, ponieważ są to próbki od osób, które faktycznie zostały zatrudnione. Kickresume zawiera również interaktywny kreator CV, ale zamiast tego możesz zaimportować swoje CV z LinkedIn.

Bezpłatny plan zapewnia dostęp do trzech podstawowych szablonów życiorysów i jednego podstawowego szablonu listu motywacyjnego, więc jest to naprawdę tylko sposób na sprawdzenie, czy podoba Ci się ta witryna. Mają także abonament miesięczny (15 USD) i roczny (48 USD), z których oba zapewniają ponad 30 szablonów CV, 20 szablonów listów motywacyjnych, nieograniczoną liczbę życiorysów i listów motywacyjnych oraz prawdziwe przykłady CV.

  Atari Remix wskrzesza słynne tytuły; Asteroidy, stonoga, Breakout

Najlepsze dla bardziej dostosowanych wersji CV: wizualne CV

kreator CV visualcv

Wizualne CV zapewnia świetne szablony, które pomogą Ci zbudować CV, a następnie daje narzędzia do dostosowania go do każdego stanowiska, na które aplikujesz. Szablony projektów życiorysów są takie same, jak inne narzędzia, o których wspomnieliśmy, a kreator CV jest również przyjazny i łatwy w użyciu. Możesz zaimportować istniejące CV lub utworzyć nowe, korzystając z dostępnych szablonów. Szablony można w dużym stopniu dostosowywać, więc nie musisz się martwić, że Twoje CV będzie wyglądało podobnie do innych.

Jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu lub tworzeniu skutecznego CV, zespół VisualCV sformatuje dla Ciebie pierwsze CV (jeśli przejdziesz na plan Pro). Plany zaczynają się od 12 USD miesięcznie (rozliczane kwartalnie).

x