Najlepsze żarty, gry i pisanki dla Asystenta Google

Asystent Google to potężne narzędzie, które może ułatwić Ci życie na wiele sposobów. Jednak nie chodzi tylko o produktywność i praktyczność. Poniżej znajduje się kilka zabawnych rzeczy, o które możesz poprosić Asystenta Google, aby posłuchał dowcipów, zagrał w gry i znalazł pisanki.

Jak uruchomić Asystenta Google

Te polecenia będą działać na różnych urządzeniach obsługujących Asystenta Google, w tym na iPhone, iPad, Android urządzenia, inteligentne głośniki i inteligentne wyświetlacze. Nie potrzebujesz urządzenia Nest Home ani Google Home – możesz po prostu użyć telefonu lub tabletu.

Aby rozpocząć, po prostu uruchom Asystenta Google i recytuj poniższe polecenia, gdy słuchasz. W przypadku głośników i wyświetlaczy wystarczy powiedzieć „Hej, Google”, aby uruchomić Asystenta.

W systemie Android istnieje wiele sposobów uruchamiania Asystenta Google. Najłatwiej jest powiedzieć „OK, Google” lub „Hej, Google”. Na nowszych urządzeniach możesz uruchomić Asystenta, przesuwając palcem od lewego dolnego lub prawego rogu.

Na iPhonie i iPadzie musisz zainstalować Aplikacja Asystent Google, a następnie uruchom go z ekranu głównego. Po otwarciu aplikacji powiedz „OK, Google” lub dotknij ikony mikrofonu, a Asystent zacznie słuchać.

Kran

Teraz, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do rozrywki. Nie zepsuję ci puenty.

Żarty Asystenta Google

Plik

Możesz poprosić lub powiedzieć następujące konfiguracje żartów, aby uzyskać zabawne odpowiedzi od Google:

Co rośnie, ale nigdy nie spada?
Czy znasz człowieka-babeczkę?
Dlaczego kurczak przeszedł przez ulice?
Kto wypuścił psy?
Jaki jest twój ulubiony deser?
Lubisz ćwiczyć?
Zrób mi kanapkę.

Możesz też poprosić Asystenta Google o opowiedzenie dowcipu. Jest ich mnóstwo w różnych kategoriach. Są szanse, że jeśli poprosisz o żart na określony temat, Google go będzie.

Poniżej znajduje się kilka różnych sposobów zadawania pytań:

Opowiedz mi dowcip.
Opowiedz mi dziecinny żart.
Opowiedz mi żart z taty.
Opowiedz mi żart puk, puk.
Powiedz mi kalambur.

Gry Asystenta Google

Jeśli nie możesz wziąć kolejnego żartu o tacie, są też gry, w które możesz zagrać. Nie wymagają też pobierania żadnych aplikacji, po prostu używasz głosu.

Oto kilka opcji:

Czy czujesz się szczęśliwy ?: Po prostu powiedz „Hej, Google, mam szczęście”, a rozpocznie się gra quizowa. Możesz grać z jedną osobą lub grupą.

Plik

Kryształowa kula: powiedz „Hej, Google Crystal Ball” i na przykład Magiczna ósemka, możesz wtedy zadać pytanie „tak” lub „nie”. Google udzieli wówczas tajemniczej odpowiedzi.

Kryształowa Kula odpowiada na pytanie w Asystencie Google.

Mad Libs: powiedz „Hej, Google, Play Mad Libs”, a Asystent Google poprosi Cię o wybranie kategorii, co możesz zrobić za pomocą głosu lub dotyku. Następnie gra poprowadzi Cię przez wypełnienie luk, a następnie przeczyta ostatnią historię.

Fragment z

Ding Dong Coconut: Jeśli powiesz „Hej, Google, zagraj w Ding Dong Coconut”, możesz zagrać w grę pamięciową, która wymaga kojarzenia słów z dźwiękami. Musisz pamiętać, które słowa pasują do jakich dźwięków, a kolejne są dodawane w miarę postępów w grze.

Gra Ding Dong Coconut w Asystencie Google.

Aby znaleźć więcej gier, po prostu zapoznaj się z Asystentem Google sekcja gier. Jest z czego wybierać, a do gry wymagają tylko urządzenia obsługującego Asystenta Google.

Jajka wielkanocne Asystenta Google

mrożone jajko wielkanocne

Google uwielbia pisanki, a Asystent nie jest wyjątkiem. To nie są tak naprawdę żarty w tradycyjnym sensie, ale niektóre z nich są nadal zabawne.

Zapytaj lub powiedz jedno z poniższych, a zobaczysz, co mamy na myśli:

Czy lubisz iPhone’a?
Lubisz Androida?
Użyj Mocy.
Niech moc będzie z Tobą.
Czy nie brakuje ci szturmowca?
Jestem twoim ojcem.
Mów jak Yoda.
Gdzie na świecie jest Carmen Sandiego?
Otwórz drzwi wnęki na kapsuły.
Czy znasz Hal 9000?
Ile drewna byłby w ręku tartacznym, gdyby tartak mógł wbijać drewno?
Ile dróg musi przejść człowiek?
Gdzie jest Wally?
Kto pierwszy?
Chcesz prawdy?
Jaka jest prędkość lotu nieobciążonej jaskółki?
Być albo nie być?
Lustro, lustro na ścianie, kto jest najpiękniejszy z nich wszystkich?
Czy chcesz zbudować bałwana?
Co masz na myśli mówiąc, że jestem zabawny?
Czy boisz się ciemności?
Dlaczego jesteś, Romeo?
Co byś zrobił dla baru Klondike?
Ile zagrywek potrzeba, aby dostać się do środka Tootsie Pop?
Pokaż mi pieniądze.
Umiesz rapować?
Czy znasz alfabet Morse’a?

Piękno Asystenta Google polega na tym, że może on wiele zrobić. Daliśmy ci dość długą listę poleceń, ale powyższe tylko zarysowuje powierzchnię. Więc eksperymentuj – poproś Google o cokolwiek i zobacz, co mówi. Prawdopodobnie będziesz zaskoczony (i rozbawiony).

x