Napraw błąd pobierania Twitch Leecher

Twitch to jedna z najbardziej poszukiwanych platform wśród graczy. Ta aplikacja do przesyłania strumieniowego na żywo została stworzona specjalnie z myślą o kulturze gier, w której umożliwia użytkownikom udostępnianie, przesyłanie strumieniowe i angażowanie treści z innymi graczami. Tutaj można znaleźć dowolne gry wideo związane z transmisjami na żywo, filmy z reakcjami i wiele innych. Przy tak pełnej spirali rozrywki ludzie często pobierają takie treści z Twitcha. Właśnie tam pojawia się pijawka Twitcha. Nierzadko zdarza się, że masz problemy z pobieraniem treści za pośrednictwem Twitcha. Jednym z takich niedawnych błędów zgłaszanych przez wielu użytkowników jest napotkanie kodów błędów podczas próby pobierania filmów w pijawce Twitcha. W tym artykule dowiesz się, jak naprawić błąd pijawki Twitcha lub Wystąpił nieoczekiwany błąd.

Jak naprawić błąd pobierania Twitch Leecher

Twitch leecher to oprogramowanie typu open source, które pomaga pobierać filmy z aplikacji Twitch. Jego przyjazny interfejs oferuje kilka łatwych sposobów na lokalizowanie i pobieranie filmów z dowolnego miejsca. Kiedy uruchomisz pijawkę Twitcha, znajdziesz przycisk wyszukiwania. Po kliknięciu ikony pojawi się pasek wyszukiwania, w którym możesz znaleźć to, czego szukasz. Wszystko, co musisz zrobić, to wkleić link do filmu lub nazwę użytkownika nadawcy w pasku wyszukiwania, który z kolei wyświetla wiele filmów. Wybranie tego, który chcesz, natychmiast rozpoczyna proces pobierania.

Teraz przyjrzyjmy się przyczynom, które mogą być przyczyną błędu pobierania pijawki Twitcha.

  • Problem z infrastrukturą wewnętrzną – czasami pojawia się błąd leechera Twitcha, jeśli cała infrastruktura nie działa, co już raz się zdarzyło. Jeśli taki jest scenariusz, musisz poczekać, aż sam się rozwiąże, ponieważ są one całkowicie poza naszą kontrolą.

  • Nieaktualna wersja leechera Twitcha – Kiedy problem z infrastrukturą wystąpił wcześniej, zaszyfrował funkcję pobierania aplikacji Twitch leecher. Jeśli tak jest, jest bardzo prawdopodobne, że wersja pijawki Twittera, której używasz, może wyświetlić błąd pobierania pijawki Twitcha. Dlatego upewnij się, że sprawdziłeś i wykonałeś aktualizację leecher Twitch.

Mam nadzieję, że do tej pory zrozumiałeś przyczynę stojącą za Twitchem, w którym wystąpił nieoczekiwany błąd. Dlatego, aby go rozwiązać, zapoznaj się z listą metod podaną poniżej.

Metoda 1: Zainstaluj najnowszą wersję Twitch Leecher

Twitter Leecher to oprogramowanie typu open source stworzone przez niezależnego programistę. Wykonuje określony proces przepływu pracy i zarządza pobieraniem treści na platformie Twitch. Jeśli jednak Twitch przejdzie pewne zmiany, może na jakiś czas przerwać program leecher, który musi zostać rozwiązany przez programistę.

  • Jeśli chodzi o ten projekt, programista Twitch leecher aktywnie uczestniczy w usuwaniu istniejących błędów i błędów oraz wydaje najnowszą wersję, naprawiając problem.
  • Dlatego upewnij się, że korzystasz z aplikacji w najnowszej zaktualizowanej wersji.

Jeśli używasz przestarzałego modelu, wykonaj poniższe czynności i wykonaj aktualizację leecher Twitch.

1. Naciśnij klawisz Windows i wpisz panel sterowania, a następnie kliknij Otwórz, aby uruchomić aplikację Panel sterowania.

2. Ustaw Wyświetl według > Kategoria, a następnie wybierz ustawienie Programy.

3. Kliknij Odinstaluj program w sekcji Programy i funkcje.

4. Na stronie Programy i funkcje znajdź nieaktualną wersję Twitter Leecher, której używasz. Kliknij prawym przyciskiem myszy odpowiedni program i kliknij Odinstaluj, jak pokazano.

5. Aby rozpocząć proces dezinstalacji, wybierz przycisk Odinstaluj w oknie potwierdzenia przez Twitter Leecher.

6. Po pomyślnym zakończeniu dezinstalacji kliknij przycisk Zakończ, aby wyjść z Kreatora instalacji.

Aby ponownie zainstalować najnowszą wersję leechera Twitcha, postępuj zgodnie z instrukcjami.

7. Przejdź do repozytorium Twitch Leecher GitHub i znajdź nową wersję, która zwykle zawiera tag Najnowsze. Tutaj kliknij link, aby pobrać plik instalacyjny.

Uwaga: TwitchLeecher_2.0.7.exe to plik używany tutaj, ponieważ jest to najnowsza dostępna wersja.

8. Pobranie pliku wykonywalnego zajmuje kilka minut. Po pobraniu kliknij dwukrotnie podświetlony plik instalacyjny, aby uruchomić instalację.

