Napraw błąd Fate Grand Order 43 na Androidzie

Fate Grand Order to japońska turowa gra free-to-play dla użytkowników Androida i iOS. Jest to jedna z popularnych gier, które można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Play. Jego popularność nie ogranicza się do Japonii, od krajów zachodnich po azjatyckie, zyskała sporą rzeszę fanów. Główną atrakcją gry jest rola Mistrza, którą gracz przystosowuje do przywoływania i wydawania poleceń Sługom. Ta gra fabularna ma wszystko, czego wymaga gra, aby przyciągnąć uwagę gracza, od bohaterskich duchów i walki z wrogami po rozwiązywanie tajemnic. Choć gra jest bardzo przyjemna, nie jest pozbawiona drobnych błędów. Błąd Fate Grand Order 43 to naprawdę częsty problem, który zwykle występuje podczas uruchamiania lub uruchamiania gry na telefonie. Jeśli jesteś osobą zajmującą się tym samym problemem, mamy dla Ciebie doskonały przewodnik, który pomoże Ci rozwiązać problem za pomocą kilku prostych rozwiązań. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się o naprawie błędu 43 Fate Grand Order.

Jak naprawić błąd Fate Grand Order 43 na Androidzie?

Zanim przejdziemy do naprawy błędu 43 Fate Grand Order, ważne jest, aby znać przyczynę, która zwykle powoduje tę irytację. Błąd pojawia się podczas uruchamiania gry na urządzeniu mobilnym. Jeśli debugowanie USB jest włączone dla Twojego urządzenia mobilnego w opcjach programisty, gra może wyświetlać błąd 43. Inne powody, które mogą być przyczyną tego problemu, są wymienione poniżej:

  • Tymczasowe problemy z ładowaniem.
  • Nieaktualna wersja oprogramowania telefonu.
  • Nieaktualna wersja Wielkiego Zakonu Fate.
  • Wyłączone opcje programisty.

Podobnie jak w przypadku każdej innej gry mobilnej, podczas grania w Fate Grand Order często zdarzają się usterki i błędy. Te problemy są dość powszechne i łatwe do rozwiązania. Zebraliśmy optymalne rozwiązania dla błędu 43, które pomogą Ci z łatwością rozwiązać problem.

Uwaga: telefony komórkowe z Androidem nie mają tej samej opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, dlatego przed zmianą jakichkolwiek ustawień upewnij się, że są prawidłowe. Poniższe kroki są wykonywane na smartfonie Vivo 1920.

Metoda 1: Uruchom ponownie grę

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie rozwiązywania błędu Fate Grand Order 43 jest ponowne uruchomienie gry. Po prostu zamknięcie gry i innych aplikacji na urządzeniu mobilnym, a następnie ponowne uruchomienie gry wydawało się rozwiązać problem dla wielu użytkowników. Spróbuj więc wykonać poniższe czynności, aby ponownie uruchomić grę na swoim telefonie.

1. Otwórz menu ostatnich aplikacji, dotykając trzech pionowych linii na ekranie telefonu.

2. Stuknij ikonę krzyżyka, aby zamknąć wszystkie uruchomione aplikacje.

3. Teraz dotknij Fate / GO, aby ponownie uruchomić go na swoim urządzeniu.

Metoda 2: Zaktualizuj system operacyjny Android

Jeśli Twój smartfon działa na nieaktualnej wersji oprogramowania, może to zakłócać działanie najnowszego oprogramowania gry i ostatecznie spowodować błąd 43. Dlatego ważne jest, aby oprogramowanie telefonu było zawsze aktualizowane, aby uniknąć takich problemów. Możesz uzyskać pomoc w naszym przewodniku Jak ręcznie zaktualizować Androida do najnowszej wersji, aby uzyskać szybką poprawkę błędu 43 Fate Grand Order.

Metoda 3: Zaktualizuj wielki porządek losu

Oprócz aktualizacji oprogramowania urządzenia ważne jest również sprawdzenie aktualizacji gry. Jeśli korzystasz ze starszej wersji gry, najprawdopodobniej na Twoim urządzeniu pojawi się błąd 43. Ponieważ Fate Grand Order jest dostępny do pobrania od Sklep Google Playupewnij się, że pobrałeś z niego najnowszą wersję.

Uwaga: Fate Grand Order nie jest dostępny do pobrania w Sklepie Play w Indiach.

