Narzędzie 10 notatek AI do podsumowania spotkań w kilka sekund

To imponujące, jak sztuczna inteligencja ewoluowała z czasem i zmienia każdą dziedzinę życia.

To, co w przeszłości było czasochłonnym i trudnym zadaniem, zostało teraz uproszczone dzięki technologii sztucznej inteligencji.

Jednym z takich przykładów jest robienie notatek podczas spotkań. Koncentrowanie się na tym, co mówi mówca i jednoczesne robienie notatek może być uciążliwe. Już nie, z pomocą narzędzi do robienia notatek AI.

Jeśli to brzmi interesująco, sprawdźmy niektóre z najlepszych narzędzi, które pomogą Ci zmienić sposób, w jaki Ty i członkowie Twojego zespołu przeprowadzacie spotkania.

Co to są narzędzia do robienia notatek AI?

Mówiąc najprościej, narzędzia do robienia notatek AI robią dokładne notatki w Twoim imieniu podczas spotkania, dzięki czemu możesz całkowicie skupić się na tym, co mówi mówca.

Technologia sztucznej inteligencji w tych narzędziach może automatycznie rejestrować i transkrybować spotkania słowo w słowo. To tak proste, jak włączenie go i pozwolenie sztucznej inteligencji na wykonanie swojej pracy, podczas gdy ty usiądziesz.

Większość narzędzi opiera się na zamianie mowy na tekst, ponieważ zamienia wypowiadane słowa w teksty, do których możesz się odwoływać w dowolnym momencie.

Przeczytaj także: Praca w domu? Oto aplikacje ułatwiające pracę

Korzyści z narzędzi do robienia notatek AI

Narzędzia AI do robienia notatek mają wiele zalet, ponieważ zmieniają sposób, w jaki pracujesz i spędzasz czas. Oto tylko niektóre z nich.

# 1. Oszczędność czasu ⏱️

Spójrzmy prawdzie w oczy, każde ludzkie zadanie zastąpione najnowszą technologią ma na celu zaoszczędzenie nam czasu i nie inaczej jest tutaj. Korzystając z tych aplikacji do robienia notatek opartych na sztucznej inteligencji, eliminujesz swoją pracę, pozwalając sztucznej inteligencji przejąć zadanie.

#2. Zapewnia dokładność ✔️

Narzędzia sztucznej inteligencji są dokładne i zapewniają wyniki lepsze niż te, które mógłby zrobić człowiek. Jako ludzie jesteśmy podatni na popełnianie błędów, ale aplikacje do robienia notatek AI mają niewiele miejsca na błędy lub nie mają ich wcale, a wykorzystują najnowszą technologię, aby nie przegapić ani słowa.

#3. Zwiększa produktywność 👨‍💻

Oszczędzając czas za pomocą tych narzędzi, możesz poświęcić ten czas na coś bardziej produktywnego. Może to być poświęcenie pełnej uwagi spotkaniu lub uzupełnienie zaległości. To sytuacja, w której wszyscy wygrywają.

Sprawdźmy teraz listę narzędzi.

świetliki

Podczas spotkań pozwól świetlikom automatycznie nagrywać, transkrybować, wyszukiwać i analizować rozmowy głosowe. Jest używany przez ponad 60 000 organizacji, w tym Netflix i Uber.

Oto niektóre z głównych zalet tego narzędzia:

 • Obsługiwane spotkania audio i wideo
 • Różne opcje integracji, takie jak Google Meet i Zoom
 • Przeglądaj długie spotkania za pomocą wyszukiwania opartego na sztucznej inteligencji
 • Dodaj więcej członków do narzędzia w celu efektywnej współpracy

Istnieje również wiele opcji, które pozwalają zautomatyzować przepływ pracy za pomocą tej aplikacji. Na przykład możesz pozwolić Fireflies wypełniać Twój CRM, tworzyć zadania za pomocą poleceń głosowych, a nawet udostępniać podsumowania spotkań swojemu zespołowi za pośrednictwem aplikacji innych firm, takich jak Slack i Dokumenty Google.

