Nie wstrzymuj automatycznego wyciszania powiadomień Androida podczas odtwarzania muzyki

Będąc audiofilem, spędzam dużo czasu słuchając piosenek na moim telefonie z Androidem, ale po wypróbowaniu wielu odtwarzaczy muzycznych, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych, w Sklepie Play, jeszcze nie znalazłem takiego, który pozwoliłby mi wycisz te cholerne dźwięki powiadomień podczas moich ulubionych części piosenki. Dla tych, którzy są nowicjuszami na platformie, na Androidzie, jeśli podczas słuchania muzyki otrzymasz wiadomość tekstową lub e-mail, system operacyjny automatycznie wstrzyma odtwarzanie na kilka sekund i odtwarza dźwięk powiadomienia. a następnie wznawia odtwarzanie dźwięku. Chociaż nie przegapisz alertu, nie jest idealny do nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Dzisiaj natknąłem się na aplikację o nazwie Don’t Pause, która okazuje się być świetnym obejściem tego problemu.

Don’t Pause to bezpłatna aplikacja, która może automatycznie przełączyć telefon w tryb wibracji podczas odtwarzania muzyki i przywrócić normalne ustawienia po zatrzymaniu odtwarzania. In można włączać i wyłączać w locie i oferuje martwy prosty interfejs. Kontynuuj czytanie po skoku, aby uzyskać więcej informacji.

Ta aplikacja nie jest pierwszą tego rodzaju. W styczniu opisałem podobną aplikację oznaczoną Shush, która może również przełączyć telefon w tryb cichy, gdy go używasz, iz powrotem, gdy włożysz go do kieszeni. Don’t Pause to minimalna alternatywa dla Shush z naciskiem na odtwarzanie dźwięku. Deweloper również przyznaje, że czerpał inspirację z Shush podczas tworzenia Don’t Pause.

Nie przerywaj Nie pauza_Start

Po włączeniu nie wstrzymuj cicho działa w tle, wyciszając wszystkie przychodzące powiadomienia, dopóki odtwarzana jest muzyka. W przeciwieństwie do innych podobnych aplikacji, ta nie wymaga żadnej konfiguracji. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć zielonego przycisku Start u dołu jego interfejsu, a on zajmie się resztą.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play. Pobierz go na swoje urządzenie, korzystając z linku podanego poniżej.

Zainstaluj Nie wstrzymuj ze Sklepu Play

x