1. Otwórz aplikację Sklep Play na swoim Androidzie.

2. Teraz dotknij ikony alfabetu u góry.

3. Następnie dotknij Zarządzaj aplikacjami i urządzeniem.

4. Otwórz opcję Dostępne aktualizacje.

5. Znajdź aplikację Fate/Grand Order i dotknij Aktualizuj.

Metoda 4: Włącz opcje programisty

Jeśli aktualizacja oprogramowania i aplikacji nie pomogła, a nadal zastanawiasz się, jak naprawić Fate Grand Order, musisz sprawdzić opcje programisty na swoim urządzeniu. Telefony z Androidem mają wbudowaną ukrytą opcję menu znaną jako opcje programisty. Pomaga w wykonywaniu różnych funkcji, takich jak debugowanie USB, monitorowanie użycia procesora i inne. Jeśli korzystasz z gier takich jak Fate Grand Order na swoim urządzeniu, ważne jest, aby włączyć tę opcję, aby przyspieszyć animacje w telefonie. Aby włączyć tę ukrytą funkcję, możesz skorzystać z pomocy naszego przewodnika Włącz lub wyłącz opcje programisty na telefonie z Androidem.

Metoda 5: Wyłącz debugowanie USB

Następną metodą rozwiązania błędu 43 Fate Grand Order jest wyłączenie debugowania USB w opcjach programisty. Jedną z funkcji bezpieczeństwa Fate Grand Order jest zapewnienie, że nie działają żadne włamania osób trzecich. Te hacki są zwykle aktywne, gdy debugowanie USB jest włączone na urządzeniu z Androidem. Dlatego aby uruchomić grę bez błędu 43 należy koniecznie wyłączyć tę opcję, co można zrobić za pomocą następujących kroków:

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim smartfonie.

2. Teraz dotknij Zarządzanie systemem.

3. Przewiń w dół i dotknij Opcje programisty.

4. W opcjach programisty przejdź do sekcji Debugowanie i wyłącz debugowanie USB.

Po wykonaniu kroków uruchom Fate Grand Order na swoim urządzeniu i sprawdź, czy błąd 43 został naprawiony.

Metoda 6: Ponownie zainstaluj Fate Grand Order

Możliwe jest nie uzyskanie pożądanych rezultatów, wykonując wszystkie wymienione powyżej metody w rozwiązywaniu błędu Fate Grand Order 43 na telefonie z Androidem. Jeśli tak jest, nie trać nadziei, możesz spróbować ponownie zainstalować grę w ostateczności, aby rozwiązać ten problem. Ponowna instalacja Fate Grand Order pomaga w naprawie wszystkich usterek, błędów, problemów w grze i drobnych problemów, które mogą spowodować wspomniany błąd. Ale zanim to zrobisz, odinstaluj grę ze swojego smartfona. Sprawdź następujące kroki, aby ponownie zainstalować Fate/GO:

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Następnie dotknij Aplikacje i uprawnienia w nim.

3. Teraz wybierz Menedżer aplikacji.

4. Zlokalizuj Fate/GO z listy i dotknij go, aby otworzyć.

5. Wybierz Odinstaluj w Informacje o aplikacji.

6. Potwierdź dezinstalację, dotykając OK.

7. Po odinstalowaniu gry otwórz Sklep Play.

8. Wyszukaj w nim grę Fate/Grand Order i wybierz Zainstaluj.

Po uruchomieniu gry sprawdź, czy błąd 43 został naprawiony po nowej instalacji.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy mogę uruchomić Fate Grand Order na moim telefonie?

Odp. Smartfony lub tablety z systemem Android 4.1 lub nowszym oraz 2 GB pamięci RAM lub więcej są kompatybilne z Fate Grand Order.

Q2. Czy mogę grać w Fate Grand Order offline?

Odp. Nie, do uruchomienia Fate Grand Order potrzebne jest połączenie internetowe.

Q3. Czy Fate/GO jest kompatybilny z Androidem 11?

Odp. Fate/GO nie jest obsługiwany lub w 100% kompatybilny z urządzeniami z systemem Android w wersji 11 lub iOS w wersji 14.

Q4. Czy mogę odzyskać moje konto Fate/GO?

Odp. Tak, możesz odzyskać swoje konto Fate/GO, korzystając z formularza odzyskiwania lub wysyłając e-mail na adres Wsparcie Fate/GO.

P5. Czy Fate/GO JP jest dostępny do gry w języku angielskim?

Odp. Fate/GO JP nie jest dostępny w żadnym innym języku niż japoński. Jeśli jesteś obcokrajowcem grającym w tę grę, musisz zadowolić się językiem japońskim w grze.

***

Mamy nadzieję, że nasz poradnik skutecznie pomógł wam z błędem 43 Fate Grand Order i udało wam się naprawić problem braku możliwości uruchomienia gry za pomocą powyższych metod. Daj nam znać o swoich sugestiach lub zapytaniach, jeśli takie istnieją, pozostawiając je w sekcji komentarzy poniżej.