Najpopularniejsze generatory celowników CS: GO

CS: GO lub Counter-Strike: Global Offensive to słynna strzelanka FPS dla wielu graczy.

Jest to czwarta gra z serii Counter-Strike. Gra toczy się przeciwko dwóm drużynom, terrorystom i antyterrorystom. W CS:GO można grać w dziewięciu trybach gry. Jednak najpopularniejszy tryb gry obraca się wokół zespołu terrorystów podkładających bombę, podczas gdy zespół antyterrorystyczny musi ich powstrzymać. CS:GO ma obsługę dobierania graczy, która pozwala graczom grać ze sobą na serwerach w czasie rzeczywistym.

Istnieją również serwery hostowane przez społeczność z trybami gry i niestandardowymi mapami. Jest to kultowa, klasyczna gra, w którą grają wszystkie grupy wiekowe. Łatwo założyć, że większość graczy wie o tej grze wszystko.

Ale czy wiesz o niestandardowych generatorach celowników CS: GO, które mogą poprawić twój cel w CS: GO i pomóc ci przejść przez szeregi?

Porozmawiajmy najpierw trochę o generatorze celowników CS: GO.

Co to jest generator celowników CS:GO?

Domyślny celownik w CS:GO to dynamiczna, masywna, neonowożółta bestia. Jest świetny dla zwykłych graczy i tych, którzy zmierzą się z konkurencyjną strzelanką.

Jednak dzięki niestandardowemu generatorowi celowników CS: GO możesz skonfigurować niestandardowy, który pomoże Ci szybko klikać głowami. Twój celownik automatycznie zmieni rozmiar w oparciu o Twój ruch, postawę lub strzelanie w ustawieniach domyślnych.

W rezultacie może to bardzo utrudnić celność i może oznaczać łatwe zabicie przeciwnika. Nie możesz grać na swoją najlepszą przewagę i umiejętności z chwiejną dokładnością. Zbyt wiele złych strzałów w głowę ostatecznie doprowadzi do frustracji i może zrujnować wrażenia z gry. Dlatego potrzebujesz kreatora celowników CS:GO.

Dlaczego warto korzystać z generatora celowników?

Racjonalnym rozwiązaniem wad domyślnego celownika jest użycie kreatora celowników CS:GO i stworzenie niestandardowego, który poprawi twoją grę i celność. Niestandardowy celownik poprawia celność.

Najlepiej mieć kwadratowy celownik w kolorze, który wyróżnia się na każdym tle i nie pogarsza twojej zdolności widzenia mapy. Możesz wybrać celownik na podstawie stylu, rozmiaru, konturu, odstępu, grubości, alfa, koloru i kropki. Niestandardowy celownik, który ostatecznie wybierzesz, powinien wydobyć z ciebie to, co najlepsze w grze.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych generatorów celowników CS: GO.

Datahost

Datahost jest jednym z najlepszych twórców celowników CS:GO. Miliony użytkowników już z niego skorzystały i stworzyły swoje niestandardowe celowniki. Dathost umieścił również na swoim blogu swoje najpopularniejsze celowniki. Najczęściej wybieranym kolorem jest biały i zielony, używany rozmiar to 2, odstęp celownika jest utrzymywany na poziomie 0 lub ujemnym, a najczęściej wybierana grubość to 1,5, a nie wygląda na nieporęczną.

Wszystkie te istniejące wcześniej specyfikacje dodatkowo ułatwiają pracę dzięki temu narzędziu. Oprócz generatorów celownika, Dathost zapewnia również jedwabiście płynne serwery, łatwą konfigurację, natychmiastową konfigurację, elastyczne ceny i doskonałe wsparcie.

Całkowite CS: GO

Całkowite CS: GO jest uniwersalnym generatorem niestandardowego celownika CS: GO. Dzięki temu narzędziu możesz zobaczyć w czasie rzeczywistym podgląd tego, jak będzie wyglądał Twój celownik w Counter-Strike. Gdy będziesz zadowolony z wyglądu celownika, musisz po prostu skopiować konfigurację do konsoli CS: GO, aby użyć wybranego celownika w grze.

