Narzędzie planowania drogi Defense Driving zawiera listy odtwarzania, aplikacje i nie tylko

Wycieczki samochodowe mogą być niezwykle zabawne lub wyjątkowo torturujące. Każdy wynik zależy od tego, jak dobrze zaplanowałeś podróż. Niektórzy ludzie mogą założyć, że łatwiej jest zaplanować podróż, jeśli wybierają się tylko dorośli, ale niekoniecznie tak jest. Defence Driving to przydatna strona internetowa z narzędziem do planowania podróży, które pomaga zebrać muzykę, jedzenie, gry i wyposażenie bezpieczeństwa na podróż. Jeśli myślałeś, że to sposób na zaplanowanie wycieczki, tj. Gdzie kupisz paliwo, zatrzymasz się na noc lub skorzystasz z łazienki, to nie jest to narzędzie, którego szukałeś. Ma jednak dedykowaną sekcję „ Aplikacje ”, która zawiera listę aplikacji właśnie do takiego celu.

Narzędzie ma pięć zakładek; Jedzenie, gry, aplikacje, muzyka i bezpieczeństwo, a każda etykieta nie wymaga wyjaśnień. Karta Muzyka jest zdecydowanie najlepsza, a po niej oczywiście karta Aplikacje. Muzyka składa się z gotowych playlist ze Spotify iw tym momencie ma tylko trzy playlisty, więc mamy nadzieję, że dodadzą więcej.

Karta Aplikacje jest podzielona na dwie sekcje; narzędzia i gry. Obie sekcje zawierają aplikacje na Androida i iOS. Wymienione tam aplikacje narzędziowe pomagają między innymi znaleźć miejsca do jedzenia i uzupełnić paliwo. Następnie są zakładki Jedzenie, Gry i Bezpieczeństwo. Na karcie Gry znajdują się gry, w które możesz grać ze swoją grupą bez żadnego urządzenia. Na liście znajdują się gry zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Karta Żywność zawiera listę powszechnie dostępnych produktów, które można zabrać ze sobą. Te produkty są sycące, łatwe do przechowywania, a planista podróży podpowie Ci, jak je przechowywać na czas podróży. Wreszcie, jest zakładka Bezpieczeństwo, która zawiera kilka typowych i dobrze znanych rzeczy na temat zachowania bezpieczeństwa podczas podróży.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w podróży

Stwierdzenie, że narzędzie do planowania podróży jest ograniczone, byłoby trafne. Przy prawie wszystkim, od muzyki, jedzenia, po wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, narzędzie nie zawiera wielu porad ani treści. Zapewnia jednak to, co najważniejsze. Narzędzie nie jest złe, jeśli chodzi o rozpoczęcie planowania podróży, a przynajmniej może służyć jako lista kontrolna rzeczy, które powinieneś mieć przed wyruszeniem na przygodę.

Chociaż nie przychodzi mi do głowy żadna funkcja, którą bym chciał, zdecydowanie mógłbym zrobić z większą ilością treści i list odtwarzania. Sekcja Żywność również może poprawić sytuację dzięki dodaniu sekcji, która może pomóc osobom z alergiami pokarmowymi zdecydować, co mogą ze sobą zabrać na przekąskę.

Odwiedź Road Trip Planner By Defense Driving

x