Napraw błąd logowania do konsoli Xbox 0x87dd0006 (pełny samouczek)

Xbox Live jest usługą i jak każda inna usługa ma problemy. Niestety jest to rodzaj usługi, która nie może być niedostępna zbyt długo, ponieważ jeśli problemy z nią będą się utrzymywać, użytkownicy nie będą mogli grać w gry. Nie jest to łatwy problem, zdecydowanie wymagający szybkiego rozwiązania – oto nasza odpowiedź na pytanie, co mogę zrobić, aby naprawić błąd logowania na Xbox 0x87dd0006?

Błędy logowania do konsoli Xbox

Xbox Live to usługa, a do korzystania z niej potrzebujesz konta Xbox Live. Ta usługa jest używana na konsoli Xbox, ale także w systemie Windows 10.

Ten post skupia się na błędzie logowania do konsoli Xbox 0x87dd0006, który widzisz na konsoli Xbox i nie rejestruje błędów w aplikacji Xbox na Windows 10.

1. Sprawdź status usługi

Xbox live to usługa używana przez całą dobę na całym świecie. Jeśli usługa jest niedostępna, z jakiegokolwiek powodu nie będziesz mógł się zalogować i może pojawić się błąd 0x87dd0006. Aby sprawdzić, czy sama usługa powoduje problemy z logowaniem, odwiedź stronę stanu Xbox Live. Jeśli usługa jest wyłączona, strona stanu powie tyle samo.

Możesz odwiedź stronę stanu usługi tutaj. Jeśli usługa nie działa, Microsoft będzie musiał to naprawić. Nic nie możesz zrobić, aby przyspieszyć naprawę.

2. Uruchom cykl zasilania

Jeśli usługa Xbox Live jest uruchomiona, spróbuj ponownie uruchomić router i konsolę Xbox.

Znajdź przycisk zasilania na routerze. Naciśnij i przytrzymaj przez dziesięć sekund, a następnie zwolnij. Naciśnij ponownie, aby włączyć router. Na konsoli Xbox naciśnij i przytrzymaj przycisk Xbox przez dziesięć sekund, a następnie zwolnij go. Poczekaj kolejne dziesięć sekund, a następnie ponownie naciśnij przycisk, aby włączyć konsolę. Spróbuj się zalogować.

3. Włącz logowanie offline

Jeśli nie próbujesz skonfigurować konsoli Xbox, tj. Została ona już skonfigurowana, ale nie możesz się zalogować, możesz włączyć tryb offline i grać w pobrane gry.

Na kontrolerze naciśnij przycisk Xbox. Przejdź do Profil i system> Ustawienia> Ogólne> Personalizacja> Mój domowy Xbox. Wybierz „Ustaw to jako moją domową konsolę Xbox”. Naciśnij ponownie przycisk Xbox. Przejdź do Profil i system> Ustawienia> Ogólne> Ustawienia sieciowe. Wybierz „Przejdź do trybu offline”.

4. Sprawdź informacje rozliczeniowe

Jeśli informacje rozliczeniowe są nieprawidłowe lub wymagają aktualizacji, może pojawić się błąd 0x87dd0006.

Naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze. Przejdź do Profil i system> Ustawienia> Konto> Płatność i fakturowanie> Edytuj informacje. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zaktualizuj informacje rozliczeniowe. Sprawdź adres rozliczeniowy, a także wszystkie zapisane karty.

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu / zaktualizować informacji rozliczeniowych na konsoli Xbox, możesz zaktualizować je z komputera stacjonarnego.

Odwiedzić Witryna Microsoft. Zaloguj się za pomocą konta Xbox Live. Kliknij Opcje płatności na pasku u góry i sprawdź informacje rozliczeniowe.

5. Wyłącz VPN

Jeśli używasz VPN z Xbox, może to oznaczać awarię usługi lub może uniemożliwić połączenie się z usługą. Spróbuj go wyłączyć, a następnie zaloguj się.

Uruchom grę z dysku

Jeśli masz dysk z grą, a konsola Xbox ma miejsce na płytę, spróbuj zagrać w grę z płyty. Graj przez kilka minut, a następnie spróbuj się zalogować.

6. Usuń i dodaj swój profil

Podobnie jak konto użytkownika w stacjonarnym systemie operacyjnym może zostać uszkodzone, to samo może się zdarzyć z profilem na Xbox. Może to uniemożliwić użytkownikom logowanie się.

Naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze. Przejdź do Ustawienia> Konto> Usuń konta. Wybierz swój profil i usuń go. Aby ponownie dodać konto, kliknij przycisk Xbox na kontrolerze. Przejdź do karty Zaloguj się i zaloguj się za pomocą swojego konta.

7. Zaktualizuj kontroler

Spróbuj zaktualizować kontroler. Upewnij się, że jest naładowany i że urządzenie jest zatwierdzone do użytku z Xbox. Oficjalne kontrolery działają najlepiej, ale możesz także używać innych kontrolerów innych niż Xbox.

Naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze. Przejdź do System> Ustawienia> Urządzenia i streaming> Akcesoria. Wybierz kontroler. Kliknij Informacje o urządzeniu> Wersja oprogramowania układowego. Kliknij Aktualizuj teraz. Po zaktualizowaniu kontrolera spróbuj zalogować się ponownie.

8. Zaktualizuj konsolę Xbox

Xbox, podobnie jak wszystkie inne urządzenia, obsługuje system operacyjny, który od czasu do czasu aktualizuje się. Spróbuj zaktualizować konsolę Xbox, aby sprawdzić, czy błąd logowania zniknie.

Aby zaktualizować Xbox,

Naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze. Przejdź do Ustawienia> System> Aktualizacje i pobieranie. Jeśli aktualizacja jest dostępna, następny panel pokaże tyle samo. Wybierz i zainstaluj. Po zainstalowaniu aktualizacji spróbuj zalogować się ponownie.

Błąd logowania 0x87dd0006: Wniosek

W Xbox Live występowały pewne problemy ze stabilnością, ale usługa znacznie się poprawiła na przestrzeni lat. Jest o wiele bardziej stabilny niż kiedyś – czego należy się spodziewać.

Dobra wiadomość: można to naprawić

Choć jest tak stabilny, od czasu do czasu będziesz miał kłopoty. Jedyną różnicą jest to, że błędy są znacznie łatwiejsze do rozwiązania, ponieważ sama usługa jest znacznie mniej prawdopodobna.

newsblog.pl

newsblog.pl