Wydra

Korzystając z Otter, masz wrażenie, że masz osobistego asystenta, który nagrywa dźwięk, pisze notatki i automatycznie przechwytuje slajdy. Wykonuje całą ciężką pracę za Ciebie i zajmuje nie więcej niż kilka chwil.

Pomaga robić notatki i podsumowywać spotkania 30 razy szybciej niż wcześniej. Uważam, że to ogromna poprawa i wiele mówi o skuteczności narzędzia.

Dzięki temu narzędziu wszystko jest zautomatyzowane, niezależnie od tego, czy chodzi o robienie notatek, tworzenie podsumowań, czy przechwytywanie slajdów.

Użytkownicy, którzy korzystali z tego narzędzia, mają do powiedzenia same dobre rzeczy. Możesz zacząć używać go za darmo, na początek, a następnie stopniowo decydować się na płacenie za to, gdy uznasz, że potrzebujesz aktualizacji.

Sembly

Spraw, aby Twoje profesjonalne spotkania były sterydami dzięki Sembly, imponującemu narzędziu, które automatycznie transkrybuje Twoje spotkania i tworzy z nich notatki.

Oto niektóre z wielu funkcji tego narzędzia:

 • Dokładne notatki z każdego spotkania
 • Głębokie spostrzeżenia na temat każdego spotkania
 • Możliwość wyszukiwania danych z poprzednich spotkań
 • Automatyczne podsumowania spotkań
 • Automatycznie skontaktuj się z członkami zespołu w sprawie spotkania

Jedną z moich ulubionych funkcji Sembly jest to, że uczestniczy w spotkaniach w Twoim imieniu, gdy jesteś niedostępny. Jest to bardzo przydatne, gdy brakuje Ci czasu, ale nadal chcesz uzyskać ważne informacje na temat spotkań.

Nadzwyczajne

Pozwól Supernormal tworzyć dla Ciebie notatki ze spotkań, podczas gdy Ty usiądziesz i zrelaksujesz się. Tworzy notatki słowo w słowo ze wszystkich spotkań i przechowuje je w jednym, łatwym do znalezienia miejscu.

Bezproblemowo integruje się z narzędziami takimi jak Hubspot, Salesforce i Pipedrive, umożliwiając wysyłanie notatek do CRM i ATS.

W razie potrzeby notatki można tworzyć w wielu językach. Możesz połączyć Supernormal ze swoim kalendarzem, aby mieć pewność, że nie przegapisz kolejnych spotkań.

Możesz dołączyć do ponad 50 000 użytkowników, którzy już pokochali to narzędzie. Rozpoczęcie jest bezpłatne.

Pojąć

Możesz używać Fathom bezpłatnie do transkrypcji spotkań i robienia notatek z najważniejszymi informacjami.

Można go skonfigurować w ciągu kilku minut, ale to, co nastąpi później, nie zajmuje nawet minuty. W rzeczywistości transkrypcja i podkreślanie odbywa się w zaledwie kilka sekund.

Oto główne cechy Fathoma:

 • Obsługa 7 różnych języków
 • Natychmiastowy dostęp do spotkań nagranych przez AI
 • Automatyczne podsumowanie całego spotkania
 • Różne integracje z aplikacjami innych firm, takimi jak Notion i Dokumenty Google

Jest obfity pod względem tego, co możesz zrobić, i dopóki używasz go do użytku osobistego, jest dla ciebie bezpłatny. Za coś więcej możesz uaktualnić i cieszyć się większymi korzyściami.

Instaminuty

Instaminutes ułatwiają przetrawienie ważnych punktów spotkania poprzez sporządzenie podsumowania. Zapewnia praktyczne spostrzeżenia i kluczowe wnioski ze spotkania, dzięki czemu korzystasz tylko z ważnych informacji.

Wyjątkowość tego narzędzia polega na tym, że eliminuje ono cały puch i przedstawia bajtowe mini-fragmenty danych ze spotkania.