9. Teraz pojawi się wyskakujące okienko UAC (Monit o koncie użytkownika). Kliknij Tak, aby przyznać dostęp administratora.

10. Kliknij przycisk Dalej, aby rozpocząć wykonywanie najnowszego pliku instalacyjnego Twitch Leecher.

11. Tutaj zaznacz Akceptuję warunki powyższej Umowy Licencyjnej i kliknij Dalej, aby kontynuować proces.

12. Wybierz żądany folder, w którym chcesz zainstalować najnowszy plik instalacyjny Twitch Leecher i kliknij Dalej.

Uwaga: W przypadku folderu instalacyjnego Twitch Leecher 2.0.7 wymagane jest co najmniej 325 MB miejsca na dysku. Upewnij się, że osiągnięto docelową pamięć masową. Jeśli nie, kliknij przycisk Przeglądaj i wybierz inną lokalizację, aby zapisać folder instalacyjny.

13. Aby zakończyć instalację, kliknij Zainstaluj.

14. Po pomyślnym zainstalowaniu najnowszej wersji programu Twitch Leecher wybierz przycisk Zakończ, aby wyjść z kreatora konfiguracji.

Na koniec uruchom zaktualizowaną wersję leechera Twitcha i spróbuj pobrać film. Tutaj sprawdź, czy możesz go pobrać bez problemu.

Jeśli ta metoda się sprawdziła, to jest dobrze i dobrze. Jeśli nie, przejdź do nadchodzącej metody.

Metoda 2: Upadek infrastruktury

Pamiętaj, że wystąpienie błędu pobierania pijawki Twitcha nie jest niczym nowym. Jeśli żadne inne rozwiązanie nie zadziałało, to nic nie możesz zrobić. Dzieje się tak, ponieważ ta instancja wystąpiła wielokrotnie wcześniej, a możliwość samodzielnego rozwiązania tego problemu jest poza naszym zakresem, jeśli przyczyną tego jest infrastruktura.

Infrastruktura, a także łącze parowe ulegają awarii, jeśli nastąpi jakakolwiek zmiana w architekturze Twitcha, która w rzeczywistości wpływa na program do pobierania innych firm, taki jak pijawka Twitcha. Dlatego konieczne jest odpowiednie zmodyfikowanie obecnej działającej wersji leecher Twitch w odniesieniu do aplikacji Twitch.

Trzeba poczekać, aż ta sytuacja zostanie rozwiązana przez dewelopera. Dlatego zaleca się odczekanie kilku godzin. Następnie uruchom po pewnym czasie Twitch leecher i sprawdź, czy Twitch nieoczekiwany błąd został naprawiony. Jeśli błąd pobierania pijawki Twitcha istnieje, jedyną dostępną opcją jest użycie alternatywnego oprogramowania do pobierania innej firmy do pobierania filmów.

Metoda 3: Użyj programu do pobierania innej firmy

Jeśli czekałeś wystarczająco długo na przywrócenie Twitcha i nie masz cierpliwości, aby kontynuować, możesz rozważyć alternatywne oprogramowanie do pobierania filmów za pośrednictwem Twitcha. Należy jednak pamiętać, że większość takiego oprogramowania do pobierania stron trzecich jest tworzona przez niezależnych programistów. Tak więc, jeśli aplikacja Twitch przejdzie poważną zmianę, wyeliminuje każdy taki downloader, ponieważ wszystkie używają podobnej metody.

Niemniej jednak nie zaszkodzi wypróbować inne opcje pobierania. Jeśli masz szczęście, może się udać. Oto lista innych aplikacji, które umożliwiają pobieranie różnych treści za pośrednictwem Twitcha.

1. Pobieranie wideo 4K

4K Video Downloader to bezpłatne narzędzie opracowane w celu łatwiejszego pobierania wysokiej jakości filmów z YouTube. Dziś strona jest bardzo rozwinięta i oferuje wiele wbudowanych funkcji, takich jak napisy, efekty 3D itp.

2. UnTwitch

UnTwitch to powszechnie znana witryna używana przez ludzi do pobierania krótkich treści ze streamera Twitcha. Ta strona jest bardzo przyjazna dla użytkownika i pozwala wybrać wymaganą rozdzielczość wideo do pobrania zgodnie z potrzebami.

3. Savieo

Savieo to jedna z najłatwiejszych dostępnych obecnie stron internetowych do pobierania różnych treści z Twitcha. Ta witryna działa jako najlepsza alternatywa do tworzenia zapasowych filmów.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy Twitch Leecher jest legalny?

Odp. Tak, pijawka Twitcha to legalny i bezpieczny program. To oprogramowanie to fantastyczny wybór do pobierania filmów do oglądania w trybie offline. Są dobrze znane ze swojej niezawodności. Działa szybko i głównie do celów tworzenia kopii zapasowych.

Q2. Czy Twitch leecher jest kompatybilny z telefonem komórkowym?

Odp. Niestety, Twitch leecher nie działa na twoich telefonach komórkowych. Jest kompatybilny tylko z Windows 10/8/7.

***

Daj nam znać, która metoda zadziałała, aby naprawić błąd pobierania pijawki Twitcha. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie wszelkich sugestii lub zapytań za pośrednictwem sekcji komentarzy podanej poniżej.