Napraw brak dostępnych danych na temat polubień na Facebooku

Facebook jest znany jako pionier wśród platform mediów społecznościowych. Przez lata był zmieniany i aktualizowany, odkąd został uruchomiony w 2004 roku. Wielu użytkowników boryka się z tym problemem, że Facebook nie pokazuje upodobań innych użytkowników w swoich postach na Facebooku. Strona pokazuje, że Facebook nie lubi żadnych dostępnych danych. Możliwą przyczyną problemu może być awaria Facebooka lub tymczasowa usterka. W tym przewodniku poznamy brak dostępnych danych na temat problemów z grupami na Facebooku.

Jak naprawić brak dostępnych danych na polubieniach na Facebooku

Kontynuuj czytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach problemu braku dostępnych danych na temat błędu wyświetleń FB.

Co Facebook mówi „nie” dostępnym środkom związanym z danymi?

Gdy użytkownicy klikają polubienia, komentarze lub chcą zobaczyć coś na Facebooku, oznacza to, że nie ma dostępnych danych. Użytkownicy zgłaszali, że po dotknięciu przycisku polubienia lub komentarza dla dowolnego postu nie są w stanie nic zobaczyć i otrzymują komunikat o błędzie brak dostępnych danych. Może to być widoczne na obu postach, niezależnie od tego, czy są to Twoje, czy posty znajomych.

Brak dostępnych danych na temat błędu wyświetleń na Fb

Za każdym razem, gdy ktoś próbuje dotknąć wyświetleń dowolnego posta wideo i nie może zobaczyć danych związanych z filmami, otrzymuje komunikat o błędzie Brak danych o wyświetleniach na Fb. Przyczyną tego jest kilka niedociągnięć lub błędów w aplikacji Facebooka. Aktualizując aplikację, usuwając pamięć podręczną lub odwiedzając stronę na Facebooku, możesz rozwiązać problem.

Brak dostępnych danych Błąd grupy na Facebooku

Błąd Brak dostępnych danych może również napotkać użytkownicy grup na Facebooku, uniemożliwiając im przeglądanie członków lub jakichkolwiek innych informacji związanych z grupą. Ten problem jest spowodowany błędem w aplikacji Facebook, który można rozwiązać, czyszcząc pamięć podręczną, aktualizując aplikację lub odwiedzając witrynę Facebook.

Sposoby naprawy błędu braku dostępnych danych na Facebooku

To bardzo irytujące, jeśli nie widzisz polubień pod swoim postem, jednak dowiadujesz się o liczbie polubień pod swoim postem, ale nie możesz uzyskać dostępu do nazwisk osób, które polubiły lub zareagowały na Twój post Poczta. Chociaż możesz zastosować poniższe metody, aby sprawdzić, czy rozwiązuje to Twoje problemy.

Metoda 1: Sprawdź stan serwera

Najpierw sprawdź, czy Facebook jest obecnie wyłączony. Sprawdzasz stan serwera Facebooka za pomocą detektora awarii. Tutaj dowiesz się o niedawnej awarii Facebooka. Możesz tylko czekać, aż Facebook wróci do trybu online, jeśli serwer nie działa. Istnieje prawdopodobieństwo, że dane nie będą dostępne na Facebooku, jeśli serwer Facebooka nie działa. W takim przypadku poczekaj, aż serwer Facebooka zacznie działać.

1. Otwórz przeglądarkę i odwiedź oficjalną stronę Detektor dolny.

2. Upewnij się, że otrzymałeś wiadomość Zgłoszenia użytkowników wskazują na brak bieżących problemów na Facebooku na ekranie.

Metoda 2: Użyj innego połączenia

Zbadanie każdego elementu sieci byłoby trudne, gdyby wystąpił problem z połączeniem. Upewnij się, że Twoja sieć działa i jest stabilna. Jeśli to możliwe, zmień połączenia i sprawdź, czy coś się zmieniło. Możesz sprawdzić nasz ostateczny przewodnik rozwiązywania problemów ze smartfonem z Androidem, aby uzyskać więcej informacji na temat zmiany połączenia sieciowego.

