Udostępnij teraz w social media:

Przyjaciele płatają figle znajomym; czasami jest to coś nieszkodliwego, jak rysowanie na twarzy podczas snu. Innym razem jest to coś bardziej ekstremalnego, jak awaria aplikacji Wiadomości na iPhonie. Ta aplikacja jest niezbędna; nie możesz usunąć go z iPhone’a, nawet jeśli używasz iOS 10. Pojawia się nowy błąd, który pozwala komuś zawiesić aplikację Wiadomości. W wyniku tego błędu Twoja aplikacja Wiadomości staje się bezużyteczna. Oto, jak działa błąd i jak możesz go naprawić, jeśli padłeś ofiarą.

Ten błąd został odkryty przez użytkownika YouTubera, vincedes3, który podał kroki, aby go replikować i naprawić problem. Trzeba przyznać, że vincedes3 nie wydaje się tworzyć tego w złym zamiarze. Wygląda na to, że jest to tylko exploit, który został wykryty, a użytkownik znalazł i należycie dostarczył rozwiązanie.

Sprawdź -   Jak zainstalować i używać aplikacji Microsoft Teams na iPada

Nie pokażemy Ci, jak możesz odtworzyć błąd, ale film, do którego link znajduje się na końcu tego posta, zawiera wszystkie szczegóły, jeśli jesteś zainteresowany. Mamy nadzieję, że zainteresowanie jest profesjonalne i nie chcesz dręczyć znajomych, ponieważ rok 2016 był wystarczająco zły.

Ten błąd polega na tym, że wysyłasz swojemu przyjacielowi / ofierze plik kontaktowy. Aplikacja Wiadomości może zapisać plik i dodać go do kontaktów. Jeśli użytkownik iPhone’a miałby otrzymać taki plik, odruchowo stuknąłby go, aby go zapisać. I właśnie wtedy ich aplikacja Wiadomości zostanie zawieszona.

Zakładając, że padłeś ofiarą „ żartu ”, możesz go łatwo naprawić, odwiedzając to połączyć w Safari. To wszystko, co musisz zrobić; po prostu odwiedź łącze i zaakceptuj wyświetloną wiadomość. Będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji Wiadomości.

Sprawdź -   Jak naprawić błędy połączenia z serwerem Among Us?

Zrobimy tu trochę kazania i odradzimy ci robić takie figle swoim przyjaciołom. Aplikacja Wiadomości to niezbędna aplikacja, z której ludzie korzystają codziennie zarówno do przesyłania wiadomości osobistych, jak i służbowych. Rozwiązanie może być dostępne, ale poważnie przeszkadzasz komuś do śmiechu.

via vincedes3