Total CS: GO zapewnia również polecenia celownika dotyczące stylu, rozmiaru, odstępu, grubości, konturu, koloru, wartości alfa, kropki itp. Możesz nawet udostępnić swój celownik znajomym, klikając przycisk „Udostępnij krzyżyk”, który wygeneruje unikalny link do określonej konfiguracji. Możesz także zapisać swój celownik do późniejszego wykorzystania.

CS:GO Pedia

CS:GO Pedia jest powszechnie używanym generatorem celownika. Możesz zmienić ustawienia celownika do swojego wyboru i używać poleceń za pomocą prostego kopiowania i wklejania. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć podstawowej konfiguracji celownika dla koloru i rozmiaru, czy zmienić zaawansowane ustawienia koloru, rozmiaru, stylu, kropki, konturu, grubości, celownika w kształcie litery T, alfa, CS:GO Pedia ułatwi Ci to.

Możesz nawet wybrać najlepszy celownik do strzałów w głowę, korzystając z celowników profesjonalnych graczy. Musisz poszukać najlepszych graczy i zastosować ich konfigurację, i gotowe! To może przenieść Twoją rozgrywkę na wyższy poziom.

Celownik CS:GO

Celownik CS:GO to miejsce, w którym gromadzą się wszystkie ustawienia celownika z profesjonalnych graczy CS: GO. Aby znaleźć ustawienia celownika, musisz przejść do zakładki TEAM na pasku menu. Możesz wprowadzić ustawienia celownika do gry na dwa sposoby – skopiuj do konfiguracji i skopiuj na konsolę. Możesz wyświetlić podgląd zdjęć celownika zrobionych w rozdzielczości 1280×960 (4:3) i rozciągnąć je do rozdzielczości 900×500 (16:9).

Chociaż większość graczy używa 4:3, inni używają rozciągniętych lub czarnych pasków. Dlatego wybiera się rozciągnięcie go, aby łatwiej było zobaczyć celownik. Jeśli chcesz zobaczyć pełny obraz 1280×960, zawsze możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy i otworzyć obraz w nowej karcie lub wypróbować go w grze.

Ustawienia profesjonalne

Ustawienia profesjonalne to narzędzie do generowania celowników, które pozwala dostosować celownik CS: GO. Podobnie jak inni twórcy celowników, ustawienia Pro również pomagają w wyborze własnego celownika. Możesz wybrać styl domyślny, klasyczny lub dynamiczny.

Nie ma problemu z trzymaniem się kolorów podstawowych, ale możesz tworzyć własne. Możesz zmienić ustawienia celownika w grze poprzez „Kopiuj i wklej do konfiguracji lub z konfiguracji do pola tekstowego” lub „Kopiuj i wklej bezpośrednio do konsoli”. Oprócz tego Pro Settings zapewnia również wszystkie polecenia CS: GO, hacki i kody oraz ustawienia i konfigurację słynnych graczy CS: GO pro.

Podsumowanie 💻

CS:GO to bardzo konkurencyjna strzelanka. Gra FPS w dużej mierze opiera się na dobrym celowaniu. Dlatego dobry celownik może poprawić celność i grę. Wybór celownika to kwestia osobistych preferencji. Niektórzy wybierają dynamiczny celownik, podczas gdy inni wybierają zaawansowane ustawienia, które mogą pomóc im poruszać się po szczeblach. Oczywiście żadna funkcja nie sprawi, że z dnia na dzień staniesz się świetnym graczem.

Aby gra była niezmiennie dobra, musisz ćwiczyć celność, zanim pozostawisz ją twórcy celowników CS: GO, który wykona zadanie za Ciebie. Omówione powyżej generatory celowników CS: GO umożliwiają kopiowanie i wklejanie kodów i poleceń bezpośrednio do gry, oszczędzając Ci wpisywania wszystkiego na własną rękę.

Sprawdź niektóre z najlepszych myszy do gier, aby poprawić swoją dokładność.

x