Napraw błąd analizy podczas wprowadzania $ na Androidzie

Udostępnij teraz w social media:

Błąd analizy to jeden z najczęstszych błędów występujących na telefonach z systemem Android. Ten błąd jest wynikiem nieudanej instalacji aplikacji na urządzeniu. Błąd występuje z powodu problemu z analizowaniem, znanego również jako parser .apk. Zwykle podczas instalowania aplikacji ze źródła zewnętrznego zamiast ze Sklepu Google Play może wystąpić błąd. Tak więc, jeśli napotykasz ten sam problem, mamy dla Ciebie doskonały przewodnik, który pomoże Ci naprawić błąd parsowania na wejściu $. Nie tylko to, ale nasz pomocny przewodnik zabierze Cię również w wnikliwą podróż, dzięki której dowiesz się więcej o problemie, przyczynach, które do niego prowadzą, i rodzaju błędów analizy. Dlatego bez dalszych opóźnień zacznijmy od kompetentnych rozwiązań.

Jak naprawić błąd parsowania na wejściu $ na Androidzie?

Jeśli nadal zastanawiasz się nad błędem i chcesz dowiedzieć się o nim więcej, pozwól nam wyrazić to prostymi słowami, błąd analizy jest istotnym błędem, który występuje z powodu konfliktu odczytu i zapisu dla aplikacji na urządzeniu z systemem Android. Jest to spowodowane nieudaną instalacją aplikacji lub próbą zainstalowania aplikacji, która nie została ukończona z powodu przerwy.

Co powoduje błąd analizy?

Teraz, gdy wiesz, co oznacza błąd parsowania, powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz pobrać aplikację, która powoduje błąd, najpierw musisz znaleźć jego główną przyczynę i naprawić ją, aby zakończyć proces instalacji. Przyjrzyjmy się więc krótko niektórym przyczynom błędu:

  • Niezgodność aplikacji z urządzeniem z systemem Android jest pierwszą przyczyną problemu.
  • Instalowany plik aplikacji jest uszkodzony, niekompletny lub uszkodzony.
  • Urządzenie nie ma wymaganych uprawnień do zainstalowania aplikacji.
  • Aplikacje zabezpieczające lub aplikacje antywirusowe na urządzeniu z systemem Android mogą zakłócać lub blokować proces instalacji.
  • Jednym z powodów mogą być również problemy wewnętrzne lub problemy z urządzeniem z Androidem.
  • Błąd może również wystąpić, jeśli w kwestionowanej aplikacji wprowadzono pewne zmiany.

Teraz, gdy masz już dość wiedzy na temat błędu parsowania i jego przyczyn, musisz się zastanawiać, jak naprawić błąd parsowania, a aby odpowiedzieć na to pytanie, poniżej znajdują się niektóre z najbardziej poszukiwanych i skutecznych metod, które mogą ci bardzo pomóc w rozwiązać ten problem, więc sprawdź je i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku.

  Co pokazuje sprawdzenie przeszłości armii amerykańskiej?

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, dlatego przed zmianą jakichkolwiek ustawień upewnij się, że są prawidłowe. Czynności wykonywane w tym przewodniku dotyczą Vivo 1920.

Metoda 1: Zainstaluj ponownie aplikację

Pierwszą i prostą metodą rozwiązania błędu parsowania przy problemie z wejściem $ jest ponowna instalacja aplikacji na urządzeniu z Androidem. Jeśli plik aplikacji, którą próbujesz zainstalować, jest uszkodzony lub niekompletny, ważne jest, aby go odinstalować, a następnie zainstalować ponownie. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik Jak odinstalować lub usunąć aplikacje na telefonie z Androidem. Po odinstalowaniu aplikacji wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować ją ponownie:

1. Stuknij w aplikację Sklep Play na swoim Androidzie.

2. Następnie dotknij paska wyszukiwania i wprowadź nazwę aplikacji.

3. Stuknij w Zainstaluj.

Po ponownym zainstalowaniu aplikacji uruchom ją, aby sprawdzić, czy błąd analizy na wejściu $ został rozwiązany.

