Nakarm swój wewnętrzny maniak science fiction / fantasy za pomocą Blastr na Androida

Udostępnij teraz w social media:

Szukasz sposobów na nakarmienie swojego wewnętrznego maniaka w podróży? Nie szukaj dalej niż oficjalna aplikacja na Androida dla Blastr NBC, spółki zależnej na stronie SyFy, która informuje Cię o wszystkich najnowszych wiadomościach na temat science-fiction, fantasy i nadprzyrodzonych programów telewizyjnych, filmów, komiksów, gier wideo, książek i innych.

Odmiana darmowej aplikacji „geekertainment” na iOS istnieje już od dłuższego czasu i podobnie jak w przypadku większości aplikacji dostępnych na obu platformach, w wersji na Androida brakuje nieco wyglądu interfejsu użytkownika i łatwości obsługi.

Blastr-Latest-News "width =" 324 "height =" 537 "border =" 0 "src =" https://cloud.newsblog.com/wp-content/uploads/2011/05/Blastr-Latest-News. jpg "/><noscript><img style=Kategorie "width =" 324 "height =" 537 "border =" 0 "src =" https://cloud.newsblog.com/wp-content/uploads/2011/05/Categories.jpg "/><noscript><img style=

Czternaście kategorii do wyboru (Menu> Kategorie), filmy (Menu> Wideo), zdjęcia (Menu> Galeria obrazów) oraz artykuły / wiadomości dotyczące twoich ulubionych źródeł geek Rozrywka sprawiają, że Blastr jest niezbędną aplikacją dla fanów nadprzyrodzonych / science fiction / fantasy. Aplikacja oferuje usługę działającą w tle, która pobiera wiadomości w miarę zwiększania prędkości ładowania za każdym razem, gdy aplikacja jest otwierana. Aby włączyć tę funkcję, naciśnij Menu na ekranie głównym aplikacji i wybierz Ustawienia> Wstępne ładowanie w tle.

Galeria "width =" 324 "height =" 537 "border =" 0 "src =" https://cloud.newsblog.com/wp-content/uploads/2011/05/Gallery.jpg "/><noscript><img style=Czytaj historie "width =" 324 "height =" 537 "border =" 0 "src =" https://cloud.newsblog.com/wp-content/uploads/2011/05/Read-stories.jpg "/><noscript><img style=

Aplikacja jest nowa w Android Market i ma kilka błędów tu i tam. Testowaliśmy aplikację na telefonie HTC Desire (z MIUI 1.4.29) i Nexus S (z Androidem 2.3.4). Na obu urządzeniach odtwarzanie wideo z poziomu aplikacji wymusiło zamknięcie.

  Jak wyłączyć przesuwanie, aby wrócić w Chrome na ekranach dotykowych

Możesz pobrać aplikację za darmo z Android Market za pośrednictwem dostarczonego linku lub kodu QR.

Pobierz Blastr na Androida

x