Najlepsze zestawy Steam Summer Sale 2017

Letnia wyprzedaż Steam jest w pełnym rozkwicie, a do sprzedaży trafiają setki tytułów. Ponieważ nie można kupić wszystkiego, zawęziliśmy listę najlepszych pakietów Steam Summer Sale 2017, które na pewno zechcesz zdobyć w tym roku.

Uwaga: Wspomnimy tylko o rabacie procentowym, ponieważ ceny różnią się w zależności od regionu.

10. Hitman

Stworzony przez niezależne obecnie studio IO Interactive, pierwotnie opublikowane przez EIDOS, a później przez Square Enix, Hitman miał zaszczyt na nowo zdefiniować tajność otwartego świata. Jesteś Agentem 47, zabójcą pracującym dla Międzynarodowej Agencji Kontraktów, który podróżuje po świecie zabijając swoje cele. Masz wybór wykonywania swoich misji, możesz być cichym zabójcą lub szalonym bandytą, to zależy wyłącznie od Ciebie. W rzeczywistości są to dwa pakiety. Najnowsza wersja gry i oryginalna kolekcja.

Zdobądź Hitmana (2016) tutaj (Zniżka 66%)
Pobierz kolekcję Hitman tutaj (84% Zniżki)

9. Tomb Raider

Tomb Raider, również podstawowy element wydawnictwa Eidos, pierwotnie stworzony przez Core, a później przez Cyrstal Dynamics (twórców klasycznej serii Legacy of Kain). Ta gra była prostym pomysłem, brytyjski archeolog / poszukiwacz przygód o imieniu Lara Croft przeszukiwał starożytne grobowce w poszukiwaniu skarbów. Każda gra skupiała się na głębokiej fabule, ciekawej historii, intrygujących łamigłówkach i zabawnej akcji. Żyje i ma się dobrze od swojego powstania w 1993 roku i nadal się rozwija. Seria została ponownie uruchomiona w 2013 roku i wznowiła historię Lary Croft dla następnego pokolenia.

Pobierz Tomb Raider tutaj (Zniżka 68%)

8. BioShock

BioShock to uznana przez krytyków samodzielna seria strzelanek z perspektywy pierwszej osoby, która za każdym razem zaczyna się latarnią morską. To jedna z tych rzadkich serii, która cieszy się zarówno wzlotami, jak i upadkami. Grając w BioShock i BioShock infinite, doświadczysz najlepszej mechaniki i fabuły gry porównywalnej z serią Metal Gear lub Legacy of Kain, a druga część może ci się nie podobać, ale jest częścią pakietu. W miarę rozwoju fabuła przechodzi od zabawnej, przez intensywną, do filozofii na poziomie uniwersyteckim.

Pobierz pakiet BioShock tutaj (75% zniżki)

7. Franczyza Saint’s Row

Saint’s Row można najlepiej opisać jako niedorzeczny hołd dla GTA. Jesteś gangiem zwanym Świętymi. Chcesz przejąć miasto. Ale to nie jest powód, dla którego chcesz grać w tę grę. Chcesz zagrać w tę grę, ponieważ skupia się ona na części „gry”. Dlatego możesz uzyskać dostęp do broni, która wyrzuca rekina z twardej ziemi, pistoletu, który pierwszy dubstepuje, macki, która wyrzuci cel na orbitę, samochodów, które stają się czołgami i wszystkiego, czego chcesz od gry. Cała seria jest fajna i jedna po drugiej przesuwa granice zabawy.

Zdobądź Saints Row IV Game of the Century Edition (75% zniżki)

Wyciągnij Saints Row Gata z piekła (75% zniżki)

6. Wiedźmin

Wiedźmin to dzieło polskiej firmy CD Projekt Red, która startowała z malutkiego stolika na targach E3 2004. Prezentowali prawdziwie otwarty świat przygodowy RPG oparty na serii powieści o tym samym tytule. Dziś są warte ponad 1 miliard dolarów w oparciu o samą tę serię. Wcielasz się w Geralta z Rivii, Wiedźmina, który szuka swojej adoptowanej córki Ciri, ale nie masz obowiązku trzymać się scenariusza. Możesz wędrować dosłownie wszędzie, aw każdym napotkanym mieście będzie coś dla ciebie. Walka toczy się w najlepsze gry, historia jest głęboka, grafika jest wspaniała, a historia bezbłędna.

