Najlepsze strony internetowe do wysyłania bezpłatnych e-kartek

Jeśli chcesz wysyłać e-kartki do znajomych i rodziny, masz do wyboru setki witryn internetowych. Wykonaliśmy ciężką pracę i wyszukaliśmy najlepsze witryny z najszerszą gamą kart elektronicznych na urodziny, święta i inne specjalne okazje.

Ważne jest, aby wiedzieć, że niektóre z tych witryn internetowych umożliwiają pobieranie kart na komputer lub telefon, podczas gdy inne wysyłają e-kartki w Twoim imieniu – po wprowadzeniu adresu e-mail odbiorcy. Jednak często e-maile z tych witryn są uznawane za promocyjne i mogą trafiać do folderu spamu odbiorcy. Upewnij się, że potwierdzasz, że Twój odbiorca otrzymał eCard. Aby tego uniknąć, zawsze możesz pobrać kartę i wysłać ją samodzielnie lub udostępnić kartę w mediach społecznościowych zamiast wysyłać ją pocztą elektroniczną.

Punchbowl: najlepszy dla większości ludzi

punchbowl-send-ecards-header

W Punchbowl znajdziesz eCard na prawie każdą okazję. Karty są pięknie zaprojektowane, a strona internetowa ułatwia znajdowanie i odkrywanie nowych kart. Istnieje wiele kategorii kart, w tym urodziny, festiwale, wesele, profesjonalne, religijne i inne. Karty we wszystkich kategoriach mają niezmiennie przyjemny wygląd.

Przed wysłaniem kartki możesz spersonalizować każdy projekt swoim imieniem lub innym tekstem. Następnie możesz wysłać eCard wszystkim swoim gościom lub zaplanować to na później. Jeśli zainstalujesz aplikacje mobilne, możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push za każdym razem, gdy którykolwiek z Twoich gości potwierdzi swoją obecność – jeśli wyślesz kartkę z funkcją RSVP.

Blue Mountain: Dobre, jeśli chcesz trochę zabawy, animowane kartki

nagłówek bluemountain-send-ecards

Blue Mountain to jedna ze starszych witryn do wysyłania e-kartek, która nadal jest aktualna i kwitnie. Oprócz zwykłych kart Blue Mountain posiada również karty animowane, karty graficzne i kilka innych kart interaktywnych. Jednak nie wszystkie te karty są dostępne za darmo. Po wybraniu karty możesz ją w pewnym stopniu spersonalizować, a następnie wysłać e-mailem lub udostępnić w mediach społecznościowych. Pamiętaj, że niektóre karty można spersonalizować tylko za pomocą wstępnie wybranych nazw.

Witryna działa w modelu freemium, w którym większość e-kartek można wysyłać bezpłatnie, ale inne usługi, takie jak planowanie, ekskluzywne karty, wysyłanie fizycznych kart, a także karty podarunkowe, wymagają subskrypcji. Ich plany zaczynają się od 4,99 USD miesięcznie i możesz dowiedzieć się więcej na temat ich stronę członkostwa.

Pingg: Dobrze, jeśli chcesz mieć bardziej wyraziste projekty

pingg-send-ecards-header

Na Pingg znajdziesz eKartki na urodziny, zaproszenia, święta i wiele innych okazji. Liczba projektów może nie być tak duża, jak niektóre z innych omówionych przez nas opcji, ale każdy projekt jest tworzony przez różnych artystów, co sprawia, że ​​są one nieco bardziej charakterystyczne. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz znaleźć wszystkich projektantów strona ich projektanta.

Ponieważ wszystkie karty na Pingg są tworzone przez projektantów, znajdziesz wiele stylów projektowania do wyboru. Wybierając projekt, będziesz mieć możliwość dostosowania go przed wysłaniem. Projektant używa Adobe Flash, więc upewnij się, że jest on włączony w Twojej przeglądarce. Postępuj zgodnie z instrukcjami w tym artykule, jeśli potrzebujesz pomocy.

Someecards: Dobrze, jeśli lubisz śmieszne karty

someecards-send-ecards-header

Jeśli lubisz wysyłać śmieszne kartki, pokochasz e-kartki z Someecards. Kartki są zabawne głównie w stylu tatusia i używają nowoczesnego, popkulturowego języka. Nie znajdziesz wielu kart na stronie głównej, ponieważ ich witryna internetowa przekształciła się w publikację, a nie tylko w usługę kartową. Aby zobaczyć wszystkie karty, użyj menu, aby przejść do sekcji eKarty lub użyj tego linku.

Opcje udostępniania w witrynie są nieco ograniczone. Gdy znajdziesz kartę, której szukasz, wszystko, co możesz zrobić, to udostępnić ją na Facebooku, e-mailu i innych portalach społecznościowych. Witryna oferowała opcje dostosowywania, ale wygląda na to, że została przerwana. Nie ma również funkcji masowego wysyłania, więc pamiętaj o wyborze karty.

Źródło zdjęcia: gpointstudio/ Shutterstock

x