Metoda 3: Zaloguj się ponownie do Facebooka

Wypróbuj drugą metodę — wylogowanie się z konta — jeśli serwer aplikacji działa prawidłowo. Następnie zamknij przeglądarkę lub aplikację, poczekaj chwilę na ustabilizowanie się i zaloguj się ponownie. Sprawdź, czy błąd został naprawiony.

1. Uruchom ekran główny na swoim urządzeniu i stuknij w Facebook. Następnie dotknij ikony menu w prawym górnym rogu ekranu. Stuknij w Wyloguj się, jak pokazano.

2. Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj, aż wylogujesz się z konta na Facebooku.

3. Uruchom ponownie system Android i dotknij swojego konta na Facebooku, aby zalogować się ponownie.

Metoda 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Facebooka

Błąd braku dostępnych danych w wyświetleniach na Facebooku może być spowodowany nadmierną pamięcią podręczną w aplikacji Facebook. Wykonaj poniższe czynności, aby naprawić brak dostępnych danych na Facebooku, czyszcząc pamięć podręczną:

1. Przejdź do Ustawień.

2. Wybierz Aplikacje.

3. Stuknij Facebook, aby wyświetlić wszystkie aplikacje.

5. Otwórz Pamięć i pamięć podręczna.

6. Wybierz Pamięć podręczna, a następnie Wyczyść pamięć podręczną.

Metoda 5: Zaktualizuj aplikację Facebook

Mogą istnieć szanse, że błąd brak dostępnych danych Facebook lubi pojawiać się w najnowszej wersji aplikacji Facebook. Poczekaj więc na kolejną wersję aplikacji Facebook. Możesz zaktualizować swoją aplikację na Facebooku, wykonując następujące czynności:

1. Przejdź do ekranu głównego, wyszukaj Sklep Play i otwórz go.

2. Następnie wpisz Facebook w menu wyszukiwania, jak pokazano.

3A. Jeśli aplikacja wymaga aktualizacji, dotknij opcji Aktualizuj.

3B. Jeśli aplikacja jest już w najnowszej wersji, zobaczysz tylko opcje Otwórz i Odinstaluj. W takim przypadku przejdź do następnej metody.

4. Poczekaj, aż aktualizacje zostaną zainstalowane na Twoim urządzeniu

Metoda 6: Ponownie zainstaluj aplikację Facebook

Uszkodzone pliki instalacyjne aplikacji Facebooka mogą uniemożliwiać skryptom Facebooka wyświetlanie powiadomienia o błędzie pobierania danych, jeśli ich używasz. Spróbuj ponownie zainstalować aplikację ze sklepu Google Play, aby rozwiązać problem.

1. Przejdź do Sklepu Play i wyszukaj na Facebooku.

2. Następnie dotknij opcji Odinstaluj.

3. Poczekaj, aż Facebook zostanie całkowicie usunięty z Twojego Androida. Po zakończeniu ponownie wyszukaj Facebooka i dotknij Zainstaluj.

4. Po zainstalowaniu Facebooka na twoim urządzeniu dotknij Otwórz, jak pokazano.

Metoda 7: Przełącz się na witrynę Facebooka

Korzystając z przeglądarki internetowej lub mobilnej, zaloguj się na swoje konto na Facebooku. Jeśli zalogujesz się na swoje konto i uzyskasz dostęp do strony internetowej Facebooka za pośrednictwem Witryna Facebooka, możesz uzyskać dostęp do Facebooka bez żadnych problemów. W przeciwieństwie do serwisu Facebook, błąd braku dostępnych danych na temat wyświetleń fb dotyczy zwykle tylko aplikacji Facebook (na Androida i iOS).

***

Ze względu na miliard aktywnych użytkowników Facebooka każdego miesiąca każdy problem z aplikacją Facebook jest szeroko zgłaszany i zawsze wymagana jest szybka naprawa. Przewidujemy, że ten artykuł rozwiąże problem braku dostępnych danych na Facebooku i można w tym celu zastosować dowolną z metod wymienionych powyżej.