W tym scenariuszu pakiet nie jest tak opłacalny jak indywidualne zakupy, jak w przypadku Wiedźmina, Wiedźmina 2 i Wiedźmina 3 w tym pakiecie. W sklepie International Wiedźmin 3 bez żadnych DLC jest wart 23,99 $, a Game of Year Edition (wraz z całą zawartością) 24,99 $. Jeśli kupisz pakiet, będziesz musiał zapłacić dodatkowe 17,50 $ za DLC. Jeśli kupujesz indywidualnie, wydajesz dodatkowy 1 USD.

Kup grę Wiedźmin 3 Edycja Roku tutaj (50% zniżki)
Pobierz wersję reżyserską Wiedźmina Edycja Rozszerzona tutaj (85% zniżki)
Pobierz grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona tutaj (85% zniżki)

5. LEGO

Powszechnie przyjmuje się, że filmy nie przekładają się na świetne gry. Jednak LEGO potraktowało to jako wyzwanie i pokonało go kilometrami. Gry LEGO obejmują szereg serii, w tym Władcę Pierścieni, Harry’ego Pottera, Gwiezdne Wojny, DC, Marvel i kilka innych. Mechanika jest nieco podobna, zbierasz walutę LEGO, aby ulepszać / odblokowywać postacie. Być może nigdy nie będzie tak epickich historii, jak te przedstawione w uniwersum LEGO, takich jak wątki fabularne Ligi Sprawiedliwości w Batmanie, Marvel kontra Red Hulk. To zabawna seria, dzięki której naprawdę doceniasz wszystko, co kochamy w grach.

Tych gier nie ma w żadnych pakietach, ale wszystkie warto je mieć. Więc odwiedź ten link i kup dowolne gry, których potrzebujesz. (Zniżka 0-75%)

4. Call of Duty

Call of Duty na przestrzeni lat stało się serią, która bardzo dzieliła. Wystartowali z genialnym pomysłem przedstawienia realistycznej akcji ze znaczącymi historiami z II wojny światowej, a następnie wyjechali z parku z Modern Warfare i zaczęli nadużywać tego pomysłu do tego stopnia, że ​​fani byli zdenerwowani. Jednak Call of Duty to wciąż fajna strzelanka z dużą ilością akcji, klimatycznym dźwiękiem, zawsze ciekawą fabułą.

Pobierz Call of Duty Definitive Collection tutaj (Zniżka 46%)

Zdobądź Call of Duty Complete Zombie Experience tutaj (44% Zniżki)

3. Elder Scrolls

Elder Scrolls jest dla gier RPG tym, czym Ojciec chrzestny jest dla filmów. Nie był to pierwszy tego rodzaju gatunek, ale stał się punktem odniesienia dla gatunku, a jego istotę można zobaczyć w prawie wszystkich współczesnych grach RPG, takich jak Wiedźmin, Dragon Age, Mass Effect i in. Franczyza obejmuje w sumie 5 gier, 6, jeśli liczyć wersję online. Jednak Steam wystawia na sprzedaż tylko 4 z nich, czyli Elder Scrolls III – Morrowind, Elder Scrolls IV – Oblivion i Elder Scrolls V – Skyrim (być może słyszałeś o tym).

Kup pakiet Elder Scrolls tutaj (Zniżka 49%)

2. Zawór

Valve jest powodem, dla którego wszyscy tutaj rozmawiamy o tym wszystkim. Są twórcami Half Life, Portal, Counter Strike i Steam. To samo narzędzie, które nas łączy. Valve umieściło wszystkie swoje gry w jednym pakiecie, który obejmuje niezwykle innowacyjny portal z łamigłówkami, Counter Strike dla wielu graczy, Team Fortress 2 (już darmowy) i serię Half Life.

Pobierz pakiet Valve tutaj (Zniżka 91%)

1. GTA

Jeśli jesteś graczem choćby przez tydzień, usłyszysz o Grand Theft Auto. Grand Theft Auto to seria gier, w której w każdej grze zmierzysz się z innym imperium przestępczym. To gra skupiająca się na prowadzeniu samochodu, z jedną słynną niemożliwą misją i momentami, które stały się kultową częścią popkultury. Ta seria zdefiniowała gatunek otwartego świata, a następnie udoskonalała go z każdą iteracją.

Kup pakiet GTA tutaj (Zniżka 70%)

Pobierz GTA V tutaj (50% zniżki) er

Wyróżnienie

Zestaw Assassins Creed (55% zniżki)

Pakiet Fallout (60% zniżki)

Wojna totalna (Zniżka 66%)