Działa w czasie rzeczywistym, a nawet gdy mówca mówi, działa na desce rozdzielczej, aby pomóc Ci zrozumieć, co zostało powiedziane. Dzięki temu nie przegapisz żadnych ważnych czynników.

Metaview

Oszczędzaj czas, wysiłek i energię, korzystając z Metaview, inteligentnego narzędzia, które przenosi tworzenie notatek na zupełnie nowy poziom. Zwiększa produktywność i pomaga skupić się na lepszych rzeczach, takich jak zwracanie uwagi.

Działa z większością narzędzi, których prawdopodobnie już używasz, takich jak Google Meet, Calendly i inne.

Ma technologię AI, która ciągle się uczy. Oznacza to za każdym razem, gdy używasz tego narzędzia; nauczysz się ze swojego doświadczenia i poprawisz się przy następnym użyciu.

Metaview jest odpowiedni głównie dla rekruterów i ankieterów.

Avoma

Zamień nudne spotkania w wysoce odkrywcze dzięki Avoma. Jest to narzędzie, które zapewnia punkty praktyczne podczas spotkań. W rzeczywistości to narzędzie jest skuteczne przed, w trakcie i po spotkaniach.

Przed spotkaniami możesz korzystać z funkcji, takich jak szablony planowania i współpraca w ramach planu. Podczas spotkań możesz włączyć wspólne robienie notatek i dodawanie zakładek na żywo. Wreszcie, po spotkaniach, pozwala korzystać z notatek generowanych przez sztuczną inteligencję, przeglądać fragmenty i wiele więcej.

To potężne narzędzie, które sprawia, że ​​spotkania są o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze. Możesz zacząć korzystać z Avoma za darmo.

MeetGeek

MeetGeek pomaga zmaksymalizować wartość płynącą z Twoich spotkań.

Z pomocą technologii zintegrowanej ze sztuczną inteligencją może:

 • Automatyczne nagrywanie wideo spotkania
 • Transkrypcja w czasie rzeczywistym
 • Podsumuj dla łatwego spożycia
 • Podaj kluczowe informacje na temat spotkań
 • Uczestniczyć w spotkaniach w Twoim imieniu

Wszystkie dane, które generuje, są przechowywane w jednym miejscu, które można łatwo znaleźć w razie potrzeby. Nie wspominając o tym, że jest zabezpieczony i zaufany przez ponad 2000 zespołów na całym świecie.

Istnieje wiele opcji integracji, z których możesz skorzystać, w tym Zapier, który otwiera ponad 2000 aplikacji gotowych do użycia.

MeetGeek jest wysoko oceniany w Product Hunt i G2 Crowd.

Colibri

Tak dobre, jak inne narzędzia z tej listy, Colibri ma bardzo przejrzysty interfejs, który jest kochany przez wielu użytkowników. Jest jednak bardziej znany ze swoich możliwości.

Na przykład, oprócz automatycznego transkrypcji i tworzenia notatek, może poprawić produktywność, udostępniając wszystkie niezbędne dane dotyczące spotkań w jednym miejscu. Następnie możesz przeglądać i udostępniać je członkom swojego zespołu za pośrednictwem integracji aplikacji innych firm.

Działa płynnie w czasie rzeczywistym i robi to całkiem dobrze. Możesz oczekiwać, że narzędzie nie umknie żadnemu słowu podczas spotkania. Całkiem fajne, jeśli mnie pytasz.

Ostatnie słowa

Podczas gdy spotkania są ważne dla rozwoju firmy, jest to również dość stresujące, jeśli wykonujesz czynności manualne, takie jak robienie notatek. Na szczęście technologia sprawiła, że ​​jest to bułka z masłem, a powyższe narzędzia to odzwierciedlają.

Można śmiało powiedzieć, że teraz będziesz uczestniczyć w spotkaniach jak nigdy dotąd.

Następnie sprawdź, jak usunąć szum i echo podczas spotkań online.

x