Metoda 2: Zaktualizuj system operacyjny Android

Następną metodą, aby rozważyć, czy powyższa metoda nie zadziałała, jest sprawdzenie, czy Twoje urządzenie z Androidem jest zaktualizowane do najnowszej wersji, na wypadek gdyby nie była to aktualizacja urządzenia. Powodem aktualizacji Androida jest to, że jego stara wersja może powodować problemy ze zgodnością z aplikacją, a tym samym powodować błąd analizy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest aktualizacja smartfona. Możesz to zrobić za pomocą naszego przewodnika Jak ręcznie zaktualizować Androida do najnowszej wersji.

Metoda 3: Wyczyść pamięć podręczną sklepu Google Play

Inną prostą metodą, która może pomóc w naprawieniu błędu analizy, jest wyczyszczenie pamięci podręcznej Sklepu Google Play na urządzeniu z Androidem. Gdy pliki pamięci podręcznej gromadzą się, mogą ulec uszkodzeniu i powodować wiele problemów, takich jak błąd analizy. Dlatego wyczyszczenie go jest najlepszym możliwym rozwiązaniem, które można wykonać za pomocą poniższych kroków:

1. Stuknij w Ustawienia na swoim Androidzie.

2. Następnie dotknij Aplikacje i uprawnienia.

3. Wybierz Menedżera aplikacji z podanych opcji.

4. Następnie dotknij Sklep Google Play.

5. Teraz dotknij Przechowywanie.

6. Wybierz Wyczyść pamięć podręczną.

Metoda 4: Zmodyfikuj uprawnienia do instalacji aplikacji

Urządzenia z Androidem są bezpieczne i uniemożliwiają instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Jeśli próbujesz zainstalować aplikację ze źródeł innych niż Sklep Google Play, na przykład pobieranie plików apk, możesz napotkać błąd parsowania na wejściu $. Aby rozwiązać ten problem, musisz włączyć uprawnienia w telefonie z Androidem, aby umożliwić instalowanie aplikacji ze źródeł innych firm.

1. Stuknij w Ustawienia na swoim smartfonie.

  30 lat `` Saper '' (Sudoku z eksplozjami)

2. Następnie dotknij Aplikacje i uprawnienia.

3. Stuknij w Zarządzanie uprawnieniami w nim.

4. Teraz dotknij Zainstaluj nieznane aplikacje.

5. Następnie wybierz przeglądarkę lub aplikację, aby zainstalować nieznane aplikacje.

6. Włącz opcję Zezwalaj na instalowanie nieznanych aplikacji.

Metoda 5: Tymczasowo wyłącz antywirusa Android

Jeśli szukasz innej metody, aby dowiedzieć się, jak naprawić błąd parsowania, jest wyłączenie oprogramowania antywirusowego w systemie, które może blokować proces instalacji ze względów bezpieczeństwa. Tymczasowe wyłączenie programu antywirusowego w smartfonie może pomóc w bezbłędnym zainstalowaniu ulubionej aplikacji, więc wykonaj poniższe czynności:

1. Stuknij w Ustawienia na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Następnie dotknij Aplikacje i uprawnienia i wybierz w nim Menedżera aplikacji.

3. Teraz dotknij oprogramowania antywirusowego.

4. Stuknij Wymuś zatrzymanie, aby tymczasowo wyłączyć aplikację.

Teraz, gdy aplikacja jest wyłączona, kontynuuj proces instalacji i sprawdź, czy błąd został rozwiązany.

Metoda 6: Włącz debugowanie USB

Debugowanie pomaga usunąć błędy z oprogramowania lub sprzętu z systemu, a włączenie debugowania USB pomogło wielu użytkownikom Androida pozbyć się błędu analizy. Można to zrobić bez podłączania telefonu do komputera i po prostu uzyskując dostęp do ustawień telefonu z systemem Android.

1. Stuknij w Ustawienia Androida.

2. Teraz dotknij Zarządzanie systemem i wybierz Informacje o telefonie.

3. Dotknij siedem razy wersji oprogramowania.

4. Teraz wróć do zarządzania systemem i dotknij opcji programisty.

5. Włącz debugowanie USB.

6. Wybierz OK, aby potwierdzić.

Metoda 7: Usuń uszkodzone pliki

Inną metodą, aby dowiedzieć się, jak naprawić błąd analizy, jest usunięcie uszkodzonego pliku. Uszkodzone pliki .apk aplikacji, które po zainstalowaniu na telefonie z systemem Android powodują błąd parsowania. Również przyczyny techniczne mogą spowodować uszkodzenie plików .apk. Takie pliki należy usunąć z urządzenia, aby rozwiązać problem.

1. Przejdź do przeglądarki na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami.

3. Wybierz Pobrane.

4. Teraz zlokalizuj zainstalowany plik .apk i dotknij znajdującej się obok niego ikony z trzema kropkami.

5. Stuknij w Usuń.

Po usunięciu uszkodzonego pliku zainstaluj aplikację ponownie, aby sprawdzić, czy błąd został rozwiązany.

Metoda 8: Sprawdź zgodność aplikacji

Jeśli nadal otrzymujesz błąd parsowania na wejściu $ na swoim urządzeniu, musisz sprawdzić zgodność aplikacji z urządzeniem. Aktualizacja urządzenia z Androidem nie jest jedynym rozwiązaniem, musisz również sprawdzić, czy aplikacja, którą próbujesz zainstalować, jest w najnowszej wersji, jeśli nie, to zainstaluj aplikację z zaufanego źródła lub Sklepu Google Play, aby uniknąć takiego problemu. Aby dowiedzieć się więcej o plikach .apk i ich instalacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem Co to jest plik APK i jak zainstalować plik .apk?

Metoda 9: Wykonaj reset do ustawień fabrycznych

Resetowanie do ustawień fabrycznych Androida to kolejna metoda i ostatnia w swoim rodzaju, aby rozwiązać błąd analizy. Zresetowanie telefonu z Androidem pomaga w radzeniu sobie z drobnymi problemami i niedogodnościami, takimi jak zamrażanie i problemy z błędami. Po tym wszystkim, jeśli nadal zmagasz się z błędem, możesz spróbować zresetować urządzenie, aby znaleźć rozwiązanie. Ale zanim zresetujesz, zrób kopię zapasową wszystkich danych na swoim urządzeniu. Możesz sprawdzić nasz przewodnik Jak zresetować telefon z Androidem, aby uzyskać więcej informacji.

  Jak włączyć wykrywanie mycia rąk w Apple Watch

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Co oznacza parsowanie?

Odp. Parsowanie to proces analizowania danych, a następnie konwertowania ich na użyteczne dane innego typu. Parsowanie w Androidach jest częstym zjawiskiem, które pomaga uczynić tekst zrozumiałym.

Q2. Dlaczego występuje parsowanie?

Odp. Błąd analizy występuje, gdy plik nie jest w pełni zainstalowany, jest uszkodzony, uszkodzony, któremu odmówiono pozwolenia na pobranie lub jest niezgodny z urządzeniem.

Q3. Jaki jest cel uprawnień aplikacji?

Odp. Uprawnienia aplikacji pomagają aplikacjom uzyskać dostęp do sterowania urządzeniem. Te elementy sterujące obejmują kamerę, wiadomości, mikrofon, zdjęcia i inne. Jeśli uprawnienia aplikacji są włączone w telefonie, aplikacja z uprawnieniami może uzyskać dostęp do poufnych danych.

Q4. Czy można zresetować uprawnienia aplikacji?

Odp. Tak, uprawnienia aplikacji można zresetować przy użyciu tej samej metody, która służy do ich włączania. Aby uzyskać dokładniejsze informacje, sprawdź metodę 4 podaną powyżej.

P5. Czy usunięcie aplikacji powoduje usunięcie wszystkich jej danych?

Odp. Tak, usunięcie aplikacji powoduje usunięcie wszystkich jej danych. Przed usunięciem aplikacji zrób kopię zapasową wszystkich danych, których możesz potrzebować.

***

Urządzenia z systemem Android są łatwe w obsłudze, przyjazne dla użytkownika i idealne do pobierania i używania wybranych aplikacji. Ale instalowanie tych plików .apk aplikacji może być kłopotliwe, zwłaszcza gdy na smartfonie występują błędy, takie jak błąd analizy. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł ci rozwiązać problem błędu parsowania na wejściu $ i byłeś w stanie dowiedzieć się, co oznacza błąd parsowania. Daj nam znać, która z metod okazała się najbardziej pomocna i zapewnij szybką naprawę. Aby uzyskać sugestie i pytania dotyczące tematu, upuść komentarz